Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość AgataRS90
I wzajemnie!:) Ja już też na nogach - miałam być w pracy na 12 ale dostałam telefon od szefowej że dzieci koleżanki chore i mam się stawić na 8.. zadzwoniła o 7.15 jak oczywiście spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Chociaz teraz zerkenelam na ten test i jakby cienia cienia cien tam był ...albo sobie juz wkrecam ze cos tam widze , pewnie to wkręta bo jak czlowiek cos chce zobaczyc to zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorka wrzuc test obadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Nie no wkrecam sobie . Nic tam niema czysty negatyw . Poczekam do @. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
U mnie negatywny na pewno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Karola u mnie tez nawet nie wstawiam foty bo nic tam niema a na zdjeciu juz tymbardziej. Ale to co juz niemasz nadzieji ? Myslisz ze 6 dni do @ test powinien juz cos wykryc? Dziewczyny jak wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
no raczej napewno nie wykryje,także troche cierpliwości i powtórka testu za 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood ja mam wizyte za tydzien w srode bo gin chce jeszcze potwierdzic serduszko. Dziewczyny co do testow 6 dni przed @ to nie chce wan dawac niepotrzebnych nadzieji ale moja historia byla taka : 6 dni przed @ zrobilan test 10 czyli mega czuly z porannego moczu i nie pokazal zupelnie niec. Szukalam chociaz cienia cienia cienia ;-) ale niczego sie nie dopatrzylam. Zalamalam sie , zrobilam wyrzuty mojemu M i cykl uznalam za stracony. Jednak moje samopoczucie nie dawalo mi spokoju i kolejnego dnia, 5 dni przed @ , z popoludniowego rozcienczonego moczu wyszedl cienia cienia i wrzucalam tu zdj dziewczynom bo nie dowierzalam. Jednak ten cienia cienia bardzo pomalutku z dnia na dzien stawal sie wyrazniejsza różowa kreseczka choc nawet i wdzien planowanej @ nie byl tak intensywny jak kreska kontrolna i sporo mu do tej intensywności brakowalo. Tak wiec same widzicie ze nawet dzien roznicy duzo daje i ja sama juz rozumiem czemu producencie zalecaja robic testy nawet po terminie @. A co do tego testu na ktorym wyszla ta druga cieniutka kreseczka . Masz moze zdjecie drugiego testu na ktorym tez ona wyszla dla porownania ? Ja osobiscie nie spotkałam sie jeszcze z testem na ktorym kontrolna kreska jest gruba a testowa cienka. Nawet jak wychodzi cien to powinine byc mniej wiecej tej samej grubosci co kreska kontrolna. No chyba ze trafil raz w moje rece test z cienkimi kreskami ale taki był poprostu wyprodukowany wtedy obie kreski byly intensywne ale cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
To nadzieja jeszcze jest ! Dzieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOORKA będziesz jeszcze testować przed @? U mnie dzisiaj znowu ból brzucha jak na @, promieniuje aż na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Takasobiemama, miałaś jakieś bóle brzucha, jajników? Po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
Hej. Ja jakiś czas temu pisałam, że okresu nie mam od czerwca... I wiecie co? Dalej go nie ma... tydzień temu robiłam test wyszedł negatywny. Czyli generalnie ciąży nie ma. Wczoraj byłam u lekarza pobral mi krew, dziś po 16 odbieram wyniki. A w piątek mam ginekologa umówionego... Nie chce się nakrecac, ale może to wreszcie ciąża?? Miała któraś z was tak że test wyszedł negatywnie a ciąża była?? Dajcie znać co o tym myślicie. Dodam też że stawiam również na tarczyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosc karola no właśnie w kazdym cyklu bezciazowym miala bole i klucia a tym razem nic. A jesli juz cos bylo to bardzo delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Gość juz mam zamiar jutro z rana znowu robic....nie umie tego pochamowac i spokojnie czekac do @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Gość ja tez juz mam objawy @ ale nadzieja umiera ostatnia... ja wciaz mam nadzieje ze sie uda choc rozum mowi co innego... no nic to bedzie nadluzsze 6 dni. To moj pierwszy cykl staran dlatego tez taki stres ... pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sama nie wiem. Jedno wiem ze nie ciaza. Chyba hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu no ten drugi to ewidentnie dodatni. Dwie grube krechy. Ile masz do @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie do lekarza!!! Zgadaj bete,cos jest na rzeczy. Co do cienkiej kreski - mnie np. na dwoch testach taka cienka wyszla, o wiele ciensza niz ta druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOORKA to też mój pierwszy cykl. Też jeszcze mam nadzieję, bo w pierwszej ciąży jak robiłam test w dniu @ (z po południowego moczu) grupa kreska była blada, więc wszystko przed nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Na pewno ciąża z poprzedniego cyklu a miesiączki pewnie nie miałaś tylko plemienia.. albo byl okres i jesteś ta jedna z nielicznych co mimo ciąży miesiączke miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale dzis strasznie slabo sie czuje,mam zawrotu glowy,jestem strasznie osłabiona i piersi czuje jak dwa kamienie,bola mnie strasznie moje plamienie dzis wyglada tak jakby sie konczylo zamiast rozkrecac na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Magdzis zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny alarm....o co chodzi....dziś zrobiłam test nie było nic....ludzialm się to zrobiłam....wiem że test po paru godzinach nieważny....ale Właśnie....ile razy robiłam test to nigdy nie było drugiej kreski nawet po kilku godzinach moc poprostu nic....nawet wczorajszy czysty a teraz wzięłam ten dzisiejszy do ręki i cholera Noe wiem jak Noe wiem skąd drugą kreska mega wyrazna....az mnie zmroziło....wiem zaraz się posypią gromy że test nieważny ale ja już sama nie wiem....mieszane uczucia mam....help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny alarm....o co chodzi....dziś zrobiłam test nie było nic....ludzialm się to zrobiłam....wiem że test po paru godzinach nieważny....ale Właśnie....ile razy robiłam test to nigdy nie było drugiej kreski nawet po kilku godzinach moc poprostu nic....nawet wczorajszy czysty a teraz wzięłam ten dzisiejszy do ręki i cholera Noe wiem jak Noe wiem skąd drugą kreska mega wyrazna....az mnie zmroziło....wiem zaraz się posypią gromy że test nieważny ale ja już sama nie wiem....mieszane uczucia mam....help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
mam w domu 4 testy,wiem ze do jutra nie dam rady wytrzymac zrobie dzis jak wroce z pracy i rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×