Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Topciaqq27 U mnie sytuacja podobna z tym ze ja jestem po dwoch cesarkach. W obie ciaze zaszlam mozna powiedziec za jednym 'strzałem '. Ciaze byly ksiazkowe. W poprzednim cyklu jednak biochemiczna i bardzo mnie to zalamalo. Choc oczywiście tez trafiliśmy w z ta ciaza mimo ze biochemiczna ale za pierwszym razem. I w sumie to byl jeden jedyny raz. Rozczarowanie w tamtym miesiacu bardzo bolalo i mysle ze przez to kazdy kolejny cykl bedzie dla mnie bolesny jesli bede widzieć jedna kreske. Zwlaszcza ze niezrozumiale jest dla mnie to ze za kazdym razem udawalo sie za pierwszym razem a teraz kochalismy sie w dni plodne i wszystko bylo jak należy.... Nadal mam nadzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
To wyzej to ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
drugi cykl to jesteś swieżynka:) ja np staram ie od 14 mcy o trzeciego bobaska,moje dzieci maja 14 i 10 lat,z pierwszego małżenstwa,od 5 lat nowy związek i nie że mój partner nalega na swoje ale to ja mam straszną ochtę urodzic jeszcze przed 40,a już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie szybko robicie testy. Mi się okres spóźnia 5 dzień i ani myślę robić testu, bo wiem, że pewnie dostanę, gdyż mam typowe jak na okres już objawy. Tyle, że ja się powoli godzę już z tym, że nie będę mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu a moze jednak warto sprobowac zatestowac skoro to już 5 dni. Czesto wczesne objawy ciazy sa wlasnie takie same jak te przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
TAKaSObieMaMamaMa u mnie też z synkiem udało się od razu a teraz lipa... pierwszy cykl nie wiem czy liczyć zdecydowaliśmy się że to już ale chyba nie załapaliśmy się na owulację, ten cykl był bardzo staranny ale już się martwię, najbardziej że przez cesarkę będą jakieś problemy.. nie mam zrostów ani nic, u ginekologa byłam dał nam zielone światełko, jestem rok po cc. :) a u Ciebie duża różnica między dziećmi ? niestety tak już jest że się nakręcamy :) mimo iż głowa mówi nie rób. Ej może któraś z was miała przygodę z testem PINK ? wyszły mi na obu dwie kreski słabe ale dopiero po 2 godzinach... nie wiem czy to reakcja testu czy nadzieja jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Będziemy dalej próbować jak nie będzie wychodzić to może spróbuje z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ja na nieszczęscie jeszcze sie przeziębiłam,pewnie wpłynie to negatywnie na cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, u mnie nie warto, bo ja czuję że dostanę okres. Juz od wczoraj mam bóle okresowe. Co do testu PINK to ja go próbowałam kiedys i po kilku godzinach onpokazuje słabą drugą kreskę, ale to nie jest prawidłowy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq U mnie w tamtym cykly na dwa dni przed @ na testach pepino rano i amil strumieniowym wieczorem wyszly wlasnie po godzinie takie cienie cienia, a kolejnego dnia juz byla testowa jasna rozowa rano wiec wszystko mozliwe, choc nie chce Ci dawac nadzieji. U mnie starszy ma 6.5 roku a mlodszy pod koniec pazdziernika konczy 2 latka wiec jak na odstep po cesarce jest chyba jak najbardziej ok. Zreszta nie chcemy tym razem tak duzej roznicy bo choc ma duzo plusow to jednak minusow tez zaczynamy dostrzegac sporo. To niby Nasz trzeci cykl staran z tym ze tak na poważnie to drugie. No i wtedy sie udalo choc widac cos poszlo nie tak skoro okazalo sie ze to ciaza biochemiczna. Maz tlumaczyl mi ze pewnie zarodek mial ciezkie wady i dlatego lepiej ze stalo sie tak i to na wczesnym etapie niz pozniej albo nie daj Boze po porodzie. Pocieszyl mnie tez mowiac ze przeciez najwyrazniej oboje jesteśmy bardzo plodni skoro za kazdym razem od razu zaskakujemy a ta biochemiczna to poprostu bylo takie zrzadzenie losu. Choc wtedy mnie to uspokoilo i tez w ten sposob o tym myslalam, to teraz im blizej @ tym bardziej sie denerwuje a i wspomnienia wracaja :-( W tym cyklu przyjmowałam femibion planowanie ciazy ( sa tam wit B2, B6, B12, E , D3 , metafolian i Jod ). Robilam tez testy owu i dodatnie wyszly w 17,18 i 19 dc. Przytulanka byly 13, 15, 16 , 18, 19, 20 i 22 dc wiec teoretycznie zakladajac szanse duze. Ja jednak mam to kobiece przeczucie, zwlaszcza po dzisiejszym teście ze ten cykl jest stracony. Objawow nie mam zadnych. Tylko od niedzieli bardzo bolal mnie brzuch i krzyz jak na okres az do wtorku, popoludniami. We wtorek juz nawet bylam prawie pewna ze @ tuz tuz ale nie przyszla, zreszta sadzac po owu to byloby za wczesnie. Od wczoraj jednak bole ustapily. Czekam wiec na @... choc marze o dzieciatku... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
czyli rozumiem ze jak testy owulacyjne wychodzą pozytywne to nie może być ze np owulacja nie występuje,że pęcherzyki nie pękają,itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No wlasnie z tym to jest roznie bo testy poakzuja tylko ze jest pik LH czyli nagly duzy wzrost i organizm do owu sie przygotowal ale z roznych przyczyn moze sie rozmyslic i zrobic nastepne podejscie. U mnie raczej to bylo tylko jedno podejscie bo robilam testy jeszcze póŹniej i byly juz na minus. W dodatku miedzy 16 a 18 dc a w zasadzie to przez te cale trzy dni jajniko i podbrzusze bolaly mniw niemiłosiernie. Bol byl tak duży ze nawet przeszkodzil Nam w trakcie stosunku. Wiec to raczej byla owu pelna para a testy ja tylko potwierdzily bo 18 dc po poludniu wszystkie bole ustaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
czyli jednak dobrze byłoby monitorować cykl u ginekologa dla pewnosci a myslałam że bez tego by sie obyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny dziś mam 30dc test wychodzi negatywny a @ brak. Objawów też. Czy to za szybko na test pozytywny gdy do zapłodnienia doszło 14-15.08 ? Dziękuje z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
gosc a ile dni twoj cykl wynosi?kiedy powinnas miec@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilo dniowe masz cykle? moim zdaniem może być za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lipcu distalam pierwsza @ po porodzie. (2016)Wczesniej cykle byly co 28 dni. Teraz ciezko powiedz.ec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu u mnie jesli doszloby do zaplodnienia to tez tak mniej wiecej tak jak u Ciebie czyli w granicach 14,15 a moze 16 sierpnia. Dzis zrobilam test i tez negatywny i wszyscy mówią ze to jednak za wcześnie. Zreszta kazda z nas jest inna. Przed chwila jeszcze przeczytalam ze zaplodniona komorka jajowa trafia do macicy miedzy 5 a 7 dniem od zaplodnienia i wtedy zaczyna sie proces zagniezdzania ktory rowniez moze trwać kilka dni nawet drugie tyle zanim zaplodnione jajeczko calkowicie zatopni sie w endometrium. Tak wiec sugerujac sie tym co przeczytalam to faktycznie roznie yo może byz z tym wczesnym testowanie. Oczywiscie tez nalezy brac pod uwage ze u kazdej kobiety stezenie hcg w moczu moze byc rozne i tak np robiac hcg z krwi moze wyjsc ciaza a na sikanym tescie domowym moze pokazac sie np dopiero po kilku dniach od tego badania laboratoryjnego. Trudne to i zagmatwane strasznie ale zycie Nas kobiet ogolnie nie jest tak proste. Zwlaszcza wtedy kiedy bardzo czegos pragniemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A teraz jeszcze doczytałam ze jestes po porodzie i w lipcu dostalas pierwsza @. Tak wiec to normalne ze okres teraz przez jakis czas nie bedzie jak w zegarku i niekoniecznie moze oznaczac to ciaze. Ja druga @ po porodzie dostalam po 42 dniach od pierwszej tak wiec sama widzisz. Cykle rowniez nie sa jak kiedys bo tez mialam jak w zegarku co 28 dni a po drugim dziecku i sama @ trwa dluzej i cykl z 28 przeskoczył na granice 31 a nawet niekiedy 33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
skoro to pierwsza miesiaczka po porodzie to ciężko powiedziec co i jak u ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiasza88
Cześć dziewczyny może i ja do was dołącze. Obecnie staramy sie o trzecie dziecko, ostatnią miesiączke miałam 22 lipca i póki co spóznia mi sie już 6 dni tylko że ja odstawiłam tabletki i pewnie po tym wszystko mi sie rozregulowało więc jakoś szczególnie sie nie nastawiam na dwie kreski bo słyszałam że po tabletkach jest trudniej zajść w ciąże i trzeba poczekać aż sie wszystko w organizmie unormuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifeisgood, jest w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
a wiesz ze tez o niej dzis myśle,wyjechała do piątku i z tego co kojarze w piatem ma robic test,no chyba ze zrobiła i nie poinformowała nas tu,czekających niecierpliwie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tabletkach wcale nie jest tak trudno. Wrecz przeciwnie jest łatwiej i równie łatwo mozna sobie zafundowac bliźniaki bo jajniki zostaja tak jakby obudzone po dluzszej przerwie i pracuja bardziej aktywnie. Podobnie jest na krotko po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Właśnie też czekam na okres żeby znów zacząć po nim nowe staranka bo raczej nie udało się , w pierwszej ciąży czułam że to to a teraz boli mnie tylko brzuch i plecy i jest mi zimno jak przed miesiączką. Test robiłam jeden w 19 dniu cyklu i w 22 myślisz że mógł jeszcze nie wykazać? wydaje mi się że owulację mam zaraz po @... aczkolwiek mogę się mylić bo płodny śluz miałam nawet parę dni temu co mnie zdziwiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
topcia za wczesnie raczej zrobiłas swoje testy a owulacja u kazdej kobiety przypada inaczej ale napewno jest to kilka dni po skonczeniu@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq masz dokladnie tak jak ja. Zawsze czulam ze to ciaza a teraz nic tylko brzuch i plecy pobolewaja jak na okres. Zero objawow ze strony piersi itp. Czekam wiec na okres choc zawsze jest ta malutka iskierka nadzieji i znajac mnie to zanim przyjedzie @ zrobie jeszcze kilka testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiasza88
Kurde dziewczyny ratujcie. Zrobiłam właśnie test i hmmm nie wiem jak mam to rozumiec bo pojawiła sie bladziutka, widoczna pod światło kreska. W poprzednich ciążach jak robiłam test to kreski były wyrazne, tylko wtedy robiłam test z samego rana. Normalnie zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Powoli mija 3 dzien po terminie ..brzuch napuchl...chyba jednak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatiasza wrzuc zdjecie zebysmy mogły Ci doradzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×