Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość1990
Czesc kochane dawno mnie tu nie bylo.musze sie was poradzic gdyz do endo ide za tydz dopiero.mam niedoczynnosc.moje tsh w tym momencie 1.18.czy ono jest odpowoednie zebym mogla zajsc w ciaze?mam jakies szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Hej dziewczyny :) Od kilku dni sobie Was czytam - dużo tego, także nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego ;p Postanowiliśmy z mężem postarać się dzidzię ;) Tzn jak to on powiedział "na luzie - jak będzie to będzie" ;) ja mam nieco inne podejście, jestem typem zadaniowca, więc albo się staram albo nie :D zatem policzyłam sobie wszystko skrupulatnie. Mam cykle 28-29-dniowe. Owulacja powinna być książkowo 14-15 dc. No i jak to w życiu, wydaje mi się, że mój organizm z książką ma niewiele wspólnego, bo od 11 do 12 dc czułam dość konkretny ból jajnika. W ogóle zauważyłam takie bóle może od czterech cykli, kiedyś raczej nic nie wyczuwałam. Najprawdopodobniej wszystko z jajnikami ok, byłam u gina pod koniec sierpnia i liczę, że od tego czasu nic się nie zmieniło. Oczywiście tego 11 i 12 dnia cyklu i jeszcze 13 był seks. Wczoraj przerwka :) Mam do Was pytanie - czy wiecie może jak u Was owulacja przypadała? Zastanawiam się czy sobie wkręcam tą wcześniejszą owulację czy faktycznie tak jest u mnie ;) inne kwestie typu szyjka macicy, temperatura itp raczej nie są dla mnie, z temperaturą brakuje mi systematyczności, a szyjka jak dla mnie zawsze jest miękka i otwarta :D także chyba nie umiem tego określać :) Trzymajcie kciuki, żeby na święta był ekstra prezent ;) Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Też rozpoczęliśmy starania o dziecko. Jest to drugi cykl. Dni płodne powinnam mieć około 10-14 grudnia Też się zastanawiam czy będzie prezent noworoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 9dc Tylko że mnie z początkiem@ zlapało mocne przeziębienie, więc pewnie mi się wszystko przesunie. @ powinnam mieć teraz między świętami a sylwestrem...zobaczymy. Dziś się kiepsko czuje, kręci mi się w głowy i jajnik zaczyna się odzywać. Na owulacje jeszcze za wcześnie, ale może już się przygotowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Zołza to próbuj może już dziś - tak jak mówisz przez przeziębienie wszystko może się ;poprzesuwać i nie jest powiedziane, że tylko na później :) kto wie :) zresztą seks to zdrowie, więc może się lepiej poczujesz hehe u mnie w zasadzie okres płodny zakończony jak sądzę także do końca została już tylko zabawa ;) Ja powinnam dostać okres 20-21 grudnia. Trzymam za Ciebie kciuki :) Coś mi się wydaje, że ten topik umiera, jakiś fejs się chyba wdarł z tego co zrozumiałam. Pozdrawiam Wszystkie i owocnego cyklu życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, milo Was goscic na "starym, dobrym temacie" :) Duzo sie tu dzialo... Rzeczywiscie kilka osobek przeszlo na FB, ale niektore zostaly (jednak temat zaczal podumierac i przestaly pisac). Fajnei byloby reaktywowac temat - mozna naprawde wiele sie dowiedziec, wymieniac radami :) Ja, gdy bede sie starala o kolejne dziecko, na pewno wroce do tego tematu :) Tymczasem jesli macie jakies pytania, moze uda mi sie Wam na niektore odpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunka
Hej. Chciałabym dołączyć się do tematu. Mam 22 lata , staramy się z narzeczonym juz od roku. Zastanawiam się kiedy testować. Stosunek był w dniu owulacji czyli 4.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny, może któraś podpowie mi w mojej sprawie. Niestety starania na nic bo w sobotę dostałam @. Już we wtorek (po 4 dniach) @ się skończyła. Nic nadzwyczajnego bo @ mam krótkie. Wczoraj po zbliżeniu (było wszystko okej) zaczęłam krwawić, dzisiaj również. Krew jest jasna, zupełnie inna niż przy @. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Mary A może to tylko resztki ostatniej @? Może jeszcze nie wszystko "wyszło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja już po pierwszym testowaniu i mamy dwie kreseczki :) Bardzo się cieszę :) A Jak u Was kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje, ja planuje zacząć starania w lutym albo marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___magda__87
hej,my od stycznia ruszamy pelna para z mezem.chcielismy juz w tym miesiacu ale niestety kochalismy sie tylko raz w okresie okoloowulacujnym(3dni przed owu),mialam nadzieje ze plemniki peztrwaja ale dzis nie wytrzymalam i zrobilam test,nie wiem po co skoro miesiaczke mam dopiero za 6 dni,ale mialam tyle objawow"ciazy"i chyba sie nakrecilam....,takze od nowego roku bedziemy intensywnie pracowac:)dodam ze mam 30 lat,jestesmy 4 po slubie i juz bardzo chcialabym byc mama.Badania na tarczyce zrobione,zeby wyleczone,chcialabym zrzucic jakies 3 kg przed zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w staraniach U nas poszło szybko, po w drugim cyklu. Bałam się zrobić test, bo myślałam że pewnie dupa z tego, ale super wyszło bo dwie kreski Robiłam test z czułością 10 Chcę powtórzyć jutro bobo testem tak dla pewności Do lekarza dopiero na styczeń mogę się umówić i to tak pod koniec, bo pracuję i nie bardzo mam wcześniej możliwość. Zreszta gdzie bym teraz nie dzwoniła to wszędzie mówią żeby pytać po Nowym Roku...prywatnie czy na nfz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Zołza gratulacje I dużo zdrówka :) Ja w tym cyklu robiłam testu na owulacje ale czy nam się udało to nie wiem, @ ma być za tydzień więc czekam, A raczej na jej brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza umówiona jestem na 3 lutego, ale może umówię sie ciut wcześniej. Muszę sprawdzić jak pracuję styczniu aby móc zmienić datę wizyty. Teraz jestem na wolnym :) Dziś zrobiłam drugi test (bobo test żółty) i jest ok, dwie kreski. Z rana źle się czuję, dziś byłam z córką na zakupach i ciągle mnie pytała czy wszystko ok czy dobrze sie czuję. Dzieci jeszcze nic nie wiedzą nie wiem kiedy im powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
hej lifeisgoog co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis ja już kończę powoli 6 miesiąc ... Ale przeleciało, co?:) Niestety borykam się z różnymi dolegliwościami, m.in. z b.wysokim tętnem (walczymy u kardiologa). Ale ogólnie - dajemy radę, a mój chłopczyk zdrowy jak ryba!:) A co u Ciebie, kochana??? Jak się sprawy maja???? Jestem w ogóle ciekawa, co u dziewczyn :)) Trochę przeżyłyśmy na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga900
Hej dziewczyny, co u Was? U mnie 15 Tc, wreszcie czuje się dobrze. Jak tgam Wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Postanowiłam z moim postarać się o dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zazynam sie starac w tym miesiącu o dzidziusia. Cykle mam 31-34 dniowe.. ostatnia @ była 23.12 no i działamy usmiech.gif W kalendarzyku pokazywało ze owu wystąpi 10.01 lecz ja zauważyłam wcześniej. 10-tego jiz była susza. Jestem po dwóch biochemicznych ciążach i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
hej, ja też przeszłam biochemiczną ciążę. również boję się jak to teraz będzie czy się uda, a jeśli się uda to czy donoszę.... masakra. Od trzech dni mam metaliczny smak w buzi, jakbym mieliła monety w ustach. Poza tym boli mnie podbrzusze i krzyż. Za wcześnie na objawy ciąży-zdecydowanie, ponieważ to dopiero 16 dzień cyklu więc dopiero co skończyłam owulację. Zresztą przez biochemiczną to sama nie wiem co i jak z moim cyklem. pogubiłam się bardzo. Wszystko mnie strasznie drażni, szczególnie jak jestem w domu, bo w pracy jakoś zapominam o wszystkim i się nie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam, wszytko mnie denerwuje :( nie wiedziałam że w moim wieku będzie tak ciężko zajść i donosić... kolejny termin @ mam 24.01... pozostało mi tylko czekać. A mam skurcze (ból) w podbrzuszu tak jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cały czas boli podbrzusze. Do tego dziś miałam sporo śluzu koloru łososiowego. Trocherza wcześnie żeby było zagnieżdżenie. U mnie teoretycznie@powinna być 27-28 styczeń zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie zobaczymy. Może sobie coś wkręcam a wcale nie zaszłam... Piersi mnie zaczynają boleć a często tak mam przed @. W pracy muszę nieraz zejść z kasy jak mnie skurcz złapie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj testowałam bo nie mogłam wytrzymać - 26dc test pozytywny (a tak coś czułam!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×