Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość h_ana

test pappa i USG ryzyko zespołu Downa 1÷11 ! załamanie...

Polecane posty

Gość gość
dziękuję, 3majcie kciuki, jak czytałam to brak kości nosowej i te serce i test pappa u mnie właśnie wskazują na zespół Downa oby to wszytko to był tylko zły sen... i mam malutka nadzieję że się z niego obudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałas miec bardzo dobre usg albo lekarz bardzo doswiadczony, ze zauwazyl syndaktylie paluszkow...Moj synek tez urodzil sie z ta wada i dwoch lekarzy nie wykrylo tej wady mimo czestej diagnostyki...Powiem tylko tyle ze z palcozrostem powiazanych jest wiele chorob genetycznych m.in.zespol Aspergera,nie slyszalam zeby dzieci z Zd mialy ta wade a troche o niej czytałam...Moj synek mial na szczescie tylko podejzenie pewnego zespolu ale to dopiero killa miesiecy po urodzeniu.Dzis jest zdrowym chlopcem,przeszedl kilka operacji rozdzielenia paluszow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mówię, że mnie ten obraz wygląda na inną aberrację. U mojego dziecka też widoczna na usg była syndaktylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które pisały, że ich dzieci miały palcozrost, napiszcie proszę, czy miałyście zlecone jakieś konkretne badania po urodzeniu dzieci? Mój synek też urodził się z palcozrostem dwóch paluszków u lewej rączki. Operację rozdzielenia mieliśmy w wieku dwóch lat, paluszki były zrośnięte tylko skórą. W IMiD w Warszawie kazali tylko rozdzielić palce, zero skierowań na inne badania. Synek obecnie ma 4 lata i rozwija się prawidłowo, jest zdrowym dzieckiem. Wynik testu pappa w pierwszej ciąży był w normie, usg rownież nie wychwyciło wady rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez miał zrośnięte 2 palce. Nie wykonywałam innych badań, nie przyszło mi to do głowy. Jest zupełnie zdrowy, więc nie zawsze to musi być połączone z innymi nieprawidłowościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
dziewczyny ja wiem że same paluszki nic nie znaczą ale oprócz tego mam inne wskazania na ZD... palce da się zoperować a ta choroba zostaje do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h_ana wiesz już kiedy amniopunkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek mial badania genetyczne?bylismy z nim u nefrologa bo mial niewielka wade w nerce(ponoc czesto przy syndaktylii),byl badany u neurologa ze wzgledu na rozmiar glowki,mial rehabilitacje(wiotkosc stawow)byl badany przez laryngologa(podsluzowkowy rozszczep podniebienia)zopelnie nie widoczny przez laika...jak juz pisalam dzis jest zdrowym chlopcem.Do wszystkiego dazylam sama bo lekarze po urodzeniu twierdzili ze to tylko kosmetyka!Wiekszosc skierowan wystawianych na moja prosbe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
niestety czekam jeszcze na termin amnio... od następnego tyg mogę już robić, dziś zadzwonie do mojego lekarza czy udało mu się mnie zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H_ana to daj znać kiedy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas znac termin w zeszlym tyg. Szkoda ze nie zrovilas nifty od razu. Juz bys wszystko wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
no niestety ponoć kazali dzwonić dopiero w tym tygodniu (wcześniej i tak nie mogłabym zrobic bo byłoby za wcześnie), we wtorek mam się zgłosić do szpitala, amnio daje najlepsze wyniki z tych wszystkich badań więc już poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nifty kosztuje 2 500, amniopunkcja 1500 ( w szpitalu klinicznym). A jak nifty by coś wykazało i tak i tak amniopunkcje by robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysłałaś o tym co zrobisz jeśli amnio potwierdzi obawy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nadal jestem dobrej myśli, trzymam mocno kciuki, sprawdzam codziennie forum I liczę na dobre wiadomości od h_ana. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dawaj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
szczerze to boję się tego szpitala i badania, jedyne moje wizyty w szpitalach to tyle co w ciąży i poród... a wyników boję się jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h_ana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
15 tydzień i 2 dzień.. USG w szpitalu potwierdza brak kości nosowej i niedomykalnosc zastawki trójdzielnej (jutro amnio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h_ana trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymamy za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z ZD to nie koniec swiata... ale zycze oczywiscie zdrowego dzidziusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież trzymam kciuki. Trzymaj się i bądź dzielna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
już po badaniu, igła cieniutka więc nie boli jakoś szczególnie, jedynie nieprzyjemne może się wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy wynik ? h_ana trzymaj się bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h_ana
wynik w ciągu tygodnia, wzielam Fisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się czujesz po amnio...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×