Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość gośćUla
Jakobina jak sa te ćwiczenia to część basenu jest jako "rezerwacja" i nikt tam oprocz tych ćwiczących nie moze wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie kolejny dzień na plus. Dieta zachowana samopoczucie też. Ćwiczenia w basenie u mnie w mieście tylko na jednym basenie i to o 20.00 późno za to na drugim sauna i to mnie kusi. W zeszłym roku chodziłam regularnie i miałam bardzo ładna skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
hej:) Faktycznie sauna świetnie poprawia skórę poprzez nawilżenie i ukrwienie. Niestety ja nie lubię takich parowni, więc nie korzystam. Kilkanaście lat temu chodziłam, wtedy mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej dziewczyny ,u mnie dzis na sniadanie :2 jajka z surowka marchewki ,ogorek zielony .Na drugie sniadanie 2 banany,na obiad sledzik z cebulka ,ziemniaczki ,ogorek kiszony.Na podwieczorek nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u was? Piszcie coś dziewczyny. U mnie intensywny dzień w pracy przyszłam i padlam 2 godziny spałam nawet nie wiem zasnęłam. Z dieta ok. Kupiłam sobie proteinowe jogurty w biedronce jakby mnie coś na słodkie wzięło. Weekend się zaczął a wraz z nim wiele pokus. Dzień babci i dziadka i pewnie jakieś ciacho obym się nie skusila jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotę. U mnie znów miło weekend się zaczął waga pokazała 93.8kg takie chwile napełniaja mnie motywacja na kolejny tydzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
jakobina, witaj:) Gratulacje:) U mnie niestety sinusoida- raz góra, raz dół, dziś zwyżka, więc nie mam czym się chwalić. Strasznie tu cicho, nie wiem, czy wszyscy tak schudli, że tylko my zostałyśmy na polu bitwy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
jakobina, ja też jem te słodkie proteiny:) Tyle że z Lidla, bez cukru, wysoka zawartość białka. wczoraj zrobiłam krówki z mleka i słodzika, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o twoich słynnych krowkach na innym forum powiem że ślinka cieknie. Ja narazie zaspokajam się jogurtami. Lidla mam na drugiej stronie ulicy więc jestem z każdej strona osłonięta sklepami, w których zawsze coś znajdę na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po małym obiedzie w ramach drugiego śniadania bo wstałam z wyra o 11.00 masakra. Pulpeciku z mięsa z indyka z Kapusta włoska i marchewka. Całkiem smaczne wyszły. Mam jeszcze ze trzy porcje więc dziś białkowo pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej dziewczyny ,u mnie dzisiaj troche rozjechaly sie godziny posilkow i posilki byly skromne bo bylam caly dzien poza domem.Ale jutro powinno wszystko wejsc na dobre tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam w dniu babci. Caly dzień po za domem mnóstwo ciasta na stole, oj trudny dzień był dla mnie. Ale dałam radę choć mąż mówił że zachowywała się jakbym się na wszystkich obraziła. I rzeczywiście nie miałam humoru i jestem pewna że to był żal za ciastem. Na szczęście już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Ja was cały czas podczytuje. Niestety mam potężne mdlosci i mój organizm nie akceptuje mięsa :/ czyli totalnie się odwrócił od diety keto. Nic. We wrześniu do was wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej ,dziewczyny u mnie ok.wracam na wlasciwe tory po sobocie .Dzis na sniadanie: 2 jajka tadycyjnie :-) z połową papryki,na drugie banan i kiwi bo grejfeuta nieoge bo biore znowu leki.Na obiad zupka ogorkowa,a na poswieczorek warzywka i na kolacje tez.Musze dzis wybrac sie na zakupy bo warzyw juz prawie nie mam.Wieczorem wybieram sie na basen :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Nati 32 trzymaj się! :-) :-) :-) :-) :-) i wróć do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj miałam bardzo trudny dzień, ale go przetrwałam. Nati czekamy na ciebie dużo zdrówka ci życzę. Dzis wstałam jakaś taka osłabiona i zniechęcona. I kolejny tydzień czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalexworld
czesc, ja zaczynam od dzisiaj się odchudzać z 82 na 60 albo mniej! mam opracowany jadłospis i troche cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytuję Was dziewczyny trochę. Mam pytanko do Ciebie Nati czy planowałaś ciążę czy tak wyszło? Zastosowałaś keto między innymi po to aby łatwiej zajść w ciążę, wiadomo bezpieczniej z mniejszą wagą być w ciąży, czy może ciąża to dla Ciebie pewna rewolucja i niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej dziewczyny ,witam tez nowa koleżankę :-) :-) :-) :-)u mnie dziś na sniadanie 2 jajka kawalek papryki i kromeczka malutka chleba.Na drugie bedzie 2 kiwi,na obiad kielbaska gotowana(swojska robiona w domu)z surowka z marchewki i kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula a jak z wagą spada coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Cos ruszylo spadlo mało tylko 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Cześc wszystkim:) Nati, jasne, teraz musisz dbać o maleństwo i siebie. mdłości w ciąży są wredne, przechodziłam przez to 2 razy:( Ale też wiemy, że to pierwszy trymestr, później mija:) Jakobina, Ty jednak jak już wejdziesz w diete, to jesteś konsekwentna:) Od wczoraj przeszłam na białko, klasyczny dukanizm, więc na razie odpuszczam krówki. Ale w sobotę pewnie zrobię. Mniam, są pyszne. W ogóle te niektóre dukanowe cuda nie przypominają dietetycznych potraw. Dziewczyny, ile już zgubiłyście kg? Ciuszki już za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej betka trzeci tydzień i zaczynają się schody. Skusilam się na 3 placki ziemniaczane. Ale były pyszne mam nadzieję że to chwilowy kryzys. Do tagów coś mnie rozbiera. I to nie mój mąż. U mnie nic jeszcze nie widać no cóż to dopiero 3kg. Ale nie mogę się doczekać 8 z przodu w tedy na pewno sobie coś kupię ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalexworld
Cześć dziewczyny, dzisiaj z rana pisałam, ze zaczynam z 82, powiem wam, ze na ta chwile ważę 80 kg po pysznej kolacji, wiem, ze to sama woda, ale cały czas chodziłam najedzona, nie jak na innych dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×