Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oleńkaa21

Mój facet przegląda rokse!

Polecane posty

Gość gość
Co oznacza skrót Tż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żonaty i tez chodzę do roksy . Tam sa laski młodsze od moich córek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 dni okres . 7 dni zmęczona. 7 dni kłótnia . 7 dni migrena . Jesli to jest Luty to pozamiatane . Kobiety maja chęć raz w miesiącu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a prostytutka okresu to nie ma? zmęczona tyloma klientami nie jest? migrena jej nie dotyczy? Jak można robić takie coś za pieniądze!! To jest świństwo! Wolałabym umrzeć z głodu i mieszkać pod mostem niż bym miała robić takie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dz1wki sa wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na kafateri siedza dz1wki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ktoś postawi się w mojej sytuacji... jeżeli u swojej drugiej połówki zauważył/a byś taki portal co byś zrobił/a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenkaa21 Jeżeli usuwał historie a teraz mister nie zdążył i zobaczyłaś co zobaczyłaś to musi być coś na rzeczy...ja na Twoim miejscu bacznie bym mu się przyglądała i jeśli pojawiło by się coś podobnego, chociaż odrobina podejrzeń to bym go zostawiła w ch**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle oceniasz kobiety skoro twierdzisz że na kafeterii siedzą d******** masz jakiś problem? to załóż nowy wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być 'niestety' zamiast 'mister' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie znowu jakaś k***a założyła ten temat żeby reklamować ten portal. Siedzi z koleżankami w pokoju i pisze do was bzdury. Nie odpowiadajcie bo zaraz będą tematy jakie jest fajne życie prostytutki. Omijajcie jak inne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tż - twardy żul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym zauważyła takie coś u mojego faceta od razu żądałabym bilingow. Mój np ma w t-mobile więc od razu miałabym dostęp po wpisaniu kodu. Sprawdzilabym dokładnie bilingi z tych dni kiedy był na delegacji gdzie i o której dzwonił. Porownalabym z nr telefonów podanymi na roksie. Weź go z zaskoczenia. Jak nie będzie miał nic do ukrycia bez wahania udostępni bilingo. Jeśli mu wcześniej powiesz to w domu przed wydrukiem może sobie je poprawić. Jeśli ma na abonament weź jego telefon. Wejdź na stronę operatora tam wpisuje się nr tel i kod dostępu powinien przyjść smsem. X Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego akurat przeglądać oferty Pań z miejsca gdzie był na delegacji a nie tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
i dobrze, należy mu sie od życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wybrał stały związek to nie. Jeśli mu czegoś brakuje w zwiazku powinien o tym powiedzieć autorce a nie ja zdradzać i to jeszcze z prostytutkami. Naraża jej zdrowie. Nie wiadomo czym mógł się tam zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglada to dobrze. Tym bardziej, ze przegladal anonsy z miejsca, gdzie jechal na delegacje. Ja bym dostala szalu I nie wystarczyloby mi stweirdzenie, ze to koledzy. Bo to zazwyczaj wina kolegow. Wspolczuje Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaa21
Ja juz nie wiem w co wierzyć co zrobić... Powiedziałam mu o tym to teraz będzie bardziej pilnował połączeń i historii neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
historie i tak mozesz przywrocic albo przywracanie systemu z poprzedniego dnia jak masz to ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola zrozum on cie zdradza jeździ na d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO tam jest tez zakladka bi. Znajdzie sobie wspólnie dziewczynę dla WAS. Uwierz mi to niesamowite przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze mu powiedziałaś to nie wystarczy. Musisz podjąć konkretne kroki. Nie chcesz wiedzieć czy Cię zdradził? Sprawdź bilingi bo pewnie historię połączeń pokasował. Osobiście po takim incydencie nie mogłabym normalnie z nim być bez sprawdzenia i uprawnienia się czy moje obawy sa poparte dowodami. Teraz odpuscisz i poczuje ze ma twoje ciche pozwolenie. Nie chciałabym się z nim kochać wiedząc że był u prostytutki. Chcesz żyć w niewiedzy i cały czas zastanawiać się nad prawdą? To Cię będzie wykańczać więc lepiej wiedzieć na czym się stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z tym *****czem nieprawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×