Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie 2

Polecane posty

Gość tłustybąk
po tlustym jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niestety mi tez sie do skory dobrali, cos mnie wywala, albo posty pokazuja sie z opoznieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady pchnąć Motylków. W jaki sposob oni psuja te tematy. Trzeba miec chyba jakis program do tego . Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko no masz powody do tego :D W końcu to Twój temat, Ty go założyłaś :) Pewnie się nie spodziewałaś, że taki odzew będzie i że do teraz przetrwa. Choć było różnie, już myślałem, że wcześniej padnie gdy miałaś awarię. Ale jednak przeżył :) I kryzys z zawistnym zatykaczem tematów też przetrwa, choćby pod inną nazwą, ale przetrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu słyszałem o wtyczce do przeglądarki, która pozwala autmatyzować pewne działania. Mogła być wykorzystana do tego celu... No cóż, gimbaza się nudzi i ma ubaw, że może kogoś wkurzyć, bo tylko tak potrafi uwagę na siebie zwrócić. W pozytywny sposób nie umie, bo nikt go nie lubi, a i nie ma nic mądrego do powiedzenia, więc próbuje w taki sposób. Żałosny osobnik... Moderacja nie ma z nim łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty nie przechodza znow chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popatrz, na ironie Trooll nas wyratowal. I choc nie mogl nas odnalezc, to znalazl sposob, by nas przywolac :) Trooollu, a czy Ty nas od samego poczatku czytujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku ale chyba sobie poszedl po wpisie Autorki :) Popiszcie sobie, tutaj juz chyba problemu ze stronami narazie nie ma. Gdyby co to sie znajdziemy. Dobranoc Motylki, zamykają mi sie oczy :) Do jutra :) :) :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Bonku, od samego poczatku :) Robiłem podszywy z nudow pod goscia ale mi sie znudziło i glupie to bylo . Troche mnie nie lubiliscie a moze nawet bardziej niz troche ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam, że to żadna nowość... Kilka lat temu tu byłem, to było dokładnie to samo. Dyskusja trwa w najlepsze aż nagle wpada jakiś troll, zaczyna spamować temat, który mu się akurat nie podoba z jakiegoś powodu i jest kaszana... Z tą tylko różnicą, że wtedy się strony nie zapychały i można było te posty olać i ominąć jak zwykły margines ;) Niestety do tego czasu baza spuchła pewnie i już wydajność serwisu spadła na tyle, że takie zagrania potrafią zamulić forum. Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i coś poprawią,bo ileż można... Sami sobie w kolano strzelają takim zaniedbaniem, bo normalni ludzie w końcu przestaną tu pisać i forum zamieni się w piaskownicę dla trolli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tak dobitnie mu dowaliła ze psotnik uciekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskownica dla troli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu no trochę tak :D Ciekawe co skłoniło Cie do tego, że się nawróciłeś nagle? :P Dobrej nocy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj przepraszam miałem odpisac Autorce a odpisałem Bonkowi o tym ze jestem od poczatku , pomyliły mi sie posty :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak temat sie rozkręca i szybko idzie to znajdzie sie ktos kto chce popsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubiliscie trola to musialem sie zmienic na lepsze ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tylko nie rozumiem do teraz po co psuć komuś temat, gdy fajnie się rozwija... Ano tak, zawiść robi swoje, ktoś nie potrafi tematu rozkręcić ciekawego i ludzi fajnych przyciągnąć, to pozostaje mu niszczyć dzieła innych. Smutne co zrycie psychiczne robi z ludźmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak mówiłem.. gimbaza się nudzi i bawi się w "hackerów"... No ale tak będzie zawsze dopóki administracja nie zrobi jakiegoś zabezpieczenia antyspamowego. Póki będzie przyzwolenie społeczne, by takie rzeczy się działy, to dziać się będą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie, ze wlasnie cos z tym nie zrobia.. Chyba, ze pasuje im, ze cos takiego sie dzieje.. No nie wiem, jakis interes w tym musza miec.. Ja w kazdym razie zglosic juz nic nie moge haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamykacz Tematów 001
@gość wczoraj - robię to bo ten temat mnie denerwuje, a mam zamiar zamykać wkurzające tematy. Wy tu sobie gadacie w najlepsze i wszystkich macie dópie, a całe forum musi oglądać ciągle ten śmierdzący temat na wierzchu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie wiem czy owy gagatek zdaje sobie sprawę z tego, że za działanie na szkodę forum administracja może go zgłosić do prokuratory. I ukrywanie się za VPNem nic mu nie da, bo w razie czego od jego providera dostaną jego prawdziwe dane. Zresztą w TORze też policja ma swoich agentów i już niejednego takiego cwaniaczka złapali z tego co czytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ego to juz bardziej jak przerosniete.. Co to kogo obchodzi, co cie denerwuje?? Sam tu jestes?? Nie podoba sie, to spadaj.. Jak mnie cos nie interesuje, to to ignoruje.. I nawet tu przylazles i czytasz.. Masz jakies problemy ze soba, to szukaj specjalisty.. Albo pierdnij sobie zdrowo, powietrze zejdzie i moze w glowie sie poprawi.. moja rada jak wyzej.. nie mecz sie z tym, co cie nie interesuje. Bo g..o co kogo obchodzi, co cie wkurza.. Jestes z tym sam. A to co robisz jest zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamykacz Tematów 001
@0:18 - tak samo mnie gawno obchodzi że was denerwuje mój spam :classic_cool::classic_cool: a nawet mnie to cieszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglosze go, lacznie z tym tematem, ktory sam zalozyl. No a to tylko pokazuje jego madrosc, sam sobie w kolano strzelil.. Oczywiscie, ze sie nim zajma.. Dziala na ich niekorzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×