Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Malahala
Lifeisgood, wszystko bedzie dobrze. Ciesz sie tym stanem i nie zawracaj sobie glowy zlymi myslami :) Pamietaj, ze dzidzius bedzie odczuwal czy jestes zdenerwowana. Relaksuj sie i pozwalaj sie rozpieszczac :) Korzystaj, bo nie czesto jestesmy w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, mialas byc po mnie, a jestes przede mna, ladnie to tak ;) ? I dobrze, szybciej do nastepnej owu ;) Pisz mi jak tam Twoj***adania. Miejmy nadzieje, ze ten cykl bedzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaję grubo przed 5 więc po 5 napisze czy jest sie z czego cieszyć czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligeisgood a ktory to tydZień i dzień? Ja.pamietam jak w 5tc byłam potwierdzić ciaze i jeszcze nie było serduszka i tez musialam czekac - wiec wiem jakie to stresujace. Oby jutro u Ciebie było piekne serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Malahala sama jestem w szoku:) bo teraz bylam w łazience i jest dużo ale brunatnego wręcz brązowegoa krwi już nie ma,na badania pewnie jutro skocze lub ewentualnie piątek bo na razie siedzę w domu bo synek trochę się pochorował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, to moze jednak nic straconego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mialam 26 lipca, wiec liczac od tej daty (podobno tak licza ginekolodzy i lepiej sie przestawic na takie liczenie tygodni), 7 tydzien dokladnie dzis sie skonczyl:) Wiec powinno byc widac. Wiem,ze powinnam sie uspokoic,ale wsrod moich znajomych i rodziny chyba polowa przypadkow pierwszych ciaz bylo bez serduszka. Jesli jutro bedzie ok to juz nie bede sie tak martwic (chyba). :D Jeszcze na dodatek jestem chora, siedze w domu na L4 i mysle caly czas. No Mosabia u Ciebie to ewidentnie objawy wskazuja na powodzenie:))) a co do innych przypadkow, pisalam juz o mich znajomych, ktore "normanie" miesiaczkowaly w ciazy ,tylko troche krocej (jeden przypadek mojej miejscowosci to hardcore, dziewczyna dowiedziala sie chyba w 4 miesiacu ciazy;p i nie pochodzila z patologii, po prostu myslala,ze to normalny okres). Moja kuzynka z kolei smiala sie, bo mowila,ze tez miala "okres", a wszyscy jej mowili: eeee Ty to chyba w ciazy jestes co?:D A ona zaprzeczala oburzona, a potem na przypadkowym badaniu u gin(akurat miala wizyte),wyszlo,ze rzeczywiscie:) Potem wszyscy mowili: widzisz,a tak sie burzylas jak pytalismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Malahala nie nastawiam się bo zawsze tak plamie przed@ a krew może mi się wydawało,już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Lifeisgood , jestem , jestem . Nie robię nic z moja prolaktyna, lekarz przepisał mi tylko tabletki na owulacje tylko na dwa cykle. Ogólnie napisze Wam ,że strasznie zmiotły mnie te leki . Nie mam siły wkładać 100% w starania . Muszę sobie dać trochę czasu , czuje że nie najlepiej z moja psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1985
Goscpaulasiestara- ile czasu już się staracie? Dziewczyny! Nie łamać się. Będzie dobrze :) Moje testy nadal niby negatywne :/ więc chyba nici.. Wcześniej nigdy mi się nie spoznialo a teraz wręcz nagminnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulasiestara mi właśnie mój gin mówił, ze te tabletki maja wiele skutków ubocznych , dlatego 2 miesiace miałam bez nich probowac... Tez się naczytałam o tych tabletkach dużo, z czego niewiele miłych rzeczy.... może je odstaw i odpocznij od nich , a potem wykonaj monitoring cyklu jak kilka osób tutaj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam stresa przed jutrzejszym testem, na domiar złego mój mały zaczyna miec kaszel tchawicowy, a wiem ze to nie zwiastuje nic dobrego. Boje się rana, denerwuje sie nie wiem jak to ująć nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mosabia napisz rano co z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia pamiętaj - nawet jak nie zobaczysz od razu kreski drugiej to trochę poczekaj :) aż ja się stresuje i z samego rana wejdę, jak tylko wstanę (choć mam problemy z internetem). Chyba dużo osób teraz choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hejka....mialam racje ze mam mniej.lab wczoraj stwierdzilo 3.7 jak zwykle taka wartosc caly czas ewent 3.1 dzis poszlam i wyszlo w innym lab 2.2 i co powiecie?jak tu ufac lab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dziewczyny myslicie ze bez problemu moge zafasolkowac przy takim tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia trzymam mocno kciuki i czekam na poranne wiesci. Będzie dobrze musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
lifeisgood daj znac jak tam po wizycie. wiem ze jest stres ale zobaczysz wszystko bedzie ok i bedziesz już spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Agusia co u Ciebie? nic nie piszesz. odezwij sie Malahala jeszcze nic nie jest przesądzone. Poki @ nie ma zawsze jest nadzieja. Czy któras z was ma podobnie jak ja krótkie cykle? Poczytałam sobie o tym i własnie w tym chyba leży przyczyna moich problemów. mam nadzieje ze jeszcze jakies szanse mamy na maluszka. na ten moment postaram sie troche odpuścic. cykl może dwa tak zupełnie na luzie bo powiem wam ze zmeczona juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
:-( mam go dosc...wiecznie zmeczony i wogole.moj m wiedzac ze chce dziecko i spadlo tsh to idzie spac wiecznie spi zrzuca na zmeczenie a ja chce sie starac kurze w tym mies moze bylo 3 razy ja tego nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Mam pytanie do Was dziewczyny. Tak się zastanawiam... Od listopada 2015 do grudnia 2016 (z dwumiesięczną przerwą) byłam stymulowana Clostybegytem, do tego Duphaston, monitorowanie cyklów, dodatkowo Pregnyl na pęknięcie pęcherzyka... I nadal nic. Od stycznia tego roku przestałam brać jakiekolwiek wspomagacze. Już byłam zmęczona niepowodzeniami. Zastanawiam się czy któraś z Was również była podobnie stymulowana bez efektów i co gin zalecił w dalszych działaniach? Bo przecież nie będę brała wiecznie clostybegytu bo to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od fazy lutealnej :-( niesdtety @ sie rozkrecila, wiec w tym miesiacu nic z tego :-( pozostaje nadzieja na czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia a moze w ogole jeszcze za wczesnie??? Nie chce Ci robic nadziei,ale testy to roznie wychodza,ja sie naczytalam o tym tyle,ze az glowa boli! Nie zalamuj sie; moze ta cholerna @ nie przyjdzie !!! Mery moja znajoma tez juz ma dosc tabletek i teraz wybiera sie na zabieg jakis pod pelnym znieczuleniem, nie pamietam jak sie nazywa, ale przesuwala go w czasie, liczac,ze uda sie bez tego... Gosc1990 moze Twoj m czuje zbyt duza presje hmmmm faceci to w ogole sa dziwni:) Wylicz sobie dni plodne i wtedy go atakuj:) Ja po poludniu ide na badanie,az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia a moze w ogole jeszcze za wczesnie??? Nie chce Ci robic nadziei,ale testy to roznie wychodza,ja sie naczytalam o tym tyle,ze az glowa boli! Nie zalamuj sie; moze ta cholerna @ nie przyjdzie !!! Mery moja znajoma tez juz ma dosc tabletek i teraz wybiera sie na zabieg jakis pod pelnym znieczuleniem, nie pamietam jak sie nazywa, ale przesuwala go w czasie, liczac,ze uda sie bez tego... Gosc1990 moze Twoj m czuje zbyt duza presje hmmmm faceci to w ogole sa dziwni:) Wylicz sobie dni plodne i wtedy go atakuj:) Ja po poludniu ide na badanie,az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
hej,dzis rano to samo co wczoraj rano brunatne z odrobina krwi i pewnie do konca dnia bedzie tylko ciemno brazowe plamienie,nie wiem co jest grane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood owulacje miałam 31.08 wiec nie wiem. Dzisiaj ma przyjść @. W tamtej ciazy jak zrobiłam test rano w dniu @ juz wyszedl. Ale juz sie nie nastawiam na cuda czekam.na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia jeszcze nic ni jest przesądzone. może test jeszcze nie wykrył. trzeba niestety poczekać jeszcze troszke. Nadal trzymam mocno kciuki żeby @ nie przyszła Lifeisgood powodzenia na wizycie. nie stresuj sie bo maluszek to czuje. jeszcze troszke i na pewno bedziesz spokojniejsza. czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood czekamy ba wieści z wizyty :) trzymam kciuki żeby wszystko poszło sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×