Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba być jeleniem

Co ma do zaoferowania facetowi samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość RomanSz
Byłem kilka lat z kobietą po rozwodzie,na początku było wszystko ok,dogadywaliśmy się na każdej płaszczyźnie jednak potem traktowała mnie jak typowo dojną krowę,kupiłem mnóstwo sprzętu do mieszkania,płaciłem za wspólne zakupy,w dodatku zaczęła prowadzić podwójne życie,unikała zbliżeń,w weekendy często spędzała poza domem twierdząc że odwiedza rodziców (beze mnie) czasem wracała w niedziele nad ranem,telefonu pilnowała jak oka w głowie nawet jak szła do wc lub kąpać się tak brała ze sobą telefon. Coś we mnie pękło i spytałem czy ma kogoś ale tylko wzruszyła ramionami twierdząc że "droga otwarta" ale ja mam nosa z racji wykonywanego zawodu i rozstaliśmy się bo cenię szczerość i szacunek a kłamstwa nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej -a dobrze że unikała zbliżen -przynajmniej teraz nie musisz leczyć paskudnych chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mówisz o dawnych czasach, teraz kobietom odbija palma, jest wolna amerykanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna matka to dzisiaj na 99% puszczalska, która nie zdążyła z aborcją. Najgorsze takie co miały romans z żonatym czy zajętym mężczyzną bo nawet związek nie traktuje poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda absolutna
w obecnych czasach samotne matki to w większości nie nadają się nawet do ruch/ania, nieliczne wyjątki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka, to często osoba, która w ciąży zorientowała się, że jej partner nie nadaje się ani na ojca, ani na męża. Do tego czasem to pan tatuś, w momencie, kiedy dowiedział się, że narobił problemu, postanowił wziąć nogi za pas. Czasem wśród samotnych matek są fantastyczne kobiety. I jeszcze jedno, nie kocha się za coś, kocha się mimo wszystko, dlatego inteligentny mężczyzna będzie umiał pokochać dziecko samotnej matki, a ono zrewanżuje mu się taką samą miłością, jakby to on był jego ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem sama z dzieckiem, syna ma 11 lat, jestem po rozwodzie. Nie chcę się z nikim wiązać, znowu użerać się z facetem, chodzić na kompromisy, słuchać jego mądrości. Robię co chcę, jest mi z tym dobrze. Od czasu do czasu kogoś poznam, spotykamy się, ale ja nie chcę związku, mówię to od razu. Chcę wyjść od czasu do czasu z kimś na imprezę, do kina, na kolację, czasem uprawiać seks, ale jak namiętność poniesie, a nie z przyzwyczajenia czy z obowiązku. Ale własnie faceci chcą się wiązać. Zaraz któryś chce poznawać mojego syna, moich rodziców, chce się wprosić na kolację do mnie czy na obiad... a ja nie spotykam się z facetami w domu, nie będę synowi mieszać w głowie. Może kiedyś mi się odmieni, teraz jest mi dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale samotne z dzieckiem przeważnie nie chcą "byle kogo", tylko model i milioner, więc ta gadka jest na sranie, choć jakby to działało w obie strony to może by z tego coś było, ale kobiety zawsze kochają tylko "za coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś piękne niestety najczęściej nie prawdziwe, bo zaraz wyskoczą teksty po co samotnej z dzieckiem facet??? no chyba aby jej poziom materialny podnieść bo facet musi swój poziom obniżyć wchodząc w taki układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli szmata tylko z dzieckiem, dodatkowo udająca beztroską nastolatke, nic dziwnego że facet zwiał, bo z takim bezmózgiem nie dawał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.08 gość dziś jesteś sama tak jak chcesz więc o co drzesz jape? Włącz se TV, otwórz wino, złap kota i wibrator i do rękodzieła. Nikogo nie obchodzi że jesteś SAMA. Szukaj se tego księcia i do usranej śmierci albo wcale, każdy ma to w doopie rozumiesz. Nie musisz tego ogłaszać. A kogo obchodzi czy jakiś frajer chce samotną matkę. To wy wypisujecie takie pierdoły mimo że większość samotnych matek ma was w dupie. Więc spierdalać walić konia i odpierdolcie się od samotnych matek. I tak, lepszy wibrator niż byle jaki huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:01 Z pewnością kundelku ty w taki sposób kobiety wykorzystujesz. Masz praktykę, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki może przynajmniej potrafią gotować, a to już duży plusik uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co was tak naszło, że samotnym matkom w majtki zaglądacie, mokro tam, czy sucho? Jaki w tym wasz interes? Wy jesteście od marszczenia skóry na siusiaku i was żadna kobieta nie powinna obchodzić, bo kobiety, nawet te z śladami po ospie i czwórką dzieci są nie dla was onaniści skończeni. No wypij, wypij, od razu się lepiej poczujesz gnido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,morda tam tępe puszczalskie kurewki i idźcie przewinąć te swoje cuchnące bachory,zachlejcie się na śmierć tanim wińskiem,przynajmniej nie będę musiał oglądac wasze obleśne ryje nie skażone myśla. Polki to totalne ścierwo niegodne nawet splunięcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- kontakt z byłym facetem/mężem - luzy w pochwie niczym luzy w starym autobusie wycofanym z eksploatacji - cellulit jak galaretka - brzuszek pofałdowany jak droga powiatowa przed remontem - gwiżdżące piersi (ściągasz stanik i piersi gwiiiiiiiizzzzdddddd o podłogę) - nadwagę - rozstępy - płaski tyłek jak tył Fiata Cinquecento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce z zakompleksionych facetów. Życie to nie Kafe, prawie wszystkie moje koleżanki, które kiedyś były samotnymi matkami wyszły za mąż, urodziły kolejne dzieci, maja się dobrze. Tak się naśmiewacie, a w przyszlosci wasza córka tez może być samotna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziekuje za taka przyszłośc . według ciebie to dobre dla mnie to patologia miec 1 matkę a rodzeństwo ma kilku ojców ,kiedyś była na to normalna nazwa dziś się tym chwala metr mułu i tona szamba az strach jakie normy przekażą dalej , nie lubie muzułmanów ale oni wiedza co robic takim szambem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż chorował jako dzieciak na świnkę i nie może mieć dzieci. Od początku o tym wiedziałam. Ale twierdzi, że to nie dla tego wybrał mnie, że już miałam z pierwszego, cywilnego związku dwoje dzieci. Wzięliśmy ślub w kościele, jest nam bardzo dobrze, moje dzieciaki przepadają za nim, on stara się zastąpić im ojca, bo mój były gdzieś zwyczajnie zniknął, nawet nie wiem, czy żyje. Nie wiem, co mu zaoferowałam, jako samotna matka z dziećmi, ale jemu wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 szczęśliwa historia na 1000, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1

DO WSZYSTKICH MEZCZYZN-   JAK SIE NIE UMIESZ ZABEZPIECZAC I JAK NIE WIESZ GDZIE WSADZIC TO WSADZ SOBIE MIEDZY DRZWI !!!! A POZNIEJ NIE KRYTYKUJ ZE KOBIETA ZASZŁA W CIAZE BO TEZ JESTES TEMU WSPOŁWINNY I ODPOWIEDZIALNY !!!!!! samotne matki zostaja samotnymi z wyboru albo z przymusu bo sa bite ponizane poniewierane itp. kazda samotna matka ma swoją historie. najlepiej sie doczepic takiej samotnej matki która przeszła w zyciu wiecej niz nie jeden zwykły człowiek bez zobowiazan. tak sie czepiacie samotnych matek wyzywacie krytykujecie a moze wypowiedzcie sie na temat mezczyzn bo oni sa jeszcze gorsi niz kobiety, samotna matka ma do zaoferowania bardzo duzo napewno wiecej niz taka wymalowana pusta lala która swieci dekoldem i swoja pupa na ulicy czy dyskotece.dziecko jest niczemu nie winne i nie nlezy krytykowac. bo faceci sa jeszcze gorsi , patrza aby tylko zamoczyc , lataja za babami jak pies z wywalonym jezorem  jakby mogli to by brali wszystko co sie rusza taka jest prawda , sa tchorzami. taki facet ktory swiadomie zrobi dziecko a pozniej ucieka i zostawia to jest dno i kupa mułu, takich to powinni od razu dawac do kastracji .bo sie do niczego nie nadaja. co ma taki do zaoferowania ?  który zostaje alimenciarzem ma pełno dzieci do okoła bo nie potrafi sie ogarnac i byc odpowiedzialnym,  ? NIC. Dziecko jest obojgu z kosmosu sie nie wzieło niestety a nie tylko kobiety. a jak facet nie umie czy nie jest pewien i nie wie co i jak to sie zabezpiecza a nie liczy tylko na kobiete , tabletki nie zawsze działaja nie daja 99 % pewnosci , wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2018 o 22:10, Gość gość napisał:

Mój mąż chorował jako dzieciak na świnkę i nie może mieć dzieci. Od początku o tym wiedziałam. Ale twierdzi, że to nie dla tego wybrał mnie, że już miałam z pierwszego, cywilnego związku dwoje dzieci. Wzięliśmy ślub w kościele, jest nam bardzo dobrze, moje dzieciaki przepadają za nim, on stara się zastąpić im ojca, bo mój były gdzieś zwyczajnie zniknął, nawet nie wiem, czy żyje. Nie wiem, co mu zaoferowałam, jako samotna matka z dziećmi, ale jemu wystarczyło.

Rypal pies te wypociny onanistow

Ale ty dzoewczyno tak powaznie??

No ja pièrdôle swinka i bezplodny

Gdziesdzwonia dziewczynko tylko nie w tym kosciele

🤣🤣🤣🤣

Jprdl mial swinke i bezplodny a ty swinki nie mialas i podna jestes

O k....🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Dnia 9.02.2018 o 19:23, Gość gość napisał:

Samotna matka, to często osoba, która w ciąży zorientowała się, że jej partner nie nadaje się ani na ojca, ani na męża. Do tego czasem to pan tatuś, w momencie, kiedy dowiedział się, że narobił problemu, postanowił wziąć nogi za pas. Czasem wśród samotnych matek są fantastyczne kobiety. I jeszcze jedno, nie kocha się za coś, kocha się mimo wszystko, dlatego inteligentny mężczyzna będzie umiał pokochać dziecko samotnej matki, a ono zrewanżuje mu się taką samą miłością, jakby to on był jego ojcem.

dokładnie zgadazam sie z tym w 100 % nie kazdy mezczyzna nadaje sie na ojca, niektóre kobiety dopiero to zauwazaja jak zajda w ciaze lub po urodzeniu dziecka, juz mi nie chodzi o wpadki lecz o dzieci z małżenstw czy zwiazków które były planowane i chciane i długo wyczekiwane.....  lecz nie ten jest ojcem co przypadkowo da zycie lecz ten co kocha i wychowuje .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_J

Byłem z taką kobietą i szczerze to źle na tym wyszłem.Miała jakieś stare długi które kazała mi płacić bo inaczej się pożegnamy a jej były przychodził do domu kiedy chciał i robił awanti o byle g... Poza tym jej matka wtrącała się we wszystko co tylko było możliwe i czasem przychodziła z butelką wina lub nawet dwiema i piły z córką a ja siedziałem w pokoju obok.Zresztą jej matce pożyczałem na wieczne nieoddanie po 50 czy 100 zł i nigdy nawet dziękuję nie powiedziała.Dobrze że zakończyłem ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvin

^ i na co z taką patologią się zadawałeś? Sygnały chyba były od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
11 godzin temu, Gość Darek_J napisał:

Byłem z taką kobietą i szczerze to źle na tym wyszłem.Miała jakieś stare długi które kazała mi płacić bo inaczej się pożegnamy a jej były przychodził do domu kiedy chciał i robił awanti o byle g... Poza tym jej matka wtrącała się we wszystko co tylko było możliwe i czasem przychodziła z butelką wina lub nawet dwiema i piły z córką a ja siedziałem w pokoju obok.Zresztą jej matce pożyczałem na wieczne nieoddanie po 50 czy 100 zł i nigdy nawet dziękuję nie powiedziała.Dobrze że zakończyłem ten związek.

jak jestes głupi i naiwny i dajesz sie wykorzystywac to tak własnie jest. i jak trafiłes na tak która kaze ci spłacac jej długi to czyli chciała tylko kasy  takich to trzeba sie wystrzegac i dobrze poznac , juz powinno ci dac do myslenia jak pozyczałes jej matce kase.nie kazda samotna matka taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd

Smof 

jak mozna byc tak gloopim i prymitywnym?

nawet nie wiadmomo czy po przeczytaniu twoich wypocin  trzeba plakac czy sie smiac?

oograniczony jestes

a

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.07.2019 o 21:24, Smof napisał:

Rypal pies te wypociny onanistow

Ale ty dzoewczyno tak powaznie??

No ja pièrdôle swinka i bezplodny

Gdziesdzwonia dziewczynko tylko nie w tym kosciele

🤣🤣🤣🤣

Jprdl mial swinke i bezplodny a ty swinki nie mialas i podna jestes

O k....🤣🤣🤣🤣

Słuchaj ordynarny durniu , świnka to zakažna choroba po której skutkiem ubocznym może być bezpłodność .Poza brakiem wiedzy , nie kompromituj się wulgaryzmami .Jeśli musisz to do kumpli od flaszki a nie tutaj pa lan cie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś

Smof to stary ... wsiowy kmiot i myśli że jak z polskiej wiochy pojechał starym fiatem do Belgii to jest nie wiadomo kim.A jest starym śmi erdzącym  nierobem głupszym niż ustawa przewiduje .Cuchnie z daleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Samotna matka, to często osoba, która w ciąży zorientowała się, że jej partner nie nadaje się ani na ojca, ani na męża. Do tego czasem to pan tatuś, w momencie, kiedy dowiedział się, że narobił problemu, postanowił wziąć nogi za pas.

x

Niekoniecznie, samotne matki to nie tylko panny z dzieckiem z przypadku, ale także kobiety po rozwodzie, czy długoletnich związkach, gdzie dzieci były planowane, ale małżeństwo nie udało się. Moja siostra jest taką właśnie samotną matką- rozwódką, z dwójką dzieci. Przez rok była sama, później poznała super faceta, też po rozwodzie (zdrada jego żony) ale bez dzieci. W sierpniu biorą ślub. Ja z kolei jestem trochę młodsza, ale bez dzieci i bez byłych mężów na koncie, za to z kilkoma nieudanymi związkami i jakoś szczęścia nie mam do mężczyzn, pomimo iż nie mam dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×