Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy po wieczornym prysznicu wstajac rano

Polecane posty

Gość gość
21.41 No dokładnie :D Po co to sie tak gimnastykować? chyba prościej wskoczyć pod prysznic,rach,ciach namydlić ,spłukać i po zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na co dzień nie używam antyperspirantu. Zaraz mnie niektóre oczywiście zlinczują ale mnie to śmieszy i mam to w d***e bo wy nic o mnie nie wiecie a będziecie standardowo mądrować. Ja dedukuję że po uj mi antyperspirant jeśli czuję że mam pachy suche. Co innego jakby były wilgotne, wtedy od razu idę się myć, wysuszam pachy i smaruję antyperspirantem, żeby powstrzymać to co sie tam dzieje, ale to się zdarza średnio raz na tydzień lub dwa. Z tym poceniem to przeważnie serio pachy mam suche, bo w ciągu dnia nic stresującego się nie dzieje. W czasie największych upałów i tak przebywam w budynku. Chyba że coś stresującego się szykuje albo jak mam spadek elektrolitów od kawy albo pożre sie z mężem wtedy może się zrobić taka faza że czuję że zaczynam sie pocić z nerwów, wtedy zaradzam sytuacji, ide się umyć i się smaruję, ale to są dla mnie okazjonalne sytuacje że jest ku temu powód. Częściej to jest to w moim przypadku kompletny bezsens. Co innego jakby ktoś sie szybko pocił i mocno to wtedy musi codziennie się smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w łazience biobidet http://biobidet.pl/jak-dziala-toaleta-myjaca-bio-bidet i się nim podmywam. To duży komfort bo jak chce się podmyć to nie muszę za każdym razem pod prysznic wchodzić. Jak nie ma mnie w domu tylko w pracy jestem to używam chusteczek nawilżających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano nie myjesz c**y, a fu, to już teraz wiem co od niektórych bab tak jedzie gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×