Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziś wypada dzień @.. Robiłam rano test i co? Chyba sobie wmawiam ale pod światło ja tam widzę ta druga kreskę. Może nie kreskę ale cień cienia cienia.. Już całkiem zglupialam. A z tych wszystkich objawów nie mam już praktycznie żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Wrzuć nam zdjęcie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Jeśli do poniedziałku nie pojawi się @ to na betę może idź no i test możesz zawsze powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia wrzuć zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood powiem Ci szczerze ze sie nie zalamuje tylko przykro troche, bo naprawdę starania byly w tym.miesiacu i powinno byc cos z tego a tu dupa. Martwi mnie to ze w tym cyklu nowym dni plodne icena owulacja przypada na tydzien w ktorym z mezem sie nie widzimy bo jak wracam z pracy on juz spi bo wczesnie wstaje a jak on wstaje to ja jeszcze spie. PrZeraża mnie fakt starania się o dziecko rok dwa trzy... to jest straszne. Agusia dodaj zdjecie testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia no wlasnie to jest najgorszs. Swiadomosc ze starania byly porzadne a i tak sie nie udalo. Dokładnie to samo czulam w tamtym cyklu. Jesli ten również bedzie nieudany a niestety mam przeczucie podobne jak w zeszlym miesiacu ze sie nie udalo, to naprawde chyba zwariuje. Musze Wam dodac ze przeczucie nie myli mnie raczej nigdy. I w tamtym miesiącu mowilam mezowi juz tydzien przed @ ze na 100 procent sie nie udalo. No i sie nie udalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No i jest @.moje cykle są jeszcze bardziej pokręcone niż ja ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
I skoro @ jest dziś czyli 16.09 to czy to znaczy że owulacja niebyła 5.09 a 2.09?dziewczyny bo ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mosabia rozumiem jak się czujesz,ja podobnie wiele razy byłam pewna że już się udało i potem to rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis ja badałam prolaktyne w przypadkowym dniu cyklu... ale rzeczywiście coś czytałam, ze w którymś tam dniu najlepiej badać... W ogóle z prolaktyna to jest tak, ze najlepiej wstać 3h przed badaniem (na czczo badamy), potem pójść do ośrodka, odsiedzieć pol h na krześle , potem wstać i zbadać ;p ze wszystko ma wpływ na wynik. Ja tak naprawdę wstałam godzinę przed badaniem, potem rzeczywiście siedziałam pol godziny przed badaniem, bo była kolejka. Poczytaj o tym w internecie, wytycznych jest sporo, choć to są takie dziwactwa.... Co do ginekologa najlepiej wybrać się przed owulacja, a potem sam powinien ocenić po ilu dniach znowu przyjść i sprawdzić czy pecherzyk pękł. Dziewczyny a teraz pytanie z innej beczki - dostałam od gin cała listę podkreślona na kartce badań, które mam wykonać .., Orientujecie się, czy one są płatne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Z tego co wiem to wiekszosc tych badan zlecanych na poczatku ciazy sa płatne. Zreszta ja chodzac prywatnie do swojej ginekolog nawet za mocz i morfologie placilam no bo wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam karteczkę z pieczątka i podpisem, tylko czy to mnie kwalifikuje do darmowych hmmmm... Czytam właśnie, ze te badania, które mi wypisała, są bezpłatne, tym bardziej, jak mam skierowanie (one są obowiązkowe i refundowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
To też zależy czy skierowanie było od ginekologa na NFZ czy prywatnie,bo jeśli wizyta była prywatnie to badania też będą płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Acha...to pech, no trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Ojoj a co tu taka cisza dziewczyny ? Agusia co z tym testem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No właśnie,pewnie w sobotę dziewczyny poimprezowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No mam taka nadzieję. Szkoda by bylo zeby watek umarl. Zawsze to dla Nas jakies wsparcue jak mozemy sie powymieniac radami, spostrzeżeniami, czy nawet pocieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dzisiaj niedziela więc pewnie dziewczyny pochłonięte rodziną i obiadem. U mnie juz po obiedzie, mozna spokojnie odpoczywać. Wczoraj byliśmy na rodzinnej imprezie ale za nic nie moglam sie wyluzować, jakas taka przygnębiona byłam nawet mąż to zobaczył ale mówiłam że wszystko jest ok. Dopada mnie jakieś przesilenie jesienne chyba, nic mi sie nie chce, na nic nie mam ochoty, jeszcze ten @ jakos wyjatkowo bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Za mac kończę 38 lat,zastanawiam się czy nie za późno na dziecko,czasami jak patrzę na moich synów(,starszy właśnie tydz temu mnie przerósł,a nie jestem niska,mam 179cm)to zastanawiam się czy to nie byłaby za duża różnica vwieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Różne myśli mi chodzą po głowie ostatnio,często po takim nieudanym cyklu zaczynam się tak zastanawiać i rozmyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Magdzis wiadomo ze mysli są rozne ale to zalezy od tego czy Ty czujesz sie psychicznie gotowa na wywrocenie swiata do gory nogami przez taka nowa malenka istotke. Roznica wieku sie nie sugeruj. Mam znajomych co miedzy najstarszym synem a najmlodszym jest 20 lat roznicy prawie. Te kwestie to akurat nie sa priorytetem. Duzo malzenstw teraz decyduje sie na dzieci jak juz starsze sa naprawde naprawdę duze, zeby sie odmlodzic, niec ucieche. Bo takie malenstwo zmienia bardzo duzo i wnosi wiele radości i milosci do domu. A jak to widzi Twoj partner w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziewczyny ratujcie! @ nadal nie ma a ja jestem chora.. Gorączka 38,2 okropny katar i bol gardła. Jutro rano robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama mój partner nie ma własnych dzieci ale nie ma aż takiego parcia chyba na dziecko jak ja, moje traktuje jak własne,a ja jakoś tak bardzo chcę,mam pragnienie wręcz posiadania maleństwa, karmienia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
On jest vrok młodszy ode mnie,chce dziecka ale nie spina się aż tak, mówi że jak będzie to będzie,że mamy już swoje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mówi że jak będzie to będzie a jak nie to mamy już dwoje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mówi że jak będzie to będzie a jak nie to mamy już dwoje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
O kurde, ale się dodało aż 3 razy.agusia jutro rano zrób test jeśli nic nie wyjdzie to brak @ może z powodu przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia racja. Rano zrob test to bedziesz wiedziała co i jak. Ja Wam powiem dziewczyny ze teraz na wieczor wzial mnie taki brzydko mowiac mega wkurw ze poprostu az mi szkoda mojej rodzinki. Dre sie rowno po wszystkich. Nawet na swoja kochana maltusie byłam zla na spacerze ze nie chce sikac. Szok jakis. A do tego brzuch mnie tak strasznie rozbolal dolem, gorzej jak bym @ dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Hej dziewczyny Kurcze czy tylko ja miałam taki problem z kafe? Od piątu za piernika nie otwierała mi sie strona naszego forum. juz mnie nerwy brały bo niby wszytskie inne strony tak a kafe nie. mam nadzieje ze uda mi sie dodac ten post i ze wiecej nie bedzie juz problemów. U mnie dosc nerwowo, troche problemów sie nałożył. i dziwnie bo dzis 6dc a ja nadal mocno krwawie co wczesniej sie nie zdarzało (zwykle @ trwała 3-4dni). Kurcze nie dosc ze mam bardzo krotkie cykle to jeszcze @ sie wydłuza :( mam wrazenie ze o ciaze bedzie coraz trudniej Agusia - trzymam mocno kciuki za pozytywny test i życze dużo zdrówka. wygrzewaj sie kochana, herbatka z miodem cytrynka i imbirem. Lifeisgood ja obie ciąże wizyty prywatnie i wszystkie badania płatne :( nawet nie chce liczyc ile to wszystko kosztowało. najwazniejsze było dziecko wiec starałąm sie nie myslec o tych wydatkach. ale sporo tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mami to rozumiem ze Ty tak samo jak ja starasz sie o trzecie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×