Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami byłaś w łóżku jak dotąd?

Polecane posty

Gość gość
Pewnie ze sie dam jak jestes z pomorskiego to nie ma problemu a lubisz ostro moge byc z kolezanka jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie bardzo ostro kawalek do Was mam ale moglbym przyjechac zerrznac was na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
ja jestem z pomorskiego :-) to co piszesz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wjechal bym w was z impetem do konca i posuwal na maxa spuszczal sie i sikal na was penetrowal wasze usta dawal lanie za nieposluszenstwo ciagnal za wlosy jak bym bral was od tylca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
zgadzasz się na DWA penisy w cipunii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze sie zgadzam juz czuję jak mi c**e rozrywacie a kto mie tak ostro wyzwie napiszcie jak byscie mie bzykali i klneli pluli i sikali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jestem;-) jakie są zasady? zgadzasz by mówić do Ciebie s.uka, d*****a? k****a? zgadxasz się na mocne uderzenia całego ciała poniżej szyi? w skali 1-10 jak mocno można? zgadzasz się na lekkie uderzenia płaska dłonia w policzki, takie lekkie barfxo nie zostawiajace śladów? Madzi też zadaj te pytania. chvecie obie mieć jrdnovzesnie dea penisy w vipce, jeden w analnie i jrden w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
chcecie obie mieć jednoczesnie dwa penisy w ci,pce, jeden analnie i jeden w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chcemu po niżej glowy. Bicie mocne klapsy i wyzwiska rozne a dziurki jak masz kumpli to moge miec wszystkie zapchane opisz to ale tak mocno ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
przychodzimy do Ciebie i Madzi w 12. Jesteście ubrane jak uczennice: krótkie spodniczki w kratę, białe koszule, podkolanowki grube, białe i kokardki we włosach. Dwóch z nas chwyta wad rece z tylu mówicie - Zostawcie nas mamy tylko 16 lat. :-) No coż scenariusz ustalony jest taki, że Was nie zostawiamy :-) dwóch podchodzi do Was i zaczynają macasz ostro wasze piersi przez bluzkę. jeden mówi - nieźle te młode ku. rewki mają cyc.uszki teraz:-) drugi łapie Cię za za włosy i całuje język mocno wdzieta się wvusta i zaczyna wpychac i wysuwać jexyk z twoich ust. on dymuluje stosunek językiem z twoimi ustami Ten co jest przy Madzi rozrywa na niej ubranie, potem rozryea stanik i stringi jest całą naga 12 mężczyzn bije vrawo i krzyczy - Ale fajna k*****. tak suki będziecie dziś pi.eprxone jak k*****. bedxie bolało i bedxie to wiele godzin po chwili kolejny typ zdziera z ciebie całe ubeanie tak szybko i brutalnie że w sekundy jesteś też naga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Fajnie :) Mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jesteście otoczone i bezbronne. mężczyźni są coraz bliżej, czujecie niezliczoną liczbę dłoni na swych ciałach. jesteś wilgotna bardzo wilgotna ich dłonie błądzą po każdym zakątku waszych cial uda, piersi, plecy, lydki, glowa, tyłek i wreszcie ktoś wlizyc dwa palce w cipke i dwa palce w druga dxiurke. -jestescie nasza własnością, dziś obudzimy w was d***** i już nic nie będzie takie samo. Od tej nocy nigdy więcej nie zaspokoi was już tylko jeden mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zas musze wkladac dido w c**e fajne narobilas mi ochoty a pissing to co ja chce moczu opisz to fajnie sie to czyta podnieca mie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
dobra jak coś ci się nie spodoba napisz hasło bezpieczeństwa pomidor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
nie napisalaś, mogę dac ci lekkie nie zostawiajace śladów, uderzenia w policzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mozesz tamci nas tez klepali pluli i sikali opisz jak bys chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
widzialas ich wzrok, przeszywajacy wzrok jednoczesnie się go balas a jednoczesnie podniecali cię to gdy patrzyli na ciebie jak sfora, sfira wyglidnialych wilków. ich palce pracowały coraz silniej, coraz bardziej brutalnie. Czulaś zbluzajacy się potężny orgazm, alę że wszystkich sił chcialaś go powstrzymac. W pewnym momencie uslyszalas dziki jęk Madzi, odwrocilas głowę w jej kierunku i zobaczylas jak otoczona tymi dzikimi. 6 mężczyznami jest wstrzasana spazmami fal ppteznego orgazmu. - O k***a ona mnoe zasikala. inny mówi - to chyba kobiecy wytrysk, suki czasem tak robią. -musimy sie trochę napic :-) Patrzylas jak wryta na Madzie i jej orgazm który się nie kończył i wreszcię dopuscilas swpje ciali do orzezycie pidobnwj rozkoszy twoja cipka i druga dziurka zaczęły pulsieac coraz mocnuej i mocniej widzisz ich twarze zdziwione i w końcu w końcu wybuchasz. - ta k****a też nas osikala. jrfen z nich wyciągnął pas - distanuesz karę suk.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
zadrżalas że strachu, facet wyglądał groźnie o ile 10 z nich wyglądało na 35 lat, to jeden z nich miał około 45 (starszy o dwa lata od twojego taty) o tyle ten ostani miał prawdopodobnie okolo 55lat. Wyglądał surowo i kial bezwzględne oczy bakas się alę jefniczrsnie twoja cipk.a wydzielala soki na samo jego spojrzenie. wziął pas i zdecydowanym ruchem umieścił go na twojej szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
pociągnął pas i zbliżył twoja twarz do jego. Przeszyl cię swoim wzrokiem, twoja ci.pka zaczęła znowu pulsowac, ale nie było w niej juz nic, zadnego palca. Westchnelas podniecona i przestraszona. On się uśmiechnął surowo. Poczulas jego dłoń na swojej szczęce. Pas zacusnal się na szyi. pociągnął cię na dol -na kolana k****o! Zaczęli się rozbierać. Twoja cipka na ten widik znowu zaczęła pulsowac, czulaś motylki w brzuchu sam ten widok doprowadzał cię niemal na krawędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
kleczalyscie obie nagie a wokół was. 11 facetow sie rozbieralo. Czesc z nich była chuda i lekko umiesniona ale 5 było ladnie zbudowanych, w kpncu nastąpił monent zdjwcia ich boxerek. Wszyscy byli przystojni mieli ładne twarze i ciała, ale gdy zdjeli majtki aż pisnelyscie. Wszyscy mieli od 17 do 22cm było dwich co miało chude a pozostałych 10 miało i długie i grube. podeszli do ciebue i do Madzi obie byltscue otoczone przez 6. Tak sprawiedliwie się wami podzielili. Wtedy nastarszy z nich powiedział - będziecie miały każdego z nas w sobie d********* Byłaś oticzona 6 penisami. Pi chwili pierwszy penis wylądował w twoich ustach. było to brutalne posywanie w usta. Krztusilas się alę on cgwyral za tył twojej głowy i nabijal usta na swój pal. Rżnął twoje usta jak ci.pę. Dwóch kolejnych polizylo twoje dłonie na swoich penisach i zaczelas je z ochota. masiwac, byly twarde jak stal. Cipka produkowała gigantyvzne ilości soku. Z ust pod wpływem ostrego pirdolenia wylewalo się mbistwo śliny sciekajacej na piersi. Podniecalo cię to.... to wszystko mocno cię podniecalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
*poprawka 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
haha wracam za 2 godziny, także przerwa tej epopei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jak wrocisz to napisz cos z pissingem mega orgazm mialam czytajac to lubię jak jestem wyzywana od szmat dziwek i suk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
a właśnie d******* su.ki i k****y były a zapomniałem o szmatach :-) napisz mi na zachętę o tym orgazmie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Ok, no to dalej :-) W pokoju było słychać mlaskanie obie dobrze obrabialyscie ich sztywne jak stal wielkie penisy. Wszyscy byli wydepilowani na mosznie, częsc miala wszystko na zero wydepilowane, a częsc miało zostawione włosy na wzgorkach lonowych. Podobali ci się baardzo, choć byli twoimi oprawcami. Byli zdecydowani i mescy alę jrdnoczesnie sue ich balas. Obrabialas oenjsa jakieś 10 minut i następowała zmiana kolejnh penis wpadał w twoje usta, Madzia miala podobnie, kilka minut i zmiana, kolejny wchodził w twoje i Madzi usta. Co chwilą były z ich ust komentarze. - Dobra suka robi to jak zawodową k****. O Madzi - dobra szmata, masz k****o usłyszałam plasniecie, Madzia dostała w twarz otwarta dłonia, nie było to mocne alę byłaś w szoku. po chwili ktoś pociągnął pasek na twojej szyi i też na twojego twarzy syladiwaly kolejne uderzenia. Ktoś z tylu zaczął uderzać bardzo mocno w twoja pupę, krzyczalas - nie przestańcie! poczulas uderzenie pasem w posladki a potem w uda - jeszcze raz odezwiesz się fo nas w ten sposób mała szmato, to będzie pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje te klapsy na mojej d***e mocno bys mue bil a pussing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Jeden z nich, ten 45 letni, starszy o dwa lata odntwpjego ojca, powiedział. - Slyszalyscie k*****y? Calą noc, całą pi*rdolona noc, brdziecie przez nas brsne siłą w każda dziure. Jesteście szmatami i bedziecie traktowane wkasnie jak małe dziw*ki. Slyszalyscie kur*wy?! Podszedł do ciebie a ty zadrżalas - Zadałem wam pytanie fal ci bardzo mocnego klapsa w. obie piersi, nue moglas nic z siebie wydusic, on złapał za oba sutki i zacisnął ****ardzo mocno palcami. Krxyknalas - Aaaaaaaaaałała. - tak jesteśmy waszymi ku*wami, jesteśmy waszymi szmatami, dz*iwkami, sukami. on nie puszczal ale zaczął zaciskac jeszcze mocniej. Mocno oddychalas i powiedzialas -PRZEPRASZAM mój Panie. Zasmial się i puścił odetchnelas z ulgar, powracajaca krew do twych sinyvh sutkow dała ci kolejny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
pissing będzie na półmetku i w czasie finału :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz o tym wlasnie wkladam sobie wibro w d**e a w c**e paluszek lubie jak muwisz do mie szmato k***o d***** a dasz mi lanie po d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×