Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
Właśnie dieta,moja też nie jest idealna,jemduzo i wszystko,nie mam nadwagi ważę 64 przy 179 cm ,więc chyba w normie,ale więcej ruchu by się przydało ale ja tak się nakręcają przez te półtora roku że już już jestem w ciąży że nie ćwiczyłam żeby ciąży nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
I czas to chyba zmienić bo brzuch mi urośnie ale nie z powodu ciąży a otyłości brzusznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Polsce, fajnie ze testujecie trzymam kciuki za wasze testy i oby pozytywne :) ja ten cykl mam stracony, od niedzieli nie było zbliżenia i na weekend tez nie bedzie. Trudno może mam mieć tylko jedno dziecko,.ciesze się ze w ogole mam kogo kochać i ma kto do mnie mówić mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Hejka . Ja mam 26 lat . Z mezem ponad 3 lata sie nie zabezpieczamy ale nie trafilismy póki co. Wlasnie w tym miesiacu kupilam sobie testy owulacyjne, mam aplikacje do wyliczania okresu itp. Dni plodne maja zaczac sie niby od poniedzialku. Ja to wogole jestem zielona w tym temacie . Ostatni raz jak bylam u gina i mialam robione badania mialam wszystko w miare ok. Ja zaczynam testami owulacyjnymi bo miesiaczki mam nie regularne i nie wiem nawet kiedy mam owulacje. ;P ale moze sie uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Witajcie Obudziłam się właśnie z potwornym bólem takim jak co miesiąc na 10 dni przed okresem....i tak sobie myślę że to chyba jest związane z tym że nie mogę zajść w ciążę tyle czasu....bo jak tam ma cokolwiek się zagnieździć jak co miesiąc w tym samym terminie tak mi wnętrznościami szarpie i przewraca....wydaje mi się że to bd związane z tymi bólami....ja nie wiem,ale to mi się conajmniej dziwne wydaje ....nie ludze się że się cokolwiek w tym cyklu uda...muszę znowu wybrać się do gin....i zapisać się na wizytę jakoś w terminie owu....żeby sprawdził czy tam wogole jakieś pęcherzyki rosną....bo wg mnie coś ewidentnie nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Interesantka to idz czym predzej! Bo rzeczywiscie to cos moze byc nie tak! Dziwnie to troszke wyglada... Moze sie okazac, ze to normalne w Twoim przypadku, taki Twoj urok, ale jesli Ci to powie gin, to bedziesz spokojniejsza:) Mosabia rzeczywiscie ta Twoja praca sporo komplikuje... Fajnie, ze juz masz swoja pocieche!:)Ile lat maja Wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam wszelakie leki...i dalej to samo jest...ostatnio leki na zrosty dostałam....bo ból nie do zniesienia....nic nie pomogły....kazał przyjść jak się nie poprawi..więc trzeba znowu się wybrać... Ja mam 3.5letniego chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja dwóch chlopców,14 i 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojalutealna
a ja mam 7-letnia corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Cześć dziewczyny widze ze mam duzo do nadrobienia. U mnie w sumie bez wiekszych zmian. Wczoraj przezylismy jakos ten pogrzeb. Nie dalo sie niestety przejsc przez to spokojnie i bez lez. W srode wybieram sie do gin. Mam nadzieje ze bedzie juz widoczny chociaz pecherzyk ;-) Co do objawow to w sumie chyba tez nadal bez jakis wielszych zmian. Piersi bola ale teraz bardziej na wieczór i w nocy. Brzuch czasem pobolewa a czasem tak bardzo mocno zakuje na srodku ale to wszystko to podobno normalne, zwlaszcza ze to sa bole i klucia jednorazowe. Pic chce mi sie jak cholera. Czasem mam wrazenie ze az mnie gardlo piecze z pragnienia. Jedyny objaw jaki doszedl to takie lekkie mulenie w zoladku jak przy grypie zoladkowej, które rowniez pojawia sie raz na jakie czas ale najczęściej na czczo. No i oczywiscie odbijanie nadal daje mi sie we znaki. Dzis juz dla czystej przyjemnosci zrobilam tescik zeby sobie taki z mocnymi krechami chociaz jeden zostawić na pamiatke ;-) I faktycznie wedlug mnie juz wyszedl idelany :-) Wrzucam Wam zdjecie i zaklinam zeby takie same tesciki zaczely pojawiac sie u Was ;-) Uciekam robic sobotnie porzadki i pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko :-* https://m.fotosik.pl/zdjecie/60e0f729886fa9de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
takasobie a który tydz u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kalkulatory na internecie wedlug OM wyliczaja mi 5 tydzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziecie miec swietna pomoc w domu - starszego rodzenstwa!!!:) Wasze dzieciaki pewnie beda pekac z radosci, kiedy w koncu sie uda!:) Magdzis Twoi chlopcy to beda dziewczyny podrywac na mlodszego bobaska:) TakaSobie to dobrze,ze u Ciebie ok.Pecherzyk juz raczej na pewno bedzie widac, moze nawet z serduszkiem(choc najprawdopodobniej to za wczesnie i serce pokaze sie za 2 tyg). Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgood haha dokladnie,starszy juz mnie przerasta pomału więc kawaler sie z niego robi,dziewczyny dobrze ze wasze ciąże przebiegaja dobrze,dużo zdrowia dla was i dzieciatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Czesc dziewczyny! Troche mnie nie bylo, ale mialam problemy z wejsciem na kafe. Taka sobie, agusia - serdeczne gratuluje! Duzo zdrowka zycze! Poprawilyscie nam statystyki ;) mami, kochana, co tam u ciebie?? Wybaczcie, ale dlugo mnie nie bylo i nie moge sie polapac co u ktorej z was sie dzieje. U mnie poporzedni cykl nie zaowocowal. Mialam przeczucie od poczatku, ze nic nie wyszlo. Przyczyna? Pewnosci nie mam , ale 30.08 bylam u gin, ta kazala mi przyjsc 01.09 bo juz bylam blisko owu. Zaraz po wizycie mialam bole i wydaje mi sie, ze owulacja sie zaczela. I gdy poszlam na drugi dzien czyli 01.09 gin stwierdzila, ze owu sie zaczela i mam leciec do meza ;) Bo przed owu przytulanka nie bylo. Mi sie jednak wydaje, ze bylo juz za pozno, ze moje jajeczka nie przezywaja 24 godzin. Z wiekiem zywotnosc moze sie zmniejszyc i tak jest chyba ze mna. Zreszta po wizycie 01.09 a tuz przed przytulankiem zrobilam test owu, ktory mialam w zapasie i nic nie wykryl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Teraz nowy cykl. Znowu przez 5 dni bralam clomid na wzrost pecherzykow i progyluton na endometrium a od 01.10 mam brac luteine do 15 i jak nie bedzie @ to mam testowac. 26 i 27 bylam na monitoringu i 27 niby zaczela sie owu (czyli 10dc), ale lekarz i tak na 100% nie powie kiedy owu dokladnie bedzie, bo kazala sie przytulac co 2 dni a luteine dopiero brac 01.10. Wiec niby na usg sa juz oznaki owu, ale kiedy dokladnie bedzie to chyba lekarz nie jest w stanie stwierdzic. xxx Co do owu, dziewczyny nie wierzcie zadnym programom, ktore wam to wyliczaja. Okazuje sie, ze moja owu jest miedzy 10 a 12 dc, ale chyba tez nie zawsze, a myslalam ze ok 14dc. Mierze temperature i wyobrazcie sobie, ze tez mi niewiele to daje. w tamtym cyklu temp na dobre wzrosla dopiero 3 dni po owu. W tym cyklu tez nie widze wiekszego skoku. Ja jestem niskocisnieniowcem i temp tez mam zazwyczaj 36.2 po owu wzrasta do 36.4 moze 36.5 a czasami tylko 36.7. Jak zauwazylam, od momentu kiedy zaczelam sie starac, moj organizm jest zupelnie rozstrojony. Plodnej wydzieliny zupelnie nie ma, a wiem ze bywala i to w calkiej sporej ilosci, temperatury nie sa zadna wskazowka, bole jajnikow pojawiaja sie w roznym czasie, oznaki @ sa zupelnie inne niz zawsze a piersi w ogole mnie nie bola, a bolaly. Mam wrazenie, ze obserwowanie siebie w czasie, kiedy staramy sie zajsc w ciaze i kiedy sie tym stresujemy, jest bez sensu. Przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami3, magdzis, mosabia co u was? Witam tez nowe dziewczyny. Moze znowu zrobimy liste testowan? Mam nadzieje, ze znowu mnie nie wyrzuci z kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Malaahala zastanawiałam się właśnie co z tobą,co do owulacji to prawda że te internetowe liczydła są do du.... Bo każda z nas jest innym organizmem ja np jestem pewna że owulacja zaczęła się dziś od dwóch dni było baaardzo mokroa dziś czułam jajniki po obu stronach,przedwczoraj było przytulanie wczoraj padłam jak zabita przez te zatoki chyba,dziś mam nadzieję dobiorę się do swojego mężczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dodam że mi owulację wyliczalo na necie na 4-5 październik,a jest dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Sorki na 2-3 mi wyliczalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Hejka ja jestem 10 dni po okresie i od dzis stosunek przez 14 dni co dziennie . Nie wiem jak moj to wytrzyma ale ja jestem juz naprawde chyba zdesperowana. Jak sie nie uda to zwariuje Pozdrawiam Dooorka26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Hej magdzis, a jak tam twoje wyniki? Nie wiem co z kafe sie dzieje, ale ja mialam problemy zeby wejsc na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mslahala nie robiłam bo wyczytałam że progesteron najlepiej badać 7 dni po owulacji więc wybiorę się w kolejnym tygodniu a wtedy przegapiłam bo praca i zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też miałam problem z cafe ale wystarczyło że zainstalowalam inną przeglądarkę w tel i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja już na pewno po owulacji. Podbrzusze mam spuchnięte że ledwo dopięłam się w spodnie. Ale przeczucie mam że nic z tego i za jakieś 9 dni przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOORKA26 a jak dlugomialas okres i jak dlugie masz cykle? Bo 10 dni po okresie, moze juz byc po owulacji :-( mam nadzieje, ze sie myle :-) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, tez tak zrobilam. Zobaczymy czy bedzie dzialac. Doorka, 10 dni po okresie czy 10 dni od pierwszego dnia cyklu? 10 dni po @ to faktycznie za pozno. Merry, ja tez mam jakies przeczucie , ze nic z tego. W pierwszej ciazy od dnia owulacji wiedzialam, ze sa duze szanse a przed sama @ bylam na 99% pewna, ze sie udalo. W poprzednim cyklu tez wiedzialam, ze nic z tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Kobietki robiłyście może kiedyś testy owulacyjne? jak tak to ile trwał wasz cykl i od kiedy zaczełyście robić testy a i kiedy pokazały wam owulację. Ja robię dzisiaj mam 8 dzień cyklu i owu dalej nie widać na teście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Luteina kurde no wlasnie mam nie regularne miesiaczki raz cykl 28 raz 30 raz 32 a raz 36.... wiem ze to ni dobrze ale czasem pol roku mam jak w zegarku po 30 dni a czasem pol roku roznie raz tak raz inaczej... Oj tam zobaczymy efekty jak mi sie nie uda w tym miesiacu to w nastepnym bede sie starac choc juz i tak duzo sie dowiedzialam z tego forum o czym wczesniej nie mialam pojecia :) trening czyni mistrza:) ja tez wam zycze jak najszybciej małych pociech ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ja zaczęłam testy owulajne 13 dnia cyklu. Były negatywne, pasek cień cienia. 17 dnia pojawił się bardzo wyraźny 2gi, 18 dnia też wyraźny, dziś, tj.19 dnia cyklu bordo, obydwa paski tak samo wyglądają. Obserwując śluz obstawilabym owulacje na 18dc, dzis już nie jest tak rozciagliwy jak dwa dni temu. Za to pasek dzis najładniejszy. Czytałam, że ten hormon może się długo utrzymywać, więc sądzę, że już po owulacji. To pierwszy cykl starań, zobaczymy. Cykle mam nieregularne, od 16rż brałam tabletki anty żeby wyrównać okres. 2 lata temu odstawiłam i miałam miesiączke przez 30dni. Wróciłam do nich, niestety. Pół roku temu się na szczęście z nimi pożegnałam na amen ale cykle bardzo nieregularne, od 28 do nawet 35 dni. Testuje za jakieś 10, 12 dni:) Wspolzyjemy cały cykl co 2 dni, od 17 dnia cyklu (pozytywnego testu owul) codziennie. Dziś też, tak dla pewności. Powodzenia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×