Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawiłem dziewczynę. Teraz żałuję. Jak mogę ją odzyskać?

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat. W wieku 15 lat zwiazalem się z dziewczyną. Miała 14 lat. Była rok młodsza. Byliśmy razem rok i 2 miesiące aż w końcu zerwalem. Ona mimo swojego wieku dbała o mnie, troszczyla się, zawsze była piękna, pomagała mi w nauce, była idealna. Po roku razem poczułem że przestałem ja kochać. Olewalem ja. Wolałem wyjść z kolegami niż się z nią spotkać. Ona zawsze się starała. Próbowała to naprawić. Kochala mnie prawdziwie mimo jej wieku. Zawsze gdy u niej byłem zrobiła dla mnie obiad. Zawsze mnie wspierala. Zostawiłem ja. Ona chciała porozmawiać, olalem ja i wysmialem. Teraz jestem sam. Nie mam z nią kontaktu. Poznałem wiele dziewczyn ale żadna to nie to, żadna mi się tak nie podoba, żadna mnie tak nie rozumie jak ona. Ona była ideałem. Teraz to wiem. Nie mogłem jej wtedy znieść gdy martwila się i zadawala za dużo pytań. Bardzo ja skrzywdzilem upokorzylem oszukiwalem i ponizylem. Teraz to wiem że była idealna i jedna. Nie mam z nią kontaktu. Boję się że ma kogoś. Chciałbym do niej wrócić i naprawić wszystko co zepsulem. Ona mnie bardzo kochala i teraz czuje ze ja tez kocham. Wiem że jestem draniem pomóżcie mi co mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, po 4 latach to ona juz moze miec dziecko i cie nie pamietac ze miala buraka ktory ją olał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już do kończ życia będziesz sobie pluł w brode i wylizywał to językiem. ;) Ale. Lepiej że ją zostawiłeś w wieku 15 lat - niż gdybyś zostawił w wieku 25; 35; 45; 55; 65.... Wtedy byłby ból. A tak - ona o tobie zapomniała, ty zapomnij o niej. p.s. drobna rada - jeśli masz jej zdjęcie, to zwal se czasem konia patrząc jej w oczy. To pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kocham ją strasznie. Nie docenialem jej dobroci. Ona potrafiła kochać prawdziwie mimo że miała tylko 14 lat. Byłem.mlody i glupi teraz wiem, że chce być tylko z nią i nie mogę o niej zapomnieć! Jest miłościa mojego życia! Ona tak bardzo mnie kochala! Nie chcę żyć bez niej. Na początku pierwszy rok po zerwaniu cieszyłem się. Zobaczyłem że bez niej moje życie to pustka. Chciałbym się do niej odezwać. Boję się że nie chce mnie znac. Myślicie że wybaczylaby? Wiem że bardzo ja zranilem a ona bardzo chciała ze mną być i od jej koleżanek wiem że długo nie mogła się pozbierać. Ja zablokowalem ja kilka lat temu na fb. Dziś wiem, że drugiej takiej jak ona na tym świecie nie ma! Taka mądra i piękna dziewczyna na mmie zwróciła uwagę starała się dla mnie a ja tego nie docenilem :(( pomóżcie mi!! Mam się odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłem pokochać innej. Podobały mi się ale nie potrafiłem żadnej tak obdarzyć uczuciem zaufaniem ona jedyna mnie rozumiała. Ona była aniołem ja to zniszczylem. Długo plakala chciała walczyć chciała się zmienić. Miałem dość gdy pytała gdzie jadę z kolegami, martwila się że pije (szczeniackie zachowanie) a ja miałem dosyć tego. Było to męczące a ona naprawdę się martwila. To nie ma znaczenia. Zwalenie to nic. Czuję że ja kocham. Tylko gdy calowalem ja czułem się szczęśliwy. Tylko z nią było jakieś uczucie. Z innymi calowalem się ale nie czułem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D po 4 latach chce wrócić bo myślał, że jeszcze pozna inna, nie jedna, lepsza, a tu zonk, one go olewaly i teraz chce wrócić do tej która go naprawdę kochała. :D toż to kabaret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor : Zrobiłem to samo tylko byłem trochę starszy , do dzisiaj sobie tego nie mogę wybaczyć jaki ja poj'eba'ny byłem i chodź minęło już 7 lat od tamtej chwili nie ma dnia żebym o niej nie pomyślał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:04 Odezwales się do niej? Próbowałeś nawiązać kontakt? Ja odblokowalem ja. Odwiedziłem jej profil. Nadal jest piękna. Ma piękne zdjęcie. Jest uśmiechnieta. Moje serce zabiło mocniej!!! Chcę ja odzyskać. Co mogę jej napisac? Głupio mi jakoś się odezwać. Zacząć od przeprosin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identycznie jak ty tylko że mój ex przy rozstaniu dał mi nadzieję że jak będę chciała wrócić to on czeka. Już tydzień po rozstaniu zalowalam decyzji ale z natury mam wysokie ego i nigdy do niego już nie napisałam chociaż przez rok ryczałam w łazience za nim. W końcu mi przeszło, tobie też przejdzie bo na powrót dziewczyny to raczej nie masz co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem do jej przyjaciółki nie ma nikogo jest sama! ostatnio podobno o mnie wspominała może nadal coś do mnie czuje?! Odezwać się? Nie mogę spać pragnę jej. Brakuje mi jej zapachu. Brakuje mi jej dotyku. Brakuje mi jej dobroci, jej wsparcia. W jej ramionach zawsze było mi dobrze. To ona jest mi przeznaczona. Zacząć od przeprosin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj z tego co udało mi się dowiedzieć wyjechała z Polski do Holandii i nie zamierza wrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:01 Daj jej znak odezwij się jeśli Ci zależy może to ostatni moment, jak nie spróbujesz nie dowiesz się czy było warto. Jeśli Ci zależy pokaż jej to! Teraz wiem ze tak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest zawsze jak dziewczyna ma dobre serce płacze biega i błaga to facet ma jej dość i szuka innych panienek , dopiero jak tamte kopia go jak psa i okazuje się że żadna inna go nie chce to taki cienki fagasik chce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co.jej facet, który jej nie kocha? Wg którego nie jest najwspanialszą kobieta, nie jest najlepszym co.go w życiu spotkało?po co? Facet zakochany puszcza mimo uszu głupoty czy złośliwości swojej kobiety, jest wyrozumiały, bo ja kocha, nie zdradzi jej, bo nawet mu to do głowy nie przyjdzie, jak się wkurzył na nią, to trzasnie drzwiami a potem będzie dążył do przeprosin, nie będą go interesować inne kobiety i nie będzie chciał seksu z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie historie i mogę przewidzieć koniec pewnie mu powiedziała wal się na ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że go wspominała nie znaczy że chce być z tym burkiem :D ja też czasem wspominam byłych ale z obrzydzeniem pogardą i tak po prostu bez emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochała się w innym. Pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×