Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość h_ana

test pappa i USG ryzyko zespołu Downa 1÷11 ! załamanie...

Polecane posty

Gość gość
Nie ma czegos takiego jak cud a modlitw wysłuchuje tylko Bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogłabyś pomóc w konkretny sposób dając choremu dziecku dom, bo generalnie ludzie adoptuja chore, no ale klapanie dziobem przecież nie wymaga tyle wysiłku co opieka nad chorym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty klapiesz dziobem a mnie nie znasz i zadajesz glupie pytania . jak jestes taka.ochocza to zaadoptuj dziesiatke z zd. A moze z piatke wyskrobalas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego, ale ja jestem przeciwna zmuszaniu do rodzenia chorych dzieci bo potem nie ma kto pomoc w opiece, takie osoby jak ty umieją tylko klapac dziobem bo to nie kosztuje i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looo[ matko i znow klepie i nie wie o czym i o kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka "nie mogę adoptować, nie mogę pomagać bo jestem zbyt leniwa na to i w ogóle, ale będę ujadać po tematach i wylewać jad na kobiety, które realnie stoją przed takim problemem". Właśnie takie świętojebliwe osoby sa najgorsze - komuś do łożka, pochwy, macicy wejdą, ale pomóc? A po co? :) Przecież one mają swoje dzieci i tylko paskudne mordy wypchane frazesami. Moim zdaniem lepiej dokonać terminacji ciąży w tym wypadku niż być pełną hipokryzji suką pastwiącą się nad kobietami, których dotyka tragedia. Bo to co wypisują tutaj wielkie obrończynie życia to czysty sadyzm i znęcanie się nad autorką. Jakbyście miały minimum szacunku dla drugiego człowieka nie ośmieliłybyście się tego pisać. PS. Miałam praktyki w szkole specjalnej, więc mam nieco większe pojęcie od sadystek z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym prosiła o cud. Msza z modlitwą o udrowienie, n.pompejska X Masakra.:( X Też miałam praktyki w miejscu, gdzie uczyły się dzieci z ZD. Mało tego, obok był zakład, gdzie przebywali dojrzali z ZD oraz dzieci oddane, z różnym stopniem upośledzenia. Kto nie widział, nie wie. Lepiej dla nich by zostali usunięci. Leżenie, wegetacja, w różny sposób (zależny od stopnia upośledzenia) żebranie o cień uwagi. Smutny wzrok jak u zwierząt, którym źle. Przepraszam za porównanie, ale zetknięcie się z takimi ludźmi, dziećmi to wstrząs. Tutaj większość sobie wyobraża radosne dziecko ze skośnymi oczami. Nie chcę pamiętać co ja tam widziałam. Jeszcze te dzieci, które miały rodziny to ok. Ale te porzucone, te, do których bliscy przyjeżdżali dwa razy w roku. Horror! A ci starsi z ZD to byli ci, których rodziny oddały po śmierci matki, rodziców. Czarna rozpacz. Skończ się modlić i poświęć swój czas z tej modlitwy na wizytę w takim miejscu. Podetrzyj tyłki, nakarm-a uwierz mi, że i to było obrzydliwe-kapiacymi po brodach kleikami, przytul, daj wsparcie swoim sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem choroba nie jest łatwa!!!!ale czy mamy prawo odbierac komus zycie ???? Tylu ludzi deklaruje sie katolikami czyli osobami wuerzacymi w Boga Stwórcę i kiedy ppdejmuja tska decyzje odsuwaja wiare na kilka dni ?! Pytalam wyzej co zrobisz jesli twoje dziecko zachoruje nieuleczalnie miesiac po narodzinach ? Tez je zabijesz ?! Tutaj bedzie trudniej bo ludzie juz widzieli . rodzina . nadal pozostanę przy tym ze morderca wlasnego dziecka to len tlumaczacu samego siebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31 Obłudna hipokrytko- nie stanęłaś przed takim wyborem, to po co się wypowiadasz jakimiś frazesami. Odbierać życie? Nie no - lepiej "podarować" komuś wegetację. Przez takie osoby jak ty odechciewa się wszystkiego, świętojebliwcy póki ich to nie dotyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani co to taka obrończyni życia. zapraszam na wolontariat. miesiąc w takim ośrodku i wtedy proszę się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31 każdy moze zachorować. To zupełnie inny temat, bo choroby typu ZD nie możesz nabyć później. Myślisz,,że ludzie często nie mają takich dylematów? Że woleliby śmierć od postępującej, okrutnej choroby, gdzie bezradność pokrywa się z cierpieniem i brakiem nadziei? Tylko, że nie jest to temat o eutanazji, ale o możliwości świadomego wyboru jeszcze przed narodzinami nieuleczalnie chorego człowieka. Po narodzinach nie ma się już takiego wyboru. Jesteś kretynka czy troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowita racja, a tą nawiedzoną moherową, zwyczajnie szerokim kołem omijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, ze jest mozliwosc terminacji. Tyle w temacie. Kobieta ma wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię zrozumieć matek, które mimo tych prenatalnych badań świadomie decydują się na zachowanie uszkodzonego płodu. Jak ktoś napisał, to nie jest darowanie życia tylko wegetacji. Pracowałam w dps, mieliśmy dorosłych z ZD i to był horror istny, ale ja mogłam przecież po pracy zamknąć za sobą tamte drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któregoś dnia przywieźli Alę, 23 lata. Mama o kulach ledwo mogła wyjść z auta, przez łzy tłumaczyła bez przerwy, że zdrowie jej nie pozwala dalej tego dźwigać. Od razu wpadła w oko Wojtusiowi 43 lata też z ZD tylko jak ich raz nakryto na seksualnych praktykach, potem znów i jeszcze....Ala musiała zostać przeniesiona do innej placówki. To był dramat dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trafiłam w czuły punkt katoliczki skrobankowe :P ślub w białej sukience w kosciele bo to tak pieknie wygląda ... a potem.... potem moge juz zabic bo to nazywam płodem zygota ... ratuje od tułaczki bo chore .... chore to wy jestescie z lenistwa wygody i morderczynie dzieci ... własnych dzieci kazde tłumaczenie uwazacie za dobre sensowne ... no tak tylko winny sie tlumaczy .. abyscie tylko kiedys nie szlochały z tego powodu . Przeciez wy jestescie takie super ze zycie tez musicie miec super a nie wstydzic sie za chorego bekarta który powstał z ciebie ... nie no ja super to i dzieci tylko super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze źle pojęte miłosierdzie to wyrok dla tych dzieci. Nie dostajemy w życiu większego ciężaru niż moglibyśmy unieść. Chore dzieci zasługują na miłość, szacunek, na życie. Zasługują na godność. Nie ważne czy uswasz zdelrowe czy chore dziecko, to bez różnicy. Odbierasz życie a nie jesteś Bogiem. Nie myśl że nie poniesiesz konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:05 nie no co ty , takie dzieci trzeba wyskrobac one są brzydkie inne , pobudzone seksualnie i nie maja prawa życ bo tak decyduje ich matka - sorka raczej skrobaczka przeciez wybór zawsze nalezy do niej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:09 To niech urodzi , przecież na pewno chętnie je zaadoptujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooo matko a ta znów z adopcja , słabe postaraj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co Ty dobrego w życiu zrobiłaś dla tych dzieci o których tak kłapiesz jadaczką? Pochwal się swoimi osiągnięciami, ilu rodzicom dziecka z ZD pomogłaś, ilu wsparłaś, jakie postępy dzięki Tobie zrobiły takie osoby. Bez tego moim zdaniem nie masz prawa głosu sprawie CUDZEJ ciąży, bo zwyczajnie nie reprezentujesz sobą żadnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie myśl że nie poniesiesz konsekwencji. " A Ty już jesteś Bogiem, że masz prawo takie rzeczy komukolwiek pisać? Obrzydliwa istota z przerostem ego, wydaje się jej, że w imię wyimaginowanego Boga może komukolwiek grozić i kogokolwiek straszyć. Słabo znacie tę swoją wiarę - bo o ile pamiętam to często grzesznicy mieli odpuszczane, a takie hipokrytki wp*****lające się ludziom do życia były karane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" łooo matko a ta znów z adopcja , słabe postaraj sie jezyk.gif " Słabe bo ta dziewczyna przejrzała, że jesteś gnidą, która czerpie satysfakcję z niszczenia ludzi w trakcie tragedii? Ty lepiej martw się o swój kociołek w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bardzo dziękuję że tak dokładnie opisalaś samą siebie ale nie potrzebnie, wiem że taka jesteś, nie musisz przekonywać nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzisz, oceniłam Cię jednak ciut lepiej - uznałam za istotę myślącą, którą stać na jakąkolwiek dyskusję a nie przedszkolne riposty. Serio, nie wiem jakim zerem trzeba być by urządzać sobie pyskówki i mieć radochę ze szczeniackich odzywek w tak poważnym temacie. x Z mojej strony koniec "rozmowy" - nie mam potrzeby odgrywania się na innych za nieudane życie, w przeciwieństwie do niektórych...a Ty szczekaj dalej - nic innego nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 No tak w kosciele katolickim mozna grzeszyc . grzechy odpuszczone przez pana w sukience . to nic ze swiadomie zabilas czlowieka moze nawet nie jednego zwanego plodem czlowiek grzesznik odpuscil . a oo na to Bog ? Niewazne ! Liczy sie tu i teraz i moja wygoda . aha zapomnilam grzesznikom mordercom sie przebacza. . to po co te zasady i przykazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma bog do nieprawidlowosci genetycznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jesteście anonimowe. A jakbyście podały swoje dane i deklarację że choć na tydzień każda z was weźmie to chore dziecko. że pomoże. Mówić a robić to już co innego. czy wokół was nie ma chorych potrzebujących ludzi ? może pokażcie jakie jesteście tam w realu. Czy gdyby sąsiadka miała takie dziecko czy byście jej pomogły ? Może raz ale tak na dłuższą metę. ? Czy ta dziewczyna usunie ciążę ?Może. Jej sumienie- jej życie jej decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda decyzja jest bardzo trudna do udźwignięcia. Tylko co dla kogo gorsze Udźwignąć życie z takim dzieckiem często będąc zdanym sama na siebie czy udźwignąć wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×