Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość Nati32
Ula mam nadzieje ze będzie ok, ale że coś zaradza na twój problem. Nie wiem czy czujesz głód rano ale wg najnowszych badań trzeba jeść kiedy ma się ochotę tzn na redukcji mniej oczywiście, a nie kiedy trzeba więc jak opuścić śniadanie to nic się nie stanie, ja opuszcza kolacje. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Dzieki Nati :-) ja juz po tomografii ,za 3 dni wyniki.Zobaczymy co wyjdzie :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Robilam ze wzgledu na częste bóle brzucha ,prawie codziennie mi boli caly dół brzucha.I nikt nic nie wie w sensie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za wyniki. Ja zaczęłam dzisiaj współpracę z krokomierzem, jako że chodzenie to moj jedyny ruch ;) no ale leje przez cały dzień, więc tyle co po domu...bardzo słabo wg krokomierza spaliłam zawrotne 71kcal do 15.30 ;) no nic mam nadzieję, że jutro będzie ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Ula ja też mam nadzieję że wyjdzie co Ci jest a robili Ci gastroskopie? ja teraz próbuje się umówić na rezonans magnetyczny za 8 miesięcy termin straszne to jest a kręgosłup boli . Nati a co do tego 8 godzinnego systemu jedzenia to u mnie jest ciężko bo pracuje od 8 do 16 śniadanie jem o 6 obiad 12 i kolacja jak wracam około 17 jak Ty to pogodzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Alla, Ulę boli dół brzucha, gastroskopia nie obejmuje tych obszarów. Nati, sobota ma być ładna, nadrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
No tak nie doczytałam tego sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej , robilam prywatnie niestety ,, ale zdrowie wazniejsze .Mam nadzieje ze dowiem sie w koncu co mi dolega.Tak mialam te przyjemnosc robic kolonoskopie i gastroskopie .Pobrali wycinki i w żołądku lekki stan zapalny a w j.grubym trudno powiedziec ,napisane dalej do obserwacji.Ja juz chce wiedziec co mi jest ,obojetnie co to by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Kupilam dzis karnet na zajecia aerobiku na basenie ,mam nadzieje ze dam rade chodzic.Pomyslicie glupia z bolami chodzi,no na to wyglada ale bylam kilka razy.Taka juz jestem zawzieta :-) :-) w łóżku leze jak juz naprawde nie dam rady wstac.:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do 8h okna żywieniowego to ja jem o 7 śniadanie, koło 11-12 przekąski i o 15 obiad. Obiad robie o 12 bo pracuję od 13 to jem w trakcie przerwy. Pracuje z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń? 1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet na www.igortreneronline.pl 2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie. 3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca na www.igortreneronline.pl 4. wygraj 10.000 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudem juz 5 kilo z 98. Moja poczatkowa szczupla sylwetka 87 kg a teraz juz tylko mam 93 wiec 6 kilo zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula podziwiam za wytrwałość i ćwiczenia. Ja mam uraz, przesadzałam kiedyś z siłownia przez dlugi okres czasu i teraz mam taką blokadę ze na słowo ćwiczenia, basen, siłownia mi słabo. Ale wiem ze ruch jest ważny wiec spacery, ale ciebie podziwiam. Mam nadzieje ze wSzyszko będzie w porządku ze zdrowiem! Ja juz po śniadaniu. Dzisiaj 3 muffiny i kawa ze śmietanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej ,Nati ja nie przesadzam bo i nawet nie d am rady cwiczyc codzienne.Basen mam tylko 2 razu w tygodniu .I w domu cwiczylam ze 2 razy w tyg.cwiczenia cardio.Na basen chodze nawet jak brzuch mi boli umiarkowanie a cwiczenia cardio odpuszczam jak zle sie czuje.Kupilam karnet i nie wiem czy dam rade chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Hej mi jakoś ciężko uda ćwiczenia myślę o basenie może chociaż raz w tygodniu a u mnie dziś ser śmietankowy twarożek obiad zapiekanka warzywna z kurczakiem i ser żółty dużo sera dałam kolacja śledzie w sosie śmietanowym piszcie jeśli mam źle menu Nati Beatka bo chyba wy jestescie na diecie kategonicznej czy można otręby albo mąkę z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otreby nie, a mąki to migdałowa i Kokosowa. Betka stosowała dukana i się zastanawiała nad LC. Jeszcze jest paleo coś między dukana a LC Betka jakbyś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Nati a Ty stosujesz kategoniczna czy Lc czy to jest to samo bo się pogubiłam jak możesz to podaj mi tytuł książki to dzisiaj bym kupiła. A u mnie dziś ser zawijany z szynką majonezem 3 szt i hummus obiad pomidorowa kolacja sałatka brokuł jajka por feta majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję ketogeniczną, jest ona odmianą LC. Ma najniższe spożycie węgli. Książka moja to dieta ketogeniczna dr Fife. Ale polska wersja Ketoza podobno jest lepsza. Patrzyłam hummus u mnie w stokrotce i ma strasznie dużo węgli. Jesz domowy czy taki kupny z czarnuszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Kupiony z biedronki a ile powinno być najwięcej węglu jak to liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala jeżeli zdecydujesz się na ketogeniczna to do 20g netto. Np w ciągu dnia zjesz 24g z czego 5g to błonnik to wtedy 24-5=19 czyli zmieściłas się w limicie. Ale możesz wybrać mniej rygorystyczne LC np paleo i wtedy chyba masz 100g o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hr4tttt5hrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie o tej. Pisałam o książce "ketoza" ona jest chyba dawid dobropolskiego jakoś tak. Nie czytałam ale wiele osób na blogach poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Cześć. Nati dzięki, przyjrzę się paleo. Nie znam tej diety. Póki co to 2 dni miałam takie ciężkie, że wszelkie zasady poszły w kąt. Ale inaczej nie dałabym rady. Samo życie:( Od jutra idę dalej, od jutra będzie nieco inaczej, choć niekoniecznie lepiej:( Dziś podejmę decyzję co do sposobu żywienia. Dziś jem normalnie. żadnej diety. Ja kupiłam książkę pt.:dieta niskowęglowodanowa w Twojej kuchni autor Ulrika Davidsson. Pozdrawiam niedzielnie i życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
U mnie dzisiaj śniadanie: jajecznica na maśle i boczku, obiad: zrazy z boczkiem wędzonym, ogórkiem kiszonym i serem żółtym jako nadzienie. Wyszły mega, zjadłam dwa, jutro to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratki za checi! Dasz rade tylko nie odpuszczaj a efekt same sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla12
Dziękuję jutro pójdę do empiku zobaczę może będzie. A u mnie dzisiaj jajecznica , zupa pomidorowa , szpinak z serem pleśniowym na ciepło i indyk .A czy soczewica jest dozwolona bo fasolę i grochu pisałaś że nie można. MAM nadzieję że nie denerwuje Cię ciągłymi pytaniami ale cały czas się uczę tej diety . Dzisiaj kupiłam majonez wszędzie piszą że kielecki jest najlepszy ale sprawdziłam węglowodany to kielecki miał około 4 a Winiary 2,9 więc wzięłam Winiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×