Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość AgataRS90
Lifeisgood to który to tydzień ? Ja myślałam że mega początki! Ja planowo w week ale chyba od środy zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No ja to nie tak szybko skoro muszę się podleczyć tym lutagenem i doktor przepisał mi go na 4 miesiące ;) ale trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis a kto wie, może już pierwsza dawka zaowocuje :) w końcu to hormon, który robi wiele dobrego (i być może nawet zrobił duża robotę u mnie). jestem w 11 tygodniu, wiec u końca pierwszego trymestru :) strasznie szybko leci ten czas, aż ciezko uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojalutealna
ja juz tez nie bede robic przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ale to leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Lifeidgood już 11?? No aż nie mogę uwierzyć że to już tyle poleciało.nie pamiętam już ale przypomnij mi,też brałaś coś na wspomaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteinę (zawierającą progesteron) zaraz po owulacji przez 10 dni, potem miałam odczekać tydzień i sprawdzić, czy się udało:) Ten hormon pomaga się zagnieździć i od razu przepisał mi go mój gin po tym,jak monitorował mój cykl i wiedział, że na 100% miałam owulację. U mnie się udało nawet przy podwyższonej prolaktynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dopochwową miałaś? Ja mam tabletki do łykania lutagen,może te dopochwowe mają lepsze działanie,sama już nie wiem.zastanawiam się co u goscia1990,czemu nie pisze nic już dosyć długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dopochwowo (setkę). Teraz tez ja biorę. Miałam krótka przerwę i lekarz kazał mi do niej wrócić :) No właśnie tez jestem ciekawa co u niej .... Mam nadzieje, ze wszystko Ok! Agusia jsk dojdziesz do siebie to tez się odezwij, jeśli będziesz miała siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie trochę lepiej ... Dziś termin @.Narazie cisza....nic się nie dzieje ...jajnik tylko boli i promieniuje na nerkę . @ pewnie przyjdzie popołudniu więc czekam....i bd dzialali już niedługo ...co ma być to bd....miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
I wzajemnie!:) Ja już też na nogach - miałam być w pracy na 12 ale dostałam telefon od szefowej że dzieci koleżanki chore i mam się stawić na 8.. zadzwoniła o 7.15 jak oczywiście spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka od razu lepsze nastawienie, tak ma byc!!!:))) No pewnie, nie teraz to w nastepnym cyklu. Jesli przy Twoim nicku jest data urodzenia (95) to jestes mlodziutenka:) Bedziesz miala jeszcze milion szans!!!:) Agata powodzenia w pracy!:) Ja z pierwszym dzieckiem zaczynam majac trzydziestke. Ja niestety dzis po raz kolejny do lekarza, bo znowu dokucza mi przeziebienie.... A pod wieczor mam USG prenatalne:) zdecydowalam,ze jednak nie chce biochemicznych badan, bo duzo czytalam i czytalam, jednak nie chce zbednego zamieszania. Chyba ze juz przy USG lekarz mi zadugeruje cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Jak mnie strasznie bolą piersi,poza tym bólem nie mam żadnych innych objawów na@,ale będzie napewno,wczoraj lekarz robił mi USG przecież więc gdyby coś było to by raczej zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Lifeidgood więc możliwe że poznasz płeć?? Jeju ale emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Zrobiłam dzisiaj test 6 dni przed @ wyszedł negatywny. Teraz jestem zła sama na siebie ze zadziałałam pod wpływem impulsu. Mogłam poczekać, no ale trudno. Teraz będę czekać do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
6 dni przed to sporo,może się jeszcze okazać że jednak ciąża jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jak zwykle testy płatają figle. testy owu pokazują wie grube krechy a z ciekawości zrobiłam ciążowy i wyszła cieniutka druga kreska, gdyby to było w ok 25dc to moze i by sie cieszyła ale nike w 16dc. widocznie i testy ciazowe potrafią wykryć owulację. Zrobiłam też druhi test i tez blada kreska. Więć jak gdzie pisano owulacyjne niby wykryją ciąże tak i ciążowe wykryją owulację. Mam cylke 31dniowe więc owulacje za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj No pomyliło mi się :D 25 a nie 95. To witaj w gronie :)) A poza tym - kto mówił, ze my nie jesteśmy młode?;p Szczerze to wiele moich znajomych nie ma dzieci albo dopiero co w ciąży, chyba obracam się po prostu w takim towarzystwie, ale naprawdę... co nie znaczy, ze nigdy nie będą miały :) Magdzis niekoniecznie by zobaczył, bo pecherzyk ciążowy tez nue jest widoczny. Mój był chyba w 5 tygodniu ciąży. A co do testu 6 dni przed @ - to rzeczywiacue baaaardzo wcześnie!moglo po prostu nie wyjść Ci jeszcze hcg w moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
gosciu a może to ciąża z poprzedniego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka a ja owulke mam na dniach a tu ciazowy pozytyw. Wczesniej @ byla normalna. Nowy cykl staramy sie zaraz po @ przytulanko codziennie czyki 8 dni. Fakt zdziwilo mnie ze w 8dc mialam sluz lepki. Cyrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny, no i u mnie cisza, @ się spóźnia ale tylko jeden dzień. A w ciąży nie jestem bo chyba nie trafiliśmy w owulację, a jak była to niestety M był na służbowym wyjeździe :/ także oczekuję na @... Zaczęłam pić Inofem, może on trochę mi wydłużył cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie bo testowalam, i czekalam bo ten cykl i wzielismy sie konkretnie za robote :D hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Gość, może powinnaś wybrać do gina? Podobno czasem się tak zdarza że jest @i ciąża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscKarola jestem juz omówiona. Byc moze hormony szaleją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Karola witaj w klubie . Ja tez dzis robilam test i tez negatywny 6 dni do okresu .... i tez zaluje ze zrobilam . Ale tak juz jest... zuzylam juz 7 testow w tym cyklu haha zostal mi ostatni i napewno uzyje go za 6 dni. Ile mam tyle bym wykorzystala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera rzeczywiscie widac druga kreske zdecydowanie:) co sie dzieje z tymi testami...Chyba ze bedziesz miala mila niespodzianke:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×