Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Trochę poczytałam co tam napisałyście... ale jestem, po tej wyprawie do miasta, tak osłabiona, że nie mam siły na ble, ble, ble... Obiadu też nie gotuję... wyciągnęłam z zamrażarki gołąbki w sosie pomidorowym... jak M. z pracy przyjedzie, to sobie z pieczywem zje... czy ja będę obiadowała, tego nie wiem... na myśl o żarciu mdło mi się robi... zbędnych parę (och, żeby tylko parę!:P) kilogramów mam na stanie, więc nie jedzenie tylko na dobre mi wyjdzie...:D przed łyknięciem tego nowego leku pochlipałam parę łyżek porannej, niezjedzonej owsianki na wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, u doktor nie było dużej kolejki... jako trzecia usiadłam w poczekalni... ale jak wyszłam z gabinetu, to sobie dobre półgodzinki posiedziałam... taka osłabiona byłam, że bałam się wyjść na ulicę... no, bo czekała mnie apteka i powrót autobusem do domu... mój M. jest dziś daleko od naszego miasta i nie mogłam na niego liczyć... a taksówką też nie mogłam - nie w każdej można kartą płacić... prawdę mówiąc, to synową albo syna mogłam o podwiezienie poprosić... ale, szczególnie w Dniu Teściowej, :P nie chciałam im wirusa sprzedać... Gorączka... nie wiem, jeszcze teraz nie mierzyłam... dokończę kawkę, zmyję makijaż i pójdę do łóżka... wtedy termometr pod pachę wsadzę... Czytam, że Twoja Pipi odeszła... smutne to bardzo... prawie 20 lat miała... dałaś więc jej długie i szczęśliwe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, tak, tak, tak... wiesz dobrze, że ja zawsze mocno za Ciebie i Twoje wyniki, kciuki zaciskam...🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna... mam 38,5... doktor kazała gorączkę dalej APAP-em zabijać... to wstanę z łoża i łyknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś, niedobrze bierz ten Apap i do wyra marsz! A może mleko z miodem i czosnkiem? Stary wypróbowany przepis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzień dobry :) kawa czeka i herbata dla chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aziu. Tak jestem chętna do wypicia kawy. Dzięki Ci . x Aduś mam przeczucie,że leki pomagają i samopoczucie idzie ku dobremu. Pamiętaj konieczne leżenie w łóżku. x Imus powiększenie rodziny tuż tuż.Co ma się narodzić ....Jaś czy Małgosia??? x Cyferko czy M nie za wcześnie wstał z łóżka??? zdziwienie teścia mnie rozśmieszyło:) x Lunka przepędziłaś chorobę? x W tm tygodniu czeka mnie kontrolna wizyta , mam lekkiego stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku trzymam kciuki, reszcie dziewczyn pogodnego dnia życzę, u mnie słońce, ale ciagle chłodno, przesadzam kwiaty bo o świeżą ziemię proszą. Jutro od rana w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło ... Dzień dobry,cześć i czołem ! Aziu,ułożyłaś nas wczoraj do snu;-)a dzisiaj przywitałaś kawą.. Dzięki.Moje kciuki,a wiedz że szczęśliwe,będą zaciśnięte w Twojej sprawie. Globusiczku w Twojej również. Imuś i Ty tak wcześnie się zerwałaś ? Jak się spało? Pogoda paskudnie wietrzna,niby mrozy zelżały,a i tak nieprzyjemnie. Adziu dla Ciebie przygotowałam kubełek z miodem, na wzmocnienie. X Jutro wypis teścia ze szpitala. Globusiku naturalnie,że M powinien jeszcze zostać w łóżku, ale on na to nie ma czasu :-( Wczoraj w szpitalu był 3 razy....Nic na to nie poradzę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dla Was fotkę kwiatka wstawić ale cos nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... dalej leżę... gorączka spadła... teraz mam takie osłabienie, że cała dygoczę... nawet myślenie sprawia mi ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kawa dla was na stoliku czeka. Globusiku tak nie do konca jestem zdrowa. Kaszel mnie meczy. Wczoraj bylam w pracy. Tylko pare godz. Nie mam sily. Witam nowa koleżankę. Aziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kawa dla was na stoliku czeka. Globusiku tak nie do konca jestem zdrowa. Kaszel mnie meczy. Wczoraj bylam w pracy. Tylko pare godz. Nie mam sily. Witam nowa koleżankę. Aziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kawusię, w locie piję bo do pracy pędzę . Zdrowia, zdrowia życzę nam wszystkim. Trzymajmy się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka oj bardzo dziękuję za kawę. Tak Lunka jakiś czas po chorobie jest ciężki do normalnego funkcjonowania.Osłabienie daje znać o sobie. x Aziu powodzonka w pracy. x Aduś przygotowałam rożne herbatki dla zdrowotności.Będzie coraz lepiej.Tego Ci zyczę. x Imuś Fajnie urodzi się Jas i rodzinka będzie kompletna. J zostanie dziadkiem:) x Cyferko powrót teścia to wyzwanie na dzień dzisiejszy.Trzymam kciuki oby wszystko odbyło się bez przeszkod. x Do mnie zawitała zima. Napadało sniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Dzięki Luna za kawę. Globusiku u mnie też powrót zimy,w cieplejszym wydaniu i ze śniegiem. Chowam łopatę;-) Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) A która to słońce ukradła? Przyznać się! ;) Miłej pracy,pracusie :) Na Kaszubach śnieg topnieje,jest +2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Podniosłam się z betów... doczłapałam się jakoś... dzięki za herbatkę/kawkę i dobre słowa... dalej słaba... potwornie słaba... ledwo dycham... dosłownie i w przenośni... co to za diabeł, to wirusisko... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle w pracy :) jeszcze chwilę mi zejdzie. Ada uważaj na siebie. Przykro słyszeć, udar ciężka sprawa. U mnie też słońce zaginęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pochmurno i dużo wody po topniejącym sniegu. x Przyszłam do naszego stałego miejsca na kawę.Oprócz kawy przygotowałam napary z ziół. x Aduś Wiem co to osłabienie.W dalszym ciągu nogi mi drżą. Zyczę Ci cierpliwości. Dużo jej potrzeba bo siły witalne przychodzą powolutku.❤️🌼 x Imuś okrutna wiadomość:( x Odwiedziłam Was w waszych domach.Teraz czekam na spotkanie przy kawie. Siedzę cichutko w kąciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kumpele;-) Dzięki za kawkę Globusiku. Łykam szybko i zmykam do fryzjera. A Wam Wszystkim Miłe Panie przyjemności w dniu dzisiejszym życzę 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna33
Hej. Globusiku. Kawa wyborna, dziekuje. Dzisiaj zaczynam o 10tej. Oj tak masz racje,sily witalne wracaja bardzo pomalutku. Wspomagam sie owocami. Dalej nie ma apetytu. Wczoraj dostalismy wezwanie do urzedu zdrowia. Mamy powiedziec gdzie zarazilismy sie tym wirusem. A skad ja to mam wiedziec? I obowiazkowe szczepienie. A ja nie godze sie bo dla mnie szczepionki to trucizna. W sobote przeprowadzamy sie,do naszego domu. Imus gratulacje. Cyferko pokaz sie po wizycie u fryzjera. Ada zdrowka ci zycze. Aziu tez mam piesa. W tym roku skonczy 10 lat. Kobietki wszystkim nam zycze milego dnia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dzionka w naszym dniu. Ja w pracy, a potem do synowej bo jej urodziny. Z drobnym prezencikiem biżuteryjnym. Każda lubi błyskotki, prawda :) miłego popołudnia Co to za bakteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×