Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Było ok poki sie nie spotkałam z mamusia i znowu awantura... moze nie powinnam tak mówic ale coraz berdziej jej nienawidzę... niszczy mnie ten człowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym Cię tak poirytowała? Asiu a jak u Ciebie z wagą, już coś przytyłaś czy na razie waga stoi w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z nią dobrego ko taktu... od wielu lat pije, mam 6-cio letniego brata i najczęsciej o to sie z nią klóce... a ona jak się opije to zaraz mi musi jakas szpile wbic eh... Na wadze cały czas 65-66 :) nic nie przytyłam,a brzuszek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...współczuję Waga super, też bym chciała tak nie tyc, najlepiej przez całą ciążę, ale tak się nie da. Dziś wstałam jak bym miała kaca giganta!wczoraj cały dzień tak samo...masakra Jadę zaraz do sklepu bo kurę, rosołu sobie gotuję bo nic nie mogę jeść. Kaoli, Martuszkin co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Czesc dziewczyny . U mnie prawie bez zmian, w niedziele rano jeszcze troche krwawilam i jak narazie cisza tylko jakies delikatne brazowe uplawy. Dzis kolejny test zrobiony, wynik pozytywny. Juz nie moge doczekac sie czwartku. Zolza ja tez nic jesc nie moge, jestem glodna ale co bym nie jadla to zaraz mnie mdli, jedynie po frytkach jest ok i jablka. ale przeciez nie moge jzyc na samych frytkach :) A co do wagi to ja stoje w miejscu 65 jak bylo tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczny :) Asia musisz być silną babką. Trzymaj się kochana tym bardziej, że teraz jest Was 2 w 1. Zołza ja tyje cały czas. od czasu jak spasłam się w pierwszej ciąży i po porodzie ważyłam 69 kg to organizm jakby to sobie zakodował. teraz wciąż się muszę pilnować przytyłam 1,5kg teraz ale to zapewne nie z powodu ciąży i waże 65,5kg :( ale nie będę ściemniać od tygodnia miałam takie zachcianki jak przed okresem a to na słodkie a to na słone i tak w koło Macieju.. do tego mam problem z wypróżnianiem od tygodnia.. :( tak więc apetyt mam ogromny ale też rozpiera mnie energia przynajmniej na razie.. wczoraj i w sobotę zaliczyłam orbitrek na siłowni 12km każdego dnia! normalnie rozpierała mnie energia :) tylko oczywiście pilnowałam pulsu by nie przekraczać 140. A i tak przytyłam :( ale obiecałam sobie że już będę jeść już tylko zdrowo bez słodyczy i chipsików :P jakbym miała te mdłości to pewnie bym tak nie jadła bez opamiętania te wszystkie rarytasy.. Zaczęłam taż rozglądać się za fitnessem dla ciężarnych u mnie. Kocham fitness i sport tak więc chciałabym chodzić na coś takiego jak nie będzie przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Ja postanowilam ugotowac sobie dzisiaj zupe ogorkowa moze bedzie wchodzic :/ jak nie to juz nie wiem co mam gotowac. Slodkiego jesc nie moge a chipsy raz jest ok a raz nie. zjadlam przed chwila pomarancze...jest ok , ale banay odpadaja a tak je lubie. Jesli u mnie wszystko bedzie jednak ok i nie bedzie przeciwskazan to tez sobie pocwicze ale ja to raczej w domu bo na fitnes nie mam czasu. Poza tym na silowni zawsze mam wrazenie ze ktos sie gapi a nie lubie tego, chodzilam po ostatnim porodzie razem z mn pol roku ale mi nie odpowiada ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza a moze przerob rosol na inna zupe np: pomidorowke albo wlasnie ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna mi nie podchodzi, ogólnie wszystko jest paskudne. Migdały podjadam ale to nie działa. Po rumianku było przez chwilę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mam dziś jakąś kumulacje kiepskiego samopoczucia. Jestem w pracy i marzę aby być w domu. Miałam jakieś dziwne mroczki przed oczami i teraz.głowa mnie zaczyna boleć, tak jakby coś z ciśnieniem...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Zołza witaj w klubie mnie dziś mój menager tak wkurzył że miałam ochotę go zamordować.. właśnie po 11 godzinach wychodzę z pracy.. a moja praca jest jednozmianowa i 8 godzinna.. :( nic mi się już nie chce dziś. Nie, nie zrobiłam. ale mam zamiar zrobić. Tylko że okres nie przyszedł, żadnych plamień ani skurczy. A dziś powinien mi się już kończyć :) Trzymajcie się ciepło dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin adetektor.a nie wiem haha Kupilam ale uzyje jak będę w 10tyg jakos Do serduszka ale szczerze ci powiem ze to zbędny wydatek i zwykle kupują to te dziewczyny ktore wcześniej stracily ciążę i chodziły dlugi czas z martwym dzieckiem ale nIE MYSL o tym!! Ma byC wszystko dobrze:) Ja bym przyjaciółce powiedziała .. Z rodzina czy kims bliskim warto dzieclic radości ale tez i smutki rowniez . choć 3 tyg to nie tak dlugo:) Ja mam taka prace ze kazdy musial wiedzieć co bym miala lzej i bardzo sie ciesze A nawet jesli. Tfutfutfu to tez właśnie byłaby wyrozumiałość ze wzgledu na stan psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gość od fryza powiedziałam przyjaciółce wczoraj :) i od razu mi lepiej, że mogłam się kobiecie innej w żywe oczy wygadać. Co do detektora to faktycznie to rozumiem pewnie znając siebie samą też bym kupiła w takiej sytuacji. Wiem jednak że to tylko zapobiegawczo Kochana i też się nie masz czym martwić. Wszystko ok u Ciebie? @Zołza zrobiłam dwa testy wczoraj wieczorem jeden i rano drugi. Dwie kreski już tak samo ciemne od razu się pokazały :) Tak więc jak na razie nie mam się co denerwować. wszystko jest gites. Czuję się ok. Piersi bolą jedynie i tyle :) W poprzedniej ciąży wymiotowałam do początku 4 miesiąca tak więc nie obrażę się jak tym razem będzie inaczej ;) A co u Was dziewczyny? jak się czujecie? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin super że testy już pokazują mocne krechy ! Ja dziś odrobinę lepiej się czuję. Wyszykowalam rano dzieci do szkoły i dalej poszłam spać. Wstałam wypoczeta. W głowie nadal się kręci, ale zjadłam śniadanie i nie muli tak bardzo jak wczoraj. Kaoli jutro ja a pojutrze Ty na wizytę. Już nie mogę się doczekać. Oby wszystko było dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mulicie .... bo tylko byscie lezaly i jadly . Ruszac sie po swiezym powietrzu więcej , cwiczenia, praca, ciaza to nie choroba a wy sobie wmawiacie te samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc powyzej cala prawda, kobiety to i bez ciazy zamolaja heheh, a wy teraz macie wymowke ciazowa to jeszcze bardziej sie nakrecaja , ruszac sie ruszac a nir lezec spac i zamolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Martuszkin . wszystko ok. nie powinnam kupowac ale skusilam sie na ten gadzet Na starosc swirujemyy lol I tez robilam ostatni test 22dpo jakos..doszlam do momentu gdzie kreska testowa wyskakiwala w mig dlugo przed kontrolna a potem dalam spokoj Zolza wiem co przechodzisz:) byl czas ze tylko owoce mi wchodzily i nadal sa najlepsze ale chociaz odruch wymiotny mi minal..i tylko czasem mam mdłości na gloda albo gdy sie najem wrrr Gosciu nie trafiłeś. Tak sie sklada ze ciaza to gesto czesto choroba!! Przez wiele tygodni hehe ... Jak milo:) ja zntym co przeszlam uklon..dla kobiet w ciazy I tak sie sklada ze pracuj***ardzo duzo..od 5 rano do 18 na nogach w pracy tak wiec praca pomogla na tyle o tym nie myslec ...a objawy jak wystapic mialy tak wystapily:p Dzis jestem mega spiaca Zauwazylam ze mam lepsze i gorsze dni nie zalezne od tego ile pracuje czy spie Coz. Hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku bardxo bola mnie piersi..sa 2 dni spokoju i potem znow bola bez dotykania..czuje je jakbym miala zakwasy pod pachami Teraz zaczely bolec sutki..wspaniale:) Ale da sie..co sie nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tę piersi bolą, najbardziej wieczorem jak już jestem bez biustonosza w piżamie. Moja mama pomyla dziś wszystkie okna, aż mi wstyd. Chociaż pościel pozmieniam i poodkurzam. A jak u Was akcja sprzątanie przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga900
Ja się średnio czułam na początku ciąży, ale zmuszalam i zmuszam się do dziś do ruchu i do jakiegoś zajęcia. Jak mam dzień, który przesiedxe w domu czuje się źle, duszę się, bolą mnie plecy, to 25 tydzień. Mając zajęcie nie Mm też czasu roztrzasanie przykrych objawów. Poz A tym dziecko jest dotlenione. Nie spełniam też zachcianek typu słodycze, frytki itd. Dopiero niedawno zaczęłam tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asou miałaś badania prenatalne? Ten Twój gin się w tym specjalizuje z tego co pamiętam? Ja też się zastanawiam nad prenatalnymi, z tym że koszt takich badań to 400 zł w moich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
-Joanna cudne fotki , niech kruszyna zdrowo rosnie :) -Zolza my jeszcze troche poczekamy na takie foto :) Czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsze wiesci od Ciebie. A z tego co czytalam to te usg prenatralne to norma chyba miedzy 11 a 14 tc i jest za darmo. http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badania/kalendarz-badan-usg-w-ciazy-usg-genetyczne-11-14-tydzien-ciazy_36204.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg prenatalne jest platne, po 35 roku jest bezpłatne :) i usg prenatalne moze wykonac tylko soecjalista ktory sie tym zajmuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
O boze, jakas masakra jest w pl. Tu to jest standard i ubezpieczenie za to placi. Polska schodzi na psy, kobieta ma rodzic dzieci ale badan to juz nie dadza jej normalnie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
U mnie nadszedl @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×