Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy byłyście na weselu gdzie naprawdę było coś żenującego albo wpadka?

Polecane posty

Gość gość

pośmiałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, panna młoda przylapana pozna nocą z innym facetem w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan młody pijany w sztok przed północą i wieszający się na kuzynce żony. Obleśny wujkowie łamiący w tańcu za tyłek. Matka Pana młodego głośno komentująca gości ze strony młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat panny mlodej pobił 2 gosci weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grajek sie nachlal I w kolko spiewal to samo,robil te same dedykacje,a na koncu gdzie juz mu podziekowalismy za granie,wlascicielka nawet radia nie umiala wlaczyc w swoim lokalu,zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na weselu, na ktorym swiadek przyprowadzil ledwo poznana panne, ona byla w sukience ledwo zakrywajacej d**e, szybko sie nachlala i kleila do pana mlodego. Ten kazal swiadkowi ją zabrac, chyba ok. 22 juz sie wyniesli oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mnie rozwala, gdy ktos szuka sobie partnera na wesele na szybko wsrod znajomych albo w internetach. Chyba lepiej pojsc samemu i sie dobrze bawic z rodzina albo nie isc wcale niz prowadzic zupelnie obca osobe ktora moze narobic obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat upil się w szok. Pan z zespołu zrobił zabawę w krawat i welon. Krawat złapał mój brat a welon dziewczyna kuzyna. Mój brat miał za zadanie nosić ją na rękach i tańczyć w kolko. Stracił równowagę i spadł z nią na posadzkę. Ona przydzwonila głową o posadzkę aż był huk. Potem godzinę ją masowali. Mój brat mógł tyle nie pić. Co z tego ze to wesele? Nie umie zachować umiaru i wstyd jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalszy wujek schlał się i koniecznie chciał żeby każda z nim tańczyła. W tańcu nie umiał zrobić obrotu, wyciągał ręce do góry, wykrecal kobietom ręce, telepał kobietami. Inny wuj z wielkim brzuchem podszedł do DJa i zaczął się pluć ze nie puszcza "Żono moja" :/ na wesele juz przyjechał pijany! Wstyd mi było przed rodziną męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama panny młodej ubrała długą jasną suknie (praktycznie białą) trzeba przyznać, że wyglądała bardzo dobrze, zadbana kobieta i robiła duże show na tym weselu, a panna mloda została niezauważona. Na tym samym weselu świadek przespał się z dziewczyną kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para mloda sie poklocila i poszli z wesela o 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadek przyszedł na wesele z inna dziewczyną a na poprawiony tez z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co piszecie to raczej straszne lub żenujące niż śmieszne. śmieszne to było jak u mojej siostry po wyjściu z kościoła kamerzysta tak się skoncentrowal na parze młodej i gościach ze idąc tyłem wpadł do fontanny, nic mu się nie stało ale tyłek miał cały mokry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa na wszystkie wesela synów ubrała się na czarno i do tego kurtka kompletnie nie w guście, jakby szła do sklepu albo na rower. Dla kontrastu, jak idzie na imprezę z pracy to wygląda ładnie i jest ubrana i umalowana elegancko. Chciała chyba pokazać jak nienawidzi ślubów..sama jest rozwodka i może to jakiś manifest?? Na weselu siostrzenicy głupio żartowała żeby sprawdzić czy nie ma literówek w akcie zawarcia małżeństwa bo byłaby podstawa do szybkiego unieważnienia :/// wstyd. Syn jej uwagę zwracał. Baba bez taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, panny młodej nikt nie zauważył, bo teściowa przyszła w białej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie teściowa a jej matka. coz moja teściowa na ślubie swojej córki też wyglądala lepiej od niej... moja teściowa to bardzo elegancka kobitka, poza tym wcześnie urodzIla córkę (miała 19lat). więc jak córka wychodzila za maz to teściowa była lekko po 40tce i była wtedy jeszcze bardzo atrakcyjna. A siostra mojego męża choć bardzo fajna dziewczyna to niestety z wyglądu cały ojciec-czyli generalnie duża baba, taka trochę klockowata z kwadratową twarzą.. sama nie raz się śmieje ze na jej ślubie matka wyglala zjawiskowo (miała blekitno szary komplet). na moim ślubie teściowa była już trochę starsza (50lat) ale i tak wielu facetów zwracalo na nią uwagę i wszyscy dalsi krewni nie mogli się nachwalic ze mam taką miłą i elegancka teściową. Z wpadek to u mnie gdy wnosili tort to dziewczyna się połknęła i tort wylodowal na podłodze... A mieli go wwiezc na wozeczku ale kółko się urwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będzie, ze matka, ale pieprzenie ze Panna młoda pozostała niezauważona jest strasznie słabe, bo każdy z gości wiedział, do kogo na ślub idzie i choćby podczas samej ceremonii patrzono raczej na młodych, niż na matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż na weselu swojej kuzynki poszedł do auta po coś. W aucie obok na siedzeniu pasażera siedzi Pan młody a na kolanach koleżanka panny młodej. Mąż nikomu o tym nie powiedział, to było 6 lat temu teraz są szczęśliwym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna młoda się tak opila że wymiotowala w łazience do umywalki bo z tą wielką suknia ciężko jej było do toalety :D po północy odwiezli ja nieprzytomna do domu a Pan młody bawił się w najlepsze do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka brała ślub cywilny z rozwodnikiem i tenże facet powiedział przy toaście coś w stylu"to już drugi ślub więc nie mam stresu, gorzej z żoną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na poprawinach gdzie przez awanturę i zajęte krzesło poklocila się cała rodzina a ja zostałam tą wyklęta bo zajelam miejsce żonie świadka czyli mojej kuzynce po godzinie już mnie tam nie było a relacje rodzinne do dzis sie nie poprawily po 5 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jepane alkony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu gdzie podczas podziękowań dla rodziców były piosenki i podziękowanie slowne za trud wychowania za miłość wsparcie itd i o ile po stronie młodego to było prawda o tyle u młodej nie bardzo.Ojciec bił tak żeby śladów nie było,znęcał sie nad cała rodzina a mama to ta która wychodziła z założenia ze dla dobra dzieci warto trwać w takim małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz to nie chodzi o to ze nie wiedzieli kto był kim. tylko z racji tego ze panną młodą niezbyt piękna to po imprezie np przy oglądaniu zdjęć ludzie się rozplywali jak to jej matka pięknie wyglądala. A kwestie wyglądu młodej przemilczano i potem takie wrażenie ze większą uwagę skupiła na sobie tą matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wy takie wesela bierzecie, ze młodzi napruli się w sztok, albo zdradzali. Nigdy nie byłam na takich weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na kafe na dziale rozwody jakaś laska pisała że rozwodzi się z mężem przez niezgodność charakterów. Chcieli przykładów na ten charakter, to opowiedziała historię że swojego ślubu. Podobno pan młody podczas obiadu zaczął stukać widelcem w kieliszek Żeby zwrócić uwagę gości. Jak już wszyscy patrzyli na niego, powiedział "dupa" i podziękował za uwagę. Wg mnie śmieszne ale panna młoda była obrażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna sytuacja- panna młoda miała okres, po oczepinach wstala z krzesła a tu czerwona plama na sukni z tylu :o inna sytuacja- pan młody w kościele idąc do ołtarza potknął się o dekoracje i poleciał jak długi. Szczerze to nie wiem czy to śmieszne czy straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu koleżanki z pracy zabawa była przednia, wszystko super. młodzi mieli lekką sprzeczke bo młody na pół godziny zniknął, ale swiadkowa (siostra mlodej) i świadek zalahodzili. pół roku później okazało ze w tym czasie stukal sióstre panny młodej i to bez zabezpieczenia i będzie dzidzia :O zdecydowanie WPADKA na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.15- to może matka młodej powinna worek na głowę założyć? Przecież to nie jej wina, ze ma niezbyt urodziwa córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie twierdzę ze to źle ze matka młodej fajnie wyglądala! tylko tłumaczę niedowiarkowi ze jest taka możliwość aby matka młodej zrobiła lepsze wrażenie i bardziej gościom zapadła w pamięć niż sama młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×