Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdy nie chce sie pracować najlepiej zrobić kolejne dziecko.

Polecane posty

Gość gość
W ogóle kto w dzisiejszych czasach ma tylko podstawowe wykształcenie. Prowo kiepskie. Już widzę jak "miastowy" wziął sobie po dwóch dniach kobietę po podstawówce.. Chyba, że nie miał innych opcji. A jak brał to chyba ze świadomością, że taka kobieta, to tylko do domu i dzieci i 5 koła mu do domu nie przyniesie nigdy, więc co tu płakać.. Pewnie mu to wszystko pasuje, a autorka jako siostra męża sąsiada ciotki (czy jakoś tak;) musi po prostu wyluzować i zająć się swoją zagrodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ,ja jestem w piątej ciąży bo tak z mężem zadecydowaliśmy.Boje się bo tokolejne cc,ale oboje jesteśmy jedynakami, całe życie brakowało i nadal brakuje nam rodzeństwa.Dlatego chcemy mieć dużą rodzinę, stać nas,nie muszę pracować.Moze tamci wpadli,albo liczą na kosiniakowe i 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobieta z ambicjami. Tasma produkcyjna. U la la... Naprawde masz takie wzgledy, ze nie wiem z jakiej racji ublizasz innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Odczepcie sie od autorki, autorka ma racje a prawda zawsze was boli.Sa kobiety co im sie naprawde nie chce pracowac xxx No i??? No i co z tego, że są takie kobiety? Wisi mi to jak kilo kitu na agrafce. Nie pojmujesz tłuku, że nas nic nie boli tylko zwyczajnie nie obchodzi? ja tej kobiety nie bronię ale i nie jadę na nią, bo jest mi obojętna, a ty autorka i cała reszta idiotek przeżywacie, że jakaś Kowalska nie pracuje tylko rodzi dzieci i mąż ją utrzymuje. Dla mnie macie coś z deklem wszystkie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobieta z ambicjami. Tasma produkcyjna. U la la... Naprawde masz takie wzgledy, ze nie wiem z jakiej racji ublizasz innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego ja mam jechac po jakiejs kobiecie ciezarnej, bo ty tego oczekujesz ? Chyba jestes pi/erd/olnieta. Manipulantka chcialas byc ? Autorka jak ma jakis bol dopy i to jeszcze o zupelnie obca osobe to musi miec nudnawe oj nudnawe zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;16Ty jestes pier/dalnieta i to rowno. Ja wyrazam tylko swoje zdanie na ten temat ,tak samo jak ty i moge miec odmienne zdanie su/ko od ciebie. Sa takie kobiety i kazda z nas o tym wie, tylko nikt o tym tutaj nie napisal ,tylko ja i autorka, a teraz spiepszaj do garow, jak ci sie nie podoba cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;46Jak cie to tepa p**do nie obchodzi to po huj sie wypowiadasz ,a ja mam prawo napisac, to co mysle.Zadna zwas nie napisala ze, sa takie kobiety ,tylko ja i autorka a kazda wie ze sa takie kobiety, a teraz s********j do garow suko ,jak ci sie cos nie podoba w tym co napisalam. Pojechalas po mnie tak ,jakbym juz swojego zdania niemogla miec, lecz sie tepa dz/ido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;46A i jeszcze ci napisze krowo, ze nie przezywam wyrazam tylko swoje zdanie, to ty cos przezywasz ze probujesz po kims jechac bezpodstawnie. Jakos cie temat autorka nie obchodzi ,a wypowiadasz sie jak wiesniara.Widac ze masz malo pracy w domu i malo pieluch ,pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zalosnie leniwe ze dla was dzieci to nie wiadomo jaką praca. Mam dwoje dzieci 4,5 i prawie dwulatka, chodzę do pracy,w domu czysto,obiad domowy jest. Te co mówią ze dzieci to charowa i ze nie mogą pracować to nieudacznice życiowe. A kto wam uzbiera na emeryture? Teraz o tym nie myślicie ale zostanie wam wyciagac łapę do dziś po pieniądze miedzą na starość. Albo mops i na żebry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;48 Masz racje kobieto, jeszcze wymyslaja ze im ktos zazdrosci ,siedzenia w domu albo 500 plus ,a czego mam zazdroscic tej niezaradnosci zyciowej i dwoch lewych lap ,do pracy, narzekania ze sa zmeczone od przwijania pieluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahabezplodniaczka
Bezplodniaczek widze jak grzybow po deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ty sie lepiej nie odzywaj, bo karierowiczki operatorki wkretaka przy tasmie produkcyjnej zaraz ci pokaza czym jest comiesieczna zaloba. Swoja droga kazdy ma prawo do wypowiedzi. Dlaczego ty mozesz jechac po jakiejs kobiecie, a ktos nie ma prawa ci powiedziec, ze sie z toba nie zgadza. Masz jakies zaburzone myslenie. Depresja czy schizofrenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam to nie dziwie sie, ze niektorzy sa uprzedzeni do kobiet bez dzieci. Ile to trzeba miec nienawisci do macierzynstwa i ludzi zeby tak oceniac****isac. Nie interesuja mnie wasze wyzwiska jakie zaraz zaczniecie tutaj wypisywac. Naprawde az tak boli ten program 500+ ? masakra. a co to dla was taki majatek. DNO. ciekawe jakie zawody wykonujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc glupim zeby zazdroscic 500plus i 5 bachorow. z 500 plus dziecka sie nie wyzywi.Wszystko kosztuje, ja bym nie chciala tych 500 i 6 bachorow, wole pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba że" baranico, tam NIE MA przecinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki i jej zwolenniczek dlaczego tak wami telepie życie jakiejś obcej baby i jej męża? niech sobie żrą gruz i nawet 15 dzieci mają co wam do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 No ty masz dwie prawe ręce przodowniczka pracy na produkcji hahaha Ja bym sie wstydziła do takiej pracy pójść. Mało kobieca i mało prestiżowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 czasem po prostu szkoda dzieci jak widać że taka 12 maluchów pląta się bez opieki, w podartych ciuchach po starszym rodzeństwie, a rodzice co rok majstrują kolejnego zaniedbanego malucha. Gdyby ludzie bardziej się interesowali losem dzieciaczków z sąsiedztwa może nie byłoby takich tragedii jak dzieci w beczkach czy śliskie kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typiary co piszą "a co was to obchodzi?" jakąś depresje macie, że jesteście kompletnie zobojętniałe na takie fundamentalne kwestie? Znieczulica i tumiwisizm ma się w PL dobrze. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tutaj pisał o 12 maluchach. To słowo "ciuchy" co to za slang ? Chodziło pewnie o ubrania. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliskie kocyki ? Mała Madzia była jedynaczką. Mała Patrycja miała tylko jednego brata. Ostatnia słynna rodzina upośledzonych ludzi gdzie kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży urodziła do wiaderka. Jedyne dziecko. Nie wiem co tu ma liczba dzieci w rodzinie za znaczenie ? :/ Kieruj się rozsądkiem i obiektywnym ocenianiem sytuacji. Po pierwsze to żadna z nas nie zna tej kobiety ani jej sytuacji i rodziny. Skąd wiecie kim jest autorka ? A może to chora psychicznie kobieta, która zakochała sie w jej mężu i przedstawia sytuację taką jak ją sama postrzega. Rozumiem niechęć do programu 500+ ale ludzie trochę myślenia. Nie było 500+ i też były rodziny wielodzietne i śliskie kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha. Trzymajcie mnie. Zaraz się okaże, że te wszystkie tematy o bratowych, sasiadkach etc, którym z lubością i wypiekami na twarzy obrabia się tyłek, to są z troski, a jak ktoś nie ma bólu tyłka, że jakaś babka nie wraca po macierzynskim do roboty albo smie zrobić sobie od razu następne, to znueczulica społeczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka nikt mi nie napisał co ta dziewczyna zrobi jak te dzieci beda już samodzielne i nie bedzie musiała sie nimi zajmować. Gdzie pójdzie do pracy? Z tego co mówiła ta moja koleżanka to podobno jakby ta dziewczyna dostała prace w biurze to by robiła a że nikt jej takiej pracy nie da a ona w sklepie albo na produkcji robic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się kobieto, bo mi się coś wydaje, że normalna nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam sobie, czytam tę inteligentną dyskusję i szczerze - nie dziwi mnie to, ze faceci uważają, że jesteśmy głupsze od nich :-( Ogarnijcie się kobiety i nie róbcie trzody. Obciach w internecie to też obciach, nawet anonimowy. Przed samym sobą się wstydźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16;46Jak cie to tepa p**do nie obchodzi to po ch*j sie wypowiadasz ,a ja mam prawo napisac, to co mysle.Zadna zwas nie napisala ze, sa takie kobiety ,tylko ja i autorka a kazda wie ze sa takie kobiety, a teraz s********j do garow suko ,jak ci sie cos nie podoba w tym co napisalam. Pojechalas po mnie tak ,jakbym juz swojego zdania niemogla miec, lecz sie tepa dz/ido. x Masz klasę dziewczyno :D a nawet trzy.... podstawówki, bo na tym jak widać skończyłaś swoją edukację prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ma kobieta o której jest ten wątek ;) ale zgadzam się ze teraz masa kobiet robi sobie kolejne dziecko bo nie ma pomysłu na siebie. W pracy miałam 2 takie laski co sobie nie radziły i szef kazał się wziąść w garści i czegoś douczuc to obie bardzo szybko w ciążę zaszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..2 takie laski u kogoś w pracy.. to jeszcze nie masa kobiet. Osobiście nie znam przypadku że kobieta ,,robi sobie dziecko,, bo nie ma na siebie pomysłu :-) Nie wiem, skąd wy te dane bierzecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że musi pójść do pracy jak dzieci będą samodzielne? Ty? Nic nie musi. Mąż ją będzie nadal utrzymywał, a ona będzie się zajmować mężem, domem, kotem, wnukami i czym będzie chciała. A jak mąż zejdzie, to dostanie rentę. Dzieci może coś dorzucą. Ty się już tak "nie martw", bo zmarszczek dostaniesz ze zgryzoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×