Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie 2

Polecane posty

Ano widzisz, roznie to bywa z tymi matkami.. Wiesz jaki to stres przed matura, badz egzaminami na studia.. A mama jeszcze mi wtedy na zlosc robila.. Takie dziwne te relacje byly miedzy nami.. A ma tylko mnie.. W sumie zawsze myslalam, ze przesadzam, ale tata taki powsciagliwy z zasady, powiedzial jej kiedys, ze serca do mnie nigdy nie miala.. No ale moge tez mame zrozumiec po latach, bo sama tez calkiem lekko nie miala... no ale zmieniajac temat, podam, bo jak to przeczytalam, to prawie padlam, a znalazlam kiedy szukalam to co poleciles: "Moj dziadek mial zjazd z okazji 50 lat po maturze. i kiedy odczytywano liste obecnosci, zamiast "obecny" mowili "zyje" hahahhaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow sie blokuje zawsze problem z tym na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej strono, niech Motylki zobaczą co trooll nawydziwial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czasem mysle ze mama juz nie lubila mnie od urodzenia , taka dziwna zawsze byla Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zamiast obecny zyje " hahaha dobre :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troollina hahahaha super hehe to bedzie moja ksywka teraz hurrraaa Bonk sie zdziwi jak przeczyta Troollina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak bylo i jest.. Duzo by pisac, ale po co.. Przykre to.. Gdzies czytalam na ten temat, ze niby matki sa zazdrosne o corki.. Moze to jest odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk byl zazdrosny wiele razy a niepotrzebnie ;) panietam jak wysylalam zdjecie paznokci to pisal ze chce byc lepsza od niego i dlatego daje te zdjecie a na poczatku tez cos bylo i myslal ze zawalam sie do Ciebie Autorko ;) :) Troolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to ja takich problemów nie miałem nigdy, mam wręcz zupełnie odwrotnie... Moja matka to złota kobieta, wręcz nadopiekuńcza i oddana. Jak sięgam pamięcią, to potrafiła sama coś poświęcić, byle nam niczego nie brakowało. Czasem mam wrażenie, że jej się zapomina, że prawie 10 lat temu odebrałem swój dowód osobisty :D A troll nie dość, że się dał oswoić, to teraz jeszcze się okazało że rąk naprawdę jest trollicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam corke i nie jestem zazdrosna , jest dla mnie wszystkim i kazdego dnia mowie jej mile slowa i zawsze chronię i pokazuje jej milosc, jestem inna niz moja mama dla mnie. Mama byla zawsze zimna dla mnie Troolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo widze ze Bonk sie ucieszyl ze jestem trollica bo nie ma zagrożenia ;) Troolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiecie skad zainteresowanie paznokciami ;) Dobranoc mile Motylki , do jutra tzn do dzisiaj ;) :) Troolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie, dziwne, ze tyle wiedzialas na ten temat.. No ale teraz wszystko sie wyjasnilo.. I wyszlo na to, ze Bonczek nasz kochany jest tu rodzynkiem haha :D To ma harem zamiast konkurencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollina - jeszcze lepiej :D Haha a coś mi tu podejrzane było, że facet, a tak się zna na kolorach i potrafi kobietom doradzać :P Aż przez moment poczułem się głupi :D Ci prawda ja też potrafię doradzić, ale raczej już widząc efekt końcowy, nigdy nazywając po imieniu kolory i części strojów. W końcu u faceta jest łatwiej, bo nosi tylko spodnie, koszulkę, bluzę, sweter itp A u kobiet tych rodzajów odzieży jest tyle, że chyba tylko gej jest w stanie to ogarnąć :P Ja gejem jak widać nie jestem, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollino a dlaczego uważasz, że się martwię? ;) Tak na prawdę dla mnie troll to tylko troll i nie na płci ani charakteru, bo może być każdym. Zresztą trudno jest ufać w wiarygodność kogoś, kto sam się przyznał, że się podszywał tu pod innych albo prowokował innych. Teraz pisze, że jest kobietą i nawet, że ma córkę, ale równie dobrze może być starym pierdzielem z siwymi włosami... Ale czy ma to jakieś znaczenie? ;) Aaa i jeszcze jedna ważna sprawa - troll też może mieć swoich trolli, więc ja już nauczony nieufności do świata wirtualnego po prostu odbiorę to jako dziwny żart i tyle... Generalnie wszystko co odbywa się w wirtualu ja zawsze dzielę na pół i biorę poprawkę na to, że ktoś sobie robi jaja albo przybiera różne postacie, staje się przyjazny, by wyciągnąć jakieś wrażliwe informacje od innych itp No stress, no pain ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonczku, tak szczerze, to nie cierpie facetow, ktorzy za bardzo sie na tych sprawach znaja i mowia kobietom jak maja wygladac, ubierac sie itp. Mi wystarczy jak facet zna sie na tym, na czym facet powinien sie znac.. Kiedys dziewczyna w sklepie powiedziala, ze jej facet nie lubi cekinow - bo taka bluzke ktos jej pokazal, a ja na to "to niech nie nosi" !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko hahaha nieźle pocisnęłaś :D No co prawda to prawda ;) W końcu nie bez powodu większość facetów - projektantów mody, strojów czy butów są gejami. Christian Dior, Louboutin, Jacyków... Więcej nie pamiętam, ale wiem od koleżanki, która się zna na modzie, że bardzo wielu projektantów, o ile nie wszyscy z małymi wyjątkami to geje właśnie... Ja się znam tylko na tyle, że umiem stwierdzić, że kobieta wygląda w czymś fajnie lub nie i tyle :) Więcej mi wiedzieć nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje takiej mamy!! Usciskaj ja za to! Taka mama to skarb!! Tak jak pisalam, czasem nie doceniamy tego co mamy.. Widzisz, jednak magnez pomogl.. Lepiej sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację... Niekiedy to aż wkurza, że ona się o wszystko tak bardzo martwi o wszystko i potrafi np zadzwonić pół godziny po moim wyjściu do pracy i zapytać czy dotarłem szczęśliwie, bo widziała, że w tę stronę jechały 3 karetki i straż pożarna na sygnale, więc pewnie jakiś wypadek i się martwi czy ja tam nie ucierpiałem przypadkiem. No ale jakby nie patrzeć to z troski wszystko, czasem tego nie doceniam ;) Cieszę się, że Ci się poprawiło :) Jutro będziesz tryskać humorem na lewo i prawo zapewne ;) Ja właśnie teraz w drugą stronę, zaczynam jakiś dziwny bezsens odczuwać... Także chyba lepiej już sobie pójdę i się położę, nie będę psuł Ci dobrego humoru ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowalam nad komunikacja z moja mama.. Troche udalo mi sie poprawic.. Czasem przez Skype potrafila nadawac tylko o kuzynie, bo to bo tamto.. Konczyla i nawet nie zapytala jak ja sie mam.. :O Wiec ktoregos razu powiedzialam jej o tym i w sumie mozemy teraz rozmawiac codziennie i naszych sprawach.. Niby tez sie martwi, ale jakos inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, nie zepsujesz. Ale pozno juz.. Jutro do pracy.. Ja we wspanialym humorze nie jestem, ale dzis mialam znowu te natretne mysli i stres.. Ehh, a to dziadostwo paralizuje.. Dobrej nocy. Pozytywnego szefa jutro.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku nie mialam zamiaru zadnych info wyciagac jako trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wzgledu na tytul wiele osob tutaj wchodziło albo z powodu takiego ze tytul sie nie podobal ( raził) albo ze chcial sie podzielić swoim problemem z bąkami. Ani razu nie chcialam zadnego info wyciągnąć. Moglam pozostac jednak chlopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani ja mam problem z kafe nie wiem ktos mnie bloknal albo nie moge pisac z zagranicy.. teraz jestem chwilowo we Francji i sprawdzam czy moge cos napisac... ehhh co za dziadostwo z ta kafe 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dobrze pojdzie pojawie sie w polowie wrzesnia ;) teraz mam duzo pracy, robie kontrakt pod awans a za 2 tygodnie wakacje na Rodos wkoncu wykupilam i lece z kolezanka. Ex dal mi spokoj ;) jak bede miala neta w Grecji i bedzie dalo sie pisac to sie odezwe. A teraz milego dnia Wam zycze i pozdrawiam wszystkich! Carolinex6x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×