Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba być jeleniem

Co ma do zaoferowania facetowi samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Lepiej byc samotna matka i walczyc o dobro i przyszłosc swoich dzieci niz reszte zycia spedzic np z nierobem , leniem smierdzacym , alkoholikiem czy osoba ktora widzi tylko swoj własny czubek nosa. Dzieci sa najwazniejsze . Samotne matki czesto sa samotnymi z wyboru poniewaz nie chca sie meczyc w zwiazku ktory jednak okazał sie bez przyszłosci . i taka samotna matka ma prawo byc szczesliwa , ma prawo kochac i byc kochana jak i równiez ma prawo na nowo ułozyc sobie zycie . Mezczyzna jesli pokocha taka kobiete to i pokocha jej dziecko jak swoje i bedzie kochał i wychowywał razem z nia , dziecko jest niczemu nie winne i nie jest błedem ani problemem. Jak sie kocha prawdziwie to nic nie stoi na przeszkodzie. Zycie pisze różne scenariusze .  i nienalezy takiej kobiety skreslac czy wyzywac bo nie wiadomo jaką miała historie i co przeszła . a ci co tutaj wyzywają mieszają z błotem szmacą itp to sa osoby niezrównowazone które nigdy nie powinni byc rodzicami , ani nigdy nie powinni miec dzieci . Bo takie osoby nawet nie mają szacunku do własnego siebie a co dopiero do innych . NIGDY NIE WYZYWAJ ANI SIE Z KOGOS NIE WYSMIEWAJ , NIE WYZYWAJ DZIECI OD BACHORÓW BO NIE WIESZ JAKA CIEBIE PRZYSZŁOSC CZEKA , JAK TOBIE SIE ZYCIE UŁOZY , NIE WIESZ CZY TY TAK SAMO NIE ZOSTANIESZ SAMOTNYM RODZICEM NP Z NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECKIEM ( wtedy spojrzysz na to inaczej i to bedzie kara boska dla ciebie za to co mowisz). TEGO NIE WIESZ , WIEC UGRYZ SIE W JEZYK ZANIM COKOLWIEK POWIESZ I SIE WYPOWIESZ NA TEN TEMAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaluna

Fakt jestem winna, a mój mąż obecny jest emocjonalnie związany z moim dzieckiem, a że mną nie chce dzieci, z teoretycznego punktu widzenia fakt jestem ... iż samica, ale człowiekiem, pragnę, marzę i czuję, pozdrawiam filozofów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaluna

Właśnie jest niepalnosprawne, biolo ojciec pobił je w brzuchu było wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaluna

Ale jestem szczęśliwa, że mam dziecko, dlatego że wygrałam walkę o zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosclaluna

Przepraszam was, że to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem normalnym męzczyzną i za zadne skarby nie zwiążę się z samotną matką,na 100% są puszczalskimi suczami,które nawet nie wiedzą kto jest ojcem,a jak wiadomo to i tak odchodzi,bo z tak niedojrzałą gówniarą nie warto być i znosić jej fochy.Jesteście poprostu śmieszne,polskie babiszony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktail

matka z dzieckiem wiadomo że daje szpary, to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 26.07.2019 o 20:49, Gość gość napisał:

Jestem normalnym męzczyzną i za zadne skarby nie zwiążę się z samotną matką,na 100% są puszczalskimi suczami,które nawet nie wiedzą kto jest ojcem,a jak wiadomo to i tak odchodzi,bo z tak niedojrzałą gówniarą nie warto być i znosić jej fochy.Jesteście poprostu śmieszne,polskie babiszony..

to chyba mowisz sam o sobie , widocznie sam jestes babiarzem i lubisz tylko pociumciac i zmieniasz panienki jak rekawiczki , ogarnij sie człowieku, nie kazda kobieta samotna matka jest ta zła, czasami zycie pisze rózne scenariusze , jak ma tkwic w nieudanym zwiazku i sie meczyć bo np fascet ja zdradza czy zaniedbuje rodzine to taka kobieta woli odejsc , nigdy nie krytykuj nikogo bo nie znasz historii takich kobiet , i nie wiesz jak tobie sie zycie ułozy , moze bedziesz samotnym tata, moze twoj zwiazek czy małzenstwo sie rozleci , nigdy nie wiesz co moze ciebie spotkac , wiec stul pysk i sie najlepiej nie wypowiadaj i nie bądz taki pewny siebie bo ta pewność cie kiedys zgubi , a z drugiej strony taka kobieta która np jest samotna matka jest bardziej dojrzalsza i inteligentniejsza niz te puste wymalowane panienki które świeca tylko biustem i pupa na ulicy a w głowie maja pusto, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
Dnia 26.07.2019 o 20:51, Gość koktail napisał:

matka z dzieckiem wiadomo że daje szpary, to pewne

smieszny jestes , ciebie to napewno zadna nie zechce bo szacunku to masz zero , nawet nie powinienes byc nigdy w zyciu rodzicem bo sie do tego nawet nie nadajesz, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfed

To co pisza ci bezmuzdzy faceci uroga dobremu smaku. Po pierwsze tez byles bachorem i mozesz mi wierzyc ze kazdemu zywemu stworzeniu nawet psu nalezy sie wiecej szacunku niz ty typie z pod ciemniej gwiazdy piszesz.

Jak kazda kobieta ma do zaoferowania siebie, cieplo rodzinne. Panowie zapomnieli ze to czesto oni sami sa nie udacznikami i w dxisiejszych czasach to czesciej kobieta lepiej stoi finansowo z dzieckiem niz nie jeden z nich. A co faceci maja do zaoferowania samotnej matce (ci z forum) ----- nic. Pogardy godne typy ktore nawet z szacunkiem i klasa nie umia skomentowac postu samotnej kobiety proszacej o slowo wsparcia!!! Nie czytaj kochana tych komentarzy to sa idioci. Nie zanjdziesz w chlopaku meza ale w mezczyznie. Dbaj o siebie, doksztalcaj, czytaj ksiazki tak zebys byla miala obycie i o czym ciekawym rozmawiac z potencjalnym przyszlym partnerem. Zainwesuje w sport, pewnosc siebie jest bardzo atrakcyjna. I masz do zaoferowania wszysko cieplo i rodzine. W tych czasach wszystko jest mozliwe i pamietaj musisz tylko trafic na wlasciweo faceta. Dla 100 moze byc nie odpowiednia ale po co Ci 100? Ty szukasz w koncu tego jednygo. Glowa do gory!

 

Prszepraszam za brak pl znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co ma do zaoferowania?

Kłopoty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na powaznie wszyscy macie racje i ci co mówią że nic i ci co mówią że coś jednak ma (bardzo nieliczne ),

Jestem długooo singlem z wyboru na swej drodze spotkałem kilka kobiet samotnych matek (kilka zwiazków o ile pare miesiecy można nazwać zwiazkiem )i mam kilka przyjaciółek które są samotnymi matkami to wyzwanie dla mężczyzny bardzo trudne i bez madrej kobiety(jest ich może 5%) żaden nie podoła, jak ktoś już pisał samotne mamy są specyficzne  (nie użyje innego słowa).Kobiety wolne ok 30 ipo w 80% mają dzieci,

Kiedyś  lubiłem wolne zwiazki tak zwane weekendowe ale wyrosłem z nich oczekuje czegoś wiecej ,nie ma problemu poderwanie takiej mamusi nawet o 10-15lat młodszej tego kwiatu na pęczki ,problemów jest masa wiekszość kobiet nie potrafi wychowywać dzieci (przepraszam teraz oberwę za te słową)wiem o czym pisze samotnie wychowywałem 2juz dorosłe,nie bede opisywał o co biega ale są nadopiekuncze jak by uległościa i brakiem zasad chciały wynagrodzić im że są wychowywane przez matke bez ojca,a nie wiedza i nie zdają sobie sprawy że jak dorosną wiekszość z nich beda to klaleki życiowe wychowane bez wzorca które w wiekszości nie beą umiały stworzyć stałego długiego zwiazku .

wiem marudze ale proszę się zastanowić kto wychował 2 ostanie pokolenia ?

 właśnie wyż demograficzny dorastajacy w bumie rozwodów,samonych rodziców gdzie się nie naprawia a zmienia, nie twierdzę że samotna matka nie wychową dobrze , wychowa ale DOBRZE to beda wyjaki,

Wracajac do wątku z kilku zwiazków z samotnymi mamami tylko 1 był warty starania ale pani nie chciała sie ustatkować   a ja po roku chciałem czegoś wiecej,inne chciały tylko sponsora lub by sie wypłakac lub pokazać że kogoś maja, jedna na dziecko chciała złapać uff dobrze że badania wykazały że nie moje, inna pani miała 2 kazde z innym tez dałem nogi za pas a naprawdę była boska , kilka innych nie będę opisywał, 

Dziwne że każda samotna mama uważa sie za super a tak naprawde są to wyjatki i gdzie takie   szukac ot pytanie.

Podsumujmy samotna mama jednak ma coś do zaoferowania ale nie każda

i nie każdy facet temu podoła w koncu to on wiecej ryzykuje i poświeca

pozdrawiam i przepraszam jak kogoś uraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqwe

 

1 godzinę temu, maxx-66 napisał:

Tak na powaznie wszyscy macie racje i ci co mówią że nic i ci co mówią że coś jednak ma (bardzo nieliczne ),

Jestem długooo singlem z wyboru na swej drodze spotkałem kilka kobiet samotnych matek (kilka zwiazków o ile pare miesiecy można nazwać zwiazkiem )i mam kilka przyjaciółek które są samotnymi matkami to wyzwanie dla mężczyzny bardzo trudne i bez madrej kobiety(jest ich może 5%) żaden nie podoła, jak ktoś już pisał samotne mamy są specyficzne  (nie użyje innego słowa).Kobiety wolne ok 30 ipo w 80% mają dzieci,

Kiedyś  lubiłem wolne zwiazki tak zwane weekendowe ale wyrosłem z nich oczekuje czegoś wiecej ,nie ma problemu poderwanie takiej mamusi nawet o 10-15lat młodszej tego kwiatu na pęczki ,problemów jest masa wiekszość kobiet nie potrafi wychowywać dzieci (przepraszam teraz oberwę za te słową)wiem o czym pisze samotnie wychowywałem 2juz dorosłe,nie bede opisywał o co biega ale są nadopiekuncze jak by uległościa i brakiem zasad chciały wynagrodzić im że są wychowywane przez matke bez ojca,a nie wiedza i nie zdają sobie sprawy że jak dorosną wiekszość z nich beda to klaleki życiowe wychowane bez wzorca które w wiekszości nie beą umiały stworzyć stałego długiego zwiazku .

wiem marudze ale proszę się zastanowić kto wychował 2 ostanie pokolenia ?

 właśnie wyż demograficzny dorastajacy w bumie rozwodów,samonych rodziców gdzie się nie naprawia a zmienia, nie twierdzę że samotna matka nie wychową dobrze , wychowa ale DOBRZE to beda wyjaki,

Wracajac do wątku z kilku zwiazków z samotnymi mamami tylko 1 był warty starania ale pani nie chciała sie ustatkować   a ja po roku chciałem czegoś wiecej,inne chciały tylko sponsora lub by sie wypłakac lub pokazać że kogoś maja, jedna na dziecko chciała złapać uff dobrze że badania wykazały że nie moje, inna pani miała 2 kazde z innym tez dałem nogi za pas a naprawdę była boska , kilka innych nie będę opisywał, 

Dziwne że każda samotna mama uważa sie za super a tak naprawde są to wyjatki i gdzie takie   szukac ot pytanie.

Podsumujmy samotna mama jednak ma coś do zaoferowania ale nie każda

i nie każdy facet temu podoła w koncu to on wiecej ryzykuje i poświeca

pozdrawiam i przepraszam jak kogoś uraziłem

W końcu ktoś dobrze podsumował powyższe wypowiedzi. Uważam, że masz rację. Ile samotnych matek, tyle różnych przypadków. Tak, ja też sama wychowuje dziecko. Byłam zdradzana przez męża i wyzywana. Zero szacunku. Nie chciałam żeby syn uczył się takiego zachowania. Nie szukam kogoś na siłę, na pewno nie sponsora jak to wielu z Was pisało. Mam mieszkanie, dobrą pracę. Dzieci mają to do siebie, że szybko rosną, mają swoich kolegów i same potrafią się sobą zająć. Ja po prostu chciałabym mieć z kim rozmawiać, śmiać się, przytulać, spędzać czas. Zamiast imprez wolę spędzić czas przed tv. Chcę kochać i być kochana. Mam do zaoferowania mnóstwo czułości i mam nadzieję, że spotkam kogoś dla kogo moja przeszłość nie będzie miała znacznia, a to że mam syna nie bedzie "problemem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Aqwe miło mi i szacunek za zrozumienie i odwagę napisania .

Upadki życiowe naprawdę ucza o ile wyciągamy wnioski i podnosimy się .

Co do przejść rozumiem aż za bardzo,masz rację dzieci szybko rosną i wpadaja w wiek buntu hm nastolatki oj  dostałem popalić ale udało się jestem dumny z dzieci chodź nie było lekko musiałem pogodzić ich z było co do dziś odbija mi sie czkawką ale nie dawałem rady z buntem sam ,było mineło ja nadal 0 kontaktu i tak zostanie .

ładnie to napisałaś :

"Ja po prostu chciałabym mieć z kim rozmawiać, śmiać się, przytulać, spędzać czas. Zamiast imprez wolę spędzić czas przed tv. Chcę kochać i być kochana. Mam do zaoferowania mnóstwo czułości i mam nadzieję, że spotkam kogoś dla kogo moja przeszłość nie będzie miała znacznia, a to że mam syna nie bedzie "problemem".

A przeszłości się nie bój ona nas ukształtowała i w pewien sposób stworzyła i dla odpowiedniego mężczyzny nie będzie problemem .

Pozdrawiam i życzę byś go spotkałą na swej drodze a może jest obok los czasami płata figle mijamy kogoś często i nie zdajemy sobie sprawy ze być moze to on-ona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Co ma do zaoferowania?

Kłopoty,

 Kłopotem to ty bedziesz dla kobiety która cie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza

ja jestem samotna mama i jestem z tego powodu dumna i szczesliwa ze w ogóle ta mama jestem. A samotna mama jestem z wyboru poniewaz ojciec dziecka po narodzinach  bardzo sie zmienił, przestał szanowac mnie , przestał interesowac sie dzieckiem nic go nie obchodziło przez 7 lat zwiazku było wszystko ok, dziecko planowane i chciane, a po porodzie cos mu sie odwidziało, zaczął mnie wyzywac , szarpac ponizac , dziecko mu wrecz przeszkadzało , ciągłe kłótnie . i co miałam tkwic w takim zwiazku ?  rozstałam sie z nim . lepiej byc samotna mama niz tkwic w zwiazku bez przyszłosci . A co mam do zaoferowania ? bardzo duzo . nie szukam nikogo na siłe a tym bardziej zadnego sponsora bo nie o pieniadze tutaj chodzi, w moim przypadku jestem niezalezna mam prace mieszkanie samochód  , dziecku nic nie brakuje daje sobie świetnie rade . . chce kochac i byc kochana a reszta sie sama ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny

Widocznie twój były mąż był za słaby psychicznie i nie odpowiedzialny dlatego nie sprawdził się jako ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza
1 godzinę temu, Gość facet niezbyt przystojny napisał:

Widocznie twój były mąż był za słaby psychicznie i nie odpowiedzialny dlatego nie sprawdził się jako ojciec.

wiesz przez 7 lat zwiazku nawet nie dał po sobie tego poznac ze taki jest , owszem bykły nieraz zgrzyty kłtnie itp ale to w zwiazkach normalne , nawet gdy planowaliśmy dziecko snuł plany i tak pieknie mówił o nim , a przyzło co do czego to pokazał swoje prawdziwe oblicze, dziecko okazało sie dla niego przeszkoda , bo płakało , bo potrzebowało uwagi  nigdy w zyciu go nawet nie przebrał , nie wykapał nie zmienił pampersa bo sie rzekomo brzydził , w nocy  nie wstał ani razu wrecz krzyczał na mnie ze mały płakał bo on nie moze spac , nic go nie obchodziło nawet kupno wyprawki itp przestawał miec czas dla rodziny , a przedewszystkim dla dziecka , robił co chciał wychodził kiedy chciał , wracał kiedy chciał bo wiedział ze za nim nie pojde ani nie pojade bo w domu malutkie dziecko . a ja ze wszystkim byłam  sama włacznie z obowiazkami domowymi . i jeszcze byłam po cesarce i co miałam zrobic ? miałam byz z takim kims zeby nie byc samotna matka ? miałam ykwić w takim zwiazku do konca zycia i sie meczyc ?  miałam nianczyc jeszcze i jego prac sprzatac gotowac itp a on pan robi co chce i wszystko na gotowe ?  dawałam mu wiele szans ale ich nie wykorzystał wrecz z miesiąca na miesiac było coraz gorzej. Wolałam wybrac samotne macierzynstwo bo on mi był do niczego nie potrzebny skoro i tak wszystko robiłam sama i nadal robie w niczym mi nie pomagał , i jestem o wiele szczesliwasza osoba niz bym tkwiła w takim zwiazku. żałuje tylko jednego ze straciłam 7 lat na takiego dupka który okazał sie tylko oszustem  i pokazał swoje prawdziwe oblicze po narodzinach planowanego dziecka. Ale za to mam zdrowego synka który daje mi siłe kazdego dnia  i powiem wam ze wiele jest takich kobiet które wybiera samotne macierzynstwo niz tkwienie w meczacych zwiazkach z których nie ma zadnego porzytku i przyszłosci i to nie jest wina tych kobiet tylko w wiekszosci winni sa mezczyzni którzy własnie skrywaja swoje praswdziwe oblicze i pokazuja je dopiero po czasie . Wiem ze mnie tutaj zaraz zjada , ale nie oceniajcie takich kobiet bo nie wiecie co przeszły , tak naprawde kazdego z nas moze to spotkac jak i kobiete tak i mezczyzne czy to teraz czy pozniej czy w zwiazku czy w małzenstwie , zycie pisze rózne scenariusze nie wiadomo co komu jest pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość tajemnicza

 jesli  to nie riposta prowo to nie wiem co powiedzieć , jesli moge to ukłony

 i wielki szacunek dla kobiety w pełni dojrzałej , świadomej o nie przeciętnej mądrości UKŁON i szacunek niemów tylko  straciłaś ażyle lat bo i tak i nie ( paradoks aniołku sory )prawda a raczej nie cała zdobyłaś coś nie wiarygodnego swoją siłę i wiarę w siebię i za to ukłon nie daj sobie wmówić że coś nie tak z toba uwierz to z nimi jest nie tak . kurcze  zasady i miłość normy , zwykła dobroć, zrozumienie czy szacunek to szacunek nie tylko do siebie ale do innych, 

 ale jak sama kwiatuszku zauważyłaś nie mozna oceniac kogos po swoim przypadku , sama wiesz że płeć nie ma oblicza świnie są po obu stronach a mu faceci najmniej mamy do powiedzenia wiem jestem samcem ale to wy kobiety wyzwalacie w w nas dobre i złe cechy ,niechce być skur,,,, ale co mam w wyborze być wiecznym singlem czy skur...

 z wiekiem obieram opcje poprostu mężczyzną ale czasami brakuje kogoś u boku a przyjaciólka czy wolny zawód nie za stąpi bliskości a więc co zostaje ?

ułuda ?

czy złudzenie na które narażam się co dzień , pięknie piszesz tajemnicza ale ile w tym ciebie ile marzeń ile pragnień ,życie to ciągła walka i kompromis o marzenia o co inni powiedzą ,sprostasz temu ???

może tak może nie

 ja nie wierze w miłość jako taką już nie , skopany ,poniżany, dołowany , wyśmiewany ,toksyczny i 100innych powodów nawet opisywany i potępiany na kaffe z tysiacami wpisów jaki byłem dupek, kat i tp jak obnażyłem przewidywalność byłej znikła ale nadal z gościa czasami wali taka natura, nic nie dało że przegrała rozwód i dzieci oczerniać zawsze może  wszak ma trolii i słuchaczy kaffe to super serwer by dna się wybieliły i dowartosciowały gdzie prawda jest najmniej ważna a ważny jest styl i 1 wersja szczególnie biednej kobietki nad którą niby znecał się mąż oj necał się , samo życię bez wspomnień to było i mineło i niech tak zostanie z dala o fałszu i dna .

Tajemnicza zaintrygowałaś i zaciekawiłąś mnie swym wpisem , dorosłym i życiowym ale nie zgodzę się całkiem przeżyłaś piekło ja też może i wieksze  nie w tym rzecz ale w tym do czego doszłaś , to głupie ale otworzyło w tobie pokłady kobiety wspaniałej mądrej i zaradnej nie uważaj swego życia za porażkę ale za lekcję .

Może wyrażę się głupio ale rzadko czytam wpis kobiety z takim potencjałem i mądrością , szacunek i nie zmieniaj się powodzenia

zazdroszczę mężczyźnie co spotka ciebie i dasz mu szanse ,i pamietaj nawet na kaffee są ludzie nie bydło wiem bo mam kilka przyjaciół na prawdę od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza

dziękuje za miłe słowa i słowa wsparcia , podniosło mnie to troche ne duchu. Wiesz mozna rzec ze dostałam mocnego kopa , wiele mnie to nauczyło , inaczej spostrzegam świat , staram sie nie popełniac tych samych błedów , jestem bardziej stanowcza. wiele mnie to nauczyło, był czas tez i załamania mysli czy sobie poradze jak to teraz bedzie itp itd ale czas załamki juz minał teraz chodze z podniesiona głowa usmiechnieta zadowolona szczesliwa , mam znajomych rodzine normalne zycie.a przedewszystkim mam synka który ma juz 2 latka i jego uśmiech jego słowo "mama" daje mi siłe i motywacje na kazdy kolejny dzien.  Mam dla kogo zyc . Nie szukam nikogo na siłe, przyjdzie taki czas ze samo sie wszystko ułozy i ktos nas pokocha.A tym bardziej nie szukam żadnego sponsora i utrzymanka bo nie w tym rzecz.Tylko kogos kto bedzie nas kochał i szanował . Także samotne mamy głowa do góry , damy rade , predzej czy pozniej i dla nas zaswieci słońce, nie załamujcie sie , dbajcie o swoje dzieci najlepiej jak potraficie , cieszcie sie kazdym dniem bo macie dla kogo zyc a reszta przyjdzie  sama . Więcej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista xD

Przeważnie na dzień dobry mają da zaoferowania mniej czasu, luzy w pochwie, nieatrakcyjny brzuch i cellulit. Do tego często kontakt z byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość specjalista xD napisał:

Przeważnie na dzień dobry mają da zaoferowania mniej czasu, luzy w pochwie, nieatrakcyjny brzuch i cellulit. Do tego często kontakt z byłym

to wytnij sobie panne z gazety jesli masz z tym problem .  jezeli kobieta o siebie dba to zadnego celulitu nie ma ani brzucha, wystarczy troche o siebie zadbac i wszystko wróci do normy, o swojej zonie matce swojego dziecka tez tak bedziesz mówił ? tez tak bedziesz ja oceniał ? puknij sie w głowe . a co do czasu to faktycznie ma go mniej ale jezeli partner jest na tyle dojrzały i na tyle wyrozumiały ze to zrozumie , jedynie tego nie zrozumie nastolatek który ma jeszcze mleko pod nosem a zgrywa wielce dorosłego któremu tylko imprezki w glowie i panienki. to Dziecka to trzeba dojrzec . a co do ojca biologicznego wiadomo ze Sad przydziela widzenia raz w miesiacu chyba ze koles jest pozbawiony praw całkowicie , wszystko kwestia dogadania sie , rozstanie to jest taki moment ze kazdy idzie w swoja strone i układa sobie zycie na nowo a ze jest dziecko to dziecko jest niczemu nie winne i nowej partnerce czy partnerowi nie powinno to przeszkadzac , oczywiscie jesli jest dojrzalym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Tylko wyjątkowy i dojrzały mężczyzna pokocha samotna matke i z radoscia przyjmie dar w postaci miłosci jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdse

Tam ktoś wyżej napisał, żeby nienasmiewac się z kogos,  bo los może pokarać taka osobe.. I niestety musze przyznać, ze to racja. Mialam taki przypadek, kolezanka  strasznie toksyczna, podla baba i powiem Wam, ze ja los pokaral dwukrotnie. Raz plod uszkodzony, trzeba było usunąć, a kolejne dziecko upośledzone. Zycze dziecku dużo zdrowia, ale niestety matki zachowanie tak wplynelo na te dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ten kto krytykuje i wysmiewa czy wyzywa samotne matki powinien sie sto razy zastanowi zanim cokolwiek powie i sie wypowie na ten temat. taka osoba nie powinna byc nawet rodzicem bo na to nie zasługuje. życie pisze rózne scenariusze , róznie w zyciu bywa. Małzenstwa z 30 letnim stazem sie rozpadają bo cos sie np.wypala i tez sa z takich małzenstw dzieci . To nie ma reguły. Kazdego moze to spotkac. Nie zatrzymamy nikogo na siłe. Czasami lepiej jest wybrac rozstanie niz dzien w dzien skakac sobie do gardeł i dziecko musi na to patrzec i słyszec. Opieka nad dziecmi mozna sie zawsze dogadac wspolnie lub Sądownie, ale za porozumieniem stron. No chyba ze facet boi sie odpowiedzialnosci obowiazkuw i zawija ogon i ucieka umywając od wszystkiego raczki to inna postac rzeczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzucholog

Brzuch kobiety po ciąży PRAWIE ZAWSZE się różni od takiej co nie rodziła.

Nie ma bata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość brzucholog napisał:

Brzuch kobiety po ciąży PRAWIE ZAWSZE się różni od takiej co nie rodziła.

Nie ma bata!

pewnie ze sie róznie, przeciez skóra sie naciagia, dziecko w łonie matki rosnie, ale po porodzie jesli sie o siebie dba, jesli sie dobrze odrzywia , ma sie duzo ruchu to brzuch bedzie płaski i wróci do normy. a jezeli sie nie dba o siebie to bruch staje sie obwisły z rozstepami, ja mam 28 lat jestem po cesarce i wyglad mojego brzucha jest taki ze wyglada jakbym nigdy nie rodziła a po porodzie jestem juz 2 lata  i nie była w ciazy. wystarczy  troche chęci i zadbania o swój wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec prof

Ale piersi po porodzie zawsze się różnią. Długie wyciągnięte sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość spec prof napisał:

Ale piersi po porodzie zawsze się różnią. Długie wyciągnięte sutki

idz sie leczyc. przeciez czyms trzeba dziecko karmic.. Boże widzisz a nie grzmisz czemu zsyłasz takich tempaków na tez świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×