Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Asiu ja nie biore lekarstw od dawna. Poza tym teraz mozna tylko czekac.nic.nie mozna z.tym zrobic,jesteś w bardzo wczesnej ciąży, trzeba czekac i wyczekiwac serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jesli juz 2razy poronilas to brakuje Ci jakis substancji odzywczych, ja swoj organizm pol roku przygotowywalam a mozna powiedziec, że byl wna tragicznym stanie, hormony bardzo rozregulowane itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jod, selen, wit d3,k2mk7, witc to jest minimum. Jajniki, tarczyca,piersi potrzebuja jodu a niedobory ma 95% spoleczenstwa. Jak slysze lekarzy ktorzy na podtrzymanie daja masowo dupka albo lutke to chce mi sie krzyczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiabien K2mk7 co to jest? Asiu nie stresuj się, jak ma być dobrze to bedzie. Na niektóre rzeczy bie mamy wpływu, a stres dodatkowo szkodzi. Wiem że łatwo gadać ale postaraj się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Asia myślę że dziewczyny dobrze Ci radzą. Powtórz test na betę po dwóch dniach i sprawdź czy jest dobry przyrost. Ja bym jednak te wyniki skonsultowała z lekarzem. Jak masz kiepskiego to go zmień. Ja zmieniłam już teraz.skrupulatnie zrobiłam wywiad który lekarz będzie dobry, bo mój wcześniejszy był zwyczajnie arogancki i miał seksistowskie żarty co bylo tez powodem ze bywałam u niego max raz w roku. Lepiej zmienić teraz niż np w połowie ciąży. Ja również biorę magnez potas wit D i wit C również tran i rutynę. Czasem też żeńszeń. No i oczywiście kwas foliowy. Ale o jedzie nie słyszałam tak samo jak luteinę. Czemu lekarze ją polecają? Co do kawy to zamiast jej pije yerbamate ma mateine ale i potas i nie wypłukuje magnezu polecam ją wszystkim. Dziś @ dalej nie ma. Test jednak wciąż negatywny więc pewnie sie @spóźni mimo że zawsze mam regularny- nie pamiętam kiedy ostatnio mi się spóźniał. Udanego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Skonsultuje jak bede miała 2 wyniki :) Ta lekarka jest niby miła, ale jak pierwszy raz ciąża poleciała i byłam spanikowana to ona tylko powiedIala ze "tak czasem bywa" i nie zapytała o nic, czy cos boli no zupełnie o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K2mk7 jest potrzebne do dobrego wchlaniania wit d, ale ma ona związek przede wszystkim z wapniem k2mk7 rozporwadza wapn. Jak znajde to wkleje linki i o jodzie i o k2mk7. Ja trochę luzuje z tymi suplementami od wielu mcy pije codziennie wyciskane soki z wyciskarki to juz raczej nie musze tego az tyle brać. A kwas foliowy a raczej foliany to z sokow i z zakwasu buraczanego,podnosi tez poziom zelaza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza987 ginekolodzy na podtrzymanie ciazy przepisuja duphaston luteine ze względu na wysokie stężenie hormonow.przede wszystkim progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
A co wiecie o luteinie? Co ona daje podczas starań o poczęcie? A tak poza tym to który to Wasz cykl starań o bobasa? Czytałam ze średnio to 6 do 12 miesięcy zajmuje .. Asia ważne by lekarz był komunikatywny ale jeszcze bardziej by miał doświadczenie i sie znał na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wybiore chyba lekarza do ktorego moja mama chodzi od 92 roku, 3 ciąże jej poprowadził w tym jedną gdy miała 42 lata. Znajome tez sobie go chwalą, jest precyzyjny i jak coś sie dzieje nie owija w bawełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26lat od wielu lat PCOS lezalam 2razy w szpitalu, rok temu odstawilam leki i hormony,ponad pol roku zajęło mi doprowadzenie organizmu do balansu. Zaszlam w pierwszym cyklu po polrocznym dbaniu o siebie,oczyszczaniu organizmu, w grudniu zrobilam 2tygodniowa diete dabrowskiej schudlam 7kg prawdopobnie zlogi jelitowe,woda na koncu tluszcz i zaraz po tym zaszlam w ciążę-naturalnie bez hormonów i wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to z jednej strony przeraza, ze wszedzie sie leczy objawowo bez szukania przyczyny, ale z drugiej strony lekarze zyja w takim systemie,nawet gdyby chcieli to niw moga Ci zapisac ziolek, albo poradzic Ci czegoś innego co wykracza poza dane postepowanie pasujace do objawow. Tylko mnie to autentycznie przeraza i przerazalo- to jak kobiety traca ciążę, jak nie moga w nia.zajsc, ilosc zabiegów i cierpien jakie musza przejsc, od inseminacji po invitro udraznianie jajowodow itd, itp. Ile cierpienia i upokorzenia,że cos jest z nimi nie tak. Sama w szpitalu bylam swiadkiem jak lekarka przyszla po zabiegu do dziewxzyny ktora przywiezli po zabiegu do naszej sali, miala udrazniane jajowody powiedziela jej zupelnie bez emocji, ze nic z tego, ze jest bezplodna i nic ten zabieg nie dal. 8lat sie starala juz.nie wspomne ile wydala pieniedzy na specjalistow, taka jest wspolczesna medycyna? Taka jest wiedza lekarzy? No to postanowilam sie wypisać z tego systemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiabien Chyba cos ci sie pomylilo luteine przepisuja jak jest male stezenie progesteronu , a nie duze jak to ty napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chodzilo.mi o to właśnie ze duphaston i luteina ma w sobie hormony i przede wszystkim progesteron na podtrzymanie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiabien śluz u każdej kobiety inny...mi lekarz wczoraj powiedział:"szyjka w porządku, śluz bardzo ładny, macica i jajniczki śliczne, nie ma się do czego przyczepić" śmieszny ten mój gin hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w czwartek od 15 :) Mam mega duże mdłości, no i to pobrzusze boli; ale ponoć to normalne w tak wczesnej ciazy tak mi gin powiedzial i ze teraz nic nie bedzie widac na usg a za ydzien mi moze powiedziec czy ciaza prawidlowo sie zagniezdzila i rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Hej. Ja mam wizyte 30 stycznia ,mam nadzieje ze lekarz potwierdzi ciaze! Gdyby nie fakt,ze wiem z testow ze jestem w ciazy to w ogole nie czuje sie.ciazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza to super tzn teraz czekasz do godziny zero w niedziele czy przyjdzie @ ? Ważne że wszystko ok. Mi ginekolog też wszystko posprawdzała i dała zielone światło tak więc tylko działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@gosiabien dziś dwa razy miałam tak, że myślałam że jednak dostałam okres a to był jednak taki śluz -był dosłownie jak woda. Tak więc okresu brak do tej pory. Jak do jutra nie przyjdzie to rano teścik. Staram się z tym walczyć. Nastawiłam się że jednak dostane @ i tyle - jakoś trzeba dalej żyć :) Wczoraj był termin kiedy miała przyjść @ tak więc nie mam na razie co przeżywać i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@JoannaAsia idziesz jutro sprawdzić bete czy przyrasta? jak tak to będę kciuki trzymać :) i za Was dziewczyny :) A te co macie już swoje fasolki napiszcie któy to tydzień u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
U mnie 6 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin dokładnie tak,czekam na @, jestem prawie na 100%pewna że przyjdzie. Nie czuje się w ciąży. I też jakoś specjalnie się tym nie martwię, owszem bardzo chcę ale jakoś tak już sobie chyba wmowilam że teraz nic z tego nie będzie. Jak zaczelismy starania to strasznie ale to strasznie bałam się kolejnego porodu (bo już wiem co i jak)a teraz mam to gdzieś że będzie bolało itd. Itp.Będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin Tobie spóźnia się @1dzień,tak? Dziś test robiłaś (wydaje mi się że dziś nie robiłaś) niektóre kobiety piszą ze dopiero po kilku dnia po planowanej@test wychodził pozytywnie...więc może będziesz jedną z nich, czego z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa rozumiem że nie masz żadnych objawów,nic a nic? Ani piersi ani brzuch nawet mdłości zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×