Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie 2

Polecane posty

Gość gość
Smrodzę po jajecznicy :o:(😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzę po jajecznicy :)😡:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot7153
Poprykuję po siedemnastej wy też ?🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bączyk25795
Puszczam bąki po piętnastej 😴:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot90024
Poprykuję po szesnastej 🖐️:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczam bonki po kolacji :o😠:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrczak57114
Poprykuję po śniadaniu 😴:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kretyn99486
Popierduję po śniadaniu 😠:)😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bączę po siedemnastej :P🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczam bąki po osiemnastej ;)😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia wszystkim! Bonku trzymaj sie, mam nadzieje, ze dzis miales lepszy start dnia.. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem, dziś lepiej :) Nawet pewien miły akcent miałem. Może później opowiem ;) A tymczasem miłego dzionka wszystkim! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesze, oby tak dalej.. Ja tez juz chce cos zrobic dzis. Do przodu z kilkoma sprawami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija dzien?? Wszystko wedlug planu?? U mnie tak sobie.. Jest 10 sierpnia, a czuje jakby byl 10 wrzesnia, badz pazdziernika.. Slonce swieci i jest cieplo, ale i tak dziwnie jest jakos.. Pozdrowienia od Autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie jest jakos bo pogoda dziwna autorko, pogoda jak we wrzesniu, takie poplątane lato Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i racja.. Niemniej w lipcu bylo nijak, a jednak inaczej jakos bylo.. Trzeba znowu przejsc na diete.. Bo jednak to jedzenie wplywa na nastroj.. Cos mi sie wydaje, ze lato bedzie we wrzesniu.. A Tobie jak minal dzien Troolluu? Mysle, co tam u Caroline. Moze wyjechala i wypoczywa i nabiera dystansu do wszystkich i wszystkiego.. Bonk mam nadzieje, ze nie popadl w konflikt z szefem.. Moze jakas klientka go zatrzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jeśli chodzi o dzień w pracy to więcej niż lepiej :) Wszystko ogarnięte koncertowo ;) I jeszcze sobie już na początkek miłego dnia wymieniłem parę zdań z jedną miłą pracownicą pewnej firmy, w której byłem przy okazji. Od słowa do słowa doszliśmy, że lubi sobie pojeździć rowerem i to tą samą trasą co ja :) A jak się wypytywała czy mam żonę i dzieci... Szok :D I jeszcze na końcu dostałem mały prezencik 😍 Ehh miałem tu być wcześniej, ale taki byłem zmęczony, że musiałem koniecznie najpierw zaliczyć drzemkę, no byłem padnięty. Tylko się nieco przyciągnęła :P Mam nadzieję, że u Was równie udany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, bede pozniej. Dosprzatam i zrobie kolejne pranie i troche sie ogarne i wracam.. Nie Bonku, znow przybralam, caly lipiec bylam w swietnej formie psychicznej, a teraz jakby znowu klap.. Mysle, ze to przez zla diete.. Marudze to samo, zatem biore sie za ogarnianie chaty. Ciesze sie, ze miales fajny dzien! No i ta nowa pani.. Zaczniesz smigac rowerem teraz co weekend haha.. Ciekawam jak zwykle co to za prezent, pewnie dlugopis?? :D Milego wieczorku i do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej! Coś więcej niż długopis :P ale dobry trop, bo też przyrząd biurowy :D Autorko może też dasz się przekonać do roweru? Nic Ci tak nie pozwoli utrzymać formy w przyjemny sposób jak rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Bonku a mowiles ze kobiety nie zaczepiają a ona nawet zapytala czy masz zone i dzieci. Dobrze wiem, ze sa babki ktore wyrywają facetow , znam takich duzo. To brzmiało jak zaproszenie do wspolnego zycia ;) tylko Bonku przestroga : nie bierz byle czego ;) nie sztuka oddac sie byle jakiej babce Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona sie zapchała a nowa nie chce ruszyc, co za szajs z tej kafeterii Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze razem nie mozemy jezdzic na rowerach , ja moze mam blisko nad morze ale rowerowych fajnych tras nie mam, no chyba zebym wypuścił sie na autostrade do Niemiec , tam jest dlugi ciąg rowerowej trasy, no ale co to za przyjemnosc jak ci z boku popierdzielaja tiry i inne gowna. Zadna przyjemnosc. Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tylko czasami bo nie chce Wam zasmiecac tematu ;) w koncu jestem tylko zwyklym trolem ;) :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, zdarzają się i takie. Niestety zawsze te, które zaczepiały mnie pierwsze nie były odpowiednimi, więc sobie głowy nie zwracałem ;) U mnie na szczęście jest dużo fajnych tras prowadzących drogami przez wioski, którymi jak przez godzinę przejadą 3 samochody, to jest szczyt, więc można nimi bez stresu jeździć rowerem :) Ruchliwych dróg nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Troollu, nie martw sie o Bonka. To chlopak z glowa na karku. Wie co robi i wie jak wybierac. Ma tyle w glowie, ze nie iwerze, ze chcialby pania bez polotu.. Dla niego to tylko kwestia czasu. Dobrze dziala i sie nie poddaje. Nam Troollu nie przeszkadzasz, a wrecz przeciwnie. Mnie lapia te gorsze dni niestety, musze zatem cos zaradzic, bo znowu sie zamotam. Gdybym byla za bardzo marudna, to skorki :P Zarazacie optymizmem. Mam nadzieje, ze Caroline do nas wroci. Bylo kilku innych rozmowcow i gdzies znikli. Moze nas czytaja, ale nie maja czasu na dyskusje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te ktore zaczepiają to zdesperowane Bonku :) mezczyzna sam musi zapolować ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Autorko za mile slowa, jestes kochana . Autorko czasem Bonczka trzeba przestrzec jednak bo duzo babek w pracy kreci sie kolo niego i jeszcze wybierze nie to co trzeba ;) ja tylko jedna widze odpowiednią ... za duzo gadam ale z tego co czytam ... ;) jak co to przepraszam ;) trolowanie mam we krwi i czasem za duzo palnę ;) wybaczcie ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, wiadomo tanio swojej skóry nie sprzedam :P A co do gorszego okresu... Też mam nie za wesoło ostatnio. Tzn u umie osobiście nie ma co narzekać... Ale w rodzinie nie za wesoło mi się dzieje, jedna osoba z najbliższej rodziny ma problemy, więc mnie też to martwi siłą rzeczy :o Ale jakoś damy radę, nie damy się ;) A jak będzie trzeba to osobiście wkroczę do akcji. Ze mną tak prosto nie pójdzie :classic_cool: Ty też autorko dasz radę ;) A co do września, pewnie będzie ładny w tym roku. Ale to dobrze, bo wtedy mam zamiar wziąć drugi tydzień urlopu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wykapana.. Wyszorowalam dzis lazienke, poodkurzalam i reszta na jutro zostaje.. Pranie rowniez.. Jutro dokoncze, zeby ladnie bylo na weekend :P A Wy jakie macie plany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×