Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba być jeleniem

Co ma do zaoferowania facetowi samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Szyte krocze po urodzeniu dziecka innemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tacy jak wy mają do zaoferowania? Pieprzycie jakby samotne matki ustawiały się do was w kolejce. Chyba tylko faktycznie takie Karyny latające po dyskotekach. Szanujące się samotne matki, kobiety po przejściach mają w d***e frajerów i ich kasę czy huj wie co jeszcze. Nawet by na was nie spojrzały. Możecie się tylko podniecać że jakieś Karynki was chcą bo jesteście tacy wspaniali i porządni. Tylko na tyle was stać bo samotne matki nie chcą byle kogo, a już na pewno nie frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne słowa koleżanko::))))) Dla mnie super. Dojrzały facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one chcą młodszych 2017.09.23 chyba upadłaś na głowe, samotne matki z 2-3 dzieci to mogą sobie te swoje wymagania w tyłek wsadzić, powinny się cieszyć jeśli KTOKOLWIEK się nimi zainteresuje na dłużej niż na roohanie, są SPALONE nawet jak są miss świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facetem z dzieckiem lub jeszcze gorzej z dziećmi ktoś sie na poważnie zainteresuje, no chyba na jednorazowe rooochanie, bo nie na związek, kiedy i alimenty co miesiąc tatuś płaci i nic nie mozna zaplanować , bo co 2 weekend musi bachory trzymać u siebie, roz..ane wakacje, bo trzeba bachora zabrać, a to bachor chory, a to nowy facet mamusi sie nie podoba,a to mamusia czegoś chce, a to dodatkowe wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie taka jedna nie chciała. Dwójka dzieci, powiedziała mi, że związek ze mną to wszyscy by ocenili, że dla pieniędzy. Fakt, łysiejący jestem, nie wyrosłem wzwyż, za to w szerz jestem trochę napakowany, ale w końcu sporo osiągnąłem w życiu, a on tylko, że pieniądze się nie liczą, no to jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdury, samotna kobieta chętnie wejdzie w taki układ gdzie facet ma dzieci, szczególnie gdy dzieci lubi i ma podejście. Chyba że jest egoistka ale taka do niczego nie potrzebna. Ilu jest samotnych ojców a ile samotnych matek? Proporcja 1000:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba upadłaś na głowe, samotne matki z 2-3 dzieci to mogą sobie te swoje wymagania w tyłek wsadzić, powinny się cieszyć jeśli KTOKOLWIEK się nimi zainteresuje na dłużej niż na roohanie, są SPALONE nawet jak są miss świata A g****o mnie obchodzi czy jakiś frajer się mną zainteresuje. Bo mnie byle frajerzy nie interesują, choć na brak chętnych nie narzekam. To on ma mnie zainteresować. Wolę być sama niż z byle kim. Śmieszni jesteście, jakbyście robili łaskę że zainteresujecie się samotną matką. A kto powiedział że one się wami interesują. Są kobiety które mają wyższe aspiracje niż męskie gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś sama tak jak chcesz więc o co drzesz jape? Włącz se TV, otwórz wino, złap kota i wibrator i do rękodzieła. Nikogo nie obchodzi że jesteś SAMA. Szukaj se tego księcia i do usranej śmierci albo wcale, każdy ma to w doopie rozumiesz. Nie musisz tego ogłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat rudego stulejarza traktujący miłość jak inwestycję, a związek jak biznes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba życia nie znacie. Większość moich koleżanek samotnych matek założyła powtórne rodziny i są szczęśliwe. Życie to nie Kafe, w realu samotne matki wiążą się z kawalerami, biorą ślub i rodzą kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci zaczynają traktować związki tak samo jak od dawna robiły to kobiety, czyli jak INTERES, więc przestań biadolić, bo same jesteście winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer rodzi się co minute
gość dziś o tym mowa że dorwały jeleni, pewnie przypadkiem szybko zaciążyły i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedtem samotna mam.alimenty i 500 plus/pracuje..nikt mnie nie musi spins.ale faceta z alimentami to nie chce..sory..albo sam albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 Głupiś jak zardzewiały gwóźdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet też woli albo same albo wcale a nie z kotwicą u nogi w postaci obcego bachora, a że bezdzietnych jest masa teraz to samotne matki pozostają samotne i bardzo dobrze, szczególnie gdy są sukowate do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki nie srają
gość dziś 22:36 Głupiś jak zardzewiały gwóźdź > długo ci zajeło wymyśleć ta odpowiedź księżniczko? bo doprawdy zdumiewająca, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matko- nie masz nic do zaoferowania poza r*******a c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzisz w nocy na babskim forum i mądzrzysz się między piwkiem, a marszczeniem freda ? Ci/pa nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co robisz poza tym ze chlasz stara ci/ po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło. Ani stara, ani ci/pa. Zawiedziony ? Umieram ze śmiechu czytając takich nieudaczników jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spac rozklapiocho.Nikogo tu nie upolujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil no :-D Współczuję szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umrzyj ze śmiechu. To dobra smierć, błagaj j troglodyte aby wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacze i objaśniam, ćwok który większość życia nie miał panienki a jak już miał to jakąś brzydule nagle staje przed szansą dotknięcia takiej o której marzył waląc konia. To nic że przechodzona i z 2 dzieci, ma do wyboru brzydule (a raczej samotność) lub ładna z dzieciakami. Ładna która mogła przebierać w bad boyach nagle zdaje sobie sprawę że z bagażem badboy chce ją tylko na dwie noce, więc uśmiecha się do gościa na którego przed laty nie chciała nawet splunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wole szczerą i prawdziwą "brzydule" niż pustą i sztuczną lalunie, bo ta "brzydula" przynajmniej ma morały i zasady, a lalunia tylko pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma jest piękna
gość dziś tylko teraz ten gość też ma ją w doopie, przerooha dwa razy i do widzenia, karma niestety wróciła do pustaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam trzy przypadki gdzie facet wziął kobietę z dzieckiem. Nr 1, znajomy. Ożenił się z dziewczyną samotną matką, ona mu jeszcze jedno dziecko urodziła. Są razem już jakieś 10 lat, budują dom, są szczęśliwi. W związku to on nosi spodnie i nie jest wcale pokrzywdzony. Nr 2, moja babcia miała dziecko jako panna a dziadek był wdowcem z dziećmi, żyli długo i szczęśliwie, babcia jeszcze 3 dzieci urodziła mu. Nr 3, znajomy z pracy. Wziął rozwódkę z dzieckiem w dodatku starsza parę lat. Ona mu jeszcze dwoje urodziła. Dziś to starsi ludzie, wciąż razem, bez żadnych zdrad czy konfliktów, szczęśliwi że swojego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×