Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie 2

Polecane posty

hello! mam nadzieje kochani, ze wam niedziela super minela :))) moja byla calkiem ok. mam pomalowane paznokcie u nog, teraz czekaja raczki, ;) caroline znam kogos z borelioza i to jest prawdziwe dziadostwo! wspolczuje.. probowalas kiedys pic ocet jablkowy?? na mnie dobrze dzialal.. co do baka-goscia - jesli wszystko ci szkodzi i masz mega gazy, to moze byc kandydoza.. dolegliwosci lagodzi sie dieta.. bonku ty jak zwykle aktywny.. rower mmm.. u mnie przynajmniej tyle, ze pije te ziola zamiast innych herbat, codziennie pije butelke wody, takie male zmiany.. jeszcze musze wprowadzic soki z sokowirowki i zdrowsze dania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochani, moje posty sie nie pojawiaja.. chyba walka wczorajsza byla zbyt ambitna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze smutny bąk ma nieszczelne jelito. Slyszeliscie o nieszczelnym jelicie ? Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli bedzie problem to znowu utworze nowy temat :) moze w koncu znudzi sie mendzie hejt na temacie Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijcie herbate z pokrzywy , robi za odkurzacz w organizmie :) tylko nie taka z torebki , najlepiej byloby samemu ja zebrać i ususzyć :) Ma wspaniale właściwości Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gdy napisalas ze pomalowałaś paznokcie przypomnialo mi sie ze lubisz kolor nude i wtedy wyszukałem fajne, miałem wyslac ale nie chciałem zeby bylo ze sie narzucam. Po prostu podobaja mi sie zadbane kolorowe paznokcie , to moze wysle teraz kolor ale nie myslcie ze jestem zboczony :) nie jestem :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, chyba to forum już tak ma, że nie wyrabia jak temat ma trochę więcej stron... Co jakiś czas się coś w nim psuje. Kiedyś było tak, że tematy się w ogóle całe tematy nie przemieszczały na szczyt jak się napisało posta... Albo strona co jakiś czas całkiem się nie wyświetlała. Widać traktują kafe jako trzeciorzędną sprawę i nie modernizują serwerów ani nie poprawiają luk w działaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu Herbatka z pokrzywy jak najbardziej zdrowa. Siostra kiedyś ją piła jak miała problemy z nerkami i pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko i Trollu aż chciałem Wam dziś nagrać filmik jak jadę przez pewne magiczne miejsca żeby Was zmotywować do odkurzenia rowerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku fajnie byloby obejrzec taki filmik . Fajnie sie z Wami pisze bo mozna o wszystkim pogadac i nie ma ą ę jak na innych tematach. Byłem na innych ale bylo strasznie stresująco i co nie napiszesz to zle , to foch Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro po pracy umyje moj rower , rzeczywiscie bardzo zaniedbany zapuszczony i az taki biedny z wygladu . Ucieszy sie jak sie nim zainteresuje i odpalę go ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listki pokrzywy mozna nawet dodawac do potraw Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz Was opuszczę , napisze jutro , tzn dzis ale pozniej. Milej nocy i snow Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu koniecznie też nasmaruj łańcuch oliwką i napompuj koła porządnie - wtedy lepiej się jedzie :) Sprawdź na oponie jakie wymaga ciśnienie w jednostkach BAR lub PSI i pompką z manometrem napompuj ile każą, ewentualnie podjedź na stację benzynową gdzie mają kompresor z pistoletem wyposażonym w manometr. Nie przejmuj się jeśli opona będzie wydawać się bardzo twarda, a manometr będzie pokazywał nadal małą wartość - bez obaw, nie pęknie jak dopompujesz, producent opony dobrze wie ile ona wytrzyma :) Jak się okaże, że zawsze pompowałeś za mało, to będziesz miał wrażenie, że rower jedzie sam :D Dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja juz po kapieli.. Uwielbiam miec umyte wlosy, nie rozumiem jak niektorzy nie myja przez tydzien, a nawet i dluzej.. Bonku, oczywiscie ze nagrywaj. Takie cos to ja uwielbiam.. ! ! Trrooolu, zaraz obejrze zdjatko.. Tak, z nami mozna o wszystkim porozmawiac, tylko Bonczek nasz ukochany, czasem takiej polszczyzny uzyje, ze nie iwem jak sie do tego odniesc. Dalabym glowe, ze dla jakiejs redakcji pracuje.. :D Mam nadzieje, ze wybaczy ten czasem niedbaly jezyk .. :D Ano Trrooollu, coz panstwo hrabiostwo nie popierduje, o problemach z jelitami nie rozmawia.. A tam przewaznie rodza sie najgorsze choroby, albo wlasnie zly stan jelit jest za nie odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzaśko
ja tam bez niczego napier/dalam ostre bonczury, a jak piję browary to jeszcze grubsza rura idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko niepuszczone bączki unoszą się do mózgu i tam powstają posrane pomysły :D To tłumaczy wszelkie frustracje i bulwersy owych osobników :P A co do mojej polszczyzny... Bez przesady ;) Ja nawet humanistą nie jestem, zdecydowanie bliżej mi do ścisłowca :D A jak masz problem z moją polszczyzną, to może tylko dlatego, że to już nie polszczyzny użyłem, a angielszczyzny np i stąd nieporozumienie :P hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oohh trooolllu, mi ten kolor wlasnie nie pasuje.. niestety.. lubie bardzo mleczny lakier i powiem, ze bardzo czysto dlonie wygladaja.. to taki manicure na codzien, bez szalenstw.. rowniez musze zadbac o moj rower i wyjechac nim na mala przejazdzke.. w okolicy jest wiele sciezek rowerowych wiec nawet city powinien dac rade... :) nie wiem tylko, czy dam sobie rade wpompowac powietrze.. dostalam kiedys taki smieszny dzwonek w ksztalcie deseru i do tego takie same wentylki.. ale mam wrzazenie, ze jak je zaloze, to mi kotos gwizdnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko podjedź sobie na stację benzynową, tam na pewno jakiś przystojny gentleman Ci pomoże napompować :) Albo do sklepu rowerowego. U mnie biorą za napompowanie 1zł z tego co pamiętam ;) Dzwonek w kształcie deseru? :D fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wieczor z baczkami.. hahaha.. zachcialo sie lodow.. a laktoza robi swoje.. jak ja sasiadom spojrze w oczy?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×