Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość lifeisgood
A co to ten inofem i zioła sroki? W jaki sposób wpływają na większe szanse zapłodnienia?:) Jutro robię test, ale już pytam, bo wiem, że dostanę @ (wszystkie objawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła ojca sroki poprawiają owulację, stabilizują hormony i pobudzają nasze jajniki do działania ze zwiększoną siłą, nie poleciła bym nikomu gdybym na własne oczy nie widziała ile parą pomogły po długich latach starań. Mam nadzieję że i wam pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Niestety na. allegro sa tylko na robaki : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lifeisgood
A ile kosztują takie zioła w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na allegro -zioła ojsca sroki owulacja. Za 200 gramów jakieś 20 zł. Starczy mi na więcej jak 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Znalazlam po wpisaniu owulacja. 200g na 3 miesiace? Jak zamowie teraz to dojda do mnie za miesiac : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Dzis rano zrobilam test, a juz wieczorem dostalam okres : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
goscmalahala w nastepnym cyklu moze sie uda,zioła sobie narazie daruję zeby nie przedobrzyć,bo zaczynam od jutra inofem,ale bede o nic pamietac gdyby sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie też pierwszy cykl przepadł ale następny mam nadzieje ze Bedzie owocny :) obecnie 4dc czekam az @ sie skonczy i bierzemy sie do działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1990
Kurcze dziewczyny te dni sa dla mnie zagadka bedzie @ czy nie bedzie jutro jej termin....eh wczoraj rano wymiotowalam kilka razy rano a potem zawroty glowy i zapach przyniesionego kebaba na wynoz do auta mi smierdzial co zdziwilo tesciowa i meza ...ale mam dzis brzuch jakis wdety raz kuje raz nie boje sie ze znow nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1990
A dzis znow po obudzeniu dziwnie sie czuje w gardle mam dziwny smak co zniechxeca mnie nie wiem to sa dni szczescia badz kleski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia idziemy w tym samym czasie : ). U mnie 3dc i również pierwszy cykl starań przepadł. Powiedz coś więcej o sobie. Ja mam 24 lata, pół roku po ślubie. Staramy się o pierwsze dziecko. Do końca roku będziemy próbować trafić w córeczkę. Jak do tej pory nie wyjdzie to damy czadu w owulacje. Wspomagam się wiesiolkiem. U mnie efekty są widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Dziewczyny ja dziś rano zrobiłam test (tylko to mój 26 dzień cyklu, a mam 28-30-dniowe). Drugiej kreski nie ma, ale pojawił się jakby cień jej ... Mój mąż mi gada: nic tam nie ma, naprawdę! Ale cholercia ja chyba widzę mały cień ... Szkoda, ze zdjęcia tu nie mogę wkleić!;/ Napisze tylko tyle, ze brzuch mnie boli dokładnie jak przed okresem i 2 dni temu odstawiłam luteinę. Czekam wiec na @ I zobacxymy... nie wiem czy jutro robić test? Pojutrze wyjeżdżam na 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kochane. U mnie dziś również 3dc. Dziś zaczynam swą przygodę z clo. Tylko w tym leku mam już nadzieję. 3majcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Lifeisgood szczerze to ja na tym teście nic nie widzę. Lepiej poczekaj minimum do dnia @. Szkoda nerwów. Trzymam kciuki i mam nadzieję na dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Lifeisgood oo na tym już widać. Idź na betę kochana, jeszcze dziś będziesz miała wynik. ( ale po cichu gratuluję) i życzę sobie czegoś takiego za 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę aż mi się w głowie kręci, nei wiem co myśleć o tym... boję się rozczarowania... Wiecie co, u mnie nie pobierają krwi - tylko do 9, a jutro niestety nie mogę, za dwa dni wyjeżdżam... Zostaje mi kupienie 2 testów, jutro zrobię obydwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dzis sie czuje lepiej niz wczoraj rano mialam sluz w konsystencji bialka kurzeko i rozciagliwy jutro data okresu jeju trzymajcie kciuki moze jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiabedziejejnaimie ja mam 25 lat (rocznikowo hehe ale urodzin 25 jeszcze nie miałam ) staramy się z mężem o drugie dziecko, pierwsze ma już 3,5roku, jesteśmy małżeństwem od 6 lat :) Mi jest obojetna płeć dziecka czy to bedzie syn czy córka tak samo bym się cieszyła, oby tak jak mówisz za 4 tygodnie los nam sprzyjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgood ja tez tam widze jakby cień keseczki,idż na betę,a ja dziewczyny dzis w pracy dostałam dosłownie takiego krwawienia ze musialam sie przebrać cała,umyć itd(dobrze ze pracuję w sklepie odzieżowym a tuż obok straganiki z bielizną),to drugi dzień@ ale tak to nie miałam jeszcze,to jest krew z jakimis jakby strzępkami,błonkami,nie wiem,masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
dodam ze takie@ ze skrzepami i jakby resztkami czegos mam po zabiegu łyżeczkowania martwego zarodka,od tamtej pory mam tak dosyc czesto,czasami mysle ze to moze wczesne samoistne poronienia,różne mysli chodza mi juz po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
(Smutna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
gosc1990,nie smuć sie,jesteś młoda i napewno uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
laifisgood jutro po zrobieniu testu od razu pisz tu bo jestem bardzo ciekawa i tzrymam kciuki::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzis mam nadzieje, ze bedzie dobrze z Tobą!!! Kurczę ja się boję, że przez ten cień (który może wcale nie oznaczać nic...), teraz tak się nakręciłam, aż mi mąż mówi, że oszalałam i sam się teraz boi co będzie, jak dostanę @ albo jutro negatywy. Jutro zrobię dwa testy, jeden bobo 25 czułość, drugi 10. Jestem ciekawa naprawdę. Ja mam 30 lat i byłoby to moje pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
już lepiej,ale od rana trageia była,może to przez paracetamol który wczoraj wziełam.jeju tak się stresują tą niepewnością u ciebie,jutro odrazu daj znać,z samego rana,bedę czekać na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że napiszę. Zrobię dwa testy i jeśli na żadnym nie wyjdzie, to już coś będzie oznaczać. Przecież to już będzie ten czas mniej więcej, w którym powinnam dostać @, zatem powinno wyjść raczej. Ale martwi mnie ten ból brzucha, bo cały czas odczuwam i aż się boję, że jak pójdę do toalety to zobaczę@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Kochana mam to samo jutro termin ale nie lece dzis po test bo jak zobacze 1 kreske to znow bedzie placz a ja juz nie mam sily na to...jedyne co duzo sluzu bialego mam a przed @bylo sucho jak na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×