Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Ja robiłam ale płytkowy i się nie zawiodłam, te 2 ciążę co poroniłam tez sprawdzalam.bobo testem ale i beta mi potwierdziła ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Asia a kiedy zrobiłaś ten pierwszy test? tzn byłaś przed terminem miesiączki, w dzień lub może po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Asia przy jak długich cyklach? Sorki za liczbę pytań ale jesteś dla mnie jedynym wzorcem jeśli chodzi o nasycenie kreseczki :) a tak serio to coraz bardziej powątpiewam w mój teścik. Myślę że dopiero za dwa dni wynik będzie mógłby być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chcemy zacząć starać się o dziecko. Odstawiłam tabletki, ale chcemy odczekać chociaż miesiąc żeby powrócił normalny cykl, dlatego robimy to nie kończąc we mnie. Teraz po kolei... - ostatnia tabletka 07.03 - seks skończony we mnie 07.03 i 08.03 - 10.03 krwawienie z odstawienia normalnie tak jak zawsze wiadomo, chociaż było w sumie że tak powiem obfite? ale to przypadek myślę - nawet 14.03 czułam jeszcze "pracę" jajnikow tak jak to jest na pocztaku @ albo przed nią, nigdy tyle dni po mi tak nic nie pracuje. raczej @ mam bezbolesne (jakieś tam bóle głowy, lekkie bole z krzyza, czy cos tamw jajnikach czuc) - od 17.03 do wczoraj jakoś 3 stosunki ale nie skończone we mnie no bo jednak zeby odczekać ten cykl. no i teraz.. od poniedziałku dziwnie się czuje. "gołym okiem" czuję że mam podwyzszona temperaturę ciała (nie mierzę jej w pochwie) no ale czuje tka jak na przeziebienie, infekcji brak oczywiscie. glowa mnie boli chociaz boli mnie od paru miesiecy. jestem mega zmeczona chociaz to tez nie jest jakoś nadzyczajne hehe. no i do tego wlasnie co dziwne mam takie bole typu tu w jajnikach kreci, to gdzie zakluje kolo pepka, to wlansie takie lekkie bole "z krzyza" nerek na ja @ a przeciez do @ daaaaleko chociaz wiuadomo po odtsaeiniu tabeltek roznie moze byc. czy jest szansa na ciaze? przerwa przerwa ale ucieszylabym sie gdyby jednak cos bylo. ale no chyba nawet na test jest za wczesnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin wydaje mi się że test nie kłamie. Zrób tak jak Asia pisze, jutro test innej firmy Ja robiłam pink laboratorium domowe ten super czuły, a drugi bobotest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia trudno powiedzieć....cykle mogą wariowac po odstawieniu. Bóle jajników itp. To będzie norma, wracają do normalnej produkcji jajeczek. Jak długo bralas tabsy?ile masz lat? To będzie twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
-Martuszkin bedzie dobrze :) jutro kreska bedzie tez widoczna A ja znowu krwawie... wychodzi na to ze krwawie co 2 dzien , masakra jakas , doprowadza mnie to do szalu. Juz nie wiem co robic i co myslec. -Natalia mysle ze po tabsach mozesz czuc sie dziwnie , hormony szaleja bo musza wrocic do swojego naturalnego rytmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin.... jaki masz problem iść kupić z 5 testów i zrobić nawet dziś???? nierozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Ja zaczelam 8 tydzien:) czuje sie duzo lepiej Martuszkin tez czytalam ze czesto sie ta kreska na bobo pokazywala ale tez czytalam ze cien cienia pokazal sie i w ciazy! Takze ryzyk fizyk . mi przy roznych testach nigdy sie kreska po czasie nie pokazala.. takze dowiesz sie jutro ale kup inny test moze albo 2 najlepiej..bobo i inny Co do intemsywnosci kreski...i dziewczynom w 14dpo wychodzil cien cienia ( 100% pewnosci nivy nie ma nigdy co do owulacji) i ciaze rozwijaly sie dobrze. To tez wina nasycenia hcg w moczu.. Takze to ze zrobilas test w 10dpo i ze byl negatywny niczego nie przesadza!!! Mi w 11dpo wydawało sie ze cos widze ale zgonilam to na sile perswazji ...a 12dpo kreska 3 min i druga kreska choć jasna:) takze maz widzial i juz wiedzialam Beta hcg podwaja sie co 2 dni 3..to tak samo moze ciemniec.kreska Bordowa kreske ktora sciemniala przed kreska kontrolna byla w 18dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam testy o czulosci 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalka bralam.tabsy 5 miesięcy w swoim życiu..w moim przypadku troxhe mi zeszlo powrocenie do normy..mialam bole jajnikow caly miesiac..wiele objawow wskazujacychx na ciaze ale niestety byly to zawirowania hormpnalne i widzialam to nawet po sluzie nie mowiac juz o temp lol Kochaliscie sie bez zabezpieczenia..nie bylo do konca wiec zawsze jakas szansa jest ale nie mastawialabym sie Wiem.ze udaje sie dziewczynom zajsc w pierwszym cyklu po odstawieniu ale jak dla mnie to po prostu duze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero 5 cykl przebiegl tak jak powinien i bez xiaglego bolu jajnikow a zaszlam w 7 cyklu .. Eh. Moze to wina tego ze bralam diane ale do konca sie nigdy nie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od fryzakilku ale ten czas leci, dopiero co test a już 8 tydzień! Msrtuszkin czekam z niecierpliwością na kolejną fotkę tym razem z dzisiejszym testem, oczywiście trzymam kciuki za pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kaoli84
Martuszkin zrobilas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny :) gość z czemu uważasz że boję się kupić testy i je robić ? przecież właśnie tak zrobiłam :) Wczoraj kupiłam 2 super czułe. Jeden taki sam Bobo-test i drugi super czuły DOZa. Nie wytrzymałam do rana i zrobiłam wczoraj wieczorem jak tylko wróciłam do domu. Wykorzystałam ten drugi z DOZa 10mlU/ml . Druga kreska pojawiła się od razu i już nie cień cienia, ale wyraźna i od razu po wykonaniu testu. Jest jednak jaśniejsza od kreski testowej. Tak więc wczoraj razem z mężem bardzo się ucieszyliśmy :) Dziś rano natomiast zrobiłam Bobo-test - taki sam jak ten z wczoraj z rana . I kreska tak samo jak wczoraj z rana czyli cień cienia ale jest bardzo bardzo jaśniutka, po 5 min już była. Czy to niedziwne? Spodziewałam się rano mocniejszej krechy skoro wieczorem wyszła mocniejsza no ale na innym teście.. Jutro rano zrobię kolejny. trochę mnie to zmartwiło ale to dopiero 14 dpo.. Nikomu jeszcze nic nie mówię. Jutro dzień okresu, mam nadzieje, że już go nie dostanę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
-Zolza, dzis bez krwawienia-jak do tej pory- nic nie boli, wczoraj wieczorem mocno mnie mdlilo, jesli jutro bede krwawic to stwierdze chyba ze moja macica gra ze mna w gre 'byc albo nie byc ' :/ MN stwierdzil ze to baby stresuje nas jeszcze przed porodem . Ale i tak test jutro powtorze. A Ty jak sie czujesz?? -Martuszkin gratulacje!! czasem testy wychodza jakos dziwnie, ja robilam pierwsze 2 te same i ta 2 kreska w pierwszym pokazala sie szybciej niz w tym na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Martuszkin wstaw foto testow jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin nie martw się, uważam że jesteś w ciąży! Test powtórz za kilka dni, nie bhcg nabierze mocy :) Mnie gardło boli, boję się że znowu angina mnie chce zaatakować. Płukam solą, piję herbatę z miodem i cytryną oraz rumianek. M kupił mi tabletki do ssania promama, ale dopiero po południu będę mogła je possać, bo teraz w pracy jestem. Oby tylko nie wpłynęło to źle na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza a moze mleko z czosnkiem miodem i maslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Zołza a może Gardimax? to taki spray on działa miejscowo zapytaj farmaceuty ale chyba w ciąży go można. Oto linki: 1. Bobo- test 10mlU/ml z rannego moczu, kreska ledwo widoczna: https://www.fotosik.pl/zdjecie/7378e6e7cf215344 2. a tu drugi z dzisiaj zrobiony przed chwilą bo jestem nienorlana i zrobiłam jeszcze jeden :D Ten jest o nazwie Amil już z czułością 25mlU/ml : https://www.fotosik.pl/zdjecie/7137b78d1acaf242 Kreska się pojawiła nawet lepsza niż na tym boboteście o niby większej czułości..dziwne to wszystko..no nic jutro rano kolejny. Asia stworzę sobie własną kolekcję ;) @karoli84 daj znać co u Ciebie. dobrze że nie krwawisz już. piszą że to się zdarza. Życzę Wam dużo zdrówka. @Gość do fryza: dzięki za wsparcie. Zrobiłam jak widzisz tak jak pisałaś :) u mnie wciąż blado ale liczę że z dnia na dzień kreseczka będzie ciemnieć. Wg ostatniej miesiączki i długści moich cykli wychodzi na to że dziś kończyłby się 4 tydzień.. :) @Natalka89: ja brałam tabsy dość długo. Powiem Ci, że jak się odstawia to wiadomo, że czujesz pracę jajników na owulację oraz bardziej przed okresem. Jak brałam tabsy to nie miałam bóli menstruacyjnych ani też przed miesiączką, a jak odstawiłam to było już zupełnie inaczej. Zwyczajnie wraca Ci owulacja. Początkowe objawy ciąży bardzo przypominają te co występują przed miesiączką. Jak masz wątpliwości to za 10 dni zrób test albo w termin okresu i tyle. jednak uważam że małe są szanse z tego co opisałaś ale wiadomo..różnie to bywa. Najwyżej będziecie mieć niespodzianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Martuszkin ladne kreseczki :) super !! raz jeszcze Gratuluje :) Na pewno z dnia na dzien beda ciemniejsze . U mnie od rana cisza ....tylko nie wiem na jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Czy ładne to nie wiem :) bladziochy ale lepsze takie niż żadne :) Jeszcze to do mnie nie dociera .. Ale cieszymy się bardzo z mężem :) czekaliśmy na tą ciążę i jak to mówią do 3 razy sztuka bo udało się właśnie w 3 cyklu i to dokładnie w Dzień Kobiet :) 1 dnia 8 tygodnia mam wizyte u mojej lekarz mam nadzieje że do tej pory będzie przyrost i nie będzie komplikacji. No i zapewne na USG będzie coś widać :) @Karoli a Ty byłaś u lekarza teraz po tych krwawieniach? @Zołza @JoannaAsia @Karoli a Wy który tydzień ciąży?\ @Aa81 jak się czujesz? dawno Cię tu nie było. Mam nadzieję że wszystko ok. Pozdrawiam Was ciepło dziewczyny fajnie Was tu mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 12+5 :) więc ponoć to najgorsze za mna ;) ale do czasu wizyty to się z nerwow chyba przekręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wg aplikacji PREGLIFE jest 7tc, a dokładnie 6 tygodni i 3 dni. Tak troche dziwnie liczy ta apka. Też mam nadzieję że już będzie widać bijące serduszko na usg. Jutro chyba powiem przełożonemu o ciąży. Miałam powiedzieć dopiero po wizycie, ale nie będzie go w pracy kilka dni. Nie chcę żeby dowiedział się od kadrowej. Kaoli mleko z miodem ok ale czosnek w tym składzie chyba by nie przeszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżacie swoich mężów każąc im spuszczać się do probowek, zamiast pogodzić się z naturą. Nie każdy może i powinien mieć dzieci. Proste. Trudne do przyjęcia ale proste. Nie bawcie się w Pana Boga bo marnie skończycie. Jak z resztą każdy w historii kto tego próbował. Poniżacie ich również zmuszając do zapłodnienia swoim nasieniem obcej nieznanej baby. To chore. To jak zdrada. Tutaj na Waszym wątku już taka jedna pisała, że najtrudniejszym momentem jest ten kiedy plemnik męża łączy się z komórką jajową dawczyni. Najnormalniejsza reakcja pod słońcem - zazdrość. To tak jakby mąż Cię zdradził. No i zazdrość o lepsze zdrowie i lepszą plodnosc tamtej kobiety. Po co to sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
u mnie wzchodyi 5tc :) 29 marca mam kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza ja użyłam zwykłego kalkulatora który liczy od dnia ostatniej miesiączki :) @Karoli to podobnie jak ja :) może faktycznie miałaś to krwawienie implementacyjne? I dziękuję dziewczyny za gratulacje ! <3 bo z tego wszystkiego zapomniałam Wam podziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×