Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Aa81
Martuszkin u mnie wszystko.ok. bardzo wam zazdroszcze tych dwoch kresek ale jednoczesnie serdecznie Wam dziewczyny gratuluje.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apka liczy rozpoczęte tygodnie, ale lepiej sie przy lekarzu poslugiwać skończonymi. U mnie 12+5 to i tak 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Martuszkin obejrzyj na youtube jak laski robia w tym.samym czasie rozne testy i wychodza z rozna intensywnoscia kreski takze to wina firmy. Pozatym pamietaj ze np. Moze byc tak ze przez 2 3dni malo.kreska bedzie.ciemniec a potem boom! Tak moze byc ale tez moze byc duzo xiemniejsza juz jutro..kazdy organizm inny Koniec koncow wszystko sie wyrownuje:):):) Naogladalam sie sporo tych testow i to wychodzi czasem jak chce Zapomnialabym o najważniejszym GRATULACJE!!! :)) Joasia bardzonsie ciesze ze juz xi tak zlecialo i mam nadzieje ze teraz to bedziesz miec z gorki:)) Kupilam sobie detektor tetna..troche sie naczekam na scan wiec pomyslalam ze sie tym pobawie..i wiem wiem..nie chce sobie stresu dokladac wiec podejde na luzie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Czesc dziewczyny :) zrobilam test no i jest pozytywny ale ja nie wiem ile czasu moze sie bhcg utrzymywac jesli cos jednak poszlo nie tak. Wczoraj pod wieczor oczywiscie krwawilam :( wiecie to sa takie impulsywne jednorazowe wylewy krwi , jak by ktos z kubka po lyku wylewal....nie wiem o co chodzi, nie ma skrzepow tylko czysta krew raz ciemna raz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny :) @Zołza termin na 30 listopada ale u mnie to może się skończyć planowana cesarka (tak mi mówili po pierwszym porodzie który odbył się przez CC) więc odejmą 2 tygodnie.. @Asia w sumie racja :) w takim razie ja skończyłam 4 tydzień czyli 4t+1:) jednak w kalendarzach ciąży to piszą np "pod koniec 5tego tygodnia.. "Zwariować można :) Dziś jest dzień okresu. Robię już testy o czułości 25mlU/ml. Wszystkie wychodzą od razu ale kreseczka jeszcze blada jest.. ale póki co już ich wystarczy, narobiłam ich tyle że szok:) Zrobię za 5 dni przykładowo ostatni czy kreski są już oby dwie tak samo ciemne a potem czekam na wizytę u lekarza. Mąż się bardzo cieszy. Tylko boimy się kochać na razie aby nie popsuć niczego jak to powiedział mój M., to głupie prawda? ale chyba jeszcze tydzień się powstrzymamy aż minie termin miesiączki i kreski będą ciemne. @Aa81 całkowicie Cię rozumiem czułam się identycznie jak wszyscy zachodzili w ciążę a ja 1 cykl nic drugi nic i jakoś tak w środku czułam lekkie uczucie zazdrości... Tobie też się uda Trzymam kciuki za Ciebie Kochana :* @Ta od fryza : dziękuję Kochana :) BTW do czego Ci ten detektor tętna? Bo mnie zaintrygowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 2 dni non stop płacze. Wszyscy mnie denerwują, mam ochote się spakowac i jechac gdzies sama... czuje się osaczona tymi pytaniami, gratulacjami. Jestem wściekła o to te tescie wszystkim rozgadali. Teraz jeszcze zadzwoniła teściowa ze mamy do niej na obiad przyjechac w swieta i bez kur.. zapytania czy mamy plany czy nie. Mam dość ludzi ktorzy mnie otaczają, a jak mój wroci z pracy to chyba w łeb dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny zjadło mi posta a jak zwykle się rozpisałam :( Dziś rano zrobiłam test ale już o czułości 25mlU/ml i druga kreseczka pojawiła się od razu jednak nadal blada. Dziś planowo wypada mi @ ale nic się nie pojawiło :) Testów już narobiłam tyle że obiecałam sobie przestać po dzisiejszym :) Zrobię jeszcze jeden ostatni za 5 dni by zobaczyć czy dwie kreski są tak samo ciemne czyli czy zwiększyło się stężenie hcg, a potem zostaje mi czekać na wizytę u lekarza. Mąż się bardzo cieszy. Tylko mamy stracha przed kochaniem się. M. mówi że boi się czegoś popsuć :D i ja jakoś tak .. bo ta druga kreseczka wciąż blada.. jak ściemnieje to wtedy mi chyba ochota wróci :) @Zołza wg kalkulatora 30 listopad ale w moim przypadku jest duże prawdopodobieństwo cesarki.. tak więc - 2 tygodnie. @Asia to ja wczoraj skończyłam 4 tygodnie i dziś 1 dzień 5go :) Jednak opisy ciąży w necie typu 'tydzień po tygodniu' często opisują prebieg ciąży np: "pod koniec 5go tygodnia" @Ag81 Rozumiem co czujesz miałam to samo mimo że w 3 cyklu już się udało to w poprzednich czułam zawód a jak ktoś oznajmił że spodziewa się dziecka to w środku odzywało się tłumione ukłucie zazdrości. Trzymam Kochana za Ciebie kciuki by Ci się również udało. Udanego dnia dziewczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
O a jednak dodało wcześniejszy post :) sorry :P @Karoli byłaś u lekarza..dziwne to faktycznie.. a jak nie byłaś to ja bym poszła na Twoim miejscu by się upewnić czy wszystko ok jest.. @Asia rozumiem Cię a mój M. nie chce byśmy nikomu nie mówili aż do majówki to będzie jakiś 10 tydzień.. Powiem tylko przyjaciółce ale jak już będę po badaniu ginekologicznym. A w pracy tak 13-14 tydzień. Nie mam potrzeby mówić wcześniej a jak wszystko będzie ok to mogę pracować spokojnie w moim zawodzie do 30 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Martuszkin bylam u lekarza w poniedzialek no i mam przyjsc 29 na kontrol. a jak by sie dzialo cos wiecej czyli poza krwawienim odczuwala bym bol to mam jechac do szpitala. To tyle co mi powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna wspolczuje, ale zachowaj spokoj dla maluszka :) U nas wiedza tylko nasze mamy i moja corka ktora ma za DLUUUGGGIIIEEE uszy i gdzies cos tam uslyszala hahah ale na szczescie nikt nic nie mowi nikomu bo tak sobie zazyczylismy. Nawet nie wiem czy ktos wiecej sie dowie poza moimi synami , do pewnego czasu oczywiscie np. jak pojade z brzuchem do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
a ja dziewczyny mam ogromną chęć powiedzieć przyjaciółce -ogromną po prostu. Wczoraj ją nawet okłamałam bo się mnie zapytała czy jakiś bobas już w drodze jest.. ale mój M. bardzo mnie prosił bym poczekała z tym jeszcze te 3 tygodnie. Boi się jakby coś nie tak poszło. a wiadomo te pierwsze 12 tygodnie są najważniejsze. Syniowi powiemy chwilę zanim powiemy rodzicom bo powinien wiedzieć pierwszy, że zostanie starszym bratem. Jednak to mała pepla więc dosłownie chwilę przed rodzicami by sam się nie wygadał :) @Karoli widocznie lekarz uznał, że wszystko jest ok. Nic Cię nie boli jak rozumiem? to może jakoś zleci Ci do tego 29go.. będę trzymać kciuki by wszystko poszło dobrze. :) Dziś już nie pije kawki ..ehh.. co prawda tylko 2 piłam dziennie ale zawsze jakieś wsparcie w pracy było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Kaoli wydaje mi się że nie pozostaje nic innego jak czekać na wizytę... Joanna nue przejmuj się ludźmi, oni zawsze będą gadać, taka natura. A obiad u teściowej, no cóż może nawet nie pomyślała, że możecie mieć inne plany. Jeżeli faktycznie tak jest, po prostu jej odmówcie. Nie denerwuj się, szkoda zdrowia. Martuszkin jak się czujesz? Jeżeli chodzi o sex to ponoć należy być ostrożnym podczas zagnieżdżenia. My teraz jak się kochamy to mąż jest bardzo delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
:( ja od 2 tygodni mam susz z przytulankiem...najpierw chcielismy poczekac chociaz tydzien zeby sie dobrze ulokowalo bobo a pozniej zaczely sie krwawienia no i nic z tego...normalnie post !! no ale jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze lepiej się nie denerwowac ale jak :( wszystko mnie drażni... wielka niepewność jeśli chodzi o dzidzie i wgl ehhhh :/ A wiecie co najlepsze, bracia mojego nagle kur.. zaczęli zazdrościc i jeden juz sobie dziecko strzelił 1.5msc po nas a drugi jest na nas obrażony bo jemu się nie udaje... no chorzy ludzie :( Co do seksu to my dopiero teraz możemy, wcześniej był zakaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Karoli w Twoim przypadku też bym pościła ile trzeba zrozumiała sytuacja. Ja czuję się dobrze oprócz bolących piersi i uczucia senności nic mi nie jest- a senność to może być przecież przez to okropną pogodę i braku kawusi. Tylko właśnie chcemy przeczekać by bobas się dobrze ulokował :) jakoś tydzień wytrzymamy bez seksu. Asia ale to że Twój szwagier będzie miał dziecko to fajnie będą mogli razem dorastać :) Nie martw się . A jak już macie inne plany to zwyczajnie podziękujcie za zaproszenie i poinformujcie, że niestety Was nie będzie bo macie już plany na święta. My w ogóle nikomu nie mówiliśmy (oprócz najbliższych przyjaciół), że się staramy o dziecko. Dlatego tyle Wam tu pisze bo tak to na pewno bym się już wygadała :) A tak to mam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze oni zrozumieją slowo nie ? Bym została obgadana w calej rodzinie. A co do wspólnego wychowywania to nigdy w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Haha rozumiem Cię ja ze swoją szwagierką też nie przepadam baa nawet mój mąż od nie stroni ile się da więc Cię rozumiem. Czasem trzeba powiedzieć nie :) Przecież mogliście już zostać zaproszenie przez kogoś z rodziny. Trzymaj się Asia i nie daj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Zołza zapomniałam napisać że czuję w podbrzuszu tak jakby na okres ale nie skurcze tylko takie uczucie ciężkie do napisania jakby mi się tam w środku macica już rozciągała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Cześć dziewczyny. Wracam tu na chwilke z pytankiem. Moja koleżanka zaczęła podejrzewać, ze może być w ciazy. Spóźnia jej się już ponad tydzień @, ale wyniki na testach płytkowych negatywne. Ostatnio zrobiła test z porannego moczu, ale dzień wcześniej wieczorem pila winko. Czy alkohol może wpłynąć na wynik testu? Dziewczyna idzie przed samymi świetami na badania i zastanawia się nad sensem kupowani kolejnych testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśka 35
Cześć dziewczyny mam pytanie ale zacznę od tego od 2 miesiący biorę ovarin i dodatkowo lekarz kazał brać luteinę od 15 do 25 dnia po 2 tabletce dwa razy dziennie pod język. Dzisiaj mija 12 dzień od odstawienia a miesiączki nadal nie ma test wyszedł ujemny czy mogę być w ciąży i czy mogę znowu zacząć brać luteinę na wywołanie miesiączki. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśka 35
Ale jak znowu zacznę brać luteinę to miesiączka może wystąpić czy dopiero jak ja odstawienia ile mogę jej brać i ile dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to musisz zapytac lekarza, a ona nie zaszkodzi bo biorą ją kobiety na podtrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Joanna, dziękuję czuję się w miarę dobrze. Mdli mnie i standardowo nie mam apetytu. Wczoraj piwiedziałam przełożonemu o ciąży. Był zaskoczony, ale przyjął to bardzo dobrze. Mam dbać o siebie i jak lekarz powie L4 to bez dyskusji iść. Nie muszę pracować po 8 h, ile dam radę ale zapłacone będzie normalnie:) normalnie szok. A co u Was dziewczyny, jak samopoczucie? Za chwilę ruszam do pracy Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jak tylko przyniosłam L4 od lekarza to było : " wiedziałam ze tak bedzie ble ble ble" problem niemiłosierny Ja się dzisiaj czuje tak do d... tu kłuje tam boli :( i mi słabo nie daje rady 5 min ustac na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak dziś Twoje samopoczucie? Za kilka chwil uciekam do pracy. Najchętniej bym przelezała całą niedzielę...jeszcze jutro i kilka dni wolnego. Miłej niedzieli dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×