Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Aa81
Ja sie mecze.masakrycznie z katarem. Caly nos zapchany nic nie idzie wysmarkac a kropli tez nie moge. Jutro wizyta u gin. Moze cos zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krople możesz typowo dziecięce, one są bardzo delikatne...ja używałam w ciąży bo inaczej bym się wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Mam.otrivin dla dzieci. Mam nadzieje ze gin jutro pomoze! Robilam inhalacje z rumianku na chwile pomoglo I za chwile. To samo. Wode z cytryna pije ,jem czosnek I mam syrop dla ciezarnych. Mam nadzieje ze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie mogą w końcu Cię zdiagnozować, albo wtedy albo wewte? Może niech mąż zrobi awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakaś w tym szpitalu... Nie dość że na wynik czekalas cały dzień to jeszcze nie wiedzą czy to ciąża normalna czy pozamaciczna.ehhhh Przykro mi, że ciągle żyjesz w tej niepewności.Mam nadzieję że to my się nie znamy a oni wiedzą co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza po poludniu mialam te ciagnieca klucia w pachwinach..i jakbym mial jajo w brzuchu czuje sie naprawde dziwacznie!!! wiem ze kazdy cykl zawze sie bedzie roznil wiec choc powinnam postarac sie nie rozczlonkowyac na czynniki pierwze poszczegolnych objawow bo to nic nie daje ...czlowiek wie a glupieje normalnie mam juz tego dosc;););) robilam testy owu wiec wiem kiedy okres powinien przyjsc a przyjsc powinien w czwartek i uwazam ze przyjdzie bo ten 'bol' za dotkliwy byl ,, bez jaj heee.. mysle ze laczac wszystie 'znaki' nie przegapie tego dnia jesli juz dam sobie spokoj z tymi testami a testy ciazowe mam nwet 2 ale obiecalam sobie ze dopoki sie malpa nie spozni to nie zmarnuje juz ani jednego a ty kiedy testujesz? Joasia mam nadzieje ze ciaza po prostu jest mlodziutka i wszystko bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymaj sie! Najwazniejsza jest praca nad głową,pamiętaj, że to co się teraz dzieje to nie Twoja wina. Pamietam, że jak ja lezalam na endo i jak wciąż slyszalam od lekarza do lekarza raczej zle diagnozy to czulam sie wtedy wybrakowana i jakby zepsuta w tym sensie jakby cos bylo ze mną nie tak. Więc w dużej mierze czeka Cie teraz praca nad głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak mam wizyte w środę,ale być może przełoże na nastepny tydzień,bo mi kolidiuje z pracą, bete sprawdzalam 3razy, ładnie rosnie juz sie przestalam tak niecierpliwic:) a za tydzień zobacze większą fasolke. Narazie jest wielkością między 1gr a 5gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@JoannaAsia lekka przesada że nie mogą jeszcze zdiagnozować. to ąz tak trudne by jakiś ginekolog tym sięczym prędzej zajął? no ja pitole co to za kraj.. brak mi słów.. :( zdrówka Ci życzę. ja też już nie mam zamiaru marnować testów :) następny zrobie jak do 24go lutego nie dostanę okresu tj. mój 29dc. Jak dostanę to dostanę a jak nie to wtedy dopiero zacznę mieć nadzieję. na razie żyję normalnie zajęłam się czym innym by o tym nie myśleć i nie zwariować :) wzięłam się za siebie by zajść jak już w lepszej formie ;) Owu wypada mi 8 lutego a w sumie przedział od 5 do 12go lutego. Teściki na owu zrobię wcześniej by się upewnić. Chociaż wiecie co dziewczyny jednego nie rozumiem. Badamy owulację, mierzymy temperatury, robimy testy na betę a chłopy? przecież to od nich 50% zależy. ich też na badania należałoby wysłać jak się przez rok nie udaje zajść. Często widziałam na forach dziewczyny co starają się już prawie rok lub ponad rok. I piszą że szukają przyczyny u siebie. A tak się zastanawiam czy ich partnerzy robią to samo. Co o tym sądzicie? Miłego dnia Kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Dziś 31dc i @brak, ale ciągle latam i sprawdzam bo czujemokro. Wkładka czyściutka, bielutka.i na bobo teście z wczoraj coś się pojawiło.miałam wrażenie wcześniej ze widzę cień cienia, ale myślałam że mam jakieś zwidy. Dziś rano zrobiłam taki za 3zł pepini,i negatywny. Glupieje już. Jakbym dostała@w terminie to bym się nienakrecala, a tak to ciągle jest nadzieja, dopuki @nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Zołza a ty jakos na dniach nie idziesz do gina? Ja mam wizyte dzis o 15 mam nadzieje ze juz zobacze serduszko bo to 7 tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza mam nadzieje ze drugi sie mylil:) Od rana caly czas mocno pika mi prawy jajnik I tez mokro. W srodku bialy sluz ale nie patrzę na to u siebie bo wlasnie mi za zaczelo burczec tam na dole ( dziwaczne) i juz mnie to uczulilo ze tylko @ zwiastuje. Znowoz piersi jakos mi w tym cyklu nie dokuczaja Powinnam isc chociaz na usg zobaczyc czy nic tam nie mA ale tutaj za granica sie umowix ehh moze znajde cos prywatnie choc nie chce mi sie latac po lekarzach . nie mam na to czasu Co do facetow ...moj lubi silownie jak ja.pakuje sobie i wcina te swoje specyfiki hmmmmmm Ja od 4 miesięcy jestem rzadko na silowni. Bo co jak zzgniezdzenie blablbla Mam juz dosc#!! Wracam do swpjego trybu i 4razzy w tyg. Pije co chce i koedy chce;) Jedynie bede sie dalej witaminizowac.. Maz kupil sobue cynk tez. Ale tez co do facetow..to zaskoczylMnie za kupił sobie zestaw do badania spermy a mianowicie ilosci chyba . jeszcze tego nie robił..zobaczymy Ma stycznosc z chemią od lat a kiedy splodzilosmy pierwszza dwojke byliśmy mimo wszystko mlodsi..i ja bez tych dzowacznych cykli jak po tych tabsach teraz wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa tak, gina ma 2 lutego więc pójdę sprawdzić co i jak, bo może jakaś infekcja albo coś...zobaczymy ja też mam nadzieję że ten drugi się myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin ja niby 16 lutego jesli okres dostane jak mam dostac Ja chce silna ciaze i przestaje sie juz tak rozczulac nad soba wrr No w niczym mi to nie pomoglo wrrr W planach nawet dwojke mielismy. Jakby sie udalo a do tego czasu nie chce mi soe juz tak stresowac lol Niech samo zaskoczy w odpowiednim momencie:) oby sie nie zwlekalo za dlugo haha Lubie niespodzianki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robią codziennie rano usg i nic nie widac... Dzisiaj znowu krew na bete była pobierana i dadal nie znam wyników :/ Jestem załamana, ostatnia beta była 950 a po 2 dniach 1250 jakoś wiec malutki przyrost i albo ciąża obumarła albo jest gdzieś poza macicą. Lekarze nic nie mowią procz tego ze trzeba czekac... wstałam dzisiaj po 5 i tylko wyje nic wiecej. Jesc nie moge, spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia wie ze jest ci naprawde ciezko ale postaraj dac sobie czas prosze, normy co do bety tez maja swoje rozbieznosci, no roznie to bywa i mam nadzieje ze u Ciebie sie wszystko odwroci i cos tm zatrybi! masz juz dzieci?? znajdz w sobie sile przetrwac te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby czemu nie potrafisz mężowi w oczy spojrzeć??? Przecież to niczyja wina, a jeśli on tego nie kuma to d**ek z niego! Głowa do góry!! Pisz jak tylko poznasz wyniki bety Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzieci jeśli to poleci to bd 3 poronie ie ... Co do meża to on mowi ze sie przebadamy podleczymy i bedziemy dalej probowac ale go to chyba nie boli tak jak mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Asiu jeżeli mąż tak mówi tzn. że mu zależy. Mężczyźni troszkę inaczej do takich rzeczy podchodzą. A poza tym jeżeli widzi Ciebie podłamaną, to naturalnym jest, że próbuje sam trzymać się twardo. Kupiłam dziś raz jeszcze bobo test i drugi super czuły pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci inaczej na to reagują. Rzadko pokazują, że ich to tak boli, poza tym może stara się trzymać że względu na Ciebie, żebyś nie czuła się gorzej i winna. Nie martw się to je Twoja wina i nic jeszcze nie jest stracone. Ostatnio byłam u gina i była kobieta co po wielu latach, mając już po 40 zaszła w upragnioną ciążę. Myśl pozytywnie, wiem to łatwo mówić, ale Broń Boże nie czuj się winna, bo nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro:(:(:( Napiszesz ktory to tydzirn ciąży?? I czy robilas testy owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza jestem podekscytowana;);) Odczelasz 2 dni czy robisz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje sie jakos trzymac, ale lekarze moze tez maja nadzieje jesli mi nadal daja leki na podtrzymanie ciąży. A jak sie nie uda to serio przebadam sie cała, moj mąż tez nie ma przebacz i nie ma ze boli... chce uniknąć takich sytuacji. Ze szpitala mnie nie wypuszczą póki nie znajdą ciazy albo w macicy albo poza nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu też tak myślę, jeśli mieli by pewność że nic z tego nie będzie to nnie dawali by nic na podtrzymanie. Gość jutro testuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nic się nie bój, jeśli beta by spadła to zaprzestali by podawania leków. Bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia doczytalam ze ty jestes w 5 tyg . i 3 dni wiec jeszcze z tydzien by bylo serduszko widac lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×