Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gośćlutealna
mami3 to w takim razie mozesz juz spokojnie pojsc na bete, a jutro rano zrobic test (ponoc owu + 14 dni wychodzi w 99% pewnie) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamciaktorachcedzidzie
Witam. Nie mam pojęcia dlaczego ale wcześniej nie chciały dodawać mi się posty. Mam pewien problem w czerwcu odstawilam tabletki anty. Po odstawieniu dostałam miesiączkę normalnie. Następna miesiączkę dostałam z 10 dniowy opóźnieniem i jeszcze następna w lipcu dostałam też z 10 dniowym opóźnieniem i od tego czasu cisza. Ostatnia miesiączkę miałam dokładnie od 30lipca. Jest już październik A u mnie miesiączki ani śladu. Robiłam test jakieś 2-3 tyg temu i test wyszedł negatywnie. Planuję zrobić jeszcze jeden test jakoś na dniach. Ale w ogóle nie czuje się na ciążę w poprzedniej ciąży miałam objawy.. Bardzo bolały mnie piersi i dokuczala mi zgaga. A teraz oprócz " humorkow " i częstymi pobolewabiach brzucha nic się nie dzieje. Poradzcie coś. Staramy się mężem o drugie potomstwo i bardzo liczę na to że to jednak ciąża. A jeśli nie... Znów ujrze na teście jedna kreskę to co mi w takim razie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
mamcia powinnas wybrac sie do lekarza skoro tak dlugo nie masz@,bo jesli to nie ciąża to cos tam jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mamcia ja bym powtórzyła test. nie wiadomo kiedy miałas owulacje wiec mozliwe ze poprzedni test był zrobiony za wczesnie. po takim czasie to nawet test zrobiony w ciagu dnia powinien byc wiarygodny. mam przeczucie ze beda 2 kreski u ciebie i tego ci życze. trzymam mocno kciuki i czekam na info od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
kurde dziewczyny,wiecie co,ale ja jestem zakrecona,wszystko pokrecilam,liczylam sobie owulacje od dnia pierwszego plamienia i od dnia pierwszego krwawienia tylko ze plamienie z odrobina krwi mialam od 13 wrzesnia a nie 16 wiec owulacje tez mialam wczesniej jakby nie bylo.nie wiem mi chyba te zatoki już padły namyslenie.a nawet liczac od krawienia czyli od 16 to tez bylaby wczesniej niz jamyslalam,a pisalam jeszcze wam ze mam sluz jak na dni plodne ale ze za wczesnie a to jednak juz bylo wtedy ;)i teraz jestem w czarnej d... z moimi obliczeniami i nie pozostaje mi nic jak czekanie albo na @ albo na jej brak w co raczej wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
a wczoraj mialam to dziwne plamienie wlasnie i bilal mnie jakby jajnik z jednej strony,wiem wiem juz sie nakręcam niepotrzebnie bo nawet nie wiem czy bylo cos akurat w tych dniach co trzeba,hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
magdzis a jakie ty badania chcesz jutro robic? my kobietki to czasem faktycznie same sie poltrafimy zakrecic totalnie :) mam nadzieje ze jednak trafiliscie w te dni i dołączysz do szczesliwego grona ciężarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
amh,progesteron,prl i cos jeszcze ale teraz nie pamietam i wlasnie progesteron najlepiej badac okolo 7 dni po owulacji i w takim razie znowu za pózno,a chcialabym jak najdokladniejsze te badania miec skoro juz za nie mam placic,nie wiem czy teraz znowu zaczekac czy zrobic jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
no tak rozumiem. nie wiem co Ci doradzic bo nie robiłam tych badan w konkretnie okreslonych dniach. zreszta teraz wcale nie robiła wiec nie wiem jak tam u mnie z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
haha tak mysle może moj ukochany zaplodnił mnie zanim zaczął sie do mnie nie odzywac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Termin @ dopiero za tydzień ,ale się nie nastawiam na ciążę" "Jutro termin @ ale pewnie przyjdzie' "@ nie przyszla ale to nie mój cykl czuje to " "Wprawdzie nic nie czuje ale @ na pewno przyjdzie" "Boli mnie brzuch ale to na pewno @"... Same takie komentarze. Same negatywny same zamulanie. Wiem że wiele z Was stara się już kolejny cykl ale nie dolujcie się to w niczym nie pomaga tylko szkodzi! Będzie dobrze musi być ! Objawów brak pewnie brak ciąży Bóle objawy - to pewnie @. Bądźcie dobrej myśli, nie wmawiajcie sobie niepowodzenia! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
no wlasnie,to nie jest takie wmawianie sobie niepowodzen,dlatego jest to forum zeby np nie truc ciagle o tym samym siostrze,kolezance itd a tu pisac co sie mysli i czuje,o przeczuciach gdybaniach itd,gosciu zrozum nas troche ze po to tu piszemy zeby wlasnie wszystko z siebie wyrzucic,nie zadreczac tym innych w domu np, no przynajmniej ja tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis, racja. Mój m to chyba by uciekł jakbym co miesiąc tak mu paplała :P u mnie skoro nie udaje się 3 lata to nie nastawiam się, że nagle coś się zmieni. Także gościu rozumiem, że czytając nasze wpisy można sobie pomyśleć, że wszystkie mamy ponury nastrój i negatywne myśli. A może pogodowa aura tak na nas wpływa? :P ja ogólnie nie załamuje się niepowodzeniami w kwestii dziecka. Nie uda się to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mojby tez uciekl :-D juz to widze: - kochanie piersi mnie Bola - temperatura mi sie podnosi - o znowu Spada:-( - mam nadzieje, ze @ nie przyjdzie, ale jestem pewna ze przyjdzie - co z tego ze jestem pewna ze @ przyjdzie i tak zrobie test 4 dni przed,a pozniej bede swiecic latarka i szukac drugiej kreski :-D xxx moj M chyba mnie w psychiatryku kazal zamknac (albo sam dalby sie tam zamknac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No dokładnie ja dlatego tu zaczęłam z wami pisać bo jak on tego słuchał to aż głową kręcił a koleżanka twierdziła że nie zachodze bo za dużo otym myślę że mam wyluzować itd nikt mnie tak naprawdę nie rozumiał,łatwo było każdemu mówić ,,wyluzuj,, a tu, napiszę co myślę co czuje jedni przeczytają skomentują inni przeczytają nieskomentuja ale wszyscy mnie rozumieją bo przechodzą przez to samo:) no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz z innej beki. 25.09 była @ i jak tylko się zakonczyła było codzien przytulanko. Czy możliwe ze mogło dojsc do zapłodnienia? @ była normalna jak zawsze. Chyba musi byc owu :) zeby zajsc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyej to ja wrzucam test zrobiony tak z ciekawosci testt.png chyba zewydajemi sie lecz widze cien cienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testt.png tu fotka testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z wami jeszcze wytrzymują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D m wytrzymuje seks codziennie wiec jest happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Też widzę cień cienia,a testy owulacyjne mogą wskazywać zły wynik z tego co tu czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdzis to jest test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdzis to jest test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc zdecydowanie widzę cień cienia :))) chyba można gratulować. Mamiiiii oby wszystko wyszło po Twojej myśli, jestem bardzo ciekAwa!!!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifeisgood no właśnie raczej nie gratulować. Jestem 10 dni po @ fakt seks codziennie,był śluz ale testów owu nie robłam odpusciłam. Cykle co 31dni wiec chyba za szybko na ciąże zrobiłam test ciążowy z ciekawości,bo jak można zajsc w ciąże przed owu gdzie @ była normalna. Te testy z allegro to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Tak:) wiem że ciążowy ale pisałaś coś ze robiłaś testy owulacyjne i nie było owulacji,czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
a u mnie nadal cisza. @ nie ma... a temp znow wysoka 37.5. sama jestem ciekawa co to bedzie. kurcze a moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Aha że jesteś przed owulacją,już rozumiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie wygląda na to że to plamienia przed@ jak co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×