Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość67

Wplątany w trójkąt

Polecane posty

Gość gość67

A moja na 2m i ja.Jestesmy długo małżeństwem Ona uczyła mnie wszystkich pozycji tak by się nigdy nam nie powtarzały a była bardzo wymagającą.Jakoś od roku zaczęła mną manipulować.Przerywała zbliżenia na chwilkę to znowusz podniecała ręką, kazała dotykać też lizać drugą dziurkę. Często i nie jeden raz eksploatywała mnie bardzo gorąco na stole,ławce,windzie gdzie tylko naszła Ją ochota. Po kilku latach wydusiła z siebie wyznanie ze nasze zbliżenia stały się Jej nudne i chce czegoś więcej. No to starałem się oralnie,analnie i dotykałem i brutalnie,lizałem,pieściłem i czułe mówiłem. Już świrowałem i czasem unikałem seksu, aż po roku prawie powiedziała mi o swoich marzeniach.Wyznała akurat podczas chwili przerwy kiedy byłem już bliskki spustu do Jej gorących ust.... powiedziała bym zrobił Jej prezent a w zamian będzie mi pozwalać na wytrysk do buzi.Chce bym Jej pozwolił i zaakceptował kogoś drugiego, takiego z którym będziemy się kochać codziennie we troje.Poruszała mi mojego sterczącego wymuszając abym się zgodził, a kiedy wyharczałem ze tak,zgadzam się  to przytrzymała w ustach i połknęła to co ze mnie wytrysło.Widzisz, ja dla Ciebie robię wszystko i bardzo pragnę abyś mi spełnił moje marzenie podarował kochanka, takiego do trójkąta z zadowoleniem powiedziała.Nie działo się nic szczególnego, nic nie zauważyłem przez jakieś pół roku aż tu nagle podczas upojnego stosunku szokujące wyznanie.Mam kochanka takiego młodziutkiego takiego co mogę zrobić z nim co zechcę i on nie może  już mieszkać z rodzicami i chcę aby u nas zamieszkał.Przyrzekam,że sprawię tak że nic nie będzie nam przeszkadzać a będzie jedynie moją zabawką.Jutro będzie u nas nocować i Ty z nim mi zrobicie wszystko czego zapragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Trójkąt czy zdrada kontrolowana to nic strasznego jeśli się to robi dla ukochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmm podoba mi się ta kobieta możesz ja spytać czy ma marzenie na większą ilość facetów jednocześnie? czyli więcej niż 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie jest tak, że podobają nam się kobiety łatwe i przyjemne,takie co przejmują inicjatywę.Następstwem tego są zawirowania życiowe ale nie koniecznie,czasem jest bardzo przyjemnie ale trzeba mieć stalowe nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko się to robi dla jej satysfakcji,jeśli już to i dla siebie też.3kąt może burzyć ale również bardzo dużo wnosić korzyści:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem co lepsze raz bylem w zwiazku z kobieta jak twoja ciagle cos nowego zboczenia itd nie mowie zebg mi sie to nie podobalo bo bylo bosko ale na kazdym kroku trzeba bylo miec oczy do okola glowy by z jakiejs imprezy nie wrocila z brzuchem, o tak lubimy takie kobiety ale jak ktos wczesniej zauwazyl ciagle wumagania pomysly...adoruj ja, kup jej sztucznego k****a pozniej znajdz jej drugiego prawdziwego. Można p*****lca dostac chyba jestem za stary na takie kobiety. Teraz mam normalna moze jest nudnie ale z nuda mozna sobie poradzic ze wscieklizna psiochy walczyć sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qa,inni się tylko,,ślinią" a ta żonka bierze wszystko,skarb! Będzie się działo,chłop ma frajdę i stalowe nerwy. Nie jeden/na by tak chciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być idealna dla Ciebie jeśli zrobisz dla niej wszystko.Z wściekłą c*pą nie ma co walczyć a spijać nektar....zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Muszę chyba pooglądać jakieś po*le aby się przyuczyć do imprezki.Jak robić To we dwóch aby dogodzić kobiecie i być lepszym od smorkacza.Abym zdążył zanim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Wczoraj 21:30 przeglądałem na necie p****le(Double penetreiting) podłączony komp do TV i naszła mnie żona z młodym smarkaczem.Zdążyłem tylko wyłączyć telewizor ale na laptopie pozostała otwarta stronka.Młody przedstawił się,Zbyszek,moja bogini słodko oznajmiła że to jej kolega i dzisiaj przenocuje u nas bo w domu ma przechlapane.Powiedziałem tylko że OK i czy ma szczoteczkę do zębów,kątem oka spostrzegłem wypchaną torbę.Żona zabrała młodego do kuchni coś przygotować do kolacji. W kuchni nie zamykało się drzwi na stałe więc słyszałem wszystko co się dzieje.Czajnik wrze,krojenie na desce i słyszę chichoty i popiskiwania,znaczy się umizgi! Wyobraźnia mi odpaliła aż pałka mi stanęła jak nigdy.Młody pozostał a żona znosiła na stół,podeszła do mnie przytuliła się i dłonią przetarła po rozporku.Spostrzegła moje podniecenie i qfa zobaczyła podłączony laptop,ścisnęła mój rozporek i słodko dość głośno powiedziała że dzisiejsza noc będzie zwieńczeniem marzeń...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Młody okazał się sympatycznym i zapobiegliwym,przyniósł butekeczkę whisky.W pewnej chwili żona podeszła do laptopa i go otworzyła a tam stop klatka ostrego p****la w trójkącie .Chwilka ciszy,oglądaliśmy film aż poprosiła Go aby pomógł Jej poznosić naczynia do kuchni i po chwili usłyszałem jęki i hichoty.Już się ostro podnieciłem ale zdecydowałem jeszcze tam nie wchodzić ,aby się bardziej rozochocili.Raptem pośpiesznie umkneli do sypialni nie zamyknąwszy drzwi.Zachowywali się jakby mnie wcale nie było w chałupie, dochodziły głośne jęki kopulacji.Walczyłem z myślami czy pogonić młodego czy już dołączyć do nich,jednak byłem tak ogromnie podniecony że. ..się rozebrałem i ruszyłem do sypialni.Byli już nadzy,On pod Nią ,ostro,bez skrępowania się pieprzyli.Ona tylko nachyliła się i zawołała do mnie, Miśku  proszę wejdź we mnie szybko.Do białego rana eksploatywała nasze baty aż wreszcie padliśmy ze zmęczenia i twardo przysnęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Rankiem(11:00) źonka obudziła się pierwsza,pobudziła nas dłonią,i szczęśliwym głosem oznajmiła że nocą przeżyła pierwsze orgazmy w Jej zyciu. Rozporządziła,ze od dzisiaj będziemy we troje i każdy będzie miał podział ról i nie oczekuje żadnych sprzeciwów ani donsów. Jeśli Ją chcemy, to spełniamy wszystkie warunki,za co będą fantastyczne nagrody.A Młody Zbychu dla wszystkich jest naszym członkiem...rodziny a dla nas drugim mężem na równych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak dobrze zrobiłem że...pozwoliłem. Jest fantastycznie,moja słodka żona potrafi tak nami rozporządzać ze żaden z nas nie jest zazdrosnym i zawsze gotowi na Jej potrzeby.Widać że jest szczęśliwa i spełniona i ta rola Ją bardzo kręci ,ma dwóch chłopów dla siebie bez zbędnych problemów.Wielokrotnie w naszej obecności podkreśla że jest najszczęśliwszą na Świecie.No i ja też jestem szczęśliwy że mam codziennie ogromną podnietę,niespodzianki i bardzo ostry seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz jej dynie do c**y.gwarantuje,nie bedzie mieć po tym zachcianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Nie widziałem dotąd Jej tak szczęśliwej i tak ogromnie podnieconej.Cały czas jest podekscytowana i niecierpliwa fizycznego zbliżenia a w trakcie podwójnej penetracji bardzo silnie ukazuje w ekstazie i szczytowaniu swoje doznania.To co teraz widzę u Niej w porównaniu do tego co widziałem, kiedy ze mną tylko to robiła to tak jakbym Jej tylko grę wstępną przygotowywał. Teraz też spostrzegłem że mój pisiorek jest niewspøłmiernym do ,,kochasia"narzędzia.W ciągu nocy w Niej jest on,ja,razem i często któryś jeszcze raz poprawia a zdaża się po dwa razy i wspólnie.Technika dogadzanie już się dotarła,jesteśmy skupieni na precyzyjnym i jak największym Jej sprawowaniu orgazmøw!.....Jedno mnie nurtuje pytanie,jak długo Ona zamierza eksploatować mąż obu ale jestem wdzięczny że mnie nie zostawiła dla innego,młodszego i bardziej obdarzonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robicie poza DP też dwa penisy w cipulce? ile trwa zwykle samo DP? planujecie zrobić 3m+k? zapytaj ją czy by chciała gangbang na 6 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz Jej by sobie wyobrazila 6 par oczu pełnych pozadania do niej 6 penisów w erekcji które wywolalo Jej cialo :-) i napisz co odpowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem tylko jedno jesteś zdrowo pierdolnięty stary eroty mamie - rusz dupę i spierdalaj do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 HAHAHA TO wyborca PiSu hahaha typowy polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wyborca PiS- jest ostro p*****lnięty i prymitywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lojana wobec ciebie bo nie robi tego bez twojej obecności i przy twoim udziale. Ona potrzebuje dużego członka takiego jak ma mój mąż że do końca ledwo wbija się w moją cipkę. Rozważ wymianę partnerów gdzie kochanek będzie z dużym przyrodzeniem wtedy będziecie oboje zadowoleni. Gdy zacznie głośno jeczeć z rozkoszy tobie będzie stał bardzo długo podczas stosunku. Wiem bo gdy mąż uprawiał seks z kochanką to pomimo że jej mąż był już zemną po stosunku cały zrobił mu się twardy i wzięli jego żonę na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak jej było na dwa baty? ty też jechalas na dwa baty? jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty wracaj PiSdusiu do prawiczka s smolenskiego jarosława kaczyńskiego który wpuścił do Polski od początku rzafiw już 9.000 muxulmanskich radykałów rosjanoczeczencow !!!! PISdy to zdrajcy Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Tak,na dwa baty też w jedną i słoneczko a kiedy jest tylko z nim to wynagradza mi z przełykiem w trakcie oddania jemu.Mowi ze w ten sposób chce mi wynagrodzić ,pokazać swoje oddanie tym że to robi tylko dla mnie .Cóż więcej chcieć,czy się urzalać, jest cudowna i jest cudownie,ta zdrada wcale mnie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Pytałem,żadna wymiana Ją nie interesuje,jest szczęśliwa mając nas dwóch.A kochanek ma dobre wyposaźenie i fizycznie jest ogromnie zaspokojona! Twierdzi że kocha nas obu i jest nam wierną!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Pomijając motywy i temperamęt kobiety,trzeba przyznać ze aby prowadzić trójkątne życie to Ona musi cechować się ogromną inteligencją i bogatym wnętrzem przy brylowaniu z wybrankami.To od Niej wszystko zależy zwłaszcza jak postępuje z nimi aby taki stan utrzymać na dłużej. Choć nie jedna by chciała to tylko nielicznym kobietom to jest dane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna67
Miałam i mam trójkąt z mężem i kochankiem,tylko pierwszy raz jest trudnym i strasznym przeżyciem.Następne już są tak wspaniałe że nie sposób się z tego wyplątać czy zrezygnować i to dla wszystkich uczestników.Jakby piętno,niewola doznań jakich nie znajdziesz w innym związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike S
Małgorzata, jesteś tu jeszcze? Prześlę Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna prowokacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata to CBAdmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×