Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Mery877
Interesantka, nie zaszkodzi jednak partnera "wykorzystać" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Czytam i czytam o tych testach i one nie wychodzą pozytywnie nieraz a kobiety w ciążę zachodzą kiedy to test nie pokazał piku lh....nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Podobno nie można sugerować się jedynie testami owulacyjnymi. Trudno coś tu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Kaffffffe wróciła.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No nareszcie,aż nerwy mną szpargały,myślałam że już nic z tego kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Działa ;) już się stesknilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajjaca
Dziewczyny czy w 24dc takie kłucie jak by ktos widelcem gneral w jajniku to zagniezdzanie zarodka czy raczej owu,? Cylke 33dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmaragdowyKamyk
Dzid ma przyjść @. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Czekająca a jaki masz śluz? Kamyk-trzymamy kciuki ❤ ja bym już dawno testowala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Czekającą.. na owulację to byłoby chyba trochę za późno,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Szmaragdowy kamyk a już ci chciałam gratulować cierpliwości;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na tak się zastanawiam nad ta kreska na teście owu....i wydaje mi się że to może być podwyższone hcg z poprzedniego cyklu skoro zanim dostałam @ to test ciążowy wyszedł dodatnio j pewnie teraz ma owu wylapalo resztki hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Myślisz że to możliwe interesantka?czytałaś coś na ten temat?bo ja nie mam pojęcia,pierwszy raz będę używać takich testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....bo znalazłam w necie info że właśnie testy owu wyłapują hcg....bo mają podobną budowę cząsteczkowa poczytajcie więc wszystko możliwe....kobietom w ciąży testy owu wychodzą dodatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie też o testach z allegro....nie zawsze tyklko bardzo ciemna kreska testowa oznacza owulację....żeby to brać z przymrużeniem oka...żeby starać się też w dni kiedy ta kreska jest ciemna ale nie aż tak jak kontrolna....podobno one wcale tak szuper nie wyłapują owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Ja jestem w ciazy i testy wychodzą mi negatywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
https://zapodaj.net/bd08134e46dc7.jpg.html Interesantka to nie jest ciemna kreska. Ka zrobiłam testy owu od 13dc, miałam kreskę jaśniejsza od Twojej. Ok 15dc było coś takiego jak Ty-tez się podjarałam, że to już i się martwiłam bo sluzu ciągnącego nic a nic. Dopiero 19dc wyszła lepsza kreska i fajny śluz. 20dc też super kreska i super śluz 21dc gorsza kreska i kiepski śluz 22dc jasniutka 2 kreska i śluz zaczął się robić gesty, perłowy, biały wręcz i mega dużo. Kilka dodatkowych objawów i 24dc już byłam pewna że jestem w ciazy choć na testy było o wiele za wcześnie. Ból jajnika schodził coraz niżej do podbrzusza, metaliczny posmak w ustach, ten śluz, sine wargi sromowe i sennosc. Cykle bardzo długie bo owulacja ok 19, 20dc, test wyszedł 30dc bardzo blada kreska, 31dc lepsza i 32dc beta 81.71:) Jeśli testujesz owulacyjnymi to poczekaj, może za kilka dni kreska będzie jeszcze wyrazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Ja od następnego cyklu też kupuje testy owulacyjne, na pewno mniej nie namieszaja niż moje objawy bo już sama nie wiem..myslalam że już jestem dawno po owulacji,mimo że żadnych objawów na.owu nie miałam a w poniedziałek 25 tc objawy jak na owulacje i oczywiscie pewnie znow stracony cykl.. swoją drogą patrzyłam dziś na wykres w kalendarzyku i mam strasznie nie regularne @ więc wizyta u gin mnie nie ominie, ale kiedyś słyszałam że aby uregulować @ należy brać tabletki antykoncepcyjne bo niby pomagają? Wiecie cos dziewczyny na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Tak testy owulacyjne, z ciekawości zrobiłam jeden by sprawdzić te teorie i u mnie się to nie sprawdziło :) pomimo potwierdzonej betą ciąży test owu negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata Tylko ja wczoraj 6 DC a tu taka kreska myślałam że bd pusto dlatego mnie to zastanowiło ja wiem że za wcześnie na owu....ale dlaczego już ta kreska się pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Nie chce mi dodać postu z linkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Negatyw to brak kreski lub blada, lub jaśniejsza od pierwszej zapodaj.net/3cab279c98d86.jpg.html Negatyw zapodaj.net/45a59749ea26d.jpg.html Myślałam że to już zapodaj.net/50bb9aa42b6cf.jpg.html Pozytyw. Wtedy śluz byl najlepszy Może już lh jest dobrze wykrywane, to w dniu owu powinnaś mieć super kreche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×