Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
lifeisgood ale czesto tak bywa ze u niektorych kobiet test pokazuje w dniu spodziewanej lub nawet po,więc zaczekaj spokojnie do jutra i powtórz albo idz na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzis hehe dobrze to ujelas - te ciaze juz nam sie chyba rzucaja nie tylko na oczy, na wszystko ;p codziennie to samo (moze jutro wyjdzie). No tak, ciezko sie powstrzymac i nie zrobic:/ Ja juz sama nie wiem co z tymi testami,dla mnie to dziwne wyniki. Do dziewczyny,ktora pisala powyzej- duzo jest watkow, ze po kilku godzinach na tescie zrobila sie lekka kreska a po kilki dnniach wyszla ciaza(mimo tego,co pisza producenci) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifesisgood Ja w ciazy z synkiem dzien przed @ mialam taki sam cien cienia. Od razu pobiegłam na bete. Ciaze potwierdzila. Nastepnego dnia bylam juz u gin po luteine. Po dwóch dniach beta pieknie przyrastala a dzis ten cien cienia ma prawie dwa latka. Takze wynik swiadczy i wczesnej ciazy. Dla pewności zrob bete i powtorz ja po 24 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgood czyli rozumiem ze jutro kolejny test?oj trzymasz nas w niepewnosci kochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ponieważ wyjeżdżam i nie mam możliwości bety; test szybciej (choć wiem, ze beta pewniejsza). Jeśli do czwartku/piątku nie dostanę @, to i tak, wg ginekologa, oznacza to ciążę. Kurde co za straszne oczekiwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja to znam .Też czekam żeby test kolejny zrobić. Brzuch mnie lekko pobolewa, ciągle sikam, chciałabym żeby się udało aczkolwiek boje się że przez ten test z słabą kreską się nakręcam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifeisgood gratuluję ciąży :) oglądam twoje testy i powiem Ci że będziesz mamusią :) też miałam taki teścik w pierwszej ciąży przed terminem miesiączki teraz syn ma 13 miesięcy :) ps. zrobiłam aż 7 testów żeby zobaczyć kreskę mocną tak jak kontrolną hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czekam do końca tygodnia i robię test następny . też brałam tabletki anty i zdarzało mi sie że zapominałam ich brać i nie brałam nawet przez dwa dni , odstawiłam tabletki bo od dwóch tygodni bolą mnie piersi i jest mi niedobrze , ale gdy zrobiłam test wyszła strasznie bladziutka kreseczka prawie jej nie widać , może za wcześnie , radzę ci odstawić tabletki jak najszybciej żeby nie doszło do poronienia , też tak robie i test następny bede robić dopiero w piątek rano a jak nie to do lekarza na badania beta HCG na pewno wyjdzie czy jesteś czy nie , ale tak czy siak trzymam kciuki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
aż wam zazdroszczę ale w tym pozytywnym znaczeniu słowa oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam tabletek anty (wydaje mi sie,ze o takich pisalas) jedynie ta luteine 10 dni:). Nie wiem sama czy to ciaza, bo nie wyszla ani jedna porzadna kreska, ale na wszystkich trzech COS. Juz sama nie wiem, co myslec, bo niektorzy mi pisza,ze na pewno, w innym watku ktos mi pisal,ze jestem walnieta,bo sie wpatruje w jakis cien i szukam na sile tej kreski... Moze serio oszalalas ;p W piatek zrobie bete (choc jak do piatku nie dostane @ to sprawa raczej jasna,wg tego co mowil moj gin). W przyszly wtorek do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5dc i mam straszny ból pęcherza (chyba?) Normalnie az polecialam po cos na bazie furaginy do apteki.. chociaż nie boli mnie przy sikaniu ani nie piecze. Oby szybko przeszło. @ już powoli się kończy więc nowe starania już wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hejka kochane...dzis powinna byc @ i... nie ma jej...powinnam zrobic test jutro rano ale chyba wstrzymam sie dwa trzy dni .31 dc dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Mosabia u mnie też @ się kończy. Planujemy współżyć regularnie co dwa dni. Wiesiolek już przyjmuje. Jest to mój pierwszy prawdziwy okres po skończeniu pigułek. Obfity i bolesny tak jak przed. Mosabia jeśli teraz nam się uda będziemy mieć majowo/ czerwcowe maleństwa. Już to widzę całe lato na spacerach. Oby nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Kochane u mojej siostry wystepowaly na poczatku ciazy zaparcia (w pierwszych tygodniach)jak myslicie u kazdej to chyba nie wystepuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie właśnie były same cienie kresek mój mąż nie widział ich a ja widziałam dopiero dwa dni po spodziewanej miesiączce była wyrazna kreska :) skoro widać kreskę albo jej cień zawsze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko dziewczyny. Wyluzujcie, nie nakręcajcie się to zajdziecie. Przy takim nakręceniu i wypatrywaniu jakichś cieni to na serio organizm jest za bardzo spięty żeby coś zdziałać. Ja się nie nakręcam, chce dzieci, ale jak będzie to będzie i tyle. Jak widzę ile się teraz rodzi problematycznych dzieci z jakimiś wadami itp to tym bardziej myśle ze co ma być to będzie. Jedzcie gdzieś, zrelaksujcie się, nie myślcie o seksie tylko w kontekście ciąży i będzie super. I żeby nie było, życzę wam spełnienia marzeń i ciąż nawet i z ośmioraczkami jeśli chcecie, ale nic na sile.....bo zajść to jeszcze zajść, problemy zaczynaja się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Chyba nic nie bedzie z tego..brzuch nasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, ze najlepiej wyluzować, ale...czasem się nie da, wbrew rozumowi, który podpowiada DOŚĆ, jasna cholewcoa ...;p Gosc1990 mnie tez już od 3 dni brzuch boli jak na @, a nic nie ma póki co... odczuwam dokładnie taki sam ból jak przed @!!! Dziewczynki majowo-czerwcowe, trzymsm kciuki za cudowne maleństwa letnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
dokładnie,łatwo powiedziećwyluzuj,też tosłyszalam odinnych,ale taksie nie da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
zaczęłam pić inofem,w smaku bardzo dobry,zobaczymy jak podziała na mój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Magdzis co to jest inofem? Po co się go pije? Jakie ma działanie? Na co pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziewczyny czy tylko ja wspomagam się wiesiolkiem? Czy jest ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
wiesiłek tez biorę od kilku dni a inofem zawiera dużą dawkę kwasu foliowego jest jeszcze jeden składnik ktorego nazwy teraz nie pamietam a jestem w pracy wiec nie sprawdze,ale ogólnie inofem reguluje pracę hormonów,wspomaga organizm kobiety,pomaga też przy owulacji itd ja to wiem tylko z forum innego gdzie dużo kobiet go chwaliło,zaczęłam go pić i napewno napisze o efektach ale to za jakis mąć chociaz bo teraz to raczej za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
wwiele kobiet własnie po nim zachodziło mw ciążę,bardzo odżywia organizm kobiety,ponoć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny nie uwierzycie, z samego rana szybko zrobiłam test i znowu to samo! Dokładnie tak samo jak tamte. Umówię się jutro na wtorek do lekarza i już żadnych testów nie robię,bo to bez sensu-wszystkie wychodzą tak samo:) Dziewczyny,naprawdę polecam tym,którzy nie monitorują cyklu u gin, żeby to zrobiły.Najlepiej ok.13 dnia cyklu iść i potem po owulacji,żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł.Możecie nawet poprosić o luteinę, która pomoże Wam w zapłodnieniu i wszystkich tych pierwszych czynnościach:) Mi ginekolog powiedział dokładnie, kiedy dołożyć wszelkich starań z mężem (przedtem najlepiej się wstrzymywać, poprawia to kondycję plemników), zeby zwiększyć szanse nawet przy mojej prolaktynie:) Gdyby nie prolaktyna,to po prostu poszlibyśmy na żywioł i starali się normalnie,bez monitorowania. A tu pierwszy cykl starań z luteiną i hop...chyba ciąża :) podkreślam CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
jeju ale fajnie,mam nadzieję że ci się udało.ja nigdy nie monitorowałam cyklu,niby wiem kiedy mam owulację itd ale te pęcherzyki,pęknięcia itd są mi obce:)nie wiem od czego zacząc nawet,szukam włsanie dobrego ginekologa,pójdę i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początek kupiłam termometr specjalny, którym mierzyłam temperaturę codziennie rano o 6. Trwało to rok, dzięki czemu się zabezpieczałam (wiedziałam, kiedy mam dni płodne); obserwowałam też śluz (niektórych to może bryzdzić, ale tak anasza natura kobiet, jeju). Mimo to była u mnie możliwość bezpłodności przez prolaktynę, dlatego przed planowaną ciążą zrobiłam badanie i wyszła wysoka, poszłam z tym do ginekologa. On kazał mi przyjść ok. 13 dnia cyklu, chciał sprawdzić, czy wytworzył się pęcherzyk Graafa. Tak też zrobiłam - poszłam i okazało się, że jest już bardzo duży, więc albo lada moment pęknie (dobrze), albo urośnie i się wchłonie (brak owulacji). Kazał przez te dwa dni jak najwięcej seksu z mężem uprawiać, po 2 dniach znowu przyjść do niego, żeby sprawdził. Tak też zrobiłam; po 2 dnaich okazało się, że ślicznie pękł. Aby zwiększyć szanse zapłodnienia, dał mi luteinę na 10 dni (ma naturalny progesteron; często nawet zapłodniona komórka nie może po kilku dnaich się przyczepić z powodu małej ilości hormonu) i powiedział, że max po 5 dnaich po luteinie powinnam dostać @,inaczej ciąża. Dziś mam 4 dzień po i cztery testy z bladymi drugimi kreskami:) w pierwszej połowie cyklu nie brałam nic,nawet kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
bardzo sie cieszę i jestem pełna nadziei i optymizmu,czuję ze inam sie niebawem uda,kurde musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
U mnie drugi dzien po terminie...ale nie robie testu bo zaczyna mnie czyscic...nic nie bedzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dodatkowo mnie wysypuje krostkami jak przed kazda @:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×