Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami byłaś w łóżku jak dotąd?

Polecane posty

Gość gość
Ruchac Cie we wszystjie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to żałosne....Porazka to forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyr*****ibysmy ostro wszystkie twoje dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zlot nie/do/ je/bow :D Pisze się MNIE idioto podający się za babę a nie MIE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba byc desperatem,zeby chciec jechac w ciemno i ****** dwie brudne i niedouczone suki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
znowu czeczeńcy piszą wracajcie do rosji ciapaki muzułmańskie albo katotaliban same śmieci ;-) taki efekt jął PISdy. po cichu wpiszczaja czeczeńcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema Adaśno ja tez myslalam dzis o tym a tak wogole frajerzy nie jestesmy brudne baby tylko kobiety lubiace ostra jazde jak maz nie umie to trzeba sie ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
no napisz no teraz o kolejnej imprezie i planach będziecie wy dwie i ich 5? czy zwiekszacie liczbę facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
mam nadzieję że zaproponujesz jej mój pomysł i przebierzecie się za uczennice:-) czyli krótkie spodniczki w kratkę, bisle podkolanowki grube i białe koszule oraz kokardki na w warkoczach ;-) i ma być zrywanie ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nikt mie nie rozrywal ale jak bys chcial to napisz jak bys chcial Madzia jest u mie i pokazuje jej to co piszemy i bawimy sie cipkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Madzia ma ochote na ubiór uczennicy a potem rozrywanie ubrań na niej? daj Jej napisać cis o działce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
macie ochotę robić facetom rimming? jedną robilaby mi loda a druga jednoczesnie robilaby mi rimming z drugiej strony :-P i będę Wam mówił: - Calą noc będę Was pirdolił młode suki. Slyszycie całą p********a noc... i maciebsie zachowywać jak d***** i kirwy ;-) dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat, do tej pory z jednym i to całkiem od niedawna. Jak widać nie wszystkie dziewczyny w tych czasach są puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
nie ma dziewczyn puszczalskich dziewczyna lubiaca sex to coś zwykłego i naturalnego jest równouprawnienie nie mówimy o puszczaldkich facetach więc nie można też moeic o puszczalskich kobietach tylko taliban i katotalibsn tak mówi a ta są prymitywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozemy zrobic rimming ja czy kolezanka ?bedziesz nas ostro wyzywal ? Tu Madzia na dzialce bylo z***biscie przerrzneli nas ze masakra iwa nie mogla rano wstac ja moge sie przebrac i rozerwiesz mie pod warunkiem ze wylizesz nam d**y co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
ok Madziu :-) spytaj się koleżanki czemu nie lubi spustu na twatz :-) bo nie chcę powiedzieć dlaczego? ppanujecie kolejna imprezę z 5 facetami czy będzie ich więcej? Madzia powtarzam maila 123ad1am1234@gmail.com pisz albo tu albo tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie lubi na twarz tylko prosto do buzi myslimy o kolejnym razie ale minimum 5 musi byc ja musze miec 3 dziurki zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
moim zdaniem minimum to 6 bo macie miex obie. zajęte wszyskie dziurki jednoczesnie njalepiej wy dwie i 12 po to byście nie mialy przerw wiadomo każda ma jedniczesnie po 3 alę jak oni siw suszcza to muszą mieć czas na regeneracje i wtedy potrzebna jest na Was druga szóstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
o kirwa taką ilością sperrmy to byscie sie chyba najadly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O no spermy duzo ale my lubimy sie calowac z pelna buzia spermy a ile moczu podczs pissingu ja pierdole znowu mam mokre majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
haha dzisiaj masz ode mnie polecenie 8 orgazmów minimum każda z Was obie do siebie dupk.ami i wlozcie jrdno dildo w obie ci.py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
macie kontakt z tymi 5 z działki? wiesz jak będziecie chciały 12 facetów to po prostu wystarczy jakbich poprosicie oni przyprowadza kolegów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika lat 23
jam miałam najwięcej trzech i to na własnym weselu posuwali mnie w wszystkie dziury na raz nie zapomne tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można lubić sex i to bardzo, ale wy jesteście patologią i szczytem prymitywizmu. Bleeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie siedzimy na przeciwki siebie rozkraczone i wkladamy dido takie dluge jest super a kontakt mamy bo to koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
gość dziś dziękujemy ;-) mamy po prostu otwarty umysł i inny kręgosłup moralny. kobieta ma męża egoiste w łóżku, ona chce ostro on chce tylko delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Angelika lat 23 dziś jam miałam najwięcej trzech i to na własnym weselu posuwali mnie w wszystkie dziury na raz nie zapomne tego xxxxxxx Angelika proszę opisz to dokładnie, możesz napisać maila 123ad1am1234@gmail.com albo tu jednym z nich był mąż? czy nie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moj maz to tylko sie spusci i dupa sie odwraca a ja lubie hardkor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.08 ty jestes zwyczajną prymitywną szmata. Brudna i cuchnacą spermą okolicznych żuli z twojej wioski. Nik inny ,a juz na pewno nie prawdziwy mezczyzna dotykał by takie przeorane s****wo. No , może taki Adaś. Bystry jest jak woda w klozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×