Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

to moze zacznij, z temp. mozna najdokladniej okreslic dzien owulacji... najlepiej jest rozpoczac mierzenie na poczatku cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ale przy przeziebieniu i tak pewnie to nie miałoby sensu,od nastepnego cyklu może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy przeziebieniu powinno sie patrzec na mierzenie z przymruzeniem oka .-) ale wydaje mi sie, ze warto zawsze mierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się włączył dzień świra....matko....nie wiem jak ja dotrwam do terminu @...zwariuje prędzej....która testuje na dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostac @ 10.10. - ale wydaje mi sie, ze albo nie mialam owulacji albo ja przegapilam, wiec raczej nic z tego nie bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 3mam kciuki :-) moja nadzieja jest bardzo mala, ale nie potrafie sie poddac :-( a tak bardzo chcialam wyluzowac, zeby miec wiecej energii w przyszlym cyklu... moze umowmy sie, ze bedziemy testowaly tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wizycie u ginekologa o jestem bardzo zadowolona z podejścia tego lekarza. Pobrał cytologie, miałam badanie palpacyjne, usg dopochwowe i przez powłoki brzuszne. Pobrał wymaz na cytologie, z samego badania wychodzi ze wszystko ze mną w porządku. Zlecil badania krwi: TSH, AMW (hormon płodności), cukier w surowicy i prolaktyne. Doradzil mi ze jeżeli bym chciala to moge sobie kupić OVARIN (wspomagający prace jajników i ogólnie witaminowy preparat), oczywiwcie sobie go kupilam i 20 października mam udac sie na wizyte w celu sprawdzenia wyników i powtórki badań. Facet z fajnym podejściem to byla pierwsza wizyta ale pewnie nie ostatnia bo dawno nie bylam u takiego kompetentnego ginekologa który nie zbagatelizowal problemu tylko szczerze mi doradzil i zajął się sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiedzial tez zeby nie czekac na dni plodne i owulacje tylko wspolzyc od 11 do 19dc i wtedy jest bardzo duza szansa na powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
mosabia a czy to byla wizyta na nfz czy prywatnie i jesli prywatnie to czy orientowalas sie ile te badania beda kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis wizyta była na nfz i na badania mam skierowanie od lekarza więc będą tez na fundusz. Rozmawialam z.kobietą z laboratorium bo chcialam oddać krew na badania dzisiaj alenie było juz po transporcie próbek i powiedziala zebym przyszla w poniedziałek bo dwa dni nie moze zostać krew i wyniki moga byc nieprawidłowe a badania są drogie, myślę ze chodziło jej o to badanie na hormon płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom hormonu AMH Hormon AMH (anty-mullerowski) wytwarzany jest przez pęcherzyki otaczające komórki jajowe, a jego stężenie spada wraz ze zmniejszaniem się rezerwy jajnikowej. Badanie krwi można wykonać w dowolnej fazie cyklu. Aby móc wykonać badanie poziomu FSH bezpłatnie należy mieć skierowanie wystawione przez lekarza pracującego w ramach ubezpieczenia społecznego. Koszt badania w prywatnym laboratorium waha się między 15-50 zł. Badanie poziomu AMH to wydatek rzędu około 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
kurcze ja mam od prywatnego skierowanie wiec bede musiala za wszystko zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
denerwije mnie to że czlowiek pracuje odprowadza skladki a za wiekszosc badan i tak trzeba zaplacic,nie uwierzycie,dzis dzwonie do szpitala na oddzial laryngologiczny bo mam skierowanie na zabieg,pani mi mowi ze termin jest za 3 lata,ludzie przeciez ja do tej pory to sie udusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis ja tez jestem tego zdania ze co miesiąc zamiast na moje konto ok 1000zl.znika na różne skladki w tym.ubezpieczenie zdrowotne. Dlatego tez ja staram sie zapisywać na nfz o ile terminy nie sa dlugie. Magdzis a spróbuj zadzwonić do szpitala gdzies w okolicy moze sa mniejsze kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
mosabia to byl wlasnie szpital w okolicy bo pani doktor mi go polecila a nasz bardzo mi odradzala,ale tez slyszalam opinie o tym oddziale różne,sama nie wiem co z tym robic,zatoki juz mi nie daja spokoju a to dopiero wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkryłam, ze dodaje posty, ale czasem widać je dopiero przy drugim lub trzecim opublikowanym z rzędu , albo po dłuższej chwili :) Mosabia pozazdrościć takiego gin! Mój gin kiedyś przyjmował państwowo, ale teraz niestety tylko prywatnie i przez to za wszystkie badania tez muszę płacić :( Wiadomo, ze wolałabym państwowo i dzięki temu mieć za darmo badania, ale co zrobić jak mam zaufanie akurat do tego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. A więc już jesteśmy we 3 bo moja @ też ma przyjść jakoś 8-10.10 :) mosabia, mój lekarz też zalecał ovarin. Brałam go podczas stymulacji owulacji. Potem przerwałam. Teraz kończę brać opakowanie i następnym razem kupię inofem. Skład taki sam lecz wieksza dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Jak tam dziewczyny? W końcu weekend :) wypoczynku i relaksu Wam życzę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta kafe się zacina na głównej nowy post a jak się wejdzie to z 17 coś ostatni....tragedia jakaś Ja dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje....w nocy dziś spać nie mogłam wstałam o 6 rano....a cały dzień za każdym razem jak wstanę to kręci się mi w głowie.... Muszę się położyć bo czuję że zaraz padnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ja 14ego testuje. To mam nadzieję, że od 10ego polecą same dobre wieści i jedna za drugą będziecie się chwaliły swoimi 2 kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
ja mam termin @ na 5.10 :) takze mysle ze w poniedziałek zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia - super ze trafiłas na takiego lekarza. dobry lekarz to podstawa :) kurcze czy mi sie zdawało czy Ty mieszkasz poza Polska? albo cos pokreciłam. magdzis masakra z tymi kolejkami na fundusz :( człowiek płaci a potem wiekszosc i tak robi prywatnie bo sie nie doczeka itp tapociaqq nie mam zadnej diety. u mnie najwiekszy problem to słodycze i pozne kolacje. mało pije wody i moze za mało warzyw jednak :( mam 165cm wzrostu i waga 60kg. przy 55kg czuje sie najlepiej. tylko przez te starania ciagle odkładam cwiczenia bo zawsze mowie e moze zaszkodze itp. i tak to sie kreci niestety. Malahala co u ciebi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×