Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość h_ana

test pappa i USG ryzyko zespołu Downa 1÷11 ! załamanie...

Polecane posty

Gość gość
Rozumiem ideologie jedna i druga. Zabic, bo chore no takie troche nie takie. Z drugiej strony urodzić bardzo chorego człowieka przez co w życiu możemy nie dać rady. Społeczna katastrofa. I to katastrofa i to. Prawo zezwala i ona moze dokonac wyboru. Nie wiem co zrobilabym w tej sytuacji ale teraz w takiej nie bedac twierdze, ze bym usunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 Ja dokładnie tak samo. Niestety, żeby zapewnić choremu dziecku godne życie trzeba mieć naprawdę dobre zaplecze finansowe, a nie tułać się po mopsach z prośbą o zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7:34 urodziłam dwa lata temu. Z diagnozą prenetalną i z pełną świadomością. Nawet przez myśl nam nie przeszło, że możemy zabić naszą córkę. Mamy starszego syna. Nie jesteśmy bogaci, ale dajemy radę, będąc razem na dobre i na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale. A teraz daj innej kobiecie podjąć jej decyzję. Ty swoją podjęłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to są dziś takie badania, by wiedzieć wcześniej i zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaczęła się wojna ideologiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że tylko jedna strona zabroniłaby drugiej tzn jest kompromis aborcyjny i daje wybór , ktoś kto chce mimo wiedzy urodzić ok, nikt się go nie czepia że np opieka i zasiłki idą z podatków , a jak ktoś zadecyduje że nie podoła takiemu zadaniu to już jest wyzywany od morderców. Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzenie bzdur. Zwykłe morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasiadka ma troje dzieci. Pierwsze z ZD 5latka drugie 3latka i teraz trzecie urodziła. Wiecie do tej pory bylam zwolenniczka usuwania ciąży z zd. Ale ta dziewczynka ma tak lekka postać ze mowi normalnie biega skacze bawi sie i po buzi prawie nie widać ze to zd. Musiałam sie aż zapytać kogoś czy naprawde ma zd za pierwszym razem jak ich poznałam. I zmieniłam zdanie co do terminacji ciąży. Bo co jesli będzie miało tylko taką postać zd jak corka sąsiadki?? Do konca zycia bym sie zastanawiała czy nie usunęłam dziecka które moglo przytulać mówić kocham cie mamusiu-tamta dziewczynka jest właśnie taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeżywasz, żebyś sobie sama nie wykrakała. A wtedy przyjdź i napisz co byś nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce proponuje się inwazyjne badania prenatalne głównie kobietom powyżej 35 roku życia. Dzieje się tak dlatego, iż największe ryzyko wystąpienia zespołu Downa dotyczy ciąż u starszych matek. Niestety, aż 70% dzieci obarczonych tą chorobą rodzą matki, które nie ukończyły jeszcze 35-go roku życia. Paradoks? Nie, po prostu 95% dzieci rodzi się matkom młodszym, które często nie maja pojęcia, co im grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:38 Mam poprzeć zabójstwo dziecka, tylko dlatego że jest chore? Nie jestem potworem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalatwie Wam bycie rodzina zastepcza dla takich dzieci, ktora chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz głupot. Ty możesz być rodzina zastępcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na wcześniejszych stronach o temacie dotyczącym terminacji na wizażu. tam tez dziewczyny pisały, że były przeciwniczkami. Do czasu, aż same nie stanęły przed takim dylematem. Wówczas kompletnie zmienia się spojrzenie na chore dziecko. Więc póki nie wiecie, co czuje się w takim momencie nie piszcie "na pewno bym urodziła" tylko piszcie "teraz, kiedy temat mnie nie dotyczy, kiedy nie wiem, co sie czuje i myśli, jaki przezywa się dramat, wydaje mi się, że bym urodziła". Autorko, jeszcze raz polecam ten temat. Tam znajdziesz wsparcie, bo tam są dziewczyny, które przechodziły ten sam dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli dziecko urodzi sie zdrowe a zachoruje majac pol roku rok czy trzy lata ? Wyrzucisz na smietnik ? Bo do kanalizacji juz sie chyba nie zmiesci . rece czyste i znow po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjjvvvh
Kobieta ktora zabija swoje dziecko jest leniwa i wygodna . wstyd jej przed innymi ludzmi z chorym dzieckiem . nie bierze odpowiedzialnosci w tym co sama stworzyła nazywajac dziecko zygota plodem tlumaczac sie przed ludzmi sama siebie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 Sama nie stworzyła jak już!!! A potem to na nią spada ciężar opieki, jeśli wygodnictwo to chęć posiadania zdrowego potomstwa to mogę być wygodna, mam w nosie zdanie obrończyń życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zrobicie testu nifty daje prawie 100 procent pewnosci. Nie rozumiem po co ktoś robi ten test pappa przecież to pic na wode tak często się myli że wogóle nie wiem po co go jeszcze robią. Powinien być wycofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 no tak brewki , paznokietki , fajne bobo i pstro w głowie a raczej siano . Ja ciebie z życia rozliczac nie będę tylko póniej nie zgrzytaj zębami , że czegoś nie wiedziałas badz nie zrozumiałas :P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w nosie zdanie obrończyń życia x ten sie śmieje kto sie smieje ostatni , a w nosie to masz pewnie muchę dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 Rozumiem, że wypełniłaś już formularz adopcyjny w sprawie adopcji dziecka z ZD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam swoje dzieci a na adopcję nie mam warunków choc rodzina zastepcza zawsze była moim marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poza gadaniem nie możesz nic zrobić/w czymś realnie pomóc. To nie udzielaj swoich mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się pomodlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się pomodlić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym prosiła o cud. Msza z modlitwą o udrowienie, n.pompejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdybym zaadoptowala to moglabym cos zribic ??? Co ty za glupoty piszesz . chyba za malo w zyciu przezylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×