Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Jade do nich w poniedzialek na obiad, bo teściowa sobie wymyśliła zeby na cale przyjechac... A dzisiaj sie zle czuje w 2 trymestrze mi sie nasiliły mdłosci prawie wymiotuje, boli głowa na tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziewczyny zaraz padaki dostane i sie chyba zaplacze na smierc, Dzwonie o 17:55 i pytam o wyniki, babka z rejestracji mowi mi ze jeszcze gin nie skonczyl przegladac wszystkich i ze do mnie zadzwoni. Czekam czekam cale 15 minut - to jak wiecznosc - no i dzwonie jeszcze raz bo mnie juz nosi , i co i nikt nie odbiera tylko szczekaczka sie wlacza no bo przeciez juz po 18 i jest zamkniete wrrrr czekam i czekam ale nikt nie dzwoni , mam ochote wrzeszczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
No zadzwonila.....wynik bhcg 413 :( wiec ciaza przestala sie rozwijac :( znowu porazka, proponowala mi badania genetyczne skoro juz tyle raz stracilam ciaze. Jak wroci mn bedziemy rozmawiac, moze damy sobie narazie spokoj i moze za rok sprobujemy znowu Jestem zalamana. Powodzenia wam zycze wszystkim. Joanna ja w ostatniej ciazy bole glowy mialam od 4mc do konca codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Jak myslicie czy bedzie nadzieja na dzidziusia? Kochalam sie z mezem dzien przed owulacja na drugi dzień bol jajnika prawego. Teraz mam powiekszone lekko piersi teoche twardsze, boli mnie jajnik co jakis czas. Mam temp 37 ale nie jestem chora. I dużo jem☺ jest to 6 dzien od stosunku. Wiem ze za wczesnie na test ale mam taka nadzieje i tak bardzo sie niecierpliwie. Co myslicie kobietki? DOMINIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:39 Wszystkie te objawy potwierdzają tylko wystąpienie owulacji, a nie ciąży. 6 dni po stosunku nie ma mowy o objawach ciążowych, gdyż może jeszcze nie doszło do zagnieżdżenia się ewentualnego zarodka. No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Cześć dziewczyny. Kaoli ja nadal trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno! Koniec końcem jutro jadę do lekarza. Ostatnio nie miałam kiedy, dzień w dzień w pracy, wieczny pęd od rana do wieczora. Poniedziałek wolny tydzień temu nie wypalił wiec i wizyta u gina nie wypaliła. Strasznie się stresuje, bo jest 73 dzień cyklu a @ jak nie było tak nie ma... od wczoraj kłuje mnie w jajnikach, dzisiaj daje mi mocno do wiwatu. Odczuwam ból w podbrzuszu jakby macica. Boje się ze coś mi tam złego dzieje się w organizmie, a tylko to jest mi potrzebne do szczęścia :/ Z drugiej strony dzisiaj rozmawiałam ze szwagierka która powiedziała ze u niej na teście płytkowym wyszła ciąża dopiero jak była w 8 tygodniu wiec nadal liczę na cud.. Eh. Chciałam się wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli bardzo mi przykro :( Może warto zrobić te badania genetyczne. Xxx Dominika trudno powiedzieć czy to ciąża. Zrób test za ok 6, 7 dni, być może już coś pokaże. Jakie masz cykle, ile masz lat, i ile czasu już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk mam nadzieję że będzie u Ciebie ciąża, a jeśli nie, to po prostu zaburzenia hormonalne, na pewno nic złego!!! Musisz myśleć pozytywnie! Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Kaoli...jejku, bardzo mi przykro:( Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Kaoli bardzo przepraszam ale nie odświeżyła mnie się strona prawidłowo za nim dodałam komentarz. Przykro mi kochana, w duchu ściskam Cię mocno. Nie nastawiam się na nic. W nocy miałam głupie sny, zamiast się wyspać to od pół godziny już nie śpię i tylko się stresuje. Chciałam tez pogratulować Wam dziewczyny. Nigdy nie słyszałam bicia serduszka maleństwa na sprzęcie u gina, jestem pewna ze to bardzo wzruszająca chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak bywa. Przykro mi Tez bym na Twoim miejscu zrobila badania genetyczne choć to drogie jest przynajmniej w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dzieki dziewczyny. Za tydzien dowiem sie wszystkiego co do tych badan, ale na pewno robimy przerwe w staraniach. Musze odsapnac psychicznie. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka7948
Kochane, widziałam, ze szukałyście tu lekarza do pomocy w KRK. Ja jestem W KOŃCU w drugim miesiącu ciąży i udało się to dopiero przy trzecim z kolei lekarzu więc zdecydowanie polecam. Mój lekarz to Tomasz Basta. Jak bedziecie potrzebowały więcej informacji to bardzo chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Co to jest KRK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem ze czlowiek się cieszy, ale niech kuzwa nie decyduje za mnie kto będzie wiedział a kto nie... mój do mnie ma pretensje bo jestem zła, ale jak mam byc spokojna. Powiedzialam zeby sam sobie jechał na świeta fo swojej rodzinki bo mojego zdania nie potrafią uszanowac ;( wyć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie przeszkadza że wiedzą różne osoby, przecież i tak się wyda. Daj spokój Asiu, szkoda Twoich nerw na takie sprawy. Ja też nie czuję się najlepiej u teściowej, ale wiem że jest ona bardzo ważna dla mojego m i dla niego tam jeżdżę. Warto pomyśleć też o uczuciach swojego partnera. Wiem że strasznie bazują w nas hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego ja mam patrzec na ich uczucia jak nikt o moich nie pomyśl. Ide spac bo przepłakałam dziś poł dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Asiu, czasami pomaga rozmowa, szczera rozmowa. Ja uważam, że warto być empatycznym. Wtedy obie strony są zadowolone. Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia ale to nie zyczylas sobie zeby teściowa mowila innym? Tak to juz jest..ciesza sie a dowiedziec sie i tak dowiedzą takze nie ma sie czym denerwowac . zbyt powaznie do tego podchodzisz i sie nie potrzebnie tym przejmujesz..zanim zareagujesz pochopnie wez gleboki oddech i pomysl. Olej to. Po prostu. No tak to juz jest ze jakos z rodzina funlcjonowac ..nie mowie ze masz nie mowic co cie rani..mow kazdemu ..naucza sie.. Ale nie pokazuj nerwów..bo beda tylko gadac zes nerwowa.... I wszyscy sobir takie alibi na ciebie znajda i wywina kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzisz to sie dopiero zacznie. Będziesz miala tylko nerwy i placz takze znajdz jakies dobre rozwiazanie...i olej wiele spraw ale szanuj ze to mama Twojego M i porozmawiaj z nim szczerze bo bedzoecie sie tylko dzielic i klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku mówiłam ze nie zycze sobie by rozpowiadali i to moja sprawa kto bedzie wiedział, 2 tygodnie temu ze łzami w oczach prosiłam o to znowu bo są lsoby które nie chce by wiedziały. Więc jesli oni nie potrafią mi okazac szacunku i moje prosby ma gdzies to ja ograniczam z nimi kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzebabylo powiedziec stanowczo ze jesli beda rozpowiadac to ograniczysz kontakty..abtak pewnie nie zrobili sobie z tego nic bo jak wiesz nie oni to inni z rodziny rozpowiedza..chyba ze tylko oni wiedzieli o twojej ciazy oO i nikt wiecej Tutaj ciezko zaufac ze ktos sie nie wygada...zbyt wielka sensacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedzialam dzieciom w tym corce 8 letniej..bo akurat maja 2tyg wolnego to moze ochlonie przed powrotem do szkoły..poszlismy na zakupy i w pierwszym sklepie polskim.. Na glos.. Mamo kup sobie to bo to zdrowe i dzidzia ci szybciej w brzuszku bedzie rosnac...oO Usmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci są cudownie szczere :) Mój syn dziś do mnie dzwonił od taty i chciał pogadać do dzidzi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta offryza Ja wczoraj znalazlam serduszko dopplerem ..piekny galop..takze poczekam na ten 1 scan jak mi wyznacza Wesolych swiat :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od fryza Super, serduszko bije więc jest wszystko ok :) Bardzo się cieszę! Aaa i masz pewność że urządzenie działa poprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×