Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość AgataRS90
Moja taka wyszła 19dc. Mierzyłam od 13dc- Wszystkie od 13ego Blade jak Twoje. Zaczęły się robić czerwone, zbliżone do drugiej 17dc. 19dc bordo (jak na zdjęciu). 20dc już pobladla i 21dc śluz już kiepski i kreska blada. Zdj pasków najlepiej robić "na świeżo" - porównywanie pasków "starych" to zły pomysl. Wyblakłe nie są miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ten który trzymam to z 20dc https://zapodaj.net/8ce0462a6c42d.jpg.html 21 już była kreska słabiutka. No i śluz też wskazywał na koniec owu. Więc u mnie owu (wskazuje na to pasek i sluz) była 18 lub 19dc. Kochalismy się od końca miesiączki co 2 dni. Od pozytywnych pasków (od 17dc do 19dc) codziennie (czyli przez 3 dni). Teraz jestem w 25dc i od owulacji czuje kłucie jajnika i już nie wspolzyjemy bo to kłócie jest dość uciążliwe u bolesne. Okres patrząc na owulacje będzie ok 31, 32 lub 33 dc, więc do testowania został mi tydzień (o ile wytrzymam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może któraś z Was mi podpowie jak to jest z karmieniem i zajsciem w ciąże . Zakończyłam miesiąc temu kp i tak sie zastanawiam czy prolaktyna jeszcze moze byc wysoka, i to jest powodem a raczej utrudnienie zajscia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgataRS90 kochana powiedz gdzie można kupić te testy owu ? Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski na ciazowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisałam kilka dni temu o bólu jajnika od owulacji. Ból utrzymywał się do czwartku, wczoraj jakby tylko lekkie ciągnięcia, a dzisiaj ból brzucha jak na @. Dodam że okres ma być dopiero 16 i już sama nie wiem co mam myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się podpisać... Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Karola no musisz czekać.. . Ja też mam bóle od owulacji. Testy moje laboratorium czy małe laboratorium. Apteka i rosman. Dziękuję za kciuki ❤ też trzymam za siebie i za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Koleżanka robiła te z allegro i zawsze te kreski drugie wychodziły jej jasniejsze a miała owu bo potwierdzona była u ginekologa więc to pewnie taka firma testów. Wszystko u mnie wskazuje na owu.. szyjka otwarta, mega wysoko, śluzu aż mokro, no i ból jajnika. Więc chyba testy nie powinny się mylić skoro przedtem nie miałam nawet cienia kreski a teraz jest krecha mocna dość i widoczna to coś LH WZROSŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jak powinno to die badac, wkładam paleci jest takie cos ale nos :) prosze o wyrozumialosc ale nie znam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Karola a może to zagnieżdzanie?? :) no bo chyba raczej nie możliwe żeby owu się tak przesunela jak wczesniej myslalam, jak sama wcześniej pisałaś od owulacji do @ Nie masz żadnych boli ani objawów zresztą też nigdy nie mam do 1-2 dni przed @ jest zawsze spokój więc może jednak jest coś na rzeczy ;) A u mnie 16 dc i niedługo starania :) :) może też kupię sobie teraz test edukacyjny żeby mieć pewność kiedy owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AgataRS90 czekanie najgorsze. Szkoda ze nie można od razu wiedzieć :D a Ty kiedy masz mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiac93 jedyny objaw jaki mam przed @ to ból piersi i właśnie już mnie zaczynaja boleć. Czekam z niecierpliwością. Te tego doszły jeszcze wzdęcia i bulkanie w brzuchu, ale to chyba nie ma z ciąża nic wspólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ciężko mi powiedzieć kiedy termin miesiączki bo cykle nieregularnie - raz 28 raz 35.. Cykl rozpoczęłam 13 września, owulacja dopiero 1 października czyli 19dc. Mogę więc przypuszczać, że okres ma planowo przyjść 10-15dni po owulacji, czyli 28dc-33dc (11-15pazdziernik?). Zacznę testy robić od środy, 28dc.. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata to koniecznie daj znać :) trzymam kciuki :) Mój mąż wczoraj leży ze mną i mi mówi, jakieś masz takie pełniejsze piersi :D biedny sam się nakreca ze jednak będzie ciąża. Chodzi i podpytuje młodego czy chciałby mieć małego bobaska w domu. Powiem Wam szczerze ze miło mnie zaskoczył ten mój chłop, bo on przeważnie podchodzi z dystansem do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Pewnie, że dam :) No to super, że ma takie nastawienie. My dopiero swiezaki jesteśmy - 1 cykl starań, 1 dziecko. Wiek chyba też dobry bo obydwoje po 25lat(choć dla mnie to dużo za dużo no ale.. Tak się nasze życie potoczyło, praca studia że dopiero teraz). Rok po ślubie, 8 lat razem w zwiazku... już najwyższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my tez w pierwszym cyklu starań :D Tez mam 25 lat :) mąż 31 pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 22 lata. Razem jesteśmy 9 lat w małżeństwie 5 ;) po urodzeniu synka nie chciałam mieć więcej dzieci, zapierałam się rękami i nogami, a teraz przyszedł czas ze marże o kolejnym dziecku :) Synka udało się zmajstrować w pierwszym cyklu,zobaczymy jak teraz będzie, czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dobrze będzie! Trzymam kciuki i zazdroszczę, że już jedno w tym wieku masz ❤ My niestety studiujący w tym samym wieku więc prace mój w zawodzie dopiero po inżynierce dostał od razu w sierpniu (obrona w lipcu),13.08.2016 ślub. Mąż jeszcze mgr robi, bo politechnika dłużej trwa. Ja już też lic i mgr zrobione, a że jestem nauczycielką to walczę z 3cim kierunkiem podyplomówki, do stycznia i koniec mojej edukacji na najbliższe lata! Umowa na nieokreślony jest, samochod, mieszkanie... czas w końcu najwyższy na dziecko.. :) Siostra moja też ma męża starszego to na dziecko bardzo wcześnie mogła sobie pozwolić (ma 27lat, 2 dzieci 6i2 lata). I trochę jej zazdroszczę bo zawsze chciałam mieć wcześnie dzieci no ale nie było jak bo studia praca.. Teraz już wszystko na miejscu więc działamy, oby się udało ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uda się na pewno :) trzeba tylko poczekać do @ i myślę że będzie dobrze. Myślę że 25 lat na pierwsze dziecko to jest dobrze. Jesteś młoda więc wszystko przed Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Topciaqq ja kolejny cykl też z testami owulacyjnymi i też pierwszy raz,zobaczymy co one nam będą pokazywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Topciaqq mam chyba te same testy i mi wyszly tak pozniej juz kreski prawie brak... https://zapodaj.net/965d697d0cc3e.jpg.html I sama nie wiem czy to by oznaczolo owulacje czy nie bo czytalam ze obydwie kreski maja byc takie same a u mnie to jednak nie widac dwoch takich samych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DORKA te testy sa beznadziejne fakt tanie, ale lepiej dac 20zl za 5 i przed dniami owu testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Nigdy nie używałam ale myślę że ten z najbardziej wyrazistymi kreskami oznacza owulację,tak na babski rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Kurde ja też mam właśnie te tańsze z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie warto po prostu kochac sie dla przyjemnosci a nie wyliczac dni plodne a potem popadac w parajone??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Nie, bo teraz nauka poszła tak do przodu i kobiety nie są już nieświadome swoich ciał :) moga tym kierować i zwiększać prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Dorka właśnie sama byłam ciekawa i zadzwoniłam do swojego ginekologa zapytałam o te ciut jaśniejsze kreski , powiedział mi że tanie testy tak mają że ciężko im wykryć wysokie stężenie piku LH pozatym on szybko znika mógł być w innej porze dnia wyższy a potem znów mógł spadać jak robiłam test. Wytłumaczył mi też że jak wcześniej kreski żadnej nie miałam a pojawiła się w spodziewanym dniu owu z innymi objawami takimi jak śluz i otwarta szyjka to wygląda na to że to pik przepowiadający owulację więc test można uznać za pozytywny i spokojnie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Topciaqq dobrze wiedziec :P w tym cyklu tymi testami wlasnie sie sugerowałam choc czuje ze ten cykl nie bedzie pozytywny bo juz mnie boli wszystko jak na okres czyli @ przyjdzie na bank. Pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×