Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami byłaś w łóżku jak dotąd?

Polecane posty

Gość gość
Tu moge pisac jak chcesz a co bys chcial dokladnie wiedziec Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
no chciałbym opowiadanie z rozmowami w klubie, z atmosfera, potem czynności i jak się czulaś psychicznie i fizycznie podczas kolejnych czynności? dlatego bardziej nadawaloby się na maila ;-) bo byłoby długie. możesz założyć szybko nowe anonimowe please :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
możesz też napisać co mówiła po tym sexie koleżanka :-) bezpośrednio po oraz po jakimś czasie. to był najlepszy sex Waszego życia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubie to spokojnie wiesz spojrzenia i podczas tanca lapali mie za pupe i piersi i mówili ze jestem niezla suka a podczs j****ia bo sex to nie byl tylko orgia kolezanka tak jeczala na przemian ze mna tez jej sie podobal pissing a po powiedziala tak ALE JESTEM PRZERUCHANA I SPELNIONA a ty pewnie czytasz i sobie walisz co ? Ja leze w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jestem, jestem :-) mmm lubię takie wyzwolone kobiety. ;-) nie walę, ale jestem podniecony Twoimi opowieściami. Puescisz się teraz, wspomnienia. też Cię podniecaja teraz? ;-) szkoda, że mąż nie chcę hardcorowo się Tobą zająć :| nie da się go przekonać? faceci genetycznie chcą jednak zdominiwac partnerkę może to w mim obudzisz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paluszek jest w pupie a wibro w cipce moj maz to c***a doslownie ale kase dobra robi i jest ok a ja robie swoje a ty jestes zonaty ?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
czyli jedziesz się na dwa baty :-) haha jaka ciekawa :-) chcesz mnie zaprosić na sierpniowa imprezę? ;-) niech Ci na razievwystarczy że jestem przystojny ;-) mąż co robi w Belgii? tam teraz niebezpiecznie. trochę się nie dopasowaliscie w łóżku serio nie da się go jakoś uwrazliwic na Twoje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
powiem Ci że chciałbym mieć żonę ktora lubi ostre rżniecie w parze, trojkatach 2m+k z DP, oraz taka co lubi gangbangi. Tak bralbym w nich razem z nią udział :-P mam otwarty umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze paluszek w cipce? Stanal mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
gość dziś coś ci się pomylilo, paluszek w pupie a vibro w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prosilam go a on nic a ty lubisz tak ostro ?a skad jestes ?do 3wrzesnia jestem sama teraz leze i masuje sobie cipke a ty lubisz tak ostro moze napisz jak bys mie bral i rob sobie dobrze ja juz robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moj paluszek w pupci lubie tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
a maila Ci podałem też po to byś mi napisała o tej imprezce co szykujecie z koleżanka :-) gdzie ja znajdę opis i Twoje wrażenia z niej? ;-) oj będzie się działo. Powinnas uprawiać jakus sport, kondyvja się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
*kondycja się przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jakbym Cię brał? cały dzień wysylalbym pieprzne smsy mojej suczce(to byłoby najbardziej "grzeczne" olreslenie ;-)) potem bym przyjechał objął zdwcydowanie rękoma głowę, udalbym że chcę Cię pocałować, alę w istatniej chwili bym się odsunął. Przywarlbym swoim cislem do Ciebie, Ty zostalabys przyparta do ściany, a ja rizerwalbym na Tobie sukienkę. Jesteś naga odwracam Cię tyłem do siebue Ty stousz przidem do lustra mówię - będę Cię teraz rżnal jak dxiwke następuje ostre rżniecie z maksymalnie mocnymi pchnieciami, klapsy w tyłek i ciagniecie za włosy oraz klapsy w piersi na koniec wytrysk na twarz. inne wariacje to organizujemy gangbang na ilu chcesz facetów ;-) i jestes ubrana jak uczennica a my bierzemu Cię siłą też jest rozrywanie ubrania i na konuec wytryski na twarz i pissing. oczywiście wszedxie masz hasło bezpieczeństwa: KIEŁBASA. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masuje go duzy jest... napisz napalony12345678@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na maila... czekam szybkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
o jacys nowi. się pojawili, przynajmniej nie obrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no Adas jestem mokra po przeczytaniu tego ale spusty nie na twarz tylko do buzi ok a gdzie bys chcial mie osikac ? Jakiego mas penisa opisz sie troche oj ja wysoka brunetka biust C i lekko puszysta pupa w sam raz na pieska a ja uwielbiam klapsy plucie i szarpanie za wlosy opisz sie i jak ostro bys mie bral z kolegami ty i jeszcze 2 ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj wylize ci cipke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wes kutasa do buzi... czujesz jaki twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
serio zgodzilbym sie na tylu ile byś chciała, jakbys chciala 5 mialabys 5, jakbys chciała 10 mialabys 10. no znowu mi stanął ;-) dzięki. czemu nie na twarz? przecież na działkach Ci się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
sikanie? wszędzie ciało, twarz, usta ;-) a kto na działkach wpadł na pomysł pissingu? :-) to z braku wody do obmycia spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie ze nie na twarz tylko prosto do buzi a pissing to jednemu sie zachcialo sikac i mowi ide pisiu a ja do niego dawaj na nas i zawolalam ale i na nas juz dwoch sikalo a ja na ciebie gdzie bym mogla sikac ?stanol ci ja mam tak c**e mokra leze nago a ty walisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
i jeszcze byłoby mocne ******ie w usta z przytrzymana głową i mialabys masę sliny wylewajacej się z buzi :-P całe piersi w slinie :-) zrobiłbym Ci też gangbang z murzynami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzepie go z calej sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
a wiesz co by było fajne? gangbang w lesie albo na polanie mmmmm natura świeże ppwietrze te sprawy byloby dziko wwzystko zaaeanzowane wcześniej idziesz przez las ubrana jak uczennica i sptykasz 10 przystojnych "lesniczych" o "złych " zamiarach. W ustalonym wcześniej scenariuszu masz siebwyrywac i mówić "nie" alę oni są silnejsi i ostro jest:-) oczywiście jest rozrywanie ubrania i dirty talk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
oczywiście jest tez wariant z lesniczymi murzynami hehe wariant biały, czarny i mieszany no musisz mieć kondycję na takie cos;-) gdzie bym Tobie pozwolil? wszędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do buzi też? Ja juz z 4 orgazmy mialam wiesz co z murzynami nie ale w domu w dużym salonie ty i twoich 3 kumpli co ? A jak wygladasz jaki masz sprzent ja lubie duze paly ale jestem mokra palce sobie wacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×