Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
100zł i wyślę Wam najlepszy sposób na szybkie zajście w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja w dwóch poprzednich donoszonych ciążach też raczej szczególnych objawów nie miałam,lubiłam słone rzeczy,słodycze mogły nie istnieć,piersi nabrzmiałe bolały,w tej trzeciej która obumarła w 7 tyg było podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mami czy to oznacza samoistne poronienie? Czy że ciąża jest jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka czyli owu sie zbliza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka dziękuję za pomoc jak zostaniesz ciocia to Cię o tym poinformuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja też się zastanawiam nad zakupem testów owulacyjnych. Macie może jakieś sprawdzone propozycje? Bo ja nigdy ich nie używałam a może któraś z Was była zadowolona z konkretnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory kupowałam te popularne testy owu na allegro ale ostatnio bylam w rossmanie i kupujac testciazowy byl gratis owulacyjny. Jestem zadowolona pokazuje wyrazne kreski, firma hydrex diagnostic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę mami... co to znaczy??? Może jesteś w ciąży i jesteś wśród tych przypadków, które maja niby @ a jednak są w ciąży.... Z tymi obserwacjami to tez chodziło mi o luteinę, która pomaga się zagnieździć. Do gościa - ja robie tylko usg prenatalne (11/12 tydzień ciąży), bo słyszałam, ze te biochemiczne wprowadzają więcej złego niż dobrego czasem i tylko stresują.... są całe tematy o tym na kafeterii - ja odpuszcxam(zreszta mój gin mi to radził). Do TakaSobie - ja nie mam nic takiego jsk Ty... Ani pieczenia, ani swędzenia. Na wkładce rzeczywiście czasem zostają resztki z luteiny, ale koloru białego w moim przypadku. Hmmmm może zadzwoń i zapytaj czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Myslicie ze (10-8) dni do okresu test ciazowy moglby juz cos wykryc....?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dorka raczej nie.. A jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Cykle mam jakos 29-32 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Dziewczyny... U mnie niestety nastapilo poronienie samoistne. jak to lekarz powiedział (niestety nie moj bo go nie bylo dzis) to sie czesto zdarza i ze gdybym nie zrobila testu i bety to bym nawet nie pomyslala ze moge byc w ciazy itp. i ze @ przyszla o czasie tylko poznym wieczorem. niestety wg lekarza nie bylo sensu dawac zadnych lekow poniewaz krwawienie bylo bardzo obfite i na usg nic nie bylo widac. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
w poniedzialek powtorka bety i w najblizszym czasie wizyta u mojego lekarza. nie wiem czy mam sily na kolejne starania. nie wiem czy nie odpuszcze. za duzo mnie to kosztuje. dzis ten dzien bardzo mnie dobil... widzialam ze nawet m chodził smutny. tylko on z kolei mowi ze jesli chcemy trzecie dziecko to ze nie chce przerwy i nie chce odkladac na pozniej bo mowi ze juz bedzie stary itp. a ja chyba musze zlapac oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami tak mi przykro :( nie mam słów żeby Cie nawet pocieszyć... ten świat jest niesprawiedliwy.. ja czekam na 13.10 na okres i na kolejny cykl zarazem bo w tym cudów nie bedzie... a za Ciebie trzymam kciuki żebyś nie straciła sił na kolejne starania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj robicie te testy tak wczesnie??????? Test robi sie jak okres spoznia sie i to min.tydzien!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mami przykro mi,to trochę to co u siebie podejrzewałam,te samoistne poronienia,tyle że ja testów nie robiłam więc pewności 100% nie mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiiiii!!! Bardzo mi przykro:*:*:*:* moze w tym cyklu rzeczywiscie odetchnij sobie, bez wyliczen, wiekszych staran - idzcie na zywiol.... Daj troche odpoczac swojej glowie.... A zrob sobie plan,ze np od przyszlego meisiaca czy za dwa cykle bedzie monitorowanie cyklu, pogadaj z lekarzem o luteinie.... Do goscia co zadaje durne pytania - robimy wczesnie testy,bo tak k***a chcemy i ten kto sie nei staral,nie zrozumie tego. Ja nie moge,czy niektorzy tu wchodza tylko po to,zeby sie wyzywac i uprzykrzac innym zycie://///// to pewnie ten sam gosc, co niby pisal,ze nie chce dziecka a jest w ciazy, specjalnie to robi,zeby dobijac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mami strasznie mi przykro. Wiem co czujesz bo to samo przezylam właśnie w lipcu z ta roznica ze ja ze swiadomoscia ze jestem w ciazy zylam prawie tydzien. Musisz byc silna.Ja baardzo plakalam i to przezywalam ale lekarz uświadomił mi ze kazda z Nas conajmniej raz w zyciu przechodzi cos podobnego . Czasem bez wyraznej przyczyny a czasem wina moze byc faktycznie jakies delikatne wahanie progesteronu. Widzisz u mnie sie udalo w drugim cyklu po tym poronieniu. Zobaczysz jednak co Ci lekarz powie. Mysle jednak ze czasem to my musimy byc madrzejsze od lekarzy i dlatego ja w tej ciazy sama z siebie jeszcze na kilka dni przed @ zrobilam bete i progesteron, stąd szybciutko moglam zadzialac luteina bo tez tfu tfu nie wiadomo jak by to sie skonczylo. Dlatego gosc ktory strzela takimi mądrościami tu u nas niech lepiej zamilczy i idzie wylewac swoje frustracje gdzie indziej. Trzymam Mami za Ciebie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Napewno ten sam, najlepiej udawać że się nie widzi tych durnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze znowu nie widac postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mami3 tak mi przykro... nie poddawaj się kochana ja wierze ze jeszcze Ci się uda :) gość nie wiem po co w ogóle to komentujesz skoro Cię to nie interesuje i jak się domyślam nie dotyczy. Idź lepiej niech Cię facet dobrze bzyknie, bo może wtedy nie będziesz taka sfrustrowana. Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Mami3 Ja zeszłego roku miałam to samo....i też lekarz nic nie zrobił....powiedział to samo co tobie. Przykro mi bardzo....trzymaj się...trzymam kciuki żeby szybko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Hej kochane jak pisałam pierwszy raz robię testy owulacyjne w życiu, to nasz 3 cykl starań. Staramy się o drugie dziecko. Robię testy owu od 6 dnia cyklu tak żeby sprawdzić czy nie mam jej wcześniej.. wrzucę zdjęcie testów owulacyjnych mi się wydaje że owulacja będzie w 15-16 dniu cyklu ponieważ najmocniejsza kreska wyszła mi w 14 dniu cyklu. Myślę że to wynik pozytywny ponieważ w innych dniach cyklu nie mam ani śladu kreski, jest tylko jedna kreska kontrolna . Ocencie to same bo ja sie nie znam. Podobno te testy z allegro pokazują właśnie takie kreski gdzieś wyczytałam że ciężko o mocniejszą. https://zapodaj.net/241e6e7da6298.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Kreski muszą być TAKIE SAME lub Twoja mocniejsza. Twoje są negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×