Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chce"przerwy", wiecej wolności

Polecane posty

Gość gość
Witam.nie,nie myślę o rozwodzie ani żeby pierwsza nie wytrzymac i rozwalić dom trójce dzieci.jak na razie stabilny.najgorzej mi w sobotę.osobno zamiast taki wieczór razem.on woli gdzieś jechać.my pracujemy w jednym zakładzie .Na razie on nie myśli o zmianie pracy więc wnioskuję że o rozwodzie też nie no bo jak.rozwod i razem pracować? Już by dał szefowi wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet w pracy stoi daleko odemnie,traktjekakkolezanke,służbowo miło albo unika.urlop wziął wtedy kiedy ją wravam co pracy.o wakacjach wspólnych nie ma mowy.jak go pytam to mówi że ,,nie chceNa razie mówić o rozstaniu,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam się postanowień jego.nuech ma tę wolność.martwi mnie to że jak wypytywalam czemu nie napisał chociaż smsa w sobotę wieczór to mówił ,,nie pytaj bo mnie stracisz,, czuje że on kogoś ma i niby był u brata na piwie i meczu ale zawsze pisał parę smsów itd a jak jedzie gdzieś a milczy to ja czuję ze z kimś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jesteś amebą umysłową. I co ty masz z tym łóżkiem? Na pewno jesteś beznadziejna, bo takie tępe idiotki uprawiają seks mechanicznie. Poniżasz się jak frajerka, nie masz ani honoru, ani godności. Zwyczajne zero życiowe, nawet mi cię nie żal xD Rogi masz pewnie takie, że sufit wywala. Hahahah, tępa pało. Ale twój mężulek tez jakiś idiota, że nie ma jaj odejść. Pewnie siedzi, bo mu gacie pierzesz, tej durnej d**y dajesz i obiad pod nos podstawiasz. No i jeszcze pewnie żal mu tego waszego przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj mych dzieci nazywają c je przedszkolem.jak było źle i mieliśmy kryzys to sam chciał trzecie dziecko.sam.podejrzewalam go o romans bal sie że odejdę chciał trzecie dziecko.chyba nie po to by teraz odchodzić.jak go pytam czy kogoś ma to się wypiera i mówi że jak go podejrzewam to czemu nadal z nim jestem? A ja żeby z tym skończył i był że mną normalnie jak kiedyś.a on uparcie że chce więcej luzu i tyle.a na to że milczy wieczorem to przez to że pije że szwagra mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochanka jestem super staram się i nazwał mnie wspaniała.po ciążach super nie wyglądam ale w łóżku robię wszystko.ciezko o lepszą.po co miałby mnie zdradzać.a ty taka mądra i rozwiodła byś się mając trójkę małych dzieci?? Kto mi pomoże potem? Mam 34 lata i zero szans na nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteś przegrywem życiowym. Ja bym zwyczajnie do takiej sytuacji nie doprowadziła. Zresztą ja, to mam wspaniałego mężczyzne, który mnie kocha i to tak na poważnie, a nie jakieś udawane małżeństwo. To, że piszesz, iż robisz w łóżku wszystko, to raczej wygląda na to, że jesteś ekstremalną desperatką, która robi wszystko co pan sobie zażyczy. Naprawdę nie widzisz jak bardzo jesteś żałosna? A to, że on ci mówi, że niby jesteś dobra, to dlatego, że ma darmową prostytutkę, która i usiądzie na komendę "siad", więc co ma powiedzieć? Korzysta z tej idiotki. Inteligencją absolutnie nie błyszczysz - to oczywiste, wystarczy poczytać twoj***azgroły. Twój gostek również, bo skoro się zadał z taką tępą pałą, to również musi być ograniczony. Nazywanie dzieci przedszkolem to żadna obraza, po prostu dużo tej dzieciarni. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby rodzice byli normalni, kochający się i szczęśliwi... oraz inteligentni. A tak? Nie dość, że związek do d**y, to co wy chcecie tym dzieciom przekazać za wartości? Zresztą mężulek już się na ciebie, i te biedne dzieci, wysr*ł. Chce od was odejść, ale jest frajerkiem i nie ma siły się zdobyć na poważny krok. Takim ludziom jak wy po prostu nie idzie nic poradzić. Oboje jesteście beznadziejni, nie kochacie się, ty żałośnie spełniasz zachcianki tego pajaca i jeszcze wydaje ci się, że jak dajesz mu du*ska to taka zaje*ista jesteś. Pieniędzy zarabiasz grosze, on ci wydziela, zwyczajnie cię odtrąca, dzieci ma gdzieś... No sytuacja beznadziejna, ale nic nie zmieni się na lepsze, bo niby czemu? On ciebie, ani dzieci, nie chce. A ty idiotko jeszcze chcesz go wziąć na czwarte? Hahaha, nie no, mózg wielkości orzeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, czytam i nie wierze. Chciał trzecie dziecko, z prostej przyczyny - chciałaś odejść, wiec to on Cie złapał Na dziecko, bo ma z tobą jak u pana Boga za piecem. A facet zawsze sie ustawia tak, zeby mieć jak najwiecej korzyści. Postanowiła przyćmić twoje podejrzenia myślami o ciąży i dziecku, obowiązkami przy kolejnym. W dodatku - ma wolność, której tak pragnie. On c***isze żebyś nie dopytywała, bo go stracisz? Rozumiem, uczucia przysłaniają logikę, ale juz dawno nie jest twoj. Prawda, z rogami byś sie w drzwiach nie zmieściła:O A twoje dzieci nie sa małe - najstarsza zaraz skończy gimnazjum, druga jeszcze troche i gimnazjum zacznie, a i to najmłodsze ma juz 5 lat, wiec to nie sa niemowlęta... I jemu najbardziej na rękę taki układ, a nie rozwód, bo prawda, ze alimenty by go zniszczyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Jak da radę i odlozy i się dogada to sąd weźmie pod uwagę twoje zarobki,rodzinne 500 plus to daje mu 50 procent szans że odejdzie...Jeśli pokocha inna szczerze. Jeśli nie to zostanie.Tu nie chodzi o odwagę ale życie dalej po rozwodzie i uzeranie się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale alimenty płaci się do 18 roku.co ma całe życie płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twoje dzieci bedą sie uczyły, to alimenty przysługują to 26, a jesli nie, to bedą musiały podjąć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile miałby zarabiać na miesiąc facet który miałby dawać na trójkę dzieci...Bardziej żal mi jego że szuka uczucia gdzieś gdzie nie ma do ciebie.bo ciebie ma w d***e a siedzi bo co ma zrobić.pewnie poznał jakaś ale wie że jest za słaby finansowo by odejść od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma kogoś na boku po to mu wolność bo na piwo z kolegami wolność i nie potrzebuje .Moim zdaniem gdyby nie alimenty dawno by odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi go ,ciebie nie.on ma cię w d***e i twoja powinności a byłoby złożyć pozew by zachować honor i godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiste, że facet chcący swobody chce wyrywać/bzykać na boku. Pewnie już romansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A romans..Może i pojawić się uczucie facet się zakocha i się wyprowadzi....Mając w d***e żonę bez uczuć łatwo pokochać inna....A wtedy adijos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet bez uczucia , pustka,to jak wręcz otwarte serce na inne uczucie inna kobiete,ten facet nic do ciebie nie czuje bo pomiata tobą równo.cxy ty wiesz że on może zakochać się w innej...I cibzvtego że ma z tobą dzieci.szanuje cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo winy faceta.ona myśli że ten z miłości chce syna dziecko a on po to by miała zajęcie i mu d**y nie trula.swoja droga czemu się nie rozwiódł wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję autorce dać się wrobić w dzieci z facetem który non stop cię zdradza i nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne z was suki, czy macie jakieś przyjaciółki ? Strach miec takie prostaczki jak wy za znajome. Co to za teksty ? Kompletny brak empati. Kobiecie świat sie wali, chce miec rodzine , sama czuje sie bezsilna a tu dowiaduje sie od innych kobiet ze jest daremna bez honoru. Jad ulewa sie z tych waszych prostackich charakterów . Po prostu bydło ( nie obrażając bydła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastava 1100p jest nowoczesnym samochodem czteroosobowym z nadwoziem mającym dzięki klapie tylnej charakter nadwozia uniwersalnego. Ekonomiczny silnik odznacza się bardzo dużym stopniem elastyczności i zapewnia pojazdowi dobre osiągi. Samochód cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa czynnego i biernego. Cena: 1550 $ + 30 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nic jej nie będzie.on jej nie zostawi.aby będzie szedł na boki ale to jej będzie pomagał jak facet i mąż Nie żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie miała małżeństwo ale bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile on chce tak żyć na tej wolności? Pierwszy raz o czymś takim słyszę żeby facet mąż nalegał na wolność i robienietego co chce. On chce wolności dla innej kobiety...Nie pojmujesz tego zaciskasz zęby bleby nie odszedł? A z tobą sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki nie postraszysz go rozwodem to nigdy cię nie będzie szanował.on nie chce rozwodu bo chce mieć stabilność.ciebie do domu a na boku inne.i co mu zrobisz? Nic.nie jestem suka ale uważam że autorka nie ma godności chociaż by na to by pogrozdzić mu rozwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda by się domyślila że chodzi o wolność na skoki w bok. Każda ale nie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mu na to pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałabym więcej szacunku gdybyś pogrozila mu rozwodem sama jeśli nie będzie się zachowywał jak mąż a nie jak bezczelny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek do kobiety wtedy gdy pogrozi rozwodem ?! coz to zamiara szacunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×