Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
MonnMon Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monn gratulacje!!! Teraz zrób sobie bete i sprawdź czy dobrze rośnie, bo gin i tak nic nie powie do około 6tc, bo dopiero wtedy zaczyna być coś już widać na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja2018
Dziś 4tc i 3 dzien. 11.01 zrobiłam betę wyszła 18,65 potem testy owulacyjne wszystkie pozytywne dziś test ciążowy pozytywny jutro zrobię ponownie betę i w piątek bo w poniedziałek zapalam. Wszystkie którym się udało zapraszam do wątku wrzesień 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test paskowy z Morozowską na opakowaniu;) Taki http://selgros24.pl/Apteka/Artykuly-medyczne-i-rehabilitacyjne/Testy/Pre-Test/TEST-CIAZOWY-PRE-TEST-PASKOWY-pp52230.html (pierwszy jaki się trafił na półce) Miałam jakieś dziwne przeczucie bo brzuch mnie bolal (i bolil) ale inaczej niż przy klasycznym PMSie. Plus fakt, że nie mogę spać tylko budzę się co chwila od kilku dni i jeszcze inne nowości. Czekam teraz na 30.01 ma być serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratuluję!!! Super wieści, oby coraz więcej było wpisów typu :"udało się, jestem w ciąży" Ja dziś wstałam z bólem głowy i znowu jakiś śluz mi wyłazi. Wczoraj susza jak na saharze a dziś normalnie czuję jak mi leci...masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza jak byłam w 5 tygodniu i widać było na usg, był zarodek. Jak poszłam w 8 usłyszałam serce. Nie widzę sensu robienia bety, bo i po co. Umów się mama wizytę za kilka dni Mon i potwierdź ciążę, z 3-4 tygodnie pójdziesz znów i usłyszysz serce. Beta co ci da? Wyjdzie nawet jak ciąża pozamaciczna a ona zagraża zdrowiu. Ja nie wiem dziewczyny co wy z tą beta zawsze, ja nawet nigdy tego nie robiłam jak się starałam ani jak wyszedł pozytywny sikany. Poszłam do lekarza i dobrze zrobiłam, bo na początku ciąży pęcherzyk budził zastrzeżenia i dostałam leki. Na szczęście brałam je krotko, bo wszystko się pięknie wyrównało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zatestuje w niedziele ;) zobaczymy czy coś rośnie we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Aga masz rację, ja też nigdy bety nie robilam, czytając fora zasugerowalam się że warto. Widzisz mi w 5tc (w poprzednich ciążach) nie robili Usg Moja koleżanka obecnie jest w ciąży i nie miała żadnego USG a jest w 7tc i miała już dwie prywatne wizyty, nie wiem od czego to zależy...co lekarz to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam chore sny ... wykończe się do niedzieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
ojej a co takiego Ci się śni? U mnie dziś bardzo aktywny dzień rodzinnie :) a poza tym od wczoraj mnie strasznie swędzi pierś-masakra jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniło mi sie zagnieżdzanie :O ze miałam troche takij jaśniutkiej krwi na majtkach i strasznie sie wystraszyłam i obudzilam... A dzisiaj zrobiłam test... nie wytrzymałam 27dc i wyszła blada kreseczka :) troche się ciesze ale bardziej boje bo juz 2 biochem. Miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez była biochemiczna i też bardzo się boję rozczarowania..... Życzę Ci aby te kreseczki były juz ok Trzymam kciuki Będziesz powtarzała test,kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle zeby w niedziele powtórzyc albo w poniedziałek :) ale poki nie zobacze serduszka to raczej nie bede skakała ze szcześcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś objawy masz czy tak po prostu stwierdzilas że zrobisz test? Jak długi masz cykl. A po biochemicznej po ilu dniach dostalas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo śpie, robie coś w domu nagle soe kłade i ide spac. Wracam z pracy nie mam ochoty na nic.. nawet na kąpiel tylko bym spała i piersi sine i brodawki spuchnięte ściemniały mocno brązowe i zrobiłam test rano :) A cykle mam raczej regularne 31-32 dniowe.. A w ostatniej ciąży bioch. to mi sie spóznił okres 12 dni ale przeczuwałam ze jest coś nie tak bo mialam ciągle skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po biochemicznym @ podajże 33 dniowy cykl miałam. Tylko wtedy prowadziłam inny tryb życia, bo pamiłam jeszcze papierosy, piłam duzo kawy dziennie i to było we wakacje. Urlop, wyjazdy, imprezy wiesz o co chodzi. Po tym rzuciłam palenie i jak postanowiliśmy sie starać zaczęłam brac magnez i zarzywac kwas foliowy wiec moze tym razem nic złego sie nie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wszystko było dobrze. Jeszcze jedo pytanie, pisałaś że miałaś dwie biochemiczne. Jedna pi drugiej czy była jakaś przerwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak Cię męczę pytaniami. Po prostu my od razu bo biochem. się staramy i strach mnie paraliżuje jak pomyśle ze test wyjdzie pozytywny a ja znowu zacznę krwawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Witam. Ostatnia @ mialam 9 grudnia . 11 I 13 stycznia robilam test obydwa pozytywne. 16.01 bylam u ginekologa I nie potwierdzila ciazy. Mowil ze jakis zarys pecherzyka jest ok 7 mm ale mam prsyjsc za dwa tygodnie. Martwie sie czy powinno byc juz cos wiecej widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa81 nie martw się, lekarze czasami nie są w 100%pewni że pęcherzyk się dobrze zagniezdzi i rozwinie. Moze do zapłodnienia doszło później niż przypuszczalas i dlatego jeszcze słabo widać. Postaraj się spokojnie poczekać te dea tyg, a jeśli chcesz być spokojniejsza to może idź na wizytę do innego lekarza? Trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna po drugiej poleciała. Pierwsza w śierpniu a druga we wrześniu, ale na to nie ma reguły... byłaś u ginekologa po poronieniu ? Nie mozemy sie tak stresowac bo to tez zle wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa81 tez uwazam ze nie masz co sie stresowac. Mogłobyc za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, wizytę mam 2lutego (o ile mnie nie zaleje) Wiem że na to nie mamy wpływu-siła wyższa Szczerze mówiąc to żyję ogromną nadzieją że nie dostanę okresu przez najbliższe 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecną czuję się w miarę normalnie, jedynie co mi doskwiera to ten posmak metalu w buzi, raz mocniej raz słabiej i piersi mnie delikatnie ciągną ale nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dość mocno piersi bolą, ale najbardziej doskwiera mi ten ból w podbrzuszu :( A Ty jak poroniłaś miałaś jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wześniej też miałam takie bóle :/ cholera ... Jeśli znowu sie to powtórzy bede chciała badania żeby dowiedziec sie o przyczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda ciąża inna. Mnie też mocno bolały piersi i podbrzusze również, najbardziej po stosunku i po wiekszym wysiłku... W dniu poronienia czułam się bardzo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzbroje sie w cierpliwość albo pojde do ginekologa wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×