Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdy nie chce sie pracować najlepiej zrobić kolejne dziecko.

Polecane posty

Gość gość
abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********a stronka! zacina się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd przeświadczenie, że ta dziewczyna będzie musiała "robić " jak dzieci się usamodzielnią albo że w ogóle trzeba mieć dzieci jako pretekst żeby nie "robić"? Zapewniam cię, że jest mnóstwo kobiet, które nie pracują, nie mają dzieci i żyją sobie na koszt mężów. To musi być dopiero szok:D Nie wiem czy koleżanka zna takie przypadki, więc cię uświadamiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha... no własnie. ciekawe co autora myśli o kobietach nie pracujących z wyboru bo nie muszą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosovo je srbija kosovo je srce srbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;50 Sama jestes ta prostaczka, ktora mi narzuca swoje zdanie a to co ty myslisz, to ja mam to w pompie i dopinguj innym ,zeby klepaly bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ta dziewczyna ma skonczona podstawowke i na tym skonczyla edukacje, to nic dziwnego ze siedzi w domu i robi sobie dzieci zeby miec zajecie, bo sie nie nadaje ani do pracy, ani do tego zeby podwyższyć swoje kwalifikacje.No bo jak ktos jest glebem ,czy leniem śmierdzącym ,to pozostaje robienie bachorów. Zajmowanie sie tylko domem i praniem spodni.Takie kobiety nigdy niebeda pracowac, a potem będą chodzić do mopsow,sropsow. Mopsy patologii pomogą, to sa kobiety bez ambicji, łażące jak święte krowy z wozkami ,przeciskające sie w kolejkach, nie znające słowa przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Łorety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, a ja wierzyłam w instynkt macierzyński:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;00 To sie pomyliłaś, mogłaś sobie wierzyc. Gleby nie pójdą do pracy, bo kto chce gleba po podstawowce ,czy zawodowce do pracy.Zresztą ona pracy nie byla nauczona, bo 2 tygodnie wytrzymała.Jedyne co potrafi to robić bachory, fajna zona i takie kobiety tez musza byc na swiecie ,nadajace sie tylko do rozmnazania i niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się pomyliłam, to mi się pewnie wydaje tylko że taki instynkt posiadam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gleba może chodzić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głąb może iść do pracy, jedynie na produkcje przy taśmie, lub wykładania towaru. Nawet na kasę nie pójdzie do biedry ,za najniższą, bo by manka narobiła.Wiec rozwiązanie jest jedno ,klepać bachory za bachorem ,zeby miec zajęcie w domu. Maz jakos tam kasę przyniesie ,ona na obiad usmaży naleśniki, potem pójdzie do sąsiadki na pierdoły przy kawie . Tak jej czas mija, no bo po co ma robić dodatkowa szkole i szukać pracy, jak jest glebem i leniem śmierdzącym. Autorka ma racje ,ta dziewczyna jest glebem i leniem, woli sie w domu obijać i nic dodatkowego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś AUTORKO co to jest glebem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś łomatko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorko czy Ty o sobie piszesz? Glebem? Co to za slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kur/wa ale jaja:-) Sorry ale taki mamy klimat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy , to znaczy głupi, prosty i bez wykształcenia. Wiele kobiet to były guły w szkole i teraz sa bez pracy, wykształcenia i szukają głupich fagasów ,co będą na nie zapierdalać, a one będą tylko się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano, jak ktoś się kiepsko uczył w szkole, to nie ma porzadnej pracy ani wykształcenia ,wiec pozostaje rodzenie bachorów.Maz jakąś tam kasę przyniesie, chociaż licha i jakoś to będzie.Tak jest w przypadku tej dziewczyny, o której pisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A one to same sie rozmnazaja ? Przez paczkowanie moze ? :D Głupias oj głupias :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Język to masz z rynsztoku. Ta dziewczyna ma pewnie sto razy więcej klasy niż ty. Sądząc po słownictwie masz próchnicę i braki w uzębieniu, wieczorem otwierasz najtańsze wino i odpalasz ruskiego papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam dokładnie takie samo wyobrażenie o tej "damie" od "gleby":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziny wielodzietne są świetne a matkom należy się szacunek za trud jaki wkładają w wychowanie kilkorga dzieci. Ale niektóre nie mają o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam próchnicy i nie pije taniego wina, w moich żyłach płynie błękitna krew a moimi przodkami byli arystokraci. Ale co wy wszyscy możecie o tym wiedzieć, krowy rozpłodowe i tyrajace na produkcji gleby! Nie dorastacie mi do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;32 Spadaj wieśniaczko ,tez po podstawówce jesteś ze tak piszesz durnie. Oj jakas ty zacofana. Nie kazdy sie dobrze uczył w szkole i nie kazdy może być mgr ,ale nawet dla glebow jest praca ,tylko im sie nie chce pracować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;30Same sie nie rozmnozyly .Sa srodki antykoncepcyjne ale widocznie one by musialy klupowac gumki lub srodki hurtowo ,bo za-mocno lubią seks ,za to pracy nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;37 Rodziny wielodzietne to najczęściej patologie ,bo ci co sa bogaci, rzadko maja sześcioro dzieci .To tak dla twojej informacji ,pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, klasa sama w sobie, napij się tego wina lepiej słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dno totalne, patologia to ty, w najczystszej postaci. A rodziny wielodzietne nie są tożsame z patologią, cóż po twoich wypowiedziach wątpliwe czy skończyłaś chociaż podstawówkę. Nie martw się, patol nie wie że jest patolem i zawsze będzie zaprzeczać patolku uroczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×