Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba być jeleniem

Co ma do zaoferowania facetowi samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość docent

Wydaje mi się, że facetom nie chodzi o takie czy inne ciało, ale fakt, że ktoś inny już "zapylił" partnerkę.

Czysta biologia.

No i przez to, że ktoś wcześniej "zdobył" kobietę, to ten co bierze kobietę po porodzie to dostaje już "musztardę po obiedzie".

 

Może to złe porównanie, ale ludzie są dwulicowi.

Każdy wolałby np. nowy samochód niż ten sam samochód a już 3 letni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

bzdura. Idac twoim tokiem myslenia to tak samo kobieta moze powiedziec która wiarze sie z facetem który ma dziecko z inna  ze tez zapylił inny towar a ona by chciała nowy czysty i nieskazitelny albo prawiczka tylko i wyłacznie dla niej,  to taki facet co tak mysli albo uwaza jak ty piszesz  jest niedojrzały który ma jeszcze mleko pod nosem . Dojrzałemu i wyjatkowemu mezczyżnie dziecko nie bedzie przeszkadzac nigdy nawet nie swoje. Na świecie jest miliony samotnych mam które na nowo sobie ułozyły zycie i sa szczesliwe. Ludzie jest 21 wiek w tych czasach ciezko jest znalezc dziewice albo prawiczka, i powiem wam szczerze ze lepsza jest taka samotna matka która zna zycie i doświadczyła wiele niz taka blond pusta wymalowana lala która potrafi tylko świecic cyckami i zgrabna pupa bo w głowie ma pusto i nawet nie wie co to jest zycie , takiej trzeba sie obawiac bo takie to tylko skacza z kwiatka na kwiatek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

tak krytykujecie samotne mamy , a moze skrytykujcie mezczyzn którzy świadomie zapładniaja  a pozniej uciekaja . Moze warto o nich podyskutowac niz o kobietach . Osobiście uwazam ze mezczyzni sa jeszcze gorsi niz kobiety. najlepiej zwalic wszystko na kobiete , ja zwyzywac, ja skrytykowac , ja ponizyc i upokorzyc, a sami świetoszkami nie jestescie , bo fakt faktem to  byscie brali i r... wszystko co sie rusza jak byscie tylko mogli. Dziecko jest odpowiedzialnoscia obojga rodziców a jak nie chcecie dzieci to sie zabezpieczajcie nie liczcie tylko na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość awg
4 minuty temu, Gość gośc napisał:

tak krytykujecie samotne mamy , a moze skrytykujcie mezczyzn którzy świadomie zapładniaja  a pozniej uciekaja . Moze warto o nich podyskutowac niz o kobietach . Osobiście uwazam ze mezczyzni sa jeszcze gorsi niz kobiety. najlepiej zwalic wszystko na kobiete , ja zwyzywac, ja skrytykowac , ja ponizyc i upokorzyc, a sami świetoszkami nie jestescie , bo fakt faktem to  byscie brali i r... wszystko co sie rusza jak byscie tylko mogli. Dziecko jest odpowiedzialnoscia obojga rodziców a jak nie chcecie dzieci to sie zabezpieczajcie nie liczcie tylko na kobiete.

racja ,wiekszosc kobiet stosuje antykoncepcje , choc ona nie daje 100% pewnosci , kazda kobieta jest inna, czasami moze sie w organizmie cos przestawic , cos rozlegulowac itp z kobietami tak jest , A ty drogi mezczyzno jestes stworzeniem prostym ,  nie masz dni płodnych itp , zabezpieczaj sie stosuj gumki , nie licz tylko na kobiete !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radosny bal onanistow

Ma?

O cholera z kim innym sypiala a prawdziwi twardziele wciaz na recznym?

Tak nie moze byc 

19 lat i na recznym a ona dupy dala??

Widzicie sie?

Chlopcy???

Nie nie zlamaliscie systemu  🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

a ten znowu belkocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

samotne mamy powiedzcie jak sobie radzicie , jak wyglada wasz dzien, wakacje z dzieckiem itp?  od poł roku jestem samotna mama , wybrałam rozstanie niz zycie w męczącym zwiazku z codziennymi kłotniami itp  sa dni kiedy energia mnie rozpiera , a sa dni kiedy łapie totalnego doła , teraz jest sezon wakacyjny strasznie mi doskwiera to ze nigdzie z moja pociecha nie pojechałam (brak na to kasy) , gdyz narazie nie pracuje ale szukam nieustannie pracy lecz narazie ciezko z tym , to tez mnie dobija , ogólnie załamałam sie troche i zamknęłam w sobie. a jak wy sobie radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxyyzz
3 godziny temu, Gość gość awg napisał:

racja ,wiekszosc kobiet stosuje antykoncepcje , choc ona nie daje 100% pewnosci , kazda kobieta jest inna, czasami moze sie w organizmie cos przestawic , cos rozlegulowac itp z kobietami tak jest , A ty drogi mezczyzno jestes stworzeniem prostym ,  nie masz dni płodnych itp , zabezpieczaj sie stosuj gumki , nie licz tylko na kobiete !!!

mężczyzna w ciaze nie zajdzie dlatego oni mysla ze to kobieta ma uwazac za kazdym razem. i jak sie stanie to juz twierdza ze to kobiety wina bo chciała seksu, a mezczyzna to co rozumu nie ma ? nie mysli o tym zeby tez sie zabezpieczac albo uwazac ? najlepiek zwalić na kobiete tak jest najprościej . Mezczyżni to reproduktorzy i zapładniacze taka jest samcza natura . Dlatego bierzcie pod uwage to ze jak nie chcecie miec dzieci to sie zabezpieczajcie albo uwazajcie a nie pozniej narzekacie wyzywacie od najgorszych a sami jestescie temu współwinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trent
10 godzin temu, Gość gośc napisał:

tak krytykujecie samotne mamy , a moze skrytykujcie mezczyzn którzy świadomie zapładniaja  a pozniej uciekaja . Moze warto o nich podyskutowac niz o kobietach . Osobiście uwazam ze mezczyzni sa jeszcze gorsi niz kobiety. najlepiej zwalic wszystko na kobiete , ja zwyzywac, ja skrytykowac , ja ponizyc i upokorzyc, a sami świetoszkami nie jestescie , bo fakt faktem to  byscie brali i r... wszystko co sie rusza jak byscie tylko mogli. Dziecko jest odpowiedzialnoscia obojga rodziców a jak nie chcecie dzieci to sie zabezpieczajcie nie liczcie tylko na kobiete.

Kto tym kobietom wybierał tych facetów???? Same wybierały. A potem zonk bo ziomek je zapylił i się zmył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuppi
7 godzin temu, Gość gość 1 napisał:

samotne mamy powiedzcie jak sobie radzicie , jak wyglada wasz dzien, wakacje z dzieckiem itp?  od poł roku jestem samotna mama , wybrałam rozstanie niz zycie w męczącym zwiazku z codziennymi kłotniami itp  sa dni kiedy energia mnie rozpiera , a sa dni kiedy łapie totalnego doła , teraz jest sezon wakacyjny strasznie mi doskwiera to ze nigdzie z moja pociecha nie pojechałam (brak na to kasy) , gdyz narazie nie pracuje ale szukam nieustannie pracy lecz narazie ciezko z tym , to tez mnie dobija , ogólnie załamałam sie troche i zamknęłam w sobie. a jak wy sobie radzicie ?

o co te codziennie kłótnie były? skąd tego delikwenta panna wytrzasneła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miioodzio

A jakoś panny nie chcą facetów z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistyczne kurrfy

bo to egoistyczne kurrfy, bo gdy facet ma dziecko i na niego łoży to mniej jest dla tych tępych świń hajsu do rozpíerdalania na zachcianki, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
23 godziny temu, Gość egoistyczne kurrfy napisał:

bo to egoistyczne kurrfy, bo gdy facet ma dziecko i na niego łoży to mniej jest dla tych tępych świń hajsu do rozpíerdalania na zachcianki, proste

idz sie leczyc , chyba mowisz sam o sobie , ciebie to nawet nikt nie zechce zacznijmy od tego bo szacunku nie masz za grosz i bedziesz sam/a  do konca zycia , ze nawet nikt ci na starosc szklanki wody nie poda , i zdechniesz w samotnosci za kare. Karma zawsze wraca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjut
Dnia 20.08.2017 o 18:34, Gość gość napisał:

to ja ci odpowiem. Dziecko ma do zaoferowania. Nie rozumiesz? Wyjaśniam. Moją matkę zgwałcił jakiś zwyrodnialec i tak się zaczęło moje życie. Urodziłam się, gdy moja matka miała 20 lat. Dziesięć lat później mama wyszła za mąż, za starszego od niej o 8 lat kawalera. Małżeństwo było chyba normalne, ale dzieci więcej nie mieli. Podobno okazało się, że mój ojczym chorował jako chłopiec na świnkę i stąd powikłania i brak plemników w nasieniu. Dziś mój ojczym ma 76 lat. Ja mam 48. Mam swoje dzieci, córka już zamężna, mamy maleńkiego wnuczka. Ojczym mieszka z nami. Moja mama zmarła dwa lata temu. Ojczym tydzień po porodzie dostał wylewu. Jest częściowo sparaliżowany. Trzeba mu pomagać i to ja i mój mąż mu pomagamy. Nie wyobrażam sobie inaczej. A moje dzieci na ojczyma mówią dziadek. Teraz wiesz głupolu, co może dziewczyna z dzieckiem dać facetowi? Moja mama dała ojczymowi chyba nienajgorsze życie, a na starość rodzinę, zamiast przytułku dla starszych ludzi. Jeśli tego nie rozumiesz, trudno. Żyj tak jak do tej pory. Bądź sam i zdechnij sam, skoro dla ciebie cudze dziecko, to przeszkoda, żeby czasem fajną osobę pokochać.

Nie masz nic do zaoferowania, Twój ojczym jeleń pewnie załuje swej decyzji i będzie żałował do końca swych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 godziny temu, Gość fjut napisał:

Nie masz nic do zaoferowania, Twój ojczym jeleń pewnie załuje swej decyzji i będzie żałował do końca swych dni.

swojej decyzji do konca swoich dni bedzie załowała ta osoba która cie zechce !!!!!!!!!  i zycze ci abys był sam do konca zycia bo nie zasługujesz na nikogo a tym bardziej na miano rodzica ani meza. Jestes pusty jak beben .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×