Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami byłaś w łóżku jak dotąd?

Polecane posty

Gość naiwny_1
jak dotąd tylko żona, a ta pizyda mnie 2 razy zdradzila, a jeszcze ma slaby temperament, nie rozumiem tego, chłopaki zdradzajcie zony bo te pyzdy sa wredne jak nie wiem co, w ogole treaz widze ze zona mnie ogranicza w wielu aspektach, eeech po co ja dla niej sie wstrzymywalem , zamiast wykorzystywac okazje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.58 peezda to ty jestes a nie facet, że z nia jeszcze jesteś ;) Zal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analfabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam z 18 napewni jak nie wiecej bo nie liczylam teraz mam meza od roku i tylko2 razy go zdradzilam mam 24 lata maz mysli ze mialam 1 faceta w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata zawsze pozostanie szmatą,choćby leżała na marmurowej posadzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kim piszesz kolego ? Lubie sie bzykac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tylko szmata ma taki licznik. Lubisz sie bzykac to się bzykaj,ale po co kurfo wychodzilas za mąż. Żeby sie k***ic na boku? Szmata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynie kobieta ma takie samo prawo czerpać przyjemność z sexu jak facet masa muzulmanow-prawiczkow z przedwczesnym wytryskiem albo katotaliban, śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
kretynie kobieta ma takie samo prawo czerpać przyjemność z sexu jak facet masa muzulmanow-prawiczkow z przedwczesnym wytryskiem albo katotaliban, śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym. Teraz jestem po 30stce i mam ochotę to zmienić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie adam jak piszesz ja po prostu to lubie i tyle maz nie wie ile mialam twierdzi ze jestem ciasna i jest mu dobrze a ja lubie dreszczyk emocji cos zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAd as7051 n
probowalas 2m+k albo gangbang? kobiety co to zrobiły pisza że miały GODZINY orgazmów i czuły się na maxa pożądane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
probowalas 2m+k albo gangbang? kobiety co to zrobiły pisza że miały GODZINY orgazmów i czuły się na maxa pożądane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys to bylo przed slubem. Z 2 mc z kolezanka poszlysmy na dyskoteke do clubu i z jej kolegami bylo ich 4 i ja poznalam takiego milego chlopaka razem bylo my dwie i ich 5 u niej na dzialce bylo naprawde mega rano nie mialam sil wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa tak se mow ze jestes ciasna worze na sperme i szmato. Zal twojego meza, ale karma kurfo wraca ze zdwojina sila i wróci do ciebie szmato. Jestescie siebie warci razem z Adasiem koniobijcą bez kregoslupa moralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kurfy i szmaty powinnh zdychac w meczarniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
gość dziś Kiedys to bylo przed slubem. Z 2 mc z kolezanka poszlysmy na dyskoteke do clubu i z jej kolegami bylo ich 4 i ja poznalam takiego milego chlopaka razem bylo my dwie i ich 5 u niej na dzialce bylo naprawde mega rano nie mialam sil wstac xxxxx mmmm piękne napisz wiecej ;-) była jazda na 2/3 baty jednocześnie? piękne orgazmów pewnie nie liczylas? a muzułmańskimi praqiczkami-nieudacznikami się nie przejmuj ;-) oni nigfy nie zanocza bo msja mąkę k***ski i przedwczesny wytrysk :-) HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
taliban i katotaliban. czyli muzułmanie to prawiki z przedwczesnym wytryskiem nigdy nie zamoczycie bo jaja Panna chcislaby sex na 2sekundy?! żadna. :-) ciapaki spadać do meczetu w Polsce niestety PiSdziekcy przyjmują od lat po kryjomu rosjaniczeczencow którży uważają że kobieta to nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak zazdroszcza ja korzystam ile moge bo potem bede stara i brzydka zreszta maz dostaje jak chce a ze jest powolny i woli czulosc zamiast hardkoru to jego wina oj dzialo sie byly dwa baty i trzeci w ustach fajnie sie patrzylo jak bzykaja moja kumpele i jak steka miala wtedy pierwszy raz anala a mie to tak wybzykali ze naprawde ciezko bylo wstac rano zrobilismy tak ze kleknelismy przed nimi i zrobili na nas pisiu a potem na odwrót bylo naprawde fajnie sperme mialam wszedzie nawet we wlosach najlepsze jest to ze maz po mie na dzialki podjechal bo nie moglam prawie isc i powiedzialam ze zpalam z kolezanka nawet nie wyczuł jak sie calowalismy ze sama sperma o demie czuć pojechalismy do domu i chcial mie bzyknac ale powiedzialam ze jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.00 nie dość, że szmata i kurfa to jeszcze analfabetka. No ja ci k******a nie zazdroszcze. Mało która zrobi z siebie taką scierę. Tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem szmata jestem kobieta z wysokim libido i uwielbiam sie wypinac kocham sex w różnej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
gość dziś o rany zazdroszczę chciałbym być jednym z tych facetów z działki ;-) możesz napisać jak się czulaś podczas jednoczesnej penetracji trzech dziurek i ile to trwalo? z koleżanka planujecie być "niegrzeczne" w ten sposób jeszcze? jak ona to wspomina? a prawikami i muzułmanami się nie przejmuj jak chcesz mozesz napisać tu albo na 123Ad1am1234@gmail.com ale tymi krytykujacymi co nigdy nie widzielu nago kobiety się nie przejmuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27lat 16 partnerów. Mój mąż 35 lat przyznał się do 5 partnerek :-) I co? I nic :-) Ważne, że nam razem jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ich poznawalas? w klubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś było tam coś grupowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do adam no czulam sie pożądana bo fiuty im staly na bacznosc a trwalo to cala noc i prawie caly czas trzy dziurki mialam zajete a spermy na twarzy myyyyyyy podobalo mi sie jak sikali na nas a my sie calowalysmy no mamy plan powtórzyć ale u mie w domu w normalnych domowych warunkach maz 20 sierpnia jedzie spowrotem do Belgi na 2 mc to bedzie jazda oj bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
mialabys ochotę napisać o tym szczegółowo na maila? :-) podałem go tam, tu to wiadomo zaraz obelgi od muzułmanów :-) podziwiam to co zrobilas :-) a nie planujesz powiedzieć mezowi że lubisz hardcorowo się bzykac? może on też lubi tylko myśli że Ty lubisz delikatnie. Może jak mu powiesz to obufzisz w nim zwierza? kto wie może nawet miałby ochotę na grupowe szaleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge pisac ale tu. Jak chcesz a maz to nie nie nie dla niego hardkor on to klasycznie po borzemu a ja potem musze sie wyrzyc uwielbiam ostre j****ie we wszystkie dziurki a kiedys zaproponowalam mezowi aby mie bzyknol w tylek to powiedzial fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sobie strzepales Adas? :D :D Koniobijca ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
spadaj czeczeńcu do rosji :-P haha muzułmanie i katotaliban a nie masz ochoty zalozyc jakiegoś nowego maila? :-) to 5 sekund Ci zajęłoby. tu będą nonstop obelgi od ludkow islamistycznych ;-) po prostu mam ochotę na długie opowiadanie z Twojej strony o tym zdarzeniu :-) a tu zaraz będą "oceny" kretynow. napisz jeszcze co mówiła koleżanka? i czy mialas sytuscje że jesteś wypełniona yrzema a jednocześnie widzisz koleżankę (a ona Ciebie) jak jest jechana przez dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×