Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość alla12
Hej ja wczoraj zjadłam pi 17 niestety ale zjadłam tylko o 6 rano śniadanie i później nie miałam czasu teraz ciężko okres w pracy .A jak tam u was wyjeżdżacie gdzieś na święta podobno z pogody wynika że śniegu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej,Alla w porzednim roku wyjezdzalam na tydz.do znajomych na swieta w górach a w tym bedziemy w domu spedzac z rodzinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Hej u mnie teraz ciężko w pracy święta więc z dietą o tak mniej gotuje dzisiaj sałatka brokułowa i kawałek kiełbasy obiad tez jakaś kiełbasą i wędlina zjadłam wczoraj plaster makowce ale jestem zła na siebie .mam pytanie czy jedzenie zbyt dużej ilości wędlin i kiełbasy wiejskiej może spowolnić chudniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Alla to zależy od kiełbas i wędlin. Niektórzy codziennie na śniadanie jedzą kiełbaski. U mnie ok wczoraj zamówiłam kebaba ale bez bułki samo mięso i surówki i ładnie waga zleciala. Można jeść burgery tylko bez bułki. U mnie dzisiaj łosoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Pisz mi swoje jadłospisu a są tacy ludzie co nie chisna na tej diecie masz jakiegoś linka z dokładnymi zasadami u mnie jutro roladki szynka ser żółty majonez z keczupem i kiełbasą takie menu cały dzień bo rano do pracy a później jadę do rodziny na drugi koniec Polski więc brak czasu na obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Nie wiem czy są tacy co nie chudna, bo rozmawiałam tylko z chudnac mi, pewnie są. Na blogu ola la lchf jest post o diecie i zasady. Pisze z komórki i trudno mi link skopiować. Dzisiaj na śniadanie omlet: 3 jaja szpinak plaster lub dwa boczku i dwa plastry sera żółtego. Obiad: łosoś pieczony ok. 300g ze szpinakiem czosnkiem i maselkiem. Potem o 15 jem deser: 1/4 serka mascarpone, trochę śmietanki 30%, kakao i słodzika, może łyżka masła orzechowe go, taki mus gęsty powstaje. No i taki plan na dziś. A i dwie kawy ze śmietanka. A tak to woda, herbaty i cola zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wigilia poszła prawie wg planu, za mało wody piłam niestety, może 2 szklanki na cały dzien... dzisiaj się lepiej postaram. Jadłam to co zaplanowałam plus keto tiramisu. Dzisiaj robie rolada z kurczaka z pieczarkami, mam tiramisu i jakaś zupa. Musze pamiętać o wodzie... a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
U mnie tez ok a dzisiaj na 1 dzień odpuszczam bo tak rzadko jestem mamy że muszę zjeść jej pyszności Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej,Nati ja tez prawie wg. planu .Musze skupiac sie na czym innym niz na jedzeniu ktore stoi przed nos em i kusi.Damy rade Nati!!!!Wesołych Swiat!!! :-) Nie moge doczekac sie srody wtedy pojde poruszac sie na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Świątecznie witam Was i życzę dużo radości i spełnienia. Niech każda chwila będzie szczęśliwa i urocza:) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nati, u mnie byle jak z dietą, ale nie przejadam się. Dieta w założeniu po świętach. Buziaki i wszelkiej pomyślności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny dzień mija w miarę dietetyczne, ale na szczęście jutro po świętach i można wrócić do swoich dań i jeść kiedy jest się głodnym a nie w sumie na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po świętach. Nie było czasu na pewne potrawy wiec został boczek w plasterki chyba. Robie wiec zawijana boczki w piekarniku i zjem je na śniadanie. Kawa juz wypita. Zaraz idę do sklepu na zakupy. Jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nati, Ty trzymałaś dietę całe święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka dieta keto jest zbliżona do naszych imprezowych polskich dań tylko bez ziemniakow, klusków i ciast. Zrobiłam swoje tiramisu i jadłam przez całe święta jako deser, a tak to prawie to co reszta rodziny oprócz pierogów i chleba. Nikt przy stole nawet nie zauważył ze jem coś inaczej ;) a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Ja właśnie zjadłam śniadanie. Mój niezawodny omlet z 3 jaj z 2plastrami sera i 2 boczku, posmarowany majonezem. O 6 wypiłam kawę ze śmietanką 30%. Dzisiaj na obiad kebab mięso z warzywami i kalafiorem startym na ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Natka, ja odpuściłam do końca roku. Zaczynam od 2.01 białkiem i mam zamiar przetrwać do osiągnięcia celu:) Przypuszczam, że waga poleciała w górę ale nie martwię się jeszcze. Pozbyłaś się już 8 z przodu? Bardzo namawiam siostrę na Twoją dietę. Proponowałam jej, żeby zawitała tu i poczytała twój topic. Mogłaby też poznać Twoje przepisy na instagramie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Hej u mnie różnie ale staram się trzymać diety niestety urlop temu nie służy nati czy mogę takie zawijasy ser żółty szynka majonez i keczup bardzo mi smakują i czekam na Twojego bloga bo nie mam istagrama i napisz jak robisz to mięso kebab ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka waga stoi 81,2, ale za co cm poleciały -3cm w brzuchu i po 1cm na nogach, więc się cieszę ;) Ala, Ogólnie majonez jak najbardziej, keczupu mniej bym używała, ale przyznaję się bez bicia, że używam :) mogą być! Mięso z kurczaka robię w takich małych kawałeczkach jak kebab i w przyprawie, proste danie. Dzisiaj za to mielone (pieczarki, cebula) a w środku niespodzianka, czyli gotowane jajko, pieczone w piekarniku. Wyszły pyszne. Rano zrobiłam ciastka z masła orzechowego, jajko i słodzik i mam na parę dni, są kruche i smakują super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nati, masz już ponad 20 na minusie, wow!!! Właśnie wyszukałam przepis na ciastka z masła orzechowego bez mąki. Intrygujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowyGość
Gratulacje, ja ważyłem w okolicach 160kg w polowie listopada kiedy zacząłem się zdrowo odżywiać chodzić w domu na bieżni i używać wioślarza, już 30kg mniej i waga ładnie spada cały czas. Wystarczy się katować i efekty są, już kiedyś zdarzało się mi chudnąć z ponad 110 do 85kg w półtora miesiąca. Wystarczyło biegać po 8km dziennie, wiosłować oraz robić 6 weidera :D I nie nie miałem jojo po tym jak schudłem po prostu całkowicie się zaniedbałem i wyalienowałem w ciągu 5 lat :) stąd taka nadwaga :) wszystko się da i nie słuchajcie, że nie zdrowo, za szybko czy coś, jak ćwiczysz po 2-3 godziny dziennie sumiennie to 60kg w 3 miesiące zrobisz na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowyGość
Dodam tylko, że mam 190cm wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyć 2-3h dziennie to chyba ktoś kto nie ma dzieci może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Ciastka wyszły naprawdę nieźle. 1 szklanka masła orzechowe go, jedno duże jajko, 1/4 szklanki słodzika. Uformować 15 ciasteczek i do piekarnika. Właśnie jem 2 do kawy. Dzisiaj na wadze 80.8 wiec prawie -21kg. I tak wejdę w nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nati, Tobie życzę takiej jak obecnie konsekwencji w Nowym 2018:) Powodzenia i sukcesów, spełnienia marzeń, realizacji planów:) Fajnie, że jesteś tu codziennie, służysz pomocą i opowiadasz o swoim menu:) Dla mnie jesteś wzorem:) Lena, Alla, Ula i pozostałe waleczne osoby, życzę Wam determinacji i osiągnięcia celów w przyszłym roku i w ogóle wszystkiego najlepszego:) Wszystkim Wam życzę wesołej zabawy sylwestrowej, pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×