Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

To bardzo się cieszę Aduś,że masz taką poradnię. Pozazdrościć.I to wszystko o czym mówisz to na NFZ ? jeśli tak....to można.?....widocznie można.. U nas też jest poradnia pneumologiczna,ale i ogromne kolejki i terminy :-( Powodzenia i dobrych wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, tak... to wszystko na NFZ... można...?? okazuje się, że można...!! ale, żeby nie było zbyt słodko, to poradnia działa w tragicznych warunkach lokalowych... od lat nieremontowana jest... budynek i przychodnia należy do Łodzi... a działka, na której ta placówka się znajduje, do mojego miasta... no i trwa batalia kto ma remont przeprowadzić... ponoć jednemu i drugiemu miastu przepisy zabraniają inwestować w taki prawniczy dziwoląg... a my pacjenci, boimy się, że w końcu Łódź spełni swoje groźby i zabierze nam tę świetnie działającą przychodnię... no i będziemy zmuszeni jeździć wiele kilometrów do tego ogromnego łódzkiego szpitala pulmonologicznego... a tam to już tak dobrze nie będzie... bo raz, że to daleko... a dwa, że tam kolejki, kolejki, kolejki... ech...!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Dopijam kawe i lece do pracy. Wpadne tu samym wieczorkiem. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Pierwsza!!! Zapraszam na kawę. Mroźny poranek -12 sypie śnieg. Co tam u Was? Jak się spało? Ja krótko :-( Dobrego dzionka,do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawcia... i miłe towarzystwo... Lunka i Cyferka... mam nadzieję, że Globusek i Imuś też dołączą... x A u nas zima... mroźno... ale śnieg nie pada... staw kolanowy rwie mnie jak czort, więc pewnie opady niebawem nadejdą... WIOSENKI I CIEPEŁKA MI SIĘ CHCE......!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Też czekam na wiosenkę i ciepełko. Dziękuje za kawusię i spotkanie. x U mnie - 3 , da się wytrzymać. Mam ochotę na rosół. Produkty mam więc zabieram się za pichcenie. x Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Globusik rosolek dobry na wszelkie choroby przeziebieniowe. Lubie ze swojskim makaronem. Zagniatam dosc czesto. Ada jestes pod pelna kontrola ,dobrze miec takiego lekarza. Ja tez nie narzekam na opieke w Niemczech,prawdopodobnie najlepsza w Europie. Cyferko ty to biegasz, musisz miec dobra kondycje. Corka z dnia na dzien czuje sie lepiej. Dzisiaj caly dzien nie brala tabletek przeciwbolowych. Za to bardzo senna jest. Nie wiem co jest tego przyczyna. Troche sie martwie. Syn zdal kolokwia. Ma teraz tydzien przerwy. Wnusio uczy sie tabliczki mnozenia. Z ostatniej kartkowki dostał 5 . A u nas przeprowadzka sie opóźni. Jakieś dwa tyg. Firma zawalila sprawe z wodą. Czekamy na umówiony termin. Imuś✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawa zrobiona i już na Was czeka: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Jadę dziś do dzieci, więc wcześnie wstałam. x Globusku, rosół uwielbiam... często robię... on dobrze drogi oddechowe rozgrzewa i rozszerza... x Lunko, córka zmęczona i senna... może w ten sposób stres związany z zabiegiem przeżywa... x Cyferko, jak tam na Twoim północnym wschodzie...? mróz pewnie tęgi...? u nas -9,9*C... tak niskiej temperatury jeszcze tej zimy nie mieliśmy... Buziaki na dobry piątek dla Wszystkich. Paa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś jesteś kochana❤️ zadbałaś o nas .W klubiku cieplutko i pachnąco a sama wyruszyłaś w drogę. Chętnie popijam kawę i obserwuję tęgi mróz za oknem. - 10 st. wszystko oszronione. Zimno brr. Dlatego nie lubię lutego. Lubi robić niespodzianki. x Dziewczyny dobrego piątku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Walnęłam w szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Szlaban ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zmarzłam , szlaban dalej zatrzymuje ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jest OK. :) Dzieńdoberek Globusku. ♡ Tak, zimno strasznie. I ma być jeszcze gorzej. Mróz z nad Rosji idzie w naszą stronę. :( A ja już u dzieci. Świeżą chałeczkę zajadam. Wnuśka jeszcze śpi. Córka szykuje się i zaraz jedzie do pracy. Zięć już pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było i namęczyłyście się :-D Ja otwieram za trzecim razem;-) Dzień dobry kochane ❤️ Mam dobrą wiadomość.... 66 dni do maja!!! -14 świeci słońce Aduś wnioskuję,że zaniechałaś dietę :-D Ja odstawiłam znowu gluten od tygodnia,ani tyciu... Lepiej się czuję. Globusiczku widzę,że samopoczucie masz już lepsze,to znaczy się,że lepiej się czujesz... Nie wychodź nigdzie bo grypa szaleje. U nas niektóre oddziały szpitalne są zamknięte. Np. noworodkowy. Luna zła pewnie jesteś,że przeprowadzka odwleczona... no tak w życiu bywa,że nie zaplanujesz spraw nie zależnych od nas samych :-( Imuś,a co u Ciebie? Marzniecie?? Dobrego dnia!! I dużo słońca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na szczęście u mnie temperatura łagodniejsza - 5 st. x Zaparzyłam kawę .Chętne kawoszki zapraszam. x Dobrego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chętna;-) Witaj Globusiku. -14 słońce Szykuję chłopakom racuchy z jabłkiem. Przy takim mrozie śniadanie na gorąco. Mój studencik rozpoczął już drugi stopień studiów. Po tygodniu nauki stwierdził,że jest gorzej niż myślał :-D Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Naszym Klubie !! Kawecza już czeka... Globusek zaparzył... ach, z wielką przyjemnością popijam...:) Pogodowo to wygląda tak, że mamy -5,5*C i straszliwą zamieć... śneg tak wali, że prawie świata nie widać... x Cyferko, 66 dni do maja... fajnie, że to nam powiedziałaś... chyba wezmę centymetr krawiecki i zacznę codziennie jedną cząsteczkę odcinać... tak jak dawniej chłopaki w wojsku, przed wyjściem do cywila, robili...:D gluten odstawiłaś... dobra sprawa... ale ja nie bardzo mogę... bo mojej sfatygowanej trzustce wiele rzeczy szkodzi... ona najlepiej pracuje gdy jem pszenne pieczywo, kasze i ryż... a to właśnie źródła niezdrowego glutenu... no i koło się zamyka... x Imuś, a jak tam u Was... też śnieżyce i mróz...?? x Lunka, a u Ciebie jaka pogoda...? jeśli możesz, to napisz w jakiej części kraju mieszkacie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Brrr... dalej zimnica... u nas teraz jest -13,6*C... wyciągnęłam najcieplejsze rzeczy... mam nadzieję, że moja kolejka przyjedzie... w piątek, jak wracałam od dzieci, to mróz nie był jeszcze taki tęgi, a już były duże opóźnienia... zima, zima, zima... kawa, mocna i gorąca, na Was czeka: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś życzę Ci żebyś nie czekała na kolejkę. Dziękuje za kawę.Bardzo łapczywie piję może poderwie mnie do życia. x U mnie temperatury ekstremalnie niskie,Dzisiaj minus 12 st. Za oknem pusto.Nawet do pracy ludziska chyba nie jeżdżą. x Dziewczyny jak sobie radzicie z anomaliami pogodowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ja mam 14 w pracy :-D W nocy to samo -20 teraz -18 Jak żyć ?? ;-) Globusiku zaraz zajmę się jakąś pracą i się rozgrzeję. Wczoraj też za bardzo nie odczułam bo cały dzień w biegu byłam. A w mojej sypialni zawsze jest 17 stopni,wtedy mogę spać, jak jest więcej to zakręcam grzejnik. Imuś pogodowo mamy podobnie. Ada te dni będą wyjątkowo uciążliwe dla Ciebie,współczuję dojazdów :-( Ponoć do końca tygodnia ma mrozić. Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Wiecie, ja to jestem ciepłolubna baba... muszę mieć w pokoju miłą temperaturę... i w dzień i w nocy...:D zreumatyzowane gnaty nie znoszą chlodu...:P Globusek chyba też tak ma... a w Łodzi jest, w tej chwili, "tylko"-8... jak szłam, to było -11, ale odczuwalna -18... kolejka moja przyjechała punktualnie i dojechała bez żadnych przeszkód... ciekawe jak będzie w drodze powrotnej...?? mówią, że największy mróz przyjdzie w środę... matko jedyna, ciekawe ile to będzie...?? a w następną środę ma być +10...!! taki skok...!! grypa i infekcje kataralne w naszych rejonach szaleją dalej... robię co mogę, żeby i mnie nie dopadła... wnusia zagląda mi przez ramię i chce coś do Was napisać:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... Cyferko i Imuś, nasza najmłodsza klubowiczka poszła spać, więc i ja mam godzinkę na odpoczynek... Globusku, jak się czujesz......?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piszę drugi raz.Pierwszy list zamarzł. x Witajcie Dziewczyny. Jak miło powitać nową klubowiczkę❤️ zaglądaj do nas częściej 👄 x Miałam dzisiaj nerwowy dzień. Byłam na kontrolnej wizycie u lekarki.Sama nie wiem co mam myśleć i jak funkcjonować. Osłuchowo lekarka stwierdziła ,że stan zapalny ustępuje ale mimo wszystko jeszcze zaleciła mi antybiotyk na następne 10 dni. Mogę stwierdzić,że czuję się lepiej.Nie mam kaszlu,duszności też ustąpiły więc po co dalej mam łykać antybiotyk????? Jedno jest pewne jestem pechowa.Jeśli coś mnie dopadnie nie odpuszcza :(:( Dziewczyny jestem znowu w dole. Chyba muszę machnąć na wszystko ręką i niech się dzieje co chce:(:( x Pozdrawiam Was i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kurka... wszystko w koło zamarzło... -15*C... idę duuużo gorącej kawy zrobić... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×