Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wami opiekowały się babcie jak byliście małe?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś A jaki jest ten twój poziom? 2 m mułu ,dno i wodorosty a seksu nie polecam bo masz mózg wielkości mrówki i szkoda dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jaki jest ten twój poziom? 2 m mułu ,dno i wodorosty a seksu nie polecam bo masz mózg wielkości mrówki i szkoda dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ani jedna ani druga dodam ze ta od ojca gadaka ze dziecka z d**y od corki sie kocha lepiej barze jak od synowej zawsze bylysmy ggorzej trakowane jak tam na wakacjach bylysmy gadala ze mamy dziady na loda nie dala chytra k***a mam nadzieje ze ziemie zrre roba jedna a druga sie nie oddzywa do nas wogole nastepna suka mam suki w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc 16;07 a jeszcze dodam ze ta druga szmata gadala ze z nia sie trzeba umowic na wizyte telefonicznie nie bylo takiego czegosc ze wskakuje na rower i jade wyj***la mnie z ogorkami nie udaly mi sie babcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 Miałaś do szkoły pod górę? czytałas to co napisałaś? bo ja czytam piąty raz i ni hu hu z tego nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestety,w rodzinach na nawet na średnim poziomie intelektualnym zapowiada sę wizytę a nie wchodzi bez zapowiedzi jak do stodoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;14 na wizyte to sie chodzi do lekarza a nie do babci idiotko od kiedy do babci sie trzeba zapowiadac lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16;11 to ty mialas pod gorke skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem wroc sie do podstawowki tepa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego MATOŁA z 16,20 Mogłabym cię uczyć głąbie, nie potrafisz konstruować zdań a twój język jest tak ubogi że szkoda czasu z tobą na dyskusję.Zresztą się nie dziwię,rowerem nie zawsze można dojechać do cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do każdego trzeba się zapowiedzieć,nasza kultura tego wymaga,babcia to też człowiek i niekoniecznie musi mieć ochotę na widzenie dlatego że ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;24 spadaj nauczycielko od 7 bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;29 musi miec ochote babcia to nie ksiezniczka do ktorej trzeba sie zapowiedziec co to niby siedzi na ziarnku grochu do babciz prawdziwego zdarzenia idzie sie ez zapowiedzi i tyle w temacie a jak ty sie zapowiadasz to masz babcie po huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej Jesteś bardzo prostą osóbką a może ze wsi ,bo ci ludzie nie przestrzegają zasad savoir-vivre. To że to twoja babcia to nie znaczy że nie obowiązuje cię w stosunku do niej ogłada i odrobina dobrych manier. Ja bym cię z tym słownictwem nie chciała mieć nawet za znajomą a co dopiero za rodzinę.ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes zenada i to prostaczka taka ze wsi,dziura zabita dechami .Czy ty tepa dzido ,nie rozumiesz ze moja babcia mieszka w tej samej miejscowosci co ja ,jezdzi rowerem ,zdrowie jej sluzy ,jest na chodzie, wcale prawie nie choruje ,siedzi w domu calymi dniami i ja sie mam zapowiadac. Z czym, przeciez to nie jest dla mnie obca osoba, tlumoku tepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i ? nawet jak babcia siedzi w domu to moze ma ochotę obejrzeć sobie film erotyczny ? po co przeszkadzać jej w takiej chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dorosłe dzieci zawsze dzwonią że przyjadą.Nawet jak przyjeżdżają na kawę,lub przywiozą na chwilę dziecko bo muszą coś załatwić.,Mieszkamy w jednym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ZAWSZE dzwonie nie do rodziców zanim przyjade na kawe . U nas w rodzinie to normalne . Kazdy ma swoje zycie i nikt nikomu nie zwala sie na leb bez zapowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tłumaczcie prostakowi!!! bo to ma tak zakuty twardy łeb jak beton:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,rozumiem ze obie z babcią mieszkacie w tej samej wsi? a to co innego,ja cie rozumiem,tam sie nawet wali do drzwi bez pukania a babcia wniebowzięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj wczoraj A gdyby tak rodzice mieszkali 100km od ciebie to nie żarłabyś wcale,nosiłabyś pampersy bo dziecko przeszkadza w siusianiu.Lecz się kretynko,mam dwoje dzieci,małych,sama jestem z nimi cały dzień.Mąż dojezdza do pracy 60km.Piorę,prasuję,gotuję,robię zakupy,wychodzę na spacery,ogarniam dom i nie pierdzielę takich głupot jak ty ćwierćinteligencie.Jesteś nieudacznikiem i nie powinnaś być matką. No i co z tego? I pewnie oaza spokoju jestes i pewnie gdyby Ci jakas babcvia pomoc zaproponiwala to bys odmowila?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze wczesniej sie umnawiam i pytram czy m pyta czy moizemy zajrzec,.,, Ake rzadko to jest jeslio tescioiw chodzi. Oni tez w tym samym miescie a jakos im daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak jestem dorosła to dzwonie do dziadków czy są w domu bo bym wpadła. Jak byłam mała to szłam po prostu, jak nie było ich to nie było, a jak byli to siedziałam z godzinę. Mieszkamy w tym samym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia wczoraj Nie potrzebuję niczyjej pomocy,jestem dobrze zorganizowana i taki pomocnik nawet by mi przeszkadzał.Mam swój plan dnia i tego się trzymam. Stać mnie nawet na opiekunkę,ale po co? tę kasę wolę wydać na fajne ciuchy,dobre kosmetyki.Moja rola to odchować dzieci,dać im dużo miłości i wracać do zawodu który kocham,a czas poświęcony dzieciom będę dobrze wspominać i one pewnie też,że widziały uśmiechniętą mamę a nie babcię zmęczoną życiem czy opiekunkę która przychodzi by zarobić a niekoniecznie lubi dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×